Skocz do zawartości
IGNORED

8K , 4K - wątek zbiorczy


stench

Rekomendowane odpowiedzi

nie, nie bylo. Bo roznice do starych PAL i Secam widzial "kazdy". I roznice pomiedzy DVD i BD.

Bariera byla cena TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że były i było tak samo zawzięte.
Tak samo było w relacji fullhd a 4k, identycznie.
Dziś już nikt nie rozdziera szat.
A technologia 8K ma czas , ale i tak wejdzie !

Mimo , że moderator skasował najpierw wątki o 8 K, ale się żachnął i docenił że na dobrym portalu nie może zabraknąć takiej dyskusji.

Bariera jest ale nie dla wszystkich i to jest właśnie szczęście. Bo to że są dziś Ci co kupują 8K telewizory - jak choćby zapisy w Korei, to spowoduje kolejne obniżki dla nas .
A że jakość jest rewelacyjna, chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprzeczy .
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, locoloco napisał:

Podobne rozmowy były jak wprowadzali FullHd

Nie było, a przynajmniej ja ich nie pamiętam. Dla mnie FHD było niesamowitym skokiem do przodu i nigdy tego nie negowałem. Niestety każda kolejna rozdzielczość wnosi mniej i trzeba się mocno starać, żeby zobaczyć różnicę. Wystarczy popytać ile zwykłych oglądaczy potrafi rozpoznać różnicę między FHD, a 4K. Ciekawy jestem wyników takiej ankiety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ich nie pamiętasz. Były.
Wówczas jako pierwsi jeździliśmy po sklepach , marketach, salach z pierwszym telewizorem fullhd JVC i współpracą z portalem wówczas 1080.  Mieliśmy dane wszystkie z pierwszej ręki.


Ankieta ale wśród tych co widzieli, czy ogólna.
Taka ogólna już jest w UK i żeby nie było, wypadła fatalnie  dla 4k.!
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, locoloco napisał:

Ankieta ale wśród tych co widzieli, czy ogólna.
Taka ogólna już jest w UK i żeby nie było, wypadła fatalnie  dla 4k.!
 

I co, dla 8K będzie lepiej ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie będzie lepiej.
Ale peleton musi jechać dalej. Dla mnie akurat jakość ma znaczenie i widzę różnicę.
Czekam w spokoju na swoją kolejkę.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizory 8k - prognozowany wzrost w tym roku to 807 % - tak podaje IHS Markt

sharp8K-banner.jpg

Pomimo niepewnych doniesień na temat wyzwań, przed jakimi stoi 8K TV i transmisja telewizyjna, obserwatorzy branży i globalni analitycy informacji, IHS Markit, opublikowali ostatnio dane, które wskazują na solidny start dla nowej...
Liczba dostarczonych telewizorów 8K wzrośnie z 38 000 w 2018 r. Do 345 000 sztuk w 2019 r. - wzrost o 807%

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Można kupić ferrari mieszkając na wsi i czekać x czasu aż asfalt położą albo kupić po takich inwestycjach sołtysa.  Co ma więcej sensu tak na logikę bez zbędnego ...........rozwijania się merytorycznego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, locoloco napisał:

Oczywiście, że nie będzie lepiej.
Ale peleton musi jechać dalej. Dla mnie akurat jakość ma znaczenie i widzę różnicę.
Czekam w spokoju na swoją kolejkę.

 

 

To, że psy szczekają i karawana jedzie dalej nie oznacza, że trzeba się przyłączać i do piewców i do karawany. Spokonie czkać, obserwować, punktować niedoróbki (np. brak HDMI 2.1), błędy software'owe (np. Android) i inne niedociągnięcia (brak obsługi 100/120 fps) i choroby wieku dziecięcego. Poczekać na content z netu albo SAT i nośnik fizyczny.

I wtedy kupować. Świadomie. Tak jak dzisiaj świadomie można wybierać w sprawdzonych ofertach 4K. TV, playery BD-UHD, tunery SAT, IPboxy, playery sieciowe itp.

