Skocz do zawartości
IGNORED

Rozwój duchowy


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, kazik-t napisał:

najaranym mikrocefalom współczujemy koniecznie serdecznie i przesyłamy wyrazy.

 

dzięki w imieniu wszystkich mikrocefalów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2020 o 18:20, Jaranek. napisał:

Cały kazik. Pretensjonalny megaloman upajający się swoim bełkotem i reagujący paniką na każde konkretne pytanie.    

Słabo powiedziane. Powinno być: głupi ch*j. Albo niegłupi facet, kompletnie pozbawiony sprytu i inteligencji emocjonalnej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kazik-t napisał:

rozwój duchowy umarł, stał się trupem w martwej ludzkiej świadomości.

 

Komizm postaci kazia polega właśnie na tej jego pretensjonalności.  Banalne do bólu spostrzeżenia tego schizolka lokują się przecież w sferze "odkryć" dorastającego nastolatka ale za to kazio podaje je tonem Mędrca z Gór który zszedł w doliny nauczać maluczkich. Skoro rozmawiamy sobie o duchowym rozwoju to moja diagnoza jest taka, że megalomania tego osobnika ma za podłoże poważne kompleksy.     

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 godziny temu, Jaranek. napisał:

 

Komizm postaci kazia polega właśnie na tej jego pretensjonalności.  Banalne do bólu spostrzeżenia tego schizolka lokują się przecież w sferze "odkryć" dorastającego nastolatka ale za to kazio podaje je tonem Mędrca z Gór który zszedł w doliny nauczać maluczkich. Skoro rozmawiamy sobie o duchowym rozwoju to moja diagnoza jest taka, że megalomania tego osobnika ma za podłoże poważne kompleksy.     

 

 

 

a ten znowu napierd..ala to samo jak ten głupi chomik w kółku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego razu byłem u mojego chrześniaka który jest niegrzecznym chłopcem, nałożyłem swoje ręce na jego głowę i powiedziałem "odejdź szatanie" usłyszałem ryk  i firanka się poruszyła. Chrześniak powiedział że jest zmęczony.

Jakie z tego wnioski? Czy istnieją demony? Myślę że niektórzy ludzie mogą czerpać energię od demonów gdy robią coś złego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

jak komu brak pomysłu na życie, to dobre jest lsd, kiedyś mocno propagowane przez rządową propagandę, było to okres urabiania młodych na nową modłę, ale co to kogo obchodzi, ważne że dawało możliwość polatania wśród kolorowej fantasmagorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
12 godzin temu, TomekL3 napisał:

 

chciałby i jest głęboko przekonany.....dużo gada, mógłby opowiedzieć co czuje, kiedy musi zapłacić podatki lub mandat wystawiony przez tzw. strażnika miejskiego.

Gada, namawia, jak zwykle, na okrągło, bo wszystko co okrągłe, jest atrakcyjne, jak młoda dziewczęca pupa i jej biust.

Mógłby przestać mówić i namawiać, nawet serdecznie. Mógłby przeżyć coś sam, bez innych, i opowiedzieć jak było.

dużo mówi o tym, co mówił.....paradne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał/doświadczył już ktoś OOBE?

Kazik, a może Ty drogi Tomku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba być na odpowiednim poziomie rozwoju i mieć rozwijającą się chociaż wrażliwość by zrozumieć

brak  refleksji  świadczy o znacznych brakach i pustce emocjonalnej

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.06.2019 o 09:00, kazik-t napisał:

Najczęściej, termin ten jest nad/używany przez tzw. ezoteryków ale, dość powszechnie posługują się nim również tzw. wierzący. Łatwo jest bowiem używać słowa, które ze względu na swoją ogólnikowość, daje się przykleić do dziedzin nieokreślonych i przez to mętnych w swej treści. Niemniej, słowo to jest. Co znaczy ? Równie właściwe jest pytanie o to, co jest ezoteryką, czym wierzenie i o to, jakie mają przełożenie na każdego z osobna ?

O duchowości słyszy się w każdym kościele. W każdym,więc nie tylko katolickim, z tym, że o rozwoju duchowym, poza typowymi sektami, już nie. Interesujące....?

Kto więc ma patent na rozwój duchowy ? Kto ma wiedzę o jego znaczeniu i użyteczności ?

A może jest to słowo, jakich w tej branży' wiele, słowo znaczące tyle co nic ? Bo jak inaczej można by je traktować, jeśli widocznym jest, że miast rozwoju człowieka, widoczny jest jego upadek ...

Możesz zacząć już od dziś pracować nad swoją duszą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, MSki napisał:

Możesz zacząć już od dziś pracować nad swoją duszą

Możesz, ale czy chcesz? Wielokrotnie padało tu, konkretne i stawiane wprost, pytanie o duszę. Możesz więc już od teraz podjąć pracę, dzięki której dowiesz się czym dusza jest i po co ją masz, o ile masz.

Po tym, możesz nad nią pracować, pod nią, lub z nią, zależnie od wyniku jaki otrzymasz. Warto wiedzieć co' to jest to', co się poleca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi czy jest potrzebny guru? 

Oglądałem kiedyś program o pewnym buddyjskim guru, był wszechstronnie utalentowany, skakał ze spadochronem, itp. Miał swoich uczniów i myślę że oni chcieli być tacy jak on, czyli mieć wspaniałe "ego". A w rozwoju duchowym chodzi o to żeby to ego było jak najmniejsze lub żadne. Droga do prawdy to samotność i brak wsparcia bliźniego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.