Skocz do zawartości
IGNORED

Rozwój duchowy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

proszę przeczytaj pierwsze akapity pisma swietego

Bóg dal ludzia wladze tylko nad zwierzetami + roslinki.

Aniołowie są istotami o jedna piętro wyżej niż ludzie.

 Hierarchia istot żywych: roślinki ->zwierzątka->ludzie->aniołowie->Bóg

Biblia dokładnie opisuje ze obecnie Szatan rzadzi na Ziemi! (chyba zreszta widac)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest tak wg mie
szatan i anioł to istoty pozbawione ciała istoty duchowe , o duzo wiekszej wiedzy i inteligencji niz ludzie zyjący na ziemi
a jednak Bóg przeznaczył człowiekowi władze nad aniołami i to był powód buntu szatana
prawdą jest ,ze jesli nie "zezwolimy" szatanowi na zawładnięcie człowiekiem nie uda mu sie to...
jest to jednak bardzo trudne i w praktyce dla wiekszości ludzi niewykonalne na 100%

Jest wykonalne, nawet tutaj, chociaż przyznać trzeba że wymaga trochę wysiłku. Przede wszystkim zrozumienia, doświadczenia że jednocześnie żyjemy po za ciałem. To nasz naturalny stan.

szatan i anioł to istoty pozbawione ciała istoty duchowe , o duzo wiekszej wiedzy i inteligencji niz ludzie zyjący na ziemi


Inteligencja tu nie jest jakoś specjalnie wymagana. Ważne jest zrozumienie, że jesteśmy takimi samymi istotami. Najlepiej przez własne doświadczenie, ,,poczucie,, tego i przekonanie się o mocy wolnej woli.
 
Ale ja nie jestem istotą...

Ok
tylko częściowo,
dochodzenie do prawdy może toczyć sie różnymi drogami, wg mnie Tomek szuka własnej, a jaki będzie koniec jego poszukiwań nie jestes w stanie okreslić
najwazniejsze to poczuć na sobie miłosierdzie Boga, jesli Tomek nazwie je energią dla mnie to bez znaczenia,  wazne jest to doświadczenie , uzyskanie tej wielkiej łaski

Jak rozumiesz miłosierdzie Boga?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kocurro napisał:

Smutnym i wręcz irytującym faktem jest, że jeśli oznajmiam, że jestem chrześcijaninem to automatycznie muszę być rzymsko-katolickiego wyznania... nic bardziej mylnego.

Faktycznie popełniłem błąd zakładając, ze jesteś katolickim neofitą. Ale nie zmienia to faktu, ze wy wszyscy jesteście siebie warci.

Jesteś konwertytą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adam Sikora napisał:

Aniołowie są istotami o jedna piętro wyżej niż ludzie.

 Hierarchia istot żywych: roślinki ->zwierzątka->ludzie->aniołowie->Bóg

Biblia dokładnie opisuje ze obecnie Szatan rzadzi na Ziemi!

zauważ ,że Jezus Chrystus Syn Boga stał się człowiekiem, a nie aniołem

nazwał każdego z odkupionych ludzi swoim bratem a więc dał każdemu człowiekowi godnośc bożą , której nie mają aniołowie

to jest bardzo wielki i czytelny dowód górowania człowieka nad aniołami

poza tym to aniołowie służą i Bogu i ludziom np anioł stróż

szatan rządzi tylko do czasu , który jest coraz krótszy i ma on świadomośc ,że juz został przez Jezusa zwycięzony im mniej czasu mu zostało tym bardziej jest wkurzony i zawzięty

co widać obecnie na świecie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

proszę przeczytaj pierwsze akapity pisma swietego
Bóg dal ludzia wladze tylko nad zwierzetami + roslinki.
Aniołowie są istotami o jedna piętro wyżej niż ludzie.
 Hierarchia istot żywych: roślinki ->zwierzątka->ludzie->aniołowie->Bóg
Biblia dokładnie opisuje ze obecnie Szatan rzadzi na Ziemi! (chyba zreszta widac)


Tak jest napisane, żeby utrzymywać nas w stanie lęku, poczucia niskiej wartości. Ten akapit kamufluje naszą prawdziwą moc względem tych ,,wyższych,, istot.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, slawek.xm napisał:

zauważ ,że Jezus Chrystus Syn Boga stał się człowiekiem, a nie aniołem

Człowiekiem? I czynił cuda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, TomekL3 napisał:


Jest wykonalne, nawet tutaj, chociaż przyznać trzeba że wymaga trochę wysiłku. Przede wszystkim zrozumienia, doświadczenia że jednocześnie żyjemy po za ciałem. To nasz naturalny stan.

życie duchowe to rzeczywiście stan wyższej świadomości, moze róznie to nazywamy czy rozumiemy ale czasami sie nadzwyczaj dobrze zgadzamy ?

7 minut temu, fox733 napisał:

Człowiekiem? I czynił cuda?

tak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ja tez mogę czynić cuda?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, slawek.xm napisał:

tylko częściowo,

dochodzenie do prawdy może toczyć sie różnymi drogami, wg mnie Tomek szuka własnej, a jaki będzie koniec jego poszukiwań nie jestes w stanie okreslić

najwazniejsze to poczuć na sobie miłosierdzie Boga, jesli Tomek nazwie je energią dla mnie to bez znaczenia,  wazne jest to doświadczenie , uzyskanie tej wielkiej łaski

Nie mogę się z tym zgodzić mój Pan powiedział: 

Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze mnie (J 14,6) 

Jezus to nie jest żadna energia, materia, czy siła to osobowa miłość, pokój, wolność, ale przede wszystkim Prawda i Słowo, które stało się ciałem i mieszkało wśród nas (J 1,14) 

Aby uzyskać łaskę trzeba przede wszystkim pokutować i odwrócić się od grzechu, a żeby to zrobić uznać trzeba, że znajdujemy się w kiepskiej sytuacji, wręcz bez wyjścia - skazani na potępienie, jeśli wcześniej nie usprawiedliwi nas święta krew Jezusa Chrystusa wylana na odpuszczenie naszych grzechów.

Problem jednak w tym, że ludzie nie chcą Boga, mają przecież smartfony, super samochody, super dziewczyny i whisky, więc po co zawracać sobie głowę jakimś Bogiem i sądem ostatecznym..

Kiedy jednak coś zaczyna się sypać i tracimy grunt pod nogami to wtedy przypominamy sobie o kimś takim jak Bóg, bo przecież jak trwoga to do Boga... i masz rację nie wiem jaki będzie koniec poszukiwań Tomka, ale i tak jest o krok bliżej Prawdy niż Ci jakże samotni ateiści i darwiniści.. i życzę tak Tomkowi jak i wszystkim ostatecznie cudownie przemieniającej łaski bożej dzięki, której żywa relacja z żywym Bogiem jest zarówno tak prawdziwa jak i możliwa.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, TomekL3 napisał:

żeby utrzymywać nas w stanie lęku, poczucia niskiej wartości

prawdziwe zawierzenie Bogu likwiduje lęk w 100%

naprawdę i bezapelacyjnie

lek nie jest zaprogramowany , wynika z braku wiary i łaczności ze Stwórcą

skoro Jezus podkreslił ,że czlowiek jest bogiem to jest to prawda wystarczy tylko w to uwierzyć, ale bez pychy ...

6 minut temu, fox733 napisał:

czyli ja tez mogę czynić cuda?

 

"Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: "Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze!", a byłaby wam posłuszna."

rozwój duchowy ku temu prowadzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluźnisz kocurze, wasz bóg jest ponoc wszechmogący i moze zbawić kogo zechce. Kto wie, może juz popija brandy ze stalinem i hitlerem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, slawek.xm napisał:

"Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: "Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze!", a byłaby wam posłuszna."

i się komuś udało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, slawek.xm napisał:

"Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: "Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze!", a byłaby wam posłuszna."

rozwój duchowy ku temu prowadzi

Rozwój duchowy prowadzi do wzrostu empatii i wyzwolenia z niewoli własnych i narzuconych min. przez waszą sektę religijną lęków oraz w konsekwencji do wyzwolenia czyli ateizmu.

1 minutę temu, jar1 napisał:

I co? Ten wszechmogący z sobie szatanem nie może przez tysiące lat poradzić? 

A z kim by pił brendawkę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fox733 napisał:

Faktycznie popełniłem błąd zakładając, ze jesteś katolickim neofitą. Ale nie zmienia to faktu, ze wy wszyscy jesteście siebie warci.

Jesteś konwertytą?

Należę do Kościoła Chrześcijan Baptystów RP, ale to też mało istotne i określenie ewangelikalny chrześcijanin też bardziej mi odpowiada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kocurro napisał:

Nie mogę się z tym zgodzić mój Pan powiedział: 

Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze mnie (J 14,6) 

Jezus to nie jest żadna energia, materia, czy siła to osobowa miłość, pokój, wolność, ale przede wszystkim Prawda i Słowo, które stało się ciałem i mieszkało wśród nas (J 1,14) 

Aby uzyskać łaskę trzeba przede wszystkim pokutować i odwrócić się od grzechu, a żeby to zrobić uznać trzeba, że znajdujemy się w kiepskiej sytuacji, wręcz bez wyjścia - skazani na potępienie, jeśli wcześniej nie usprawiedliwi nas święta krew Jezusa Chrystusa wylana na odpuszczenie naszych grzechów.

Problem jednak w tym, że ludzie nie chcą Boga, mają przecież smartfony, super samochody, super dziewczyny i whisky, więc po co zawracać sobie głowę jakimś Bogiem i sądem ostatecznym..

Kiedy jednak coś zaczyna się sypać i tracimy grunt pod nogami to wtedy przypominamy sobie o kimś takim jak Bóg, bo przecież jak trwoga to do Boga... i masz rację nie wiem jaki będzie koniec poszukiwań Tomka, ale i tak jest o krok bliżej Prawdy niż Ci jakże samotni ateiści i darwiniści.. i życzę tak Tomkowi jak i wszystkim ostatecznie cudownie przemieniającej łaski bożej dzięki, której żywa relacja z żywym Bogiem jest zarówno tak prawdziwa jak i możliwa.

Pozdrawiam.

kim byłeś i co robiłes zanim zacząłes tak myśleć?

przypomnij sobie

myslisz ,że jesli Ty juz jesteś "po" to wszyscy powinni?

każdy ma swój czas jeden dłuższy drugi krótszy

zyczę Ci wytrwania i radości z tego czego doświadczasz pod wpływem łaski

pozdrawiam również

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Adam Sikora napisał:

Biblia dokładnie opisuje ze obecnie Szatan rzadzi na Ziemi! (chyba zreszta widac)

a pan buk se jara szlugi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rasputin napisał:

a pan buk se jara szlugi

(...) jeden dzień u Pana jest jak tysiąc lat, a tysiąc lat jak jeden dzień (2P 3,8)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fox733 napisał:

Rozwój duchowy prowadzi do wzrostu empatii i wyzwolenia z niewoli własnych i narzuconych min. przez waszą sektę religijną lęków oraz w konsekwencji do wyzwolenia czyli ateizmu.

rozwój duchowy przede wszystkim prowadzi do szczerej wolności, głownie wolności "do"

w odróznieniu od samowoli i ulegania instynktom oraz egoizmowi

osiągnięcie takiej świadomości prowadzi do zycia w zgodzie ze swoim sumieniem

a sumienie zawsze ma odniesienie do Absolutu ,

nie sadzę by po takiej drodze ktos został ateistą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jar1 napisał:

Teraz przerzucił się na polskie "małpeczki" ?

z tymi "polskimi" to przesada. W Niemcach to od zawsze standard i nikt się temu nie dziwi.

2 minuty temu, slawek.xm napisał:

nie sadzę by po takiej drodze ktos został ateistą ?

Ateizm jest Absolutem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fox733 napisał:

 

Ateizm jest Absolutem:)

ateizm jest nieszczęściem człowieka, bo liczy się dla niego tylko teraźniejszość a śmierć staje się nieszczęściem i jest największym lekiem strachem oraz porażką

tylko w Obliczu Boga mozna znaleźć sens smierci , wyzbyć sie leku przed nią

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

proszę przeczytaj pierwsze akapity pisma swietego
Bóg dal ludzia wladze tylko nad zwierzetami + roslinki.
Aniołowie są istotami o jedna piętro wyżej niż ludzie.
 Hierarchia istot żywych: roślinki ->zwierzątka->ludzie->aniołowie->Bóg
Biblia dokładnie opisuje ze obecnie Szatan rzadzi na Ziemi! (chyba zreszta widac)


To takie same istoty jak my tyle, że o wyższej świadomości. Jednakże wolna wola obowiązuje każdą istotę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, slawek.xm napisał:

tylko w Obliczu Boga mozna znaleźć sens smierci , wyzbyć sie leku przed nią

Kto ci takich głupot naopowiadał? Mój dziadek na łożu śmierci udawał śpiacego gdy natrętny szpitalny klecha mimo jego próśb nękał go wizytami.Zabronił mu go namaszczać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fox733 napisał:

Kto ci takich głupot naopowiadał?

taki jest wynik mojego rozwoju duchowego

1 minutę temu, fox733 napisał:

Mój dziadek na łożu śmierci udawał śpiacego gdy natrętny szpitalny klecha mimo jego próśb nękał go wizytami.Zabronił mu go namaszczać!

to jest wolna wola człowieka kazdy ma wybór, który w obliczu śmierci jest wyborem ostatecznym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, slawek.xm napisał:

kazdy ma wybór, który w obliczu śmierci jest wyborem ostatecznym

Wg nomenklatury KK nie masz racji gdyż zbawienie jest łaską waszego boga i moze on se uznać, ze akurat jego chce w raju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się z tym zgodzić mój Pan powiedział: 
Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze mnie (J 14,6) 
Jezus to nie jest żadna energia, materia, czy siła to osobowa miłość, pokój, wolność, ale przede wszystkim Prawda i Słowo, które stało się ciałem i mieszkało wśród nas (J 1,14) 
Aby uzyskać łaskę trzeba przede wszystkim pokutować i odwrócić się od grzechu, a żeby to zrobić uznać trzeba, że znajdujemy się w kiepskiej sytuacji, wręcz bez wyjścia - skazani na potępienie, jeśli wcześniej nie usprawiedliwi nas święta krew Jezusa Chrystusa wylana na odpuszczenie naszych grzechów.
Problem jednak w tym, że ludzie nie chcą Boga, mają przecież smartfony, super samochody, super dziewczyny i whisky, więc po co zawracać sobie głowę jakimś Bogiem i sądem ostatecznym..
Kiedy jednak coś zaczyna się sypać i tracimy grunt pod nogami to wtedy przypominamy sobie o kimś takim jak Bóg, bo przecież jak trwoga to do Boga... i masz rację nie wiem jaki będzie koniec poszukiwań Tomka, ale i tak jest o krok bliżej Prawdy niż Ci jakże samotni ateiści i darwiniści.. i życzę tak Tomkowi jak i wszystkim ostatecznie cudownie przemieniającej łaski bożej dzięki, której żywa relacja z żywym Bogiem jest zarówno tak prawdziwa jak i możliwa.
Pozdrawiam.

Mój Pan. Czytasz To? Twoja wiara jest podszyta lękiem. Stąd wiara a nie wiedza. Jesteś taką istotą jak Twój Jezus. On jest tylko bardziej świadomy siebie, zna swoją moc. Nie masz wiary w siebie, swoją moc. Gdy tego doświadczysz zrozumiesz o czym piszę. Twoją mocą jest Twoja wolna wola. Trudno jest tu w ciele zauważyć znaczenie wolnej woli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, rasputin napisał:

i się komuś udało?

ostatnio mój znajomy uzdrowił moca Jezusa Chrystusa kobietę bliska smierci

problem w tym ,ze teraz ludzie jego uważają za uzdrowiciela i przyjeżdżają po niego wożą po szpitalach płacza i błagają o uzdrowienie chorych członków  rodzin

nie potrafia zrozumieć ,że to działa łaska Boga a nie mozliwości człowieka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: "Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze!", a byłaby wam posłuszna."

rozwój duchowy ku temu prowadzi

Lęk jest nam permanentnie implementowany. On wywołuje brak odczucia stałego łącza ze źrodłem wszystkiego- tak bym to określił.

Połączenie jest oczywiste, bez tego nas nie ma.

 

Pycha - kolejna blokada. Gdy żyjesz w prawdzie pycha samoistnie znika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fox733 napisał:

Wg nomenklatury KK nie masz racji gdyż zbawienie jest łaską waszego boga i moze on se uznać, ze akurat jego chce w raju.

wg mnie jesli ktoś do smierci nie jest w stanie powiedzieć Jezu ufam Tobie, to po smierci tez tego nie powie

ale tak zbawienie jest łaską tylko Bóg na siłę nie zbawia wolna wola człowieka jest dla Boga świętą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 18

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.