Skocz do zawartości
IGNORED

8K , 4K - wątek zbiorczy


stench

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, MarcinStereo napisał:

masz ten telewizor jak nie to się nie wypowiadaj na jego temat

Aby wiedzieć że 2 × 2 = 4 nie trzeba być profesorem matematyki.

31 minut temu, MarcinStereo napisał:

ja też mogę się wzorować na opiniach z internetu.

Nikt Ci nie broni. Z łatwością znajdziesz wszystkie ułomności OLED-ów, o których tutaj piszę.

26 minut temu, fetek napisał:

znam kilka oledów, niektóre robią jako "radia"

Każdy telewizor ma funkcję "wyłącz ekran" jeśli używasz go do słuchania radia. Więc argument żaden.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fetek napisał:

wczoraj byłem w markecie i 55NANO913 miał 5.1

Jak to ustaliłeś?

Tegoroczna oferta NanoCell nazywa się prawie identyczne jak ubiegłoroczna, np. Nano90. Dalej są trzy literki. Te są różne i tylko po nich można rozróżnić czy dany telewizor pochodzi z oferty 2021 czy 2020.

A na temat zdjęcia wypalonego OLED-a moich znajomych - Panowie nabrali wody w usta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Napisałem tobie jak ja używam tv a ty mi pokazujesz wypalenia od telewizji której ja nie oglądam  a że nie rozumiesz co do ciebie pisze to już nie moje zmartwienie, napiszę jeszcze raz że ja używam tv z głową poza tym matryca czyści się sama z szumów ale co ty o tym możesz wiedzieć jak nie masz tego tv tylko piszesz to co wyczytasz w internecie ja swoją opinię stawiam na twardych faktach jako posiadasz Oleda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcinStereo napisał:

matryca czyści się sama

Jakoś ta której zdjęcie podałem się nie wyczyściła.

14 minut temu, MarcinStereo napisał:

piszesz to co wyczytasz w internecie

Nie. To co zobaczyłem na własne oczy i osobiście pstryknąłem fotkę.

14 minut temu, MarcinStereo napisał:

swoją opinię stawiam na twardych faktach

A ja na twardych faktach rzeczy, którą sam widziałem i udokumentowałem.

14 minut temu, MarcinStereo napisał:

ja używam tv z głową

A ja nie chcę mieć telewizora specjalnej troski, z którym trzeba się obchodzić jak ze śmierdzącym jajkiem. Nie odpowiada mi sytuacja że na głowie siedzi mi taki mały duszek i szepcze bez przerwy do ucha: uważaj, uważaj, UWAŻAJ. Chcę mieć komfort że włączam, oglądam i nie muszę niczym się martwić ani o niczym (innym niż oglądany program) myśleć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Ja tobie piszę że przy normalnym użytkowaniu problem wypalania nie występuje ale ty dalej się trzęsiesz i o tv znajomych mi tu piszesz którzy widać oglądają w koło programy ze statycznymi obrazami które przy moim użytkowaniu nie występują i dalej tego nie pojmiesz co mnie tylko cieszy i uświadamia że mam do czynienia z malkontentem😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcinStereo napisał:

mam do czynienia z malkontentem

Raczej z realistą.

4 minuty temu, MarcinStereo napisał:

oglądają w koło programy ze statycznymi obrazami które przy moim użytkowaniu nie występują

Takich kanałów nie włączaj, takich programów nie oglądaj. 

Wyjątkowo komfortowa sytuacja. Otóż ja sporo oglądam kanałów informacyjno-newsowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
16 minut temu, Bobcat napisał:

Raczej z realistą.

Takich kanałów nie włączaj, takich programów nie oglądaj. 

Wyjątkowo komfortowa sytuacja. Otóż ja sporo oglądam kanałów informacyjno-newsowych.

To sobie sporo oglądaj kanałów informacyjno-newsowych. Wątek jest o człowieku który korzysta sporadycznie z telewizora więc nie kupuj sobie oleda

Edytowane przez stench
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcinStereo napisał:

To sobie sporo oglądaj kanałów informacyjno-newsowych. Wątek jest o człowieku który korzysta sporadycznie z telewizora więc nie kupuj sobie oleda

Dlatego nie kupiłem i nie zamierzam.

