Skocz do zawartości
IGNORED

8K , 4K - wątek zbiorczy


stench

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, stench napisał:

W moim domu na głównym tv do oglądania wiadomości i szerokopojętej tv z wykorzystaniem dostępnego przez mnie sygnału dziś nie widzę sensu zakupu tv większego niż 55cali.

Dopłata do dobrego tv (topowy nano lub oled) do wielkości 65 i pogorszenie obrazu(widać wady sygnału) w 90% programów czyni zakup większego bezsensowny.

Jednocześnie gdybym oglądał głównie  filmy bd/4k lub potrzebował tv do "sali video" to szedłbym w tv większe niż 55 cali nawet gdyby miałby być to model niższy niż opisane w zdaniu powyżej. W filmach wielkość robi robotę.

Nie zgadzam sie zupelnie. Sygnal TV staje sie coraz lepszy i mozna z powodzeniem i z przyjemnoscia(jakoscia) ogladac na wiekszym ekranie wile programow telewizyjnych, o filmach nie wspominajac. No chyba ze ma sie 10 metrowy salon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bobcat napisał:
19 godzin temu, Maju napisał:

Jak brakuje argumentów pozostaje łapanie za słówka.....byle coś w ogóle napisać, żenada!

Jak zawsze na miano argumentów zasługuje wyłącznie to, co jest zgodne z Twoim punktem widzenia

Zamiast biadolić i pisać o niczym skup się lepiej na tym co napisałem.
Możesz moje argumenty nazywać jak chcesz, pisząc obok nich dowodzisz tylko tego iż dyskusja merytoryczna ciebie przerosła. Zamiast klepać w kółko to samo, uzasadnij choć raz rzeczowo na jakich podstawach opierasz swoje argumenty.

A faktem niezbitym jest że sama rozdzielczość jest jedynym parametrem obrazu którego walory zależą praktycznie TYLKO od odległości z jakiej patrzymy na ekran.....zaklinanie rzeczywistości, wmawianie że coś się zmieniło po opublikowaniu cząstkowych badań NHK ma się nijak do faktu że najlepszy obraz pod wieloma względami będziemy obserwować  tylko w okolicach odległości jakie pokazuje kalkulator......z dalszej tracimy nie tylko na rozróżnianiu szczegółów, ale też na ogólnym odbiorze realizmu przekazu. To wynika z badań NHK i z moich obserwacji, bo te zależności dotyczą KAŻDEJ rozdzielczości, 8K nie jest żadnym wyjątkiem, patrz pełne badania NHK.

Bobcat na twojej plazmie masz obraz lepszy nie tylko dlatego że jest lepsza od LCD ale też dlatego że bliżej niej siedzisz......dorosłeś do tego żeby się przyznać że wyciągnąłeś taki wniosek?
A może nie masz o tym dalej zielonego pojęcia, nie sprawdziłeś tego w praktyce i zabierasz nam czas pisząc o rozdzielczości dudy smalone?  

Jeszcze ostatnia prośba.....jak nasz zaszczycisz odpowiedzią postaraj się odpowiadać na całe zagadnienie oddzielone spacją, dziecinne wyrywanie zdań z kontekstu tylko po to by coś odpisać w kontrze sobie daruj.
 

20 godzin temu, Bobcat napisał:
21 godzin temu, Maju napisał:

nie widziałeś czy tylko udajesz że nie widzisz iż dzisiaj to co piszę od miesięcy  potwierdzają kolejni forumowicze????

Kilka osób tak. Reszta się nie wypowiada. @stenchjednoznacznie napisał że nie widzi zasadności niczego > 55".

Doprawdy?
Bobcat czy ty czasem tak bardzo chcesz by twoje było na wierzchu że widzisz coś czego ktoś nigdy nie napisał i nie widzisz tego co inni piszą, ciągle komentujesz coś czego ktoś nie powiedział, wbrew faktom?
To trzeba leczyć.....koniecznie.

25 minut temu, stench napisał:

gdybym oglądał głównie  filmy bd/4k lub potrzebował tv do "sali video" to szedłbym w tv większe niż 55 cali nawet gdyby miałby być to model niższy niż opisane w zdaniu powyżej. W filmach wielkość robi robotę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak podsumowujac te spory, to oczywistoscia oczywista jest zaleta duzego ekranu. I tu nie ma o czym gadac, tu nie chodzi o to czy wiekszosc sie zgadza z Majem. Z tym sie zgadza kazdy kto ma jakies doswiadczenie. I tyle w temacie.

Mozna dyskutowac o takiej czy innej technologii, kazda ma swoje wady i zalety, ale na Boga, wielkosc to podstawa, oczywiscie nie przesadzajac. Wszystko z umiarem. 55 cali i hdr/dolby vision, 4 lub 8 k, to nieporozumienie. Ewentualnie b. mala korzysc.

