Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha a-s1100 raz jeszcze


BlueDot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale się czepiacie, gość pewnie wziął kamerkę i mówił co mu przyszło na myśl, bo miał dość plastiku i niedoróbek UK.

Można było to po prostu pociąć i z 30min zrobić 5-10. To nie jest profesjonalista. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, rochu said:

I na debiucie niechaj się zakończy.

Zęby bolą gdy się tego "eeeeeeee" słucha.

 

Logopeda i kilka miesięcy ćwiczenia się w prawidłowej emisji głosu.

I lepszy mikrofon.

Dobry jestes. Mam sie kilka miesiecy uczyc emisji glosu zeby czterdziesci minut opowiadac cos na youtube.

Popatrz lepiej ile czasu Rega uczy sie sprzet robic i dalej maniane odwala.

Filmik nagrany telefonem bez zadnego scenariusza. Gdybym mial zamiar zarabiac na tym pieniadze to bym sie odpowiednio przygotowal.

A jak masz problem z zebami to idz do dentysty.

A jezeli z szczekosciskiem to moze oznaczac problemy psychiczne. Nerwica, natrectwa, warto sie przebadac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Witek.K napisał:

Straszne dukanie na tych filmikach i ciągle eeeeee jako przerywnik.... słabo.   

Tak jest. Nie dałem rady wysłuchać. Jęczenie, stękanie, dukanie. Może treść jakaś jest w tym przekazie, ale całkowicie nieprzyjazna w odbiorze. Wyłączyłem po kilku minutach. Trochę szacunku dla oglądającego by się przydało. Mało przyjemne jest wysłuchiwanie jęków i stęków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Uchatek napisał:

Popatrz lepiej ile czasu Rega uczy sie sprzet robic i dalej maniane odwala.

Sprzedaj kilkaset tysięcy sztuk urządzeń audio w 40 lat jak Rega, to pogadamy.

Na razie to tylko jesteś mocny w klawiaturze pisząc o klockach, które co najwyżej na zdjęciu w necie widziałeś.

 

46 minut temu, Uchatek napisał:

Dobry jestes. Mam sie kilka miesiecy uczyc emisji glosu zeby czterdziesci minut opowiadac cos na youtube.

Szacunek dla odbiorcy tego wymaga by prezentacja była zrozumiała, logiczna i wnosiła jakiś aspekt merytoryczny.

Ten sam szacunek wymaga by to co prezentujesz było estetyczne pod względem wizji i fonii.

Zatem jeżeli masz problem z emisją by coś składnie opowiedzieć na YT - warto się szkolić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dosc że się gość za friko naprodukował jak potrafi i chce przekazać swoje doswiadczenia to jeszcze mu hejtem zajeżdżają że stylistyka nie taka eh co za ludzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, costa brava napisał:

nie dosc że się gość za friko naprodukował jak potrafi i chce przekazać swoje doswiadczenia to jeszcze mu hejtem zajeżdżają że stylistyka nie taka eh co za ludzie

Pewno posiada któryś z wyżej skrytykowanych wzmacniaczy i jest ból dupy. 

Ja osobiście wolę taki ludzki opis w normalnych słowach niż bzdety o aksamitnej górze czy powietrzu w muzyce, to jest dopiero debilizm. Lepszy tak jedeni recenzent niż dziesięciu z gazety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej od razu wybrać się do  Media Markt  (jak wiadomo nie dla nie idiotów), kupić Denona, Marantza bądź Yamahę.  Innego wyboru tam chyba nie ma.  Ale zresztą po co, bo jak wiadomo do 10 tyś nic innego nie ma sensu kupować ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak się kończy zamieszczania opinii z tzw. tezą tak by jakiemuś produktowi/producentowi dokopać.

Coś jak niesławna recenzja Magico by Szymon albo opisy S16Hz by Pit80.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Uchatek napisał:

"Czyli nie jestem jedyny, któremu NAD nie gra :-))) ? No to fajnie :-)))"

To ze on nie gra to jest nic w porownaniu z tym z czego on jest zrobiony. Oni czyba biora plastik z recyklingu i go topia a pozniej odlewaja fronty. Dlatego to takie szare.

Dokladnie.

Ale "NAIM" na przednim panelu jest?

Jest.

Wiec trzeba placic.

Które NAD-y masz na myśli, bo obudowa NAD 375 nie jest z plastiku i nie jest szara. W M3 również ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Autor wątku faktycznie trochę przeciąga i duka , ale zaczoł nowy temat który od wczoraj ma już 3 zakładkę . O to właśnie chodzi .

Gratuluje mimo wszystko.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

1* YAMAHA as2100/MATRIX mini-i pro2s 2* Sony ta f870es/xa20es/Dynavoice df8/Aim sc808 /UPS Powertecnique pro3000 1800W online, 3* Marantz/pm7200 /cd6000ose/ st7001/Mordaunt Short Avant 916i,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, rochu said:

W sumie tak się kończy zamieszczania opinii z tzw. tezą tak by jakiemuś produktowi/producentowi dokopać.