Wątek nie jest o żadnym człowieku, lecz o telewizji UHD. Na dobrą sprawę nasza rozmowa tutaj też jest offtopem, gdyż powinniśmy ją prowadzić w wątku sąsiednim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bobcat napisał:

Każdy telewizor ma funkcję "wyłącz ekran" jeśli używasz go do słuchania radia. Więc argument żaden.

nikt się w to nie bawi daje se na luz, TV chodzą po 5-6h dziennie a radio baranie to telewizja odpalona cały czas by chacie po prostu nie było cicho.

11 godzin temu, Bobcat napisał:

Jak to ustaliłeś?

menu -> ustawienia ?

11 godzin temu, Bobcat napisał:

Tegoroczna oferta NanoCell nazywa się prawie identyczne jak ubiegłoroczna, np. Nano90. Dalej są trzy literki. Te są różne i tylko po nich można rozróżnić czy dany telewizor pochodzi z oferty 2021 czy 2020.

Rozmawiamy o konkretnym modelu TV, który premierę miał na początku 2020 więc przestań filozofować i robić z siebie debila.

Ale tak rozumiem że teraz jest reklamowany jako "nowość 2021".

10 godzin temu, Bobcat napisał:

Wątek nie jest o żadnym człowieku, lecz o telewizji UHD.

wątek może być częścią całości np oftopem na temat oled w temacie UHD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fetek napisał:

Ale tak rozumiem że teraz jest reklamowany jako "nowość 2021"

Wg informacji LG są jakieś drobne zmiany między modelami 2020 a 2021. Dlatego różnią się tymi literkami. Tegoroczny ma również najnowszy system operacyjny. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2021 o 23:24, fetek napisał:

wątek może być

Wątek początkowo miał być TYLKO o 8K.....nie wiedzieć po co (może by sprawić wrażenie że w sprawie 8K coś się dzieje   :)))   ) dołączono tu 4K (choć inne tematy o 4K wtedy były) no i mamy kolejny zdublowany temat do pisania o wszystkim.....i o niczym.  😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, który z tych Tv warto wybrać ?? dzięki za pomoc :

Sony XR-65X94J

Sony XR-65X90J

SONY XR65X90JAEP

LG 65NANO993NA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić ten

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 12:44, Patryk89_896 napisał:

Witam, który z tych Tv warto wybrać ?? dzięki za pomoc :

Sony XR-65X94J

Sony XR-65X90J

SONY XR65X90JAEP

LG 65NANO993NA

Dwa tygodnie temu kupilem X90J. W mojej ocenie reszta rynku moze im budy czyscic 😉 UPskalowanie dziala fenomenalnie i duzo lepiej niz widzialem w zeszlorocznych modelach. Nawet slabe zrodlo oczyszcza z szumow i wyglada conajmniej dobrze. A dlugo sie wzbranialem przed zakupem. X90J to tak na oko 95% jakosci X94J wiec uznalem ze doplata nie warta. Generalnie zadne OLED mi do tej pory jakos specjalnie nie imponowaly ale za tegoroczne modele sony to czapki z glow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2021 o 09:41, rafa napisał:

Dwa tygodnie temu kupilem X90J. W mojej ocenie reszta rynku moze im budy czyscic 😉 UPskalowanie dziala fenomenalnie i duzo lepiej niz widzialem w zeszlorocznych modelach. Nawet slabe zrodlo oczyszcza z szumow i wyglada conajmniej dobrze. A dlugo sie wzbranialem przed zakupem. X90J to tak na oko 95% jakosci X94J wiec uznalem ze doplata nie warta. Generalnie zadne OLED mi do tej pory jakos specjalnie nie imponowaly ale za tegoroczne modele sony to czapki z glow.

Kupiłem X94J ale mam wrażenia że ten obraz taki troche rozmazany i ta biel to bardziej odcień blieli niż czysta biel. Pewnie to kwestia kalibracji ale średnio daje sobie z tym rade

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Patryk89_896 napisał:

Kupiłem X94J ale mam wrażenia że ten obraz taki troche rozmazany i ta biel to bardziej odcień blieli niż czysta biel. Pewnie to kwestia kalibracji ale średnio daje sobie z tym rade

Chyba nie oceniasz ustawień fabrycznych? Przecież to kwestia ustawień ostrość/płynność.

