Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha a-s1100 raz jeszcze


BlueDot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Just now, Huberto1984 said:

Ja już krecilem takie filmy na forum kulturystyczny o testach odżywek, więc wiem, że nie jest prosto "domowymi sposobami". 

Ja tez troche pakuje, ale staram sie bez odzywek jechac. Troche krety czasami wciagne i tyle a tak to tylko dobre zarlo ???

3 minutes ago, kocurro said:

Walory brzmieniowe mają marginalne znaczenie, bo sedno tematu to jakość wykonania. 

To tez prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Uchatek napisał:

Chyba nie musze Ci przytaczac Twoich wypowiedzi o systemach zamknietych.

Nie wiem co to ma do rzeczy?

Każde dziecko wie, że Naim czy Linn grają najlepiej w swoim towarzystwie.

O wielu markach można powiedzieć to samo.

 

Natomiast przypadkowość w zestawieniu systemów to szczególna przypadłość uczestników tego forum.

I stąd rodzą się różne głupie mity i miejskie legendy aby nie powiedzieć - patologie leczone potem kablami i wieszaniem tapczanów na suficie.

 

1 godzinę temu, Uchatek napisał:

Moze i sie roznia, ale w zadanym pulapie cenowym powinno sie utrzymywac jakies normy.

Gdybyś zajrzał do jakiegoś urządzenia robionego przez Włocha - to dopiero byś się dopiero zdziwił.

Miałem kilka takich egzemplarzy, ale ratowało je to, że grały naprawdę fajnie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, rochu said:

Nie wiem co to ma do rzeczy?

Każde dziecko wie, że Naim czy Linn grają najlepiej w swoim towarzystwie.

O wielu markach można powiedzieć to samo.

 

Natomiast przypadkowość w zestawieniu systemów to szczególna przypadłość uczestników tego forum.

I stąd rodzą się różne głupie mity i miejskie legendy aby nie powiedzieć - patologie leczone potem kablami i wieszaniem tapczanów na suficie.

 

Wiec moze zestawiles ta Yamaha'e z nieodpowiednimi klockami skoro masz taka opinie na temat jej brzmienia.

Dlaczego jezeli komus sie nie podoba brzmienie Naim'a to piszesz ze go zle zestawil, ale jak Tobie nie pasuje brzmienie japonskiego klocka to poprostu twierdzisz ze to jego wada a nie wina zestawienia?

Mozesz mi to wyjasnic?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Yamaha zestawiona była z Yamahą a kable były od Furutecha.

Kolumny to Yamaha NS-1000M, jeżeli wiesz o czym piszę.

Zatem 100% japoński zestaw, więc nie czepiaj się bo nie ma czego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, rochu said:

Akurat Yamaha zestawiona była z Yamahą a kable były od Furutecha.

Zatem 100% japoński zestaw, więc nie czepiaj się bo nie ma czego.

Wydaje mi sie ze powinno sie ja raczej zestawic z lampowym CD i kolumnami Chario i bedzie miodzio.

Takie myslenie ze Naim do Naim'a Linn do Linn'a a Yamaha do Yamaha jest lekko powiedziawszy ograniczeniem.

To nie sa czasy PRL'u gdzie ktos mial albo Technics albo Diora.

8 minutes ago, rochu said:

Akurat Yamaha zestawiona była z Yamahą a kable były od Furutecha.

 

I moze dlatego tak to zabrzmialo. Mowie Ci, Yamaha, Chario albo Usher i do tego lampowy CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minutes ago, rochu said:

Nie wiem co to ma do rzeczy?

Każde dziecko wie, że Naim czy Linn grają najlepiej w swoim towarzystwie.

O wielu markach można powiedzieć to samo.

 

Natomiast przypadkowość w zestawieniu systemów to szczególna przypadłość uczestników tego forum.

I stąd rodzą się różne głupie mity i miejskie legendy aby nie powiedzieć - patologie leczone potem kablami i wieszaniem tapczanów na suficie.

 

Gdybyś zajrzał do jakiegoś urządzenia robionego przez Włocha - to dopiero byś się dopiero zdziwił.

Miałem kilka takich egzemplarzy, ale ratowało je to, że grały naprawdę fajnie.

 

Z wloszczyzny mialem tylko kolumny wiec na temat elektroniki sie nie wypowiem. Ale kolumny graly i wykonane byly zacnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega się  naprodukował i za to plus , choć fakt ciężko to się ogląda. Przy okazji wypunktował te paździerze , Miałem okazję obcować  z Rega Elicit-R i po jej oględzinach to tak jakby producent plunął Mi w twarz.Za to wykonanie gramofonów to już inna bajka.Yamahę as1100 posiadałem ok. roku nie jest to też wzmacniacz wykonany bez wad (plastikowe przełączniki, nie do końca dobra regulacja z pilota, ale i tak lepsza niż w Nad 356bee tam to dopiero była żenada).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AnAm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Elex -r nie miałem problemów z nierównym graniem kanałów, z zewnątrz wykonanie pieca 10/10, brzmieniowo wzmacniacz uważam za wyjątkowo udany. Wady - trafo brumiło wyjątkowo soczyście ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Uchatek napisał:

Wydaje mi sie ze powinno sie ja raczej zestawic z lampowym CD i kolumnami Chario i bedzie miodzio.

Takie myslenie ze Naim do Naim'a Linn do Linn'a a Yamaha do Yamaha jest lekko powiedziawszy ograniczeniem.

To nie sa czasy PRL'u gdzie ktos mial albo Technics albo Diora.

I moze dlatego tak to zabrzmialo. Mowie Ci, Yamaha, Chario albo Usher i do tego lampowy CD.

Chario czy lampowy CD to tylko po to by ratować sytuację gdy jeb...e po uszach.

Myślę, że taki Cyrus One byłby ciekawszym rozwiązaniem jako wzmacniacz.

 

A co do łączenia firmowych klocków.

Któż inny jak nie producent jest w stanie dobrać do siebie poszczególne elementy (i elektrycznie i brzmieniowo)?

Czasami warto zaufać producentowi. A na pewno posłuchać.

 

A co do PRL, to właśnie taka AS-1100 czasy PRL najbardziej wizualnie przypomina.

Nieprawdaż?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minutes ago, rochu said:

Chario czy lampowy CD to tylko po to by ratować sytuację gdy jeb...e po uszach.

Nie wiem o co Ci chodzi, ale w moim zestawieniu z dosyc jasno brzmiacymi kolumnami nic po uszach nie jebie. Moze to tez od akustyki zalezy.

25 minutes ago, rochu said:

 

Myślę, że taki Cyrus One byłby ciekawszym rozