Skocz do zawartości
IGNORED

8K , 4K - wątek zbiorczy


stench

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bobcat napisał:

Powtarzam że nie mówię o pomiarach na przyrządach, lecz o subiektywnym wrażeniu jakie sprawia obraz.

Ale ja sprawdze na zywo. Nie bede nic mierzyl. Skad ci to przyszlo do glowy? Pomiarowcem nie jestem, sprzetu do pomiaru nie mam. Tylko galy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na ekranie biel jest standardowa, a czerń znakomita - kontrast (czyli iloraz) wypada dobrze. Z uwagi na mały mianownk ułamka.

Jeżeli biel można bardzo wyciągać do góry (na Nano Cell to nie problem, w przeciwieństwie do OLED) a czerń jest taka sobie - to kontrast (czyli iloraz) też wypadnie dobrze. Z uwagi na duży licznik ułamka.

Dobrze to wykombinowałem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca. Zalezy od czego startujesz. Tu moze byc problem z czernia nanocell.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologia LCD zawsze będzie miała słaby kontrast ze względu na podświetlenie matrycy. Najgorszym dla uzytkownika jest nierównomierne podświetlenie matrycy LCD, szczególnie w krwaędziowym podświetleniu. W podświetleniu FALD mamy za dokuczliwy efekt halo.

Najprawdopodobniej technologia dwumatrycowa czyli "dwa panele" LCD mogą rozwiązać ten problem. Zobaczymy. Mi bardziej podoba sie efket z microLED.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten nano cell to IPS i  obok Oleda wypadł podobnie, wniosek jest jeden.. Test nie był robiony był w nocy.. W nocy cała ułomność LCD wychodzi jak na dłoni..  Ciągle użytkuje plazme 65vt60 i chyba wkoncu skuszę się na jakiegoś Oleda, chodź nadal parę rzeczy mi w nim nie pasuje.. Mianowicie kolory w HD, bardziej przypominają te z LCD,nawet czasem wyglądają wypłowiale, marna płynność, ostrość w ruchu, z tego co doczytałem czasem tylko 600lini.. Plazma ciągle w tym jest niedoscigniona.. Na Oledzie filmy ultrahd w większości wyglądają spektakularnie..  Poza wymienionymi rzeczami.. Plazma jak i oled brata skalibrowany, więc nie ma mowy że ktoś coś dodał lub ujął..  Ten kontrast i czerń na Oledzie w nocy wymione wady przysłania w pewnym sensie ..Chyba nigdy nie będzie technologii idealnej.. 

Jeszcze jest oled Panasonic który niby ma lepsze barwy po kalibracji względem lg..i niby lepszą płynność..  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, darulok napisał:

Test nie był robiony był w nocy..

Test to może za dużo powiedziane. Oględziny czy porównanie bardziej by pasowało.

Było robione w półmroku.

14 minut temu, darulok napisał:

parę rzeczy mi w nim nie pasuje.. Mianowicie kolory w HD, bardziej przypominają te z LCD,nawet czasem wyglądają wypłowiale

Co jak co ale kolory na Nano Cell są prima sort. Bardzo wysoka półka.

16 minut temu, darulok napisał:

marna płynność, ostrość w ruchu

Też nie problem na Nano Cell.

17 minut temu, darulok napisał:

Ten kontrast i czerń na Oledzie w nocy wymione wady przysłania w pewnym sensie ..Chyba nigdy nie będzie technologii idealnej.. 

I dlatego każdy powinien podejmować decyzje zakupowe zgodnie z własną hierarchią preferencji. Dla jednego w najwyższej ocenie będzie czerń i kontrast, dla innego poziom jasności (HDR) i płynność w szybkich scenach.

Mówienie że OLED jest bezdyskusyjnie najlepszy pod każdym względem i w każdym aspekcie - jest nieuprawnione.

Godzinę temu, bubusia napisał:

Ale ja sprawdze na zywo. Nie bede nic mierzyl. Skad ci to przyszlo do glowy? Pomiarowcem nie jestem, sprzetu do pomiaru nie mam. Tylko galy.