Frajerów nie sieją więc zawsze znajdzie się dzisiaj klient na 8K. Nasi rodzimi sprzedawcy wcisna wszystko, a producenci wesprą marketingowym bełkotem, badaniami, targami i sypną kasą. Tak ten rynek działa. Jakoś kolega Bobcat, choć ujada jak najęty, do zakupów się nie kwapi ? . Szkoda tylko strzępić języka.

Godzinę temu, subfan napisał:

Można kupić ferrari mieszkając na wsi i czekać x czasu aż asfalt położą albo kupić po takich inwestycjach sołtysa.  Co ma więcej sensu tak na logikę bez zbędnego ...........rozwijania się merytorycznego ?

Niektórym asfalt niepotrzebny. Wystarczy, że sąsiedzi i sołtys zzielenieją z zazdrości. I samopoczucie robi sie lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedano 25000 , planowana sprzedaż 354000.
Nazywanie frajerami tych ludzi jest nie na miejscu.
Myślę że inni którzy zobaczą Twój stan posiadania - mogą w ten sam sposób nazywać Ciebie.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Więcej szacunku i pokory dla innych. Każdy kto chce kupić - kupi i nie mu nie zrobisz.
Nawet jak będzie to Ferrari na wsi. Jego kasa , jego wybór i tylko Ci co zazdroszczą mogą wypisywać takie rzeczy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, locoloco napisał:

Sprzedano 25000 , planowana sprzedaż 354000.
Nazywanie frajerami tych ludzi jest nie na miejscu.
Myślę że inni którzy zobaczą Twój stan posiadania - mogą w ten sam sposób nazywać Ciebie.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Więcej szacunku i pokory dla innych. Każdy kto chce kupić - kupi i nie mu nie zrobisz.
Nawet jak będzie to Ferrari na wsi. Jego kasa , jego wybór i tylko Ci co zazdroszczą mogą wypisywać takie rzeczy.

 

25.000 na prawie 8.000.000.000 potencjalnych klientów to nie jest jakaś zatrważająca liczba ? .

Frajerami są ci co kupują niedopracowane technologicznie telewizory 8K, które z powodów marketingowych wyprzedzają rynek.

Możesz ich nazwać inaczej np. nabitymi w butelkę lub oszukanymi przez sprzedawców i producentów TV. Z powodów, które opisałem i o których mozna wyczytać na polskich i zagranicznych portalach tematycznych audio/video.

Jestes uczestnikiem tego cyrku bedąc sprzedawcą telewizorów więc to raczej jest TWÓJ punkt siedzenia, a nie mój. I jestes żywotnie finansowo zainteresowany i zamieszany.

Koniec tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Na końcu tego postępu jest jak zwykle człowiek jako odbiorca że swoimi zawodnymi zmysłami więc jaki sens ma technologia 8k czy jeszcze bardziej szczegółowa jezeli 60-80% społeczeństwa ma mniejsze czy większe wady wzroku . Jak blisko będziecie siedzieć przed ekranem jeżeli 4k dystans ten już bardzo skrócił.  Kontrast i odwzorowanie barw - Pogoń za tym ma więcej sensu .

