Skocz do zawartości
IGNORED

8K , 4K - wątek zbiorczy


stench
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maju napisał:

potwierdza to że 8K na razie, na tak małych (jak obecnie się produkuje) telewizorach jest technologią na wyrost.

Duży procent Twoich wpisów to przekonywanie samego siebie że 8K jest Ci  niepotrzebne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Maju napisał:

kupiłem niedawno ich lodówkę

Z przykrością muszę napisać, że w bliskiej rodzinie chodziło właśnie o lodówkę. Kupili piękną, dwudrzwiową, wielką. Potrzebują takiej, mają małe dzieci.

Lodówka padła tuż po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Przybyły serwis Samsunga podał horrendalną kwotę za naprawę. Zupełnie się nie opłacało. Znaleźli jakiegoś Pana Heniutka (złotą rączkę) który odkupił od nich rzęcha za jakieś śmieszne grosze, mówiąc że go sobie reanimuje. A sami kupili nową kierując się zasadą " cokolwiek byle nie Samsung".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bobcat napisał:

Problem istnieje.

2 godziny temu, Maju napisał:

Nigdzie nie sygnalizowano tego problemu.
Wprost przeciwnie rozpływano się wprost nad niesamowitą ostrością obrazu niemal z każdej odległości. Ślepi robili te testy???
Zdaje się że nawet Bobcat był pod wrażeniem i niczego o czym pisze LG nie zauważył......jak to wytłumaczyć????

Bardzo prosto. Nawet takie z lekka oszukane 8K jest zauważalnie, znacząco lepsze od wszystkiego co było dotychczas, w tym od każdego 4K. Uczciwe czyli nieoszukane będzie jeszcze lepsze. Ale była już jakś recenzja, jakiś test 8K LG? Wydaje mi się, że nie.

Zresztą wcale nie mamy pewności czy na ekranach 4K typu VA nie robiono tego samego oszustwa.

No tak, do czego doprowadza szukanie lepszego kontrastu.  
Nie potrafią dać nam wyrobu o kontraście zbliżonym do ideału to dają nam zbyt idealną (do rozmiarów telewizorów) rozdzielczość której wad nawet nie widać!    :))
Podobnie nie wyprodukowano dotąd telewizora z idealnym kolorem, itd, itp.
    

Całe to 8K na małych ekranach to oszustwo.....   :))

Godzinę temu, Bobcat napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

potwierdza to że 8K na razie, na tak małych (jak obecnie się produkuje) telewizorach jest technologią na wyrost.

Duży procent Twoich wpisów to przekonywanie samego siebie że 8K jest Ci  niepotrzebne.

Przekonywanie, mnie???
Mnie nikt nie przekona że teraz na obecny czas 8K jest komukolwiek potrzebne.   :)

4K na 55 calach bym nie kupił (niestety producenci nas do tego zmuszają) a co dopiero 8K. 
Ciągle żałuję że HD kupiłem TYLKO 50 cali.....w moich warunkach 65 nie byłoby za dużo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Maju napisał:

Mnie nikt nie przekona że teraz 8K już jest komukolwiek potrzebne. 

Opinia bez uprzedniego obejrzenia jest nic niewarta. Jaka by nie była. Powtórzę swoje ulubione porównanie: to tak jakby wypowiadać się na temat jakiejś potrawy i oceniać ją nie mając nigdy wcześniej okazji spróbowania, a jedynie naczytawszy się o niej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Powtórzę swoje ulubione porównanie: to tak jakby wypowiadać się na temat jakiejś potrawy

Ile razy mam powtarzać że porównywanie smaku potraw (gdzie każdy może mieć inne gusta) do technicznego rozwiązania w telewizji ma się jak piernik do wiatraka.   :)

6 minut temu, Bobcat napisał:

nie mając nigdy wcześniej okazji spróbowania

Ciekawe jaki ci argument pozostanie jak w końcu zobaczę to 8K i nadal swoje będę twierdził tak jak wielu którzy tu o tym pisali?

Myślisz nad tym?   :)))
 

10 minut temu, Bobcat napisał:

Opinia bez uprzedniego obejrzenia jest nic niewarta.