Bardzo jestem ciekaw Twojej oceny. Podziel się proszę spostrzeżeniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, darulok napisał:

Jeśli ten nano cell to IPS i  obok Oleda wypadł podobnie, wniosek jest jeden.. Test nie był robiony był w nocy.. W nocy cała ułomność LCD wychodzi jak na dłoni..  Ciągle użytkuje plazme 65vt60 i chyba wkoncu skuszę się na jakiegoś Oleda, chodź nadal parę rzeczy mi w nim nie pasuje.. Mianowicie kolory w HD, bardziej przypominają te z LCD,nawet czasem wyglądają wypłowiale, marna płynność, ostrość w ruchu, z tego co doczytałem czasem tylko 600lini.. Plazma ciągle w tym jest niedoscigniona.. Na Oledzie filmy ultrahd w większości wyglądają spektakularnie..  Poza wymienionymi rzeczami.. Plazma jak i oled brata skalibrowany, więc nie ma mowy że ktoś coś dodał lub ujął..  Ten kontrast i czerń na Oledzie w nocy wymione wady przysłania w pewnym sensie ..Chyba nigdy nie będzie technologii idealnej.. 

Jeszcze jest oled Panasonic który niby ma lepsze barwy po kalibracji względem lg..i niby lepszą płynność..  

No lepszy jest(panas ez 1000), mialem i postawilem obok Kuro 5090, i jednak sporo lepiej. Chcciaz twarze na plazmie zajebiscie naturalne. Oledy LG  maja strasznie skopane tryby. Bez kalibracji nie da rady.

 

Bobcat, to jest twoj wybor, ale postaraj sie  jeszcze raz porownac dobrze skalibrowanego oleda(polecam panasa, chociaz sam mam sony) z nanocellem. I mimo wszystko bierz pelne podswietlenie(jezeli wybierzesz lcdeka). Musi byc lepiej. Dam znac co do porownania.

Patrze teraz na  tego swojego soniaka af8 i nawet w naslonecznionym pomieszczeniu wyglada naprawde dobrze. Ale gdybym mial kupic ponownie wybralbym panasa. Wbrew pozorom sa pewne roznice. Soniak ma pewien nalot zolci, czy pomaranczy, nawet po kalibracji. I to chyba kazdy. LG cos jest generalnie malo naturalny. A panas wlasnie supernaturalny. To tak gdybys jednak zdecydowal sie na oleda.

Kiedys tez czailem sie na panasa dx900, ale w porownaniu z ez1000 jednak wybralem oleda. Bardziej nasycony. No i czern jednak miala spora przwage w ciemnosciach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bubusia napisał:

postaraj sie  jeszcze raz porownac dobrze skalibrowanego oleda(polecam panasa, chociaz sam mam sony) z nanocellem.

Spróbuję. Dla mnie nic pilnego, nie mam ciśnienia aby kupować zaraz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę schodzimy z tematu wątku,  ale u mnie w promocji jest w tej chwili oled Panasonic 65Gz950 za  2500E ..  I gdybym miał w tej chwili się szarpać to byłby to  mój wybór ale 65 na 65 średnio mi pasuje.. 77 cali  to mój cel, ale ceny trochę za duże względem przyrostu cali..  pomyślę na black friday.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darulok napisał:

Trochę schodzimy z tematu wątku,  ale u mnie w promocji jest w tej chwili oled Panasonic 65Gz950 za  2500E ..  I gdybym miał w tej chwili się szarpać to byłby to  mój wybór ale 65 na 65 średnio mi pasuje.. 77 cali  to mój cel, ale ceny trochę za duże względem przyrostu cali..  pomyślę na black friday.. 

Dobra cena. Ale fakt. Ja tez bym wolal 77 cali. Jak ktos mial mniejszy, to mozna sie skusic. U nas okolo 13 tysiecy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darulok napisał:

Trochę schodzimy z tematu wątku,  ale u mnie w promocji jest w tej chwili oled Panasonic 65Gz950 za  2500E ..  I gdybym miał w tej chwili się szarpać to byłby to  mój wybór ale 65 na 65 średnio mi pasuje.. 77 cali  to mój cel, ale ceny trochę za duże względem przyrostu cali..  pomyślę na black friday.. 