Wiadomo jednak, ze trzeba robic kase. No to wciska sie ludziom male ekrany z bajerami. Na wieksze ich nie stac, to moze chociaz maluchy kupia. Maluchy z the latest technology. A ze to nie ma sensu. A kogo to obchodzi. Kasa ma sie zgadzac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bubusia napisał:

Z tym sie zgadza kazdy kto ma jakies doswiadczenie.

A Bobcat i tak jeszcze nieraz napisze że teoretyzuję......niepomny że takich wpisów jak powyższy było tu dziesiątki, od dziesiątek osób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maju napisał:

A Bobcat i tak jeszcze nieraz napisze że teoretyzuję......niepomny że takich wpisów jak powyższy było tu dziesiątki, od dziesiątek osób.

Ale bedziesz mogl wtedy skontrowac i w oczach ludzi siedzacych w temacie bedzie na Twoim:)

A to tez wartosc:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bubusia napisał:

Nie zgadzam sie zupelnie. Sygnal TV staje sie coraz lepszy i mozna z powodzeniem i z przyjemnoscia(jakoscia) ogladac na wiekszym ekranie wile programow telewizyjnych, o filmach nie wspominajac.

Podobne jest moje zdanie już wyrażone wcześniej, potwierdzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowalbym tez cos wiecej o swoich doswiadczeniach. Np jak sie ma 8k do plazmy lub 4k. Bob ma plazme i mial kupic 8k. Ciekawie byloby poczytac o porownaniu w roznych warunkach oswietleniowych. Piszmy o rzeczach ciekawych. Moze ktos juz oglada to 8k u siebie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bubusia napisał:

bedziesz mogl wtedy skontrowac

Ciągle coś prostuję, przypominam jak było rzeczywiście.....a on i tak zamiast wyciągnąć jakiś wnioski zacznie od "mantry", niczym forumowy "kataryniarz". 
Zaczyna mnie to nudzić....matactw nie znoszę, dlatego jeszcze reaguję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bubusia napisał:

Moze ktos juz oglada to 8k u siebie?

Nikt do tego się tu nie przyznał.....byli tacy co deklarowali chęć zakupu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Less napisał:

W meczach też.

Mecze na duzym ekranie sa zajeb.....Inne ogladanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Less napisał:

W meczach też.

Wymieniajmy co wypada gorzej na dużym ekranie, bo wg. mnie tego mniej. 

A tak przy okazji (bo obowiązki wzywają i czas kończyć na dzisiaj), przyjmijcie szczere życzenia noworoczne by ten nadchodzący był lepszy szczęśliwszy od tego który dobiega końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej wypada sygnał niskiej rozdzielczości, czyli powszechnie nadawane SD. Na 24" nie widziałem różnicy w stosunku do FHD, na 55 jest spokojnie widoczna np. między tymi stacjami nadającymi jednocześnie w FHd i SD.  Ale i tak wolę to "gorsze" na 55 niż na 24".

55" oglądam z 2,5 metra, 24" oglądałem z 1,5.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maju napisał:

matactw nie znoszę, dlatego jeszcze reaguję.

A ja nie znoszę gdy ktoś zamiast udziału w rozmowie na równych prawach z innymi - belferskim tonem, w arogancki sposób poucza wygłaszając "niepodważalne i niepodlegające dyskusji prawdy". Albowiem sam siebie mianował znawcą i autorytetem choć samemu niczego nie wiedział, a jedynie naczytał się teorii.

I dlatego zawsze będę reagował.

16 minut temu, Maju napisał:

Wymieniajmy co wypada gorzej na dużym ekranie, bo wg. mnie tego mniej. 

Na dużym ekranie, z projektora nie ma czerni. Jest co najwyżej jaśniejszy lub ciemniejszy szary. Już nawet najtańszy, budżetowy LCD produkcji firmy No Name ma tę czerń znacząco lepszą. Taki sam brak czerni mamy w kinie. 

Pozostaje to w jaskrawej kontradykcji z tym, co głosi fan klub OLED który przy każdej okazji powtarza że doskonałość tej technologii polega w dużej (jeśli nie przeważającej) mierze na tym, że potrafi oddać absolutną czerń. Tam wymagają a tutaj jej brak jakoś im nie przeszkadza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bobcat napisał:

Na dużym ekranie, z projektora nie ma czerni. Jest co najwyżej jaśniejszy lub ciemniejszy szary. Już nawet najtańszy, budżetowy LCD produkcji firmy No Name ma tę czerń znacząco lepszą. Taki sam brak czerni mamy w kinie. 

Pozostaje to w jaskrawej kontradykcji z tym, co głosi fan klub OLED który przy każdej okazji powtarza że doskonałość tej technologii polega w dużej (jeśli nie przeważającej) mierze na tym, że potrafi oddać absolutną czerń. Tam wymagają a tutaj jej brak jakoś im nie przeszkadza.

Oj bobcat musiałbyś zobaczyć projektor JVC w zaadoptowanym pomieszczeniu ,w pewnych sytuacjach , czyli w ciemnych scenach ,czerń niemal oledowa ..ja byłem szoku jak to możliwe a posiadam oleda i plazmę ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mateusz80 napisał:

No to chyba mało widziałeś.

 

12 minut temu, darulok napisał:

Oj bobcat musiałbyś zobaczyć projektor JVC w zaadoptowanym pomieszczeniu ,w pewnych sytuacjach , czyli w ciemnych scenach ,czerń niemal oledowa ..ja byłem szoku jak to możliwe a posiadam oleda i plazmę ..

Nigdy nie zdarzyło mi się, ani w kinach (także IMAX), ani na projektorach i ekranach w warunkach domowych widzieć czerni która zasługiwałaby na ocenę choćby "zadowalająca".  Sala kinowa może chyba być uznana za "zaadoptowane pomieszczenie"?

Więc nie oszukujmy się i wsuwając leniwe pierożki nie wmawiajmy sobie i innym że to bażant z truflami. Reasumując: przestańmy mówić papu na g..no.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę. Kuzyn ma JVC (jeśli Cię interesuje jaki model - zapytam go). Oglądałem wiele razy. Czerń? Maksimum ciemny szary. Słabiutko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kinie jest lipa straszna i tam czerń jest szara , widziałem JVC x5500 i uwierz mi czerń super ! Poświęć 5 minut poczytaj na HDTV polska testy JVC np rs440 (to bliźniak modelu którego ja widziałem ) osobiście do końca nie wierzyłem w te testy, ale po co zobaczeniu na własne oczy potwierdzam to co oni tam piszą.Owszem przy dużym wypełnieniu bielą kontrast spada, bo to normalne przy projekcji ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darulok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mateusz80 napisał:

@Bobcat nie porównuj projektorów z sal kinowych z projektorami do kina domowego. 

Niby dlaczego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerń to nie wszystko, jest b. ważna, jest jednak wiele elementów, które tworzą obraz. Poza tym, na b dobrym projektorze jest prawie jak na Oledie. W kinach jest różnie, ale tez może być świetnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darulok napisał:

po co zobaczeniu na własne oczy potwierdzam

Ja też miałem i mam okazję oglądać na własne oczy i nie potwierdzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bubusia napisał:

W kinach jest różnie, ale tez może być świetnie.

Mógłbyś wskazać w którym kinie jest świetnie? Chętnie się tam udam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob, będziesz w Łomiankach to wpadnij, zobaczysz jak to wyglada, tylko po zmierzchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bubusia napisał:

Czerń to nie wszystko

Zdaniem fan klubu OLED czerń to wszystko.

2 minuty temu, Mateusz80 napisał:

Serio pytasz? Nie widziałeś różnicy w obrazie u kuzyna i w tym co jest w kinie?

Ekran u kuzyna mniejszy, więc obraz (w tym czerń) powinny być lepsze. A nie są.

1 minutę temu, bubusia napisał:

Bob, będziesz w Łomiankach to wpadnij, zobaczysz jak to wyglada, tylko po zmierzchu.

Gdzie jest kino w Łomiankach? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bobcat napisał:

Mógłbyś wskazać w którym kinie jest świetnie? Chętnie się tam udam.

W tych nowych generalnie jest dobrze, film tez musi być odpowiedni. Ostatnio niezła czerń widziałem na Bohemian. Ale na JVC ( ost. modelach) w domu, w odpowiedniej sali, czerń powinna być jeszcze lepsza.

2 minuty temu, Bobcat napisał:

Zdaniem fan klubu OLED czerń to wszystko.

Ekran u kuzyna mniejszy, więc obraz (w tym czerń) powinny być lepsze. A nie są.

Gdzie jest kino w Łomiankach? 

U mnie w domu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bubusia napisał:

na JVC ( ost. modelach) w domu, w odpowiedniej sali, czerń powinna być jeszcze lepsza.

Jak zobaczę to może uwierzę. Na razie mi się nie udało zobaczyć.

Poza tym na telewizorze (zwłaszcza OLED) czerń jest perfekcyjna zawsze i wszędzie. Nie tylko "w odpowiedniej sali". Więc co? Rozwalać pokój, generalny remont? Aby go dostosować? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.