Nic nie warta jest opinia osoby która pomimo tego że widziała 8K przeczy WSZYSTKIM OPINIOM osób które też widziały i twierdzą że 8K WYMAGA telewizora znacznie większego.....70 cali to wg. nich absolutne minimum!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, i tutaj Bob nie chce tego dopuścić do siebie, oczywista oczywistością jest bezsens oglądania 8 k, a może i 4k na 55 calach. 

 

A, że produkują, zachęcają, to zupełnie normalne. Chodzi o wyrwanie kasy od mało świadomego klienta. O czym tu w ogóle dyskutować.

W audio jest podobnie. Pliki, wysokie rozdzielczosci, bajery rowery, a w większości brzmi to do dupy. A kasa płynie. Jedynym plusem wygoda, ale na pewno nie jakość. Np pliki wysokiej rozdzielczości nie grają jakoś lepiej, grają inaczej. A wszystko i tak kwestia realizacji. Ruch jednak musi być, klient musi ciągle dostawać coś nowego, wmówi mu się, że to lepsze, najnowsze, a on łyka i płaci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bubusia napisał:

O czym tu w ogóle dyskutować.

Zaraz ci napisze że nie widziałeś 8K, albo zapyta czy widziałeś, że tak teoretyzujesz....   
I będziesz miał o czym dyskutować.   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maju napisał:

Zaraz ci napisze że nie widziałeś 8K, albo zapyta czy widziałeś, że tak teoretyzujesz....   
I będziesz miał o czym dyskutować.   :))

Akurat widziałem, ale nie na 55 calach. Nie che mi się wkładać japy w ekran.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

widziałem, ale nie na 55 calach

Powstrzymaj się od ocen zanim nie obejrzysz.....nadal "teoretyzujesz".   :))

6 minut temu, bubusia napisał:

wkładać japy w ekran.

Przy 8K z 1.5 m na 145 calach dopiero widać wszystkie szczegóły a jeszcze nie widać pikseli......są tacy którzy nie zamierzają oglądać z nosem w ekranie, zrezygnują z tego i z 3 m będą 55 cali oglądać. Mają taki kaprys.
Zabronisz im?   :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maju napisał:

Ile razy mam powtarzać że porównywanie smaku potraw (gdzie każdy może mieć inne gusta) do technicznego rozwiązania w telewizji ma się jak piernik do wiatraka. 

Tłumaczenie naciągane na siłę. Niprzekonujące.

 

1 godzinę temu, Maju napisał:

Ciekawe jaki ci argument pozostanie jak w końcu zobaczę to 8K i nadal swoje będę twierdził tak jak wielu którzy tu o tym pisali?

Najpierw obejrzyj i napisz.

 

1 godzinę temu, Maju napisał:

Nic nie warta jest opinia osoby która pomimo tego że widziała 8K przeczy WSZYSTKIM OPINIOM osób które też widziały i twierdzą że 8K WYMAGA telewizora znacznie większego.....70 cali to wg. nich absolutne minimum!

Poprawiaj sobie samopoczucie dalej. Mnie to ani ziębi ani grzeje.

1 godzinę temu, bubusia napisał:

bezsens oglądania 8 k, a może i 4k na 55 calach.

Tylko SD ma sens na 55". FHD już nie. Prawda?

Godzinę temu, Maju napisał:

Mają taki kaprys.
Zabronisz im?  ?

Wydawanie ocen na temat sposobu w jaki ktoś wydaje jego własne pieniądze jest najdelikatniej mówiąc nieeleganckie i nietaktowne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Bobcat napisał:

nieeleganckie i nietaktowne

Gdzieś wyczytał że oceniam....zresztą co tu oceniać, z czym polemizować?   :)

34 minuty temu, Bobcat napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

Nic nie warta jest opinia osoby która pomimo tego że widziała 8K przeczy WSZYSTKIM OPINIOM osób które też widziały i twierdzą że 8K WYMAGA telewizora znacznie większego.....70 cali to wg. nich absolutne minimum!

Poprawiaj sobie samopoczucie dalej. Mnie to ani ziębi ani grzeje.