Bez kalibracji to nawet nie ma o czym mówić o reszcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafa napisał:

Chyba nie oceniasz ustawień fabrycznych? Przecież to kwestia ustawień ostrość/płynność.

Bez kalibracji to nawet nie ma o czym mówić o reszcie.

Sam sobie z tym nie poradzę ;/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest normalne czy reklamować?? chodzi o zaciemnienia w rogach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) 3.thumb.jpg.01fa01f3bf121c8dd2d35c6e8ba02f48.jpg2.thumb.jpg.c8750cfe4028dc6fb4a8410c06e1bac0.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2021 o 15:03, MarcinStereo napisał:

Na środku jest dużo jaśniejszy ja bym to reklamował.

na zdj tak wyszło , obraz po całości jednakowe podświetlenie tylko rogi zaciemnione

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2021 o 14:49, Patryk89_896 napisał:

Czy to jest normalne czy reklamować??

Niestety te lcdeki tak już mają. Praktycznie każdy jaki widziałem ma ten sam problem. Także w testach to wychodzi i wątpię żeby było to podstawą reklamacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Bobcat napisał:

Nie każdy.

Wskaż, który Sony z wyższych modeli serii xh lub xj nie posiada tej wady. Przez ostatni tydzień obejrzałem kilkanaście egzemplarzy tych modeli i każdy na rogach był ciemny. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, daniel-de napisał:

Wskaż, który Sony z wyższych modeli serii xh lub xj nie posiada tej wady. Przez ostatni tydzień obejrzałem kilkanaście egzemplarzy tych modeli i każdy na rogach był ciemny. 

Zajrzyj na testy RTINGS.com. Tę również omawiają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bobcat napisał:

Zajrzyj na testy RTINGS.com. Tę również omawiają.

Testy niestety to potwierdzają. Cyt. z recenzji najnowszego flagowca "Sony X95J ma przyzwoitą ogólną szarą jednolitość, ale może się to różnić między poszczególnymi jednostkami. Boki ekranu są nieco ciemniejsze niż środek i jest zauważalny efekt brudnego ekranu..."

W X90J jest jeszcze gorzej co też potwierdzają testy "Na naszych rogach są ciemniejsze, a pośrodku widać efekt brudnego ekranu."

Widać to było gołym okiem na każdym modelu, który oglądałem. Należy wnioskować, że każdy tak ma i nie będzie to podstawą reklamacji. Ten typ tak ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem rekonesans w sklepach i fakt praktycznie każdy Sony tak ma;/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Patryk89_896
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, daniel-de napisał:

Testy niestety to potwierdzają. Cyt. z recenzji najnowszego flagowca "Sony X95J ma przyzwoitą ogólną szarą jednolitość
 

10 godzin temu, Patryk89_896 napisał:

każdy Sony tak ma

 

A to nie jest czasem przypadłość wszystkich LCD że w większym lub mniejszym stopniu szarości są na tych telewizorach kiepskie?
 

Też przeglądnąłem kilka recenzji (RTINGS.com) i zauważyłem że tylko w przypadku OLED ten parametr określono "doskonała jednolitość szarości....prawie bez efektu brudnego ekranu" a nawet tam gdzie zastosowano w podświetleniu nową technologię i  setki diod (mini LED, Samsung QN90) określono ten parametr w ten sposób:  "ma przyzwoitą jednolitość szarości.....jest trochę brudnego ekranu".

Podświetlenie LED nie daje żadnej gwarancji jakości w tym parametrze a do tego w każdym takim teście pisze że poszczególne egzemplarze mogą się dość znacznie w tym różnić.....wypada przy kupnie LCD każdorazowo sprawdzać jak źle z tym jest w przypadku kupowanego egzemplarza.....i  na  jakość jak w przypadku OLED raczej nie ma co liczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałem wyżej potwierdza ta strona:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten Sony rzeczywiście nie wypada tu zbyt dobrze, nie jest też aż tak źle.
A już na pewno nie tak źle by mówić że to tylko przypadłość Sony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.