Coś jak niesławna recenzja Magico by Szymon albo opisy S16Hz by Pit80.

 

 

Ale ja nie chcialem nikomu dokopac, tylko zwrocic uwage na to, jak roznie moga byc wykonane produkty przez roznych producentow. 

Swiadczy to o szacunku do klienta. Ja rozumiem ze moze cos sie zepsuc, ale jak cos wyjezdza z fabryki po kontroli jakosci zepsute to chyba cos jest nie tak. Na dodatek wymieniaja produkt na nowy dwa kolejne razy i dalej to samo. Jak znajde filmik kolegi ktory tez mial przygody z Roksanem to podam link. On mial problem z CD i wzmacniaczem.

 

Sprzet za prawie czternascie tysiecy. Chyba mozna napisac lub powiedziec co sie na ten temat mysli.

I kolejny:

 

Szkoda ze nie nagralem filmiku o moim pierwszym, tam to sie dzialo. Mialem wrazenie jak bym kupil dwudziestoletni wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Uchatek napisał:

Ale ja nie chcialem nikomu dokopac, tylko zwrocic uwage na to, jak roznie moga byc wykonane produkty przez roznych producentow. 

(...)

 

Widzisz.

Wina od rożnych producentów też się różnią.

Sery się różnią, meble się różnią, samochody się różnią, etc, etc...

 

Zatem twoje tłumaczenie jest co najmniej słabe i nie przykryje tego, że wrzuciłeś na YT materiał z tezą a potem założyłeś na AS także wątek z tezą.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zaczynam zastanawiac czy tam wogole jest jakas kontrola jakosci. A moze tam trzeba kogos z kijem zeby stal nad nimi jak to rochu pisal.

Jak Chinczyk odwali maniane to zaraz sie po nim jedzie, ale jak angol wciska ludziom kit to jest ok. Zaden recenzent nie napisal o wadach K3 a napewno mial z nimi stycznosc, bo wiadomo ze sprzedaz by padla na ryj. W sieci jest tego pelno na angielskojezycznych forach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teza i wnioski nie powinny nikogo dziwić skoro są dowody na jej/ich poparcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, rochu said:

Widzisz.

Wina od rożnych producentów też się różnią.

Sery się różnią, meble się różnią, samochody się różnią, etc, etc...

 

Zatem twoje tłumaczenie jest co najmniej słabe i nie przykryje tego, że wrzuciłeś na YT materiał z tezą a potem założyłeś na AS także wątek z tezą.

 

 

 

Moze i sie roznia, ale w zadanym pulapie cenowym powinno sie utrzymywac jakies normy.

11 hours ago, rochu said:

O tym, że da się w sensownych pieniądzach mieć dobrze grający (i dobrze wykonany) system złożony z nowych klocków.

Dodatkowo niewymagający drogich kabli, stolików antywibracyjnych, listew filtrujących, misek od mistrzów Zen i całej tej audiofilskiej choroby.

A do tego zrobiony w Europie a nie w Chinach.

Co np dla mnie ma pewną wagę.

I co z tego ze w europie zrobiony a raczej poskladany. Myslisz ze kondensatory, rezystory, scalaki i cala reszte europa zrobila. Rega i Roksan tez sie chwala ze w UK produkuja, ale jakos nie ma to odzwierciedlenia w jakosci.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Elex i Fono Mini, mam gramofon RP1 z paroma upgrade'ami (m.in. wkładka Elys 2) i nie miałem żadnych problemów. Fono Mini grał ch*jowo, fakt, ale nie gorzej niż inne phono w tej cenie. Za to Elex jak dla mnie wykonanie i dźwięk świetne, podobnie gramofon. No, może ten pilot mógłby być lepszy, ale z drugiej strony nie szkoda jak po raz 500-tny spada na podłogę ?

Inna sprawa że AS1100 jeśli chodzi o wykonanie bije na głowę wszystko co do tej pory miałem, ale to nie sprawia, że Elex to szmelc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rega RP2+ // Pro-Ject DAC Box RS // Yamaha A-S1100 // KEF R700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, dlaczego niniejszy wątek jakoś dziwnie przypomina mi dawne czasy i wojenne wątki gdzie odbywały się zapasy pomiędzy dystrybutorami pewnych marek?

Czyżby Roksan i Rega tak dobrze się sprzedawały a Yamaha miała jakiś kłopot?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 hours ago, Adam 38 said:

Uchatek to Ty tak "dukasz i stękasz" na tych filmach ? ? 

Koleś kupił nowy piec, nowy zawsze jest lepszy od poprzednich, aż do czasu gdy pojawi się kolejny nowy i Yamaha podzieli losy Roksana i Regi. Normalka w naszym hobby ?

Kaca mialem w niedziele rano?