????
Tym bardziej mnie, nie ja zamierzam kupować 55" 8K.   :))

35 minut temu, Bobcat napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

Ciekawe jaki ci argument pozostanie jak w końcu zobaczę to 8K i nadal swoje będę twierdził tak jak wielu którzy tu o tym pisali?

Najpierw obejrzyj i napisz.

:)

Bubusia widział.....kolejna osoba niepotwierdzająca głoszoną tezę że rozmiar nie ma znaczenia.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maju napisał:

Tym bardziej mnie, nie ja zamierzam kupować 55" 8K

Znów piszesz nieprawdę. Ilość Twoich komentarzy i złośliwości pod moim adresem na temat mojego zamiaru kupna 8K 55" jest dowodem jak bardzo Cię to boli  / irytuje / drażni / smuci (niepotrzebne skreślić). Gdyby (jak piszesz) ani Cię to ziębiło ani grzało - skwitowałbyś tę informację wzruszeniem ramion.

8 minut temu, Maju napisał:

Bubusia widział.....kolejna osoba niepotwierdzająca głoszoną tezę że rozmiar nie ma znaczenia.

Chętnie poznam zdanie Twoje. Czy Ty w ogóle w jakiejkolwiek sprawie masz takowe? Czy może musisz każdorazowo podpierać się czymś?

W sieci można znaleźć również mnóstwo opinii że rozmiar przy 8K nie ma aż takiego znaczenia jak próbujesz wmawiać i że sama rozdzielczość robi swoje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bobcat napisał:

Znów piszesz nieprawdę.

A ty znowu bezpodstawnie  oskarżasz......a może nie za bardzo wiesz że twoje projekcje na temat tego jak ja podchodzę do tego tematu nie są równoznaczne z rzeczywistością.

8 minut temu, Bobcat napisał:

Gdyby (jak piszesz) ani Cię to ziębiło ani grzało - skwitowałbyś tę informację wzruszeniem ramion.

Ile razy można ruszać ramionami.....  :))

Prawda jest niezmiennie taka jak ją tu ciągle powtarzam; zwisa mi to i  powiewa co kupisz.   
Mam natomiast pełne prawo pisać jak mnie to śmieszy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Bobcat napisał:

Chętnie poznam zdanie Twoje.

Doczekasz się.  :)
Ale nie licz na to że coś się w mojej narracji zmieni.
Nie może, bo w samej rozdzielczości 8K nie ma nic magicznego co by powodowało że należy ją traktować inaczej niż poprzednie rozdzielczości. 

38 minut temu, Bobcat napisał:

Czy Ty w ogóle w jakiejkolwiek sprawie masz takowe? Czy może musisz każdorazowo podpierać się czymś?

Nie wstydzę się tym że podpieram się wiedzą mądrzejszych w tym temacie od siebie......nie mam takiej natury, że odrzucam opinii WSZYSTKICH innych jak nie zgadza się to z tym co sam o czymś myślę.

38 minut temu, Bobcat napisał:

W sieci można znaleźć również mnóstwo opinii że rozmiar przy 8K nie ma aż takiego znaczenia jak próbujesz wmawiać i że sama rozdzielczość robi swoje.

Aż takiego jak ja wmawiam czy to co podaje NHK? 
- 1.5 m, 145".....wtedy mamy max. radochy z rozdzielczości
- skorygowane (podał to M. Koper)  wynika z tego co podał że jakąś różnicę na korzyść widać już z tej odległości (1.5 m)  na ok. 75"  lub proporcjonalnie na 145" z 3 m
Nic więcej.  

Ktoś napisał że chce oglądać 55" z 3 m i spodziewa się widzieć różnicę w porównaniu z 4K czy będzie w taki sposób czerpał pełną satysfakcję z tej rozdzielczości?
Nie spotkałem się dotąd z czymś tak kuriozalnym....czekam na to że takie osoby zacytujesz.


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Maju napisał:

Nie wstydzę się tym że podpieram się wiedzą mądrzejszych

Własne zdanie również wypadałoby mieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:
7 minut temu, Maju napisał:

Nie wstydzę się tym że podpieram się wiedzą mądrzejszych

Własne zdanie również wypadałoby mieć.

I mam.