Po co produkować myśliwce bojowe mogące latać z przeciążeniem 15 czy 20 g jak każdy pilot przy tym odpadnie ? Analogie można mnożyć w nieskończoność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym być zamieszany...
Ale to nie moje progi.
Nie wiem co oznacza nabici w butelkę.
Uważam że większość sama chciała kupić i pewnie nawet żadnego sprzedawcy nie pytali.
Jak kupujesz Auto to idziesz do sprzedawcy w salonie i czekasz aż Cię nabije w butelkę - no proszę Cię.
Każdy ma własną wolną !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne "badanie": 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam proste pytanie do każdego, który kupi taki tv 8K: "co będzie na nim oglądał?"
Założę się, że ogromna większość tych kupionych 8K, to są ludzie nabrani na ten zakup przez sprzedawców z nieśmiertelnym tekstem "panie, co tam 4K, to już przeżytek, niech pan zobaczy 8K jaka jakość..." Idzie taki oglądać ten cud techniki, a tam demo w 8K, podrasowane tak że oczy wychodzą. Zanosi taki ktoś tv do domu i ogląda na nim materiał w FHD, który niczym się nie różni od tego co miałby na 4K... ale co tam, podświadomość sprawi, że on tą lepszą jakość rzeczywiście "zobaczy", bo przecież to 8K i sprzedawca mówił, a w necie pisali itp. itd... I tak to działa, podobnie jak z kablami cyfrowymi za grube tysiące, które muszą grać lepiej skoro aż tyle kosztują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem 8k do niczego nie jest potrzebne ,ale znowu nikt nikomu nie moze bronic nic kupić .Spójrzmy na to z innej strony ,przez marketingowe papki i pranie mózgu ,ludzie kupują rzeczy które często i gęsto nie są im potrzene<>efekt nasza planeta przez ostatnie 10cio lecia jest tak zasyfiona że szkoda gadać ..wiadomo większość z nas bagatelizuje problem ale kiedyś to wyjdzie i wydaje mi się że szybciej niż niektórzy myślą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darulok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qbakos napisał:

"co będzie na nim oglądał?"

Na razie materiały 4K upscalowane za pomocą AI do 8K. Poszukaj, jest na Forum informacja że to działa i robi wrażenie. Efekt końcowy może nie taki jak coś od początku nagrane w 8K, ale lepszy niż oglądany w oryginalnym 4K.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponujesz wraz z producentami namiastkę 8K? 

Jak działa ten marketing:

- kupujcie małe 65 calowe 8K, bo jak wam pokazaliśmy kolejny raz można dostrzec minimalną różnicę między 4 a 8K z większej niż sądzono dotąd odległości, cieszcie się
- wprawdzie nie ma (i długo nie będzie, mój dopisek)  materiałów 8K to sobie pseudo 8K z 4K możecie zrobić, cieszcie się?
- wprawdzie HDMI 2.1 nie pozwoli przepuścić 120 fps, za to macie połowę mniej, cieszcie się

Może podatni na taki bełkot się cieszą, ale pomyślmy z czego się tu cieszyć?
Że robią z nas balona sprzedając niedorobione (8K 60 fps) sugerując że to wystarczy (patrz badania NHK gdzie piszą wyraźnie - 120 fps to minimum)?
Że zamiast radykalnego postępu proponują kupowanie 8K po to by na nich 4K oglądać?
Że zamiast dążyć do tego co głosiło i zbadało NHK proponuje się oglądanie 8K z daleka by większość dobra jakie niesie stracić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak komuś wystarczy coś nieznacznie lepszego od 4K, taka namiastka 8K niech teraz kupuje i się cieszy.....   :)

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2019 o 12:09, locoloco napisał:

Liczba dostarczonych telewizorów 8K wzrośnie z 38 000 w 2018 r. Do 345 000 sztuk w 2019 r. - wzrost o 807%
 

W dniu 28.06.2019 o 13:54, locoloco napisał:

Sprzedano 25000 , planowana sprzedaż 354000.

 

W dniu 28.06.2019 o 12:09, locoloco napisał:

tak podaje IHS Markt

 

19 godzin temu, pmcomp napisał:

Inne "badanie": 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

18 godzin temu, Bobcat napisał:

Dlaczego w cudzysłowie?

 

 

Dlatego że KAŻDE dotąd badanie było mniej lub bardziej nietrafione.....

image.thumb.png.ff3aae4767d50c2cc5e5dae3933d1c94.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju
normalnie nie wkleiło grafiki

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jednak jeśli spojrzymy na raport IHS Markit za 2018 rok, widać wyraźny wzrost popularności telewizorów o przekątnej powyżej 60 cali”. Oprócz wielkości TV, rośnie także świadomość konsumentów w zakresie znaczenia właściwego doboru przekątnej do odległości jaka będzie dzieliła nas od ekranu."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Może jednak doczekamy czasów że to rynek rzeczywiście wybierze i wciskający 8K małych rozmiarów się przeliczą.....   :)
 

 "IHS Markit prognozuje, że spośród 226 mln sztuk telewizorów, które trafią na rynek w 2019 roku, ponad połowę stanowić będą modele UltraHD...."

Ktoś tu się podniecał prognozą 354000 8K?   To te ponad 800 procent na wyobraźnie uderzyły.....     :))

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maju napisał:

Proponujesz wraz z producentami namiastkę 8K?

Można to nazwać namiastką. Jednak aby ocenić jak ona działa wypadałoby najpierw obejrzeć osobiście. To Twoje wieczne teoretyzowanie staje się coraz bardziej zabawne.

Może interesuje Cię co mam do powiedzenia na temat stylu gry Bostońskiej Orkiestry Symfonicznej? Zapewniam że nigdy nie miałem okazji jej słuchać. Ani na żywo ani nagrań. Ale coś na jej temat czytałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę iść do szaletu by się przekonywać czym to coś pachnie.....mam HD, widzę co poprawiło 4K, nie wmówisz że nieco większa rozdzielczość wprowadzi od razu magię.     :)
 

Mamy powtórkę z wprowadzania 4K sprzed lat.....ale teraz dla 8K będzie trudniej.   
To czy 8K pójdzie jej śladem zależy od tego czy telewizory 8K za rok z okładem zaczną tak wyraźnie tanieć jak to miało miejsce z 4K.....mam tylko nadzieję że nie zaczną produkować 8K klasy średniej i popularnej tandetnej jakości i takie sprzedawać naiwnym taniej,  jak to ma teraz miejsce z 4K.....to już nie przejdzie, drugi raz klienci się na to nie nabiorą. Przynajmniej ja mam taką nadzieję....    :)


Nie liczyłbym naiwnie na to że teraz produkowane topowe 8K potanieją tak by Kowalski mógł sobie na nie pozwolić.....o takich w sensownych do 8K rozmiarach i jakości Kowalski powinien na co najmniej 10 lat zapomnieć.    :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maju napisał:

Nie muszę iść do szaletu by się przekonywać czym to coś pachnie...

Współczuję że przez całe życie miałeś do czynienia wyłącznie z brudnymi i zaniedbanymi szaletami. W Japonii szalety pachną czystością i dobrymi dezodorantami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bobcat napisał:

Może interesuje Cię co mam do powiedzenia na temat stylu gry Bostońskiej Orkiestry Symfonicznej? Zapewniam że nigdy nie miałem okazji jej słuchać. Ani na żywo ani nagrań. Ale coś na jej temat czytałem.

Tak naprawdę mało mnie interesuje jakakolwiek opinia w Twoim wykonaniu.
Tak się składało że informacje Twoje o 8K musiałem dotąd ciągle weryfikować, bo okazywało się że lubiłeś fantazjować o tym.  :))

 

1 minutę temu, Bobcat napisał:

W Japonii szalety pachną czystością i dobrymi dezodorantami.

Dobrze że to znasz to łatwiej ci będzie zrozumieć że 8K na początku będzie tak samo udawać naturę  jak te dezodoranty udają naturalnie piękne zapachy.....  :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maju napisał:

Tak naprawdę mało mnie interesuje jakakolwiek opinia w Twoim wykonaniu.

Podobnie nie wydaje mi się aby kogokolwiek interesowały Twoje wypociny wiecznego teoretyka.

Jesteś takim samym "znawcą" 8K jak ja wspomnianej orkiestry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bobcat napisał:

Podobnie nie wydaje mi się aby kogokolwiek interesowały....

Trzeba dołączyć to tego tematu zbiorczego INTERESUJĄCE tematy które zalewałeś dezinformacją o 8K, koniecznie.   
Najciekawsze jest to że pomimo moich sprostowań wklejania linków jak sprawy się mają Ty dalej swoje w innych tematach pisałeś....tak ci to 8K zamąciło w głowie że nie przyjmowałeś tej prawdy.   

Odnajdę i zaproponuję dołączyć.....to bardzo pouczające do czego prowadzi tego typu zaślepienie.  :)
 

Udało się to dość szybko zrobić....interesująca zwłaszcza końcówka tematu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.