8 minutes ago, niowluka said:

Miałem Elex i Fono Mini, mam gramofon RP1 z paroma upgrade'ami (m.in. wkładka Elys 2) i nie miałem żadnych problemów. Fono Mini grał ch*jowo, fakt, ale nie gorzej niż inne phono w tej cenie. Za to Elex jak dla mnie wykonanie i dźwięk świetne, podobnie gramofon. No, może ten pilot mógłby być lepszy, ale z drugiej strony nie szkoda jak po raz 500-tny spada na podłogę ?

Inna sprawa że AS1100 jeśli chodzi o wykonanie bije na głowę wszystko co do tej pory miałem, ale to nie sprawia, że Elex to szmelc.

Moze nie zwrociles uwagi na to jak dzialaja przyciski na przednim panelu, albo u Ciebie ten problem nie wystepowal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnych problemów. Ani z przyciskami ani z regulacją głośności. Wszystko bardzo solidnie wykonane. Czytałem gdzieś tu że u niektórych był problem z brumieniem - też nie stwierdziłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rega RP2+ // Pro-Ject DAC Box RS // Yamaha A-S1100 // KEF R700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kilka dni K3 u siebie

Pomijając kwestię dźwięku gdzie "wszystkiego ma być dużo" to sterowanie głośnością to jakaś porażka kompletna.

Nie wiem jak można tego bronić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, rochu said:

 

Czyżby Roksan i Rega tak dobrze się sprzedawały a Yamaha miała jakiś kłopot?

Wszystkie trzy to firmy z tradycjami, tylko dlaczego nie wszystkie trzy maja taki szacun i respekt dla swojego klienta. Draczego potrafia sprzedac wzmacniacz za takie same pieniadze jak brytyjczycy, ale duzo lepiej wyposazony i wykonany? 

Bo nie sa tacy zachlanni.

20 minutes ago, niowluka said:

Nie miałem żadnych problemów. Ani z przyciskami ani z regulacją głośności. Wszystko bardzo solidnie wykonane. Czytałem gdzieś tu że u niektórych był problem z brumieniem - też nie stwierdziłem.

No to miales farta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Uchatek napisał:

Wszystkie trzy to firmy z tradycjami, tylko dlaczego nie wszystkie trzy maja taki szacun i respekt dla swojego klienta. Draczego potrafia sprzedac wzmacniacz za takie same pieniadze jak brytyjczycy, ale duzo lepiej wyposazony i wykonany?

Ale za to generuje nudny, tępawy, jednostajny dźwięk - bo jest przekombinowany.

Wiele lat temu Jeremy Clarkson genialnie wytłumaczył czym się różni wypasiony japoński wzmacniacz od budżetowego Arcama.

Jesteś mistrzem YT to nie będziesz miał problemu ze znalezieniem tego filmu.

 

BTW. Ostatni (a może jedyny) godny uwagi japoński wzmacniacz z tego przedziału cenowego to był Pioneer A-400.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia gdzie to może być na forum o mojej przygodzie z k3, ale pamiętam, że na szumy narzekalem wtedy najbardziej. 

Fajnie, że nakręciłes coś takiego. Bez względu na jakość trzeba pochwalić, że Ci się w ogóle chciało. Wiadomo, że moz w być lepiej, ale tak to już jest ze wszystkim. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, rochu said:

Ale za to generuje nudny, tępawy, jednostajny dźwięk - bo jest przekombinowany.

To mozna wytlumaczyc w taki sam sposob jak Ty tlumaczyles to ze komus sie moze brzmienie Naim'a czy Cyrus'a nie podobac.

Chyba nie musze Ci przytaczac Twoich wypowiedzi o systemach zamknietych.

Jak myslisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Uchatek napisał:

No to miales farta.

Albo ty pecha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rega RP2+ // Pro-Ject DAC Box RS // Yamaha A-S1100 // KEF R700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, Huberto1984 said:

Nie mam pojęcia gdzie to może być na forum o mojej przygodzie z k3, ale pamiętam, że na szumy narzekalem wtedy najbardziej. 

Fajnie, że nakręciłes coś takiego. Bez względu na jakość trzeba pochwalić, że Ci się w ogóle chciało. Wiadomo, że moz w być lepiej, ale tak to już jest ze wszystkim. 

Myslalem ze bedzie latwiej i ze to zaden problem nakrecic filmik, ale jak sie wlaczy nagrywanie to wszystko sie zmienia i nic juz nie jest takie proste. Szczegolnie jak sie nie zapisalo tego co sie chce powiedziec.

Proponuje sprobowac nagrac samego siebie, tak dla jaj zeby zobaczyc czy to tak latwo. Niczego przeciez nie trzeba publikowac.

3 minutes ago, niowluka said:

Albo ty pecha.

No chyba ze tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walory brzmieniowe mają marginalne znaczenie, bo sedno tematu to jakość wykonania. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już krecilem takie filmy na forum kulturystyczny o testach odżywek, więc wiem, że nie jest prosto "domowymi sposobami". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.