Nic na to nie poradzę że wszystkie moje obserwacje i doświadczenia potwierdzają to co piszą ci mądrzejsi.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Maju napisał:

Mam natomiast pełne prawo pisać jak mnie to śmieszy. 

Nikt Ci tego prawa nie odmawia. Zauważ jednak skoro Cię to śmieszy - znaczy masz do sprawy jakiś emocjonalny stosunek. Gdyby Ci ( jak deklarujesz) wisiało - nie miałbyś żadnego. 

Przy okazji: "śmieszy mnie to co robisz" jest również wygłoszeniem swojej jednoznacznej oceny.

1 minutę temu, Maju napisał:

I mam.

Nic na to nie poradzę że wszystkie moje obserwacje i doświadczenia potwierdzają to co piszą ci mądrzejsi.....

Człowiek radziecki również miał w każdej sprawie swoje osobiste zdanie. Zawsze potwierdzało ono słuszność linii programowej KPZR. Nic na to nie poradził. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bobcat napisał:

Gdyby Ci ( jak deklarujesz) wisiało - nie miałbyś żadnego. 

Ty tak to widzisz, ja mogę to widzieć inaczej, mam prawo do innego zdania w tej jak i każdej innej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Bobcat napisał:
43 minuty temu, Maju napisał:

I mam.

Nic na to nie poradzę że wszystkie moje obserwacje i doświadczenia potwierdzają to co piszą ci mądrzejsi.....

Człowiek radziecki również miał w każdej sprawie swoje osobiste zdanie. Zawsze potwierdzało ono słuszność linii programowej KPZR. Nic na to nie poradził. 

Ja też nic nie poradzę ci na to że szukasz dziwnych porównań w tematach tak bardzo ci bliskich.....nie mogę tylko pojąć jak mogłeś zapomnieć o Żdanowie, najbliższej ci osobie.    :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny który ma kompleks Żdanowa. Zabolało, co? Nikt nie lubi gdy mu pokazywać że na wątpliwe wzorce.

To był mój strzał w dziesiątkę.

57 minut temu, Maju napisał:

Ty tak to widzisz, ja mogę to widzieć inaczej, mam prawo do innego zdania w tej jak i każdej innej sprawie.

Przecież nikt Ci tego prawa nie odmawia. Tylko chcę pokazać, że moja decyzja odnośnie 8K 55" ma dla Ciebie ogromne znaczenie skoro bez przerwy wracasz do tematu. Gdyby Ci (jak deklarujesz) wisiał to byś w ogóle przeszedł nad nim do porządku dziennego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bobcat napisał:

strzał w dziesiątkę.

6 minut temu, Bobcat napisał:

kompleks Żdanowa.

 

:))

6 minut temu, Bobcat napisał:

moja decyzja odnośnie 8K 55" ma dla Ciebie ogromne znaczenie

Oczywiście że ogromne.....świata poza tym nie widzę.  :)

8 minut temu, Bobcat napisał:

Gdyby Ci (jak deklarujesz) wisiał to byś w ogóle przeszedł nad nim do porządku dziennego. 

Nie doczytałeś, nie tylko zwisa ale i powiewa.  :)

 

10 minut temu, Bobcat napisał:

moja decyzja odnośnie 8K 55"

:))))))))))))))))))))))))
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maju napisał:

Nie doczytałeś, nie tylko zwisa ale i powiewa.

Klasyczna sprzeczność słów i czynów. Wystarczy zestawić powyższą deklarację z dziesiątkami Twoich wpisów w tej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Bobcat napisał:

Wystarczy zestawić powyższą deklarację....