W Niemczech 77C8 jest za ok. 18 tys zł.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bobcat napisał:

Oceniamy jakość obrazu na moment oglądania. Kupując nowy telewizor kierujemy się jednak również innymi przesłankami, w tym także względami eksploatacyjnymi: jak będzie wyglądał  obraz za kilka(naście) miesięcy. Czy obraz z widocznymi wypaleniami również ocenisz wysoko? To dla Ciebie sprawa trzeciorzędna? Mało kogo stać na co chwila nowy telewizor, zwłaszcza gdy się wykosztował na coś z wysokiej półki.

Polemizujesz z ludźmi w tym temacie co jest lepsze.

Gdy ci piszę swoje spostrzeżenia, odwracasz kota ogonem i zmieniasz dyskusję na całkiem coś innego.

Wiele razy wielu zarzucało ci takie zachowanie - czyli norma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, witek_z napisał:

Polemizujesz z ludźmi w tym temacie co jest lepsze.

Gdy ci piszę swoje spostrzeżenia, odwracasz kota ogonem i zmieniasz dyskusję na całkiem coś innego.

Wiele razy wielu zarzucało ci takie zachowanie - czyli norma.

Twoje pretensje nie trzymają się kupy. Pozbieraj się, napisz mniej chaotycznie o co Ci chodzi, wtedy chętnie odpowiem. Na razie nie wiem na co mam odpowiadać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie są pretensje - znów mylisz.

Piszesz że nano cell jest lepszy od oleda, ok.

ja ci odpowiadam że nie jest lepszy.

a ty nagle wyskakujesz z wypaleniami.

no więc o co ci w końcu chodzi? o jakość obrazu czy o funkcjonalność telewizora.

(cyt."napisz mniej chaotycznie o co Ci chodzi" - ja pier**le)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, witek_z napisał:

Piszesz że nano cell jest lepszy od oleda, ok.

ja ci odpowiadam że nie jest lepszy.

Bronię swojej tezy. Podobnie jak Ty swojej.

 

8 minut temu, witek_z napisał:

no więc o co ci w końcu chodzi? o jakość obrazu czy o funkcjonalność telewizora

Zawsze stałem na stanowisku, że oceniać należy całościowo. Jeden aspekt może być lepszy, drugi gorszy. Zależy jaką wagę przykłada się do poszczególnych składowych oceny. Można sobie wyobrazić sytuację, że trwałość i funkcjonalność jest dla kogoś tak ważna, że aby ją mieć gotów jest zaakceptować fakt iż jakość obrazu jest nieznacznie gorsza niż na technologii alternatywnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością muszę co poniektórych tutaj ucieszyć:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bobcat napisał:

Zawsze stałem na stanowisku, że oceniać należy całościowo. Jeden aspekt może być lepszy, drugi gorszy. Zależy jaką wagę przykłada się do poszczególnych składowych oceny. Można sobie wyobrazić sytuację, że trwałość i funkcjonalność jest dla kogoś tak ważna, że aby ją mieć gotów jest zaakceptować fakt iż jakość obrazu jest nieznacznie gorsza niż na technologii alternatywnej.

No Ok, ale we wpisach powyżej polemizowałeś tylko w zakresie jakości obrazu, więc napisałem swoje

10 minut temu, Bobcat napisał:

Z przyjemnością muszę co poniektórych tutaj ucieszyć:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

news typu: obok Ziemi przeleciał meteoroid.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, witek_z napisał:

news typu: obok Ziemi przeleciał meteoroid.

Nikt Ci nie broni umieszczać innych newsów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat ... z tobą się nie da gadać ... napisałem kiedyś, miszcz ostatniego słowa, zawsze musi należeć do niego. Cały ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, darulok said:

Jeśli ten nano cell to IPS i  obok Oleda wypadł podobnie, wniosek jest jeden.. Test nie był robiony był w nocy.. W nocy cała ułomność LCD wychodzi jak na dłoni..  Ciągle użytkuje plazme 65vt60 i chyba wkoncu skuszę się na jakiegoś Oleda, chodź nadal parę rzeczy mi w nim nie pasuje.. Mianowicie kolory w HD, bardziej przypominają te z LCD,nawet czasem wyglądają wypłowiale, marna płynność, ostrość w ruchu, z tego co doczytałem czasem tylko 600lini.. Plazma ciągle w tym jest niedoscigniona.. Na Oledzie filmy ultrahd w większości wyglądają spektakularnie..  Poza wymienionymi rzeczami.. Plazma jak i oled brata skalibrowany, więc nie ma mowy że ktoś coś dodał lub ujął..  Ten kontrast i czerń na Oledzie w nocy wymione wady przysłania w pewnym sensie ..Chyba nigdy nie będzie technologii idealnej.. 

Jeszcze jest oled Panasonic który niby ma lepsze barwy po kalibracji względem lg..i niby lepszą płynność..  

Nie zgadzam sie z tym zupelnie. Wyplowiale kolory w OEDzie? Wrecz przeciwnie. Nie piszesz jaki OLED (sa roznice). 600 lini to jest max co mogla plazma w ruchu zrobic (zcasami  duzo mniej). Ja nie wiem co za problem wy macie z tym ruchem na OLEDzie?

15 hours ago, bubusia said:

LG cos jest generalnie malo naturalny. A panas wlasnie supernaturalny. To tak gdybys jednak zdecydowal sie na oleda.

Nic takiego nie zauwazylem. Jedyna roznica ze Panas jest duzo drozszy. Obraz po salibrowaniu powinien byc identyczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/12/2019 at 9:54 AM, Bobcat said:

Kolejny który nie oglądał tylko serwuje teorię. Mogę Ci zaproponować to samo co już innym radziłem: zamiast zjedzenia obiadu poczytaj książkę kucharską. 

OK bobcat wreszcie mialem troche czasu aby poczytac te brednie ktore tutaj wypisujsz. Jaka ksiazka kucharska? Co ty pi...lisz? Wydaje ci sie ze jestes tutaj ekspertem od TV? Pamietam lata temu jak wychwalales LCD. Potem kupiles slaba plazme i nagle sie okazalo ze to plazma jest najlepsza. Teraz znowu piszesz ze OLED ma malo NITow. Badz konsekwentny, zdecyduj sie na cos!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pmcomp napisał:

z tobą się nie da gadać ...

To po co gadasz?

4 godziny temu, jackk napisał:

wreszcie mialem troche czasu aby poczytac te brednie ktore tutaj wypisujsz.

Proponuję skorzystać z funkcji Ignoruj.

4 godziny temu, jackk napisał:

Wydaje ci sie ze jestes tutaj ekspertem od TV?

Może Tobie się tak wydaje odnośnie Twojej osoby. Ja nigdy nie uważałem siebie za eksperta. Opisuję wyłącznie moje spostrzeżenia, co mnie się podoba i moje subiektywne oceny. A do tego nam zawsze prawo.

4 godziny temu, jackk napisał:

Potem kupiles slaba plazme

Nie uważam aby była słaba. Ponadto Regulamin Forum nie określa od jakiej wartości sprzętu przysługuje prawo zabierania głosu.

4 godziny temu, jackk napisał:

piszesz ze OLED ma malo NITow

Nie tylko ja to piszę. W profesjonalnych ocenach, linki do których zamieściłem - można przeczytać to samo.

4 godziny temu, jackk napisał:

Pamietam lata temu jak wychwalałeś LCD

Tylko krowa nie zmienia poglądów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jackk napisał:

 Potem kupiles slabą plazme

nie gadaj głupot

2 godziny temu, Bobcat napisał:

Ponadto Regulamin Forum nie określa od jakiej wartości sprzętu przysługuje prawo zabierania głosu.

to zdanie było niepotrzebne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, witek_z napisał:

to zdanie było niepotrzebne

I tak i nie. Teoretycznie masz rację. Ale co chwila czyta się wpisy utrzymane w tonacji: "ja mam klocki z bardzo wysokiej (albo wręcz: najwyższej) półki, ty nie - więc nie zabieraj głosu i się nie mądrzyj".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Bobcat said:

I tak i nie. Teoretycznie masz rację. Ale co chwila czyta się wpisy utrzymane w tonacji: "ja mam klocki z bardzo wysokiej (albo wręcz: najwyższej) półki, ty nie - więc nie zabieraj głosu i się nie mądrzyj".

Bobcat

Daleko mi od takiej postawy. Zrozum chodzi mi o to ze jak ktoś mówi i wypowiada się na temat jakiegoś sprzętu i ten sprzęt ma to zdanie takiej osoby ma dla mnie dużo większe znaczenie niż kogoś kto pobożnie coś widział w sklepie. Już chyba prościej tego nie mogłem ująć. 

5 hours ago, witek_z said:

nie gadaj głupot

Zgoda trochę się zagalopowałem. Ale super super to tez nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jackk napisał:

Daleko mi od takiej postawy. Zrozum chodzi mi o to ze jak ktoś mówi i wypowiada się na temat jakiegoś sprzętu i ten sprzęt ma to zdanie takiej osoby ma dla mnie dużo większe znaczenie niż kogoś kto pobożnie coś widział w sklepie. Już chyba prościej tego nie mogłem ująć. 

Jeśli ograniczymy się w wypowiedziach tylko do aktualnego stanu posiadania to Forum będzie można zamknąć gdyż ilość wpisów zmaleje prawie do zera. Ile razy można wypowiadać się o tym samym? Dlatego nie dezawuowałbym spostrzeżeń na temat czegoś innego.

Zwłaszcza gdy dotyczy to technologii obecnej na rynku od niedawna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jackk napisał:

Zgoda trochę się zagalopowałem. Ale super super to tez nie jest.

Wiesz, ja jestem plazmowcem i nawet w tej chwili gdybym mógł kupić w rozsądnych pieniądzach model G30 z małym przebiegiem to cieszyłbym się jak dziecko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez witek_z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, witek_z said:

Wiesz, ja jestem plazmowcem i nawet w tej chwili gdybym mógł kupić w rozsądnych pieniądzach model G30 z małym przebiegiem to cieszyłbym się jak dziecko.

A ja to co? Już sam fakt ze naprawiałam swoją plazmę raz i byłem gotowy na następna wiele mówi. Części brak i jak nie uda mi się naprawić mojego Kuro to pójdzie na śmietnik. Co nie zmienia faktu ze C8 który kupiłem jest praktycznie pod każdym względem lepszy w wielu aspektach wyraźnie lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem plazmowcem, tez Kuro. Kilka spostrzezen natury uzytkowej. Posiadalem ez100, C8, Af8(mam teraz), Kuro

Obraz z plazmy strasznie bliski dobrego projektora, swietne twarze.

Panas najbardziej neutralny, szczegolnie doceniamy przy dluzszej eksploatacji

LG bardzo dobry w dobrym materiale zrodlowym i po kalibracji, chociaz ustepuje Panasowi  w naturalnosci jako calosc, i na dluzsza mete cos mi przeszkadzalo po Panasie, szczegolnie na gorszym materiale zrodlowym.

Sony podobny do Panasa(bardzo dobrze wypada gorszy material zrodlowy), ale cos takiego lekko zoltawego czasami mi przeszkadza, moze tylko wrazenie.

Jak ustawimy oledy leb w leb to wygladaja prawie tak samo, jednak po dluzszym uzytkowaniu sa wg mnie pewne, opisane wyzej roznice, szczegolnie na troche slabszym materiale.

Co do plazmy, na pewno ma mniej nasycone kolory, ale mimo wszystko bardzo naturalne, szczegolnie twarze. Slabo wypada przy ostrym naswietleniu pomieszczenia. W nocy juz bardzo przyzwoicie, duzo lepiej niz nie jeden lcdek.

Takie moje wrazenia z uzytkowania u siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.