Skoro dla Ciebie informacja o tym że WSZYSCY tu piszący i znawcy tematu piszący opinie o 8K twierdzą że absolutnym minimum jest to  70 cali jest tylko czymś co dla mnie może mieć znaczenie to o czym (po co) w ogóle tu z Tobą poważnie rozmawiać?
Jak można poważnie traktować opinię o 8K osoby która miesiącami przeczy wszystkim innym, jak Ciebie te opinie co wyżej przypominam (a może też dziesiątki innych) "ani ziębią, ani grzeją"??
Uważasz przecież że tylko może to dla mnie mieć znaczenie, bo według Ciebie po to o tym piszę bo tym "poprawiam sobie samopoczucie".   :))

I dziwisz się na koniec że w takiej sytuacji, w sytuacji przytaczania ciągle to nowych opinii i gdy ciągnie się to miesiącami Twoja niezmienna decyzja o kupnie małego 8K już tylko mi "zwisa mi i powiewa"?
Nie zauważyłeś też że nie do sprawy, ale do Ciebie (i z zupełnie innych powodów) mogę mieć "emocjonalny stosunek" bo już dawno przeszedłem nad tym do "porządku dziennego", bo stwierdziłem że z tej sprawy sobie już tylko można dworować??  :)

Nie widzisz tego co niewygodne dla Ciebie dlatego wmawiasz sobie i innym że czynię to w jakimś wydumanym celu.

Nie wymyśliłem tego, tym bardziej tego nie wmawiam to wynika jasno z wczorajszych Twoich wpisów......i nie tylko.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, chlopie, olej.

?

Niech Bob kupi te 55 cali w 8k. Napisze nam co widzi. Kto wie, moze bedzie good. You never know.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Maju napisał:

WSZYSCY tu piszący i znawcy tematu piszący opinie o 8K twierdzą że absolutnym minimum jest to  70 cali

Wystarczy nazwać twierdzących że to nieprawda dyletantami, ignorantami - i już teza że wszyscy znawcy tak piszą staje się uprawniona. 

Oczywiście wyłącznie w Twoich oczach.

18 minut temu, Maju napisał:

o czym (po co) w ogóle tu z Tobą poważnie rozmawiać?

Nie, no przecież poważnie rozmawiać można tylko z tymi którzy prezentują punkt widzenia identyczny z Twoim. Taka "dyskusja" w stylu zebranie partyjne w czasach tow. Gomułki. Prowadzący wygłaszał jakąś (jedynie słuszną) tezę a pozostali popierali ją, każdy używając innego słownictwa.

25 minut temu, Maju napisał:

do Ciebie (i z zupełnie innych powodów) mogę mieć "emocjonalny stosunek" bo już dawno przeszedłem nad tym do "porządku dziennego", bo stwierdziłem że z tej sprawy sobie już tylko można dworować??

Opinia na zasadzie: jak można traktować poważnie osoby myślące inaczej niż Ty, skoro Ty masz rację zawsze i z definicji. Dobrze że nie masz w ręku żadnej władzy, bo byś zamykał adwersarzy w szpitalach psychiatrycznych jak tow. Breżniew.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, bubusia napisał:

Maju, chlopie, olej.

Przecież piszę (nieznacznie innymi słowami) że to olewam co kupi.....a że sobie z nim koty podrę?
Chcesz mnie pozbawić rozrywki?   :))

 

18 minut temu, Bobcat napisał:
48 minut temu, Maju napisał:

WSZYSCY tu piszący i znawcy tematu piszący opinie o 8K twierdzą że absolutnym minimum jest to  70 cali

Wystarczy nazwać twierdzących że to nieprawda dyletantami, ignorantami - i już teza że wszyscy znawcy tak piszą staje się uprawniona. 

Oczywiście wyłącznie w Twoich oczach.

Ci co tak twierdzą jacy się tu wypowiadali w taki sposób i byli cytowani to.....tylko Ty, taka jest prawda.  :)
Nie wiem kogo masz na myśli, bo nie wiem co się pokazało w Twoich oczach.   
Wiem z doświadczenia, że nie ma co liczyć na stosowny przykład bądź cytat.....

23 minuty temu, Bobcat napisał:

w stylu zebranie partyjne w czasach tow. Gomułki.

Taaaaa....widać że ulubieniec Żdanow w niełasce.....   :)))

25 minut temu, Bobcat napisał:
56 minut temu, Maju napisał:

do Ciebie (i z zupełnie innych powodów) mogę mieć "emocjonalny stosunek" bo już dawno przeszedłem nad tym do "porządku dziennego", bo stwierdziłem że z tej sprawy sobie już tylko można dworować??

Opinia na zasadzie: jak można traktować poważnie osoby myślące inaczej niż Ty, skoro Ty masz rację zawsze i z definicji. Dobrze że nie masz w ręku żadnej władzy, bo byś zamykał adwersarzy w szpitalach psychiatrycznych jak tow. Breżniew.

Nieuzasadniona nadinterpretacja....czy rozdwojenie jaźni?
Powtarzam, poza Tobą nikt nie twierdził że na 55" z 3 m 8K ma jakiś sens.....jak zacytujesz taką osobę zacznę Ciebie jak i ją traktować poważnie. Z trzech metrów 145" jeszcze ujdzie (wg. nowych badań które cytował M.Koper), niech będzie nawet 100" jak komuś nie zależy na jakimkolwiek zysku w stosunku do 4K......ale tak oglądać 55"?!?!?

Co do zamykania czy prześladowania inaczej myślących (czy wierzących) przypomnę że to nie ja nigdy tak pisałem.  
To ty miałeś podobne zamiary, pamiętam wprost pisane, wyrażane beż żenady takie deklaracje......i wiesz co ci powiem, co jak co, ale jakby to przeczytał Żdanow.....byłby z Ciebie dumny!    :)))

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

że sobie z nim koty podrę?
Chcesz mnie pozbawić rozrywki? 

Oto przyznanie otwartym tekstem że uprawiasz polemikę dla polemiki,

Godzinę temu, Maju napisał:

widać że ulubieniec Żdanow w niełasce

Przecież to jedna i ta sama paczka. Czemu więc miałbym się odwoływać tylko do jednej postaci?

Godzinę temu, Maju napisał:

To ty miałeś podobne zamiary, pamiętam wprost pisane, wyrażane beż żenady takie deklaracje..

Gdzie? Kiedy? W którym wątku?

Godzinę temu, Maju napisał:

jakby to przeczytał Żdanow.....byłby z Ciebie dumny

Po raz kolejny pokazujesz w jaki kompleks wprawiłem Ciebie (i innych z Twojej strony sporu) wskazując kto jest Waszym prawdziwym ojcem duchownym i nauczycielem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bobcat napisał:

pokazujesz w jaki kompleks wprawiłem Ciebie (i innych z Twojej strony sporu)

Nie ma to jak dobre samopoczucie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Bobcat napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

że sobie z nim koty podrę?
Chcesz mnie pozbawić rozrywki? 

Oto przyznanie otwartym tekstem że uprawiasz polemikę dla polemiki,

Bzdura.....to stwierdzenie faktu!
Z rozmowy między nami od dawien dawna nic nie wynika poza chwilami dobrej rozrywki gdy miotasz się jak piskorz by tylko uniknąć faktów które są dla Ciebie tak niewygodne. Pozostaje ci to co widać w ostatnim poście.....pozamerytoryczne lanie wody i Żdanow.  :))

 

Ponawiam niewygodne pytanie!!

Gdzie te osoby myślące inaczej (tak jak Ty) w sprawie 8K??
Udowodnij że są takie, pisząc w poprzednim poście o wszystkim byle nie o tym właśnie TY udowadniasz  że uprawiasz polemikę dla polemiki!!

18 godzin temu, Less napisał:
22 godziny temu, Bobcat napisał:

pokazujesz w jaki kompleks wprawiłem Ciebie (i innych z Twojej strony sporu)

Nie ma to jak dobre samopoczucie
 

 

18 godzin temu, Bobcat napisał:

Zazdrość to brzydka cecha.

 

Bobcat chyba należy do tych nielicznych osób które nie tylko nie martwią się niedużą wielkością, ale wydają się być nawet z tego faktu dumne. Czasem tak pisze jakby uważał że posiadacze większych powinni mieć kompleksy.
Widać z tego że nie zrozumiał przesłania w pojawiających się czasem opiniach że ekstremalny rozmiar nie jest najważniejszy.....że mniejszy może dać też (gdy spełnione są pewne warunki) jakąś satysfakcję.
Odczytał to pod siebie, bardzo opacznie. Wszystko po to by twierdzić że rozmiar nie ma kompletnie żadnego znaczenia. 

By było jasne, nadal piszę o telewizorach 8K....   :)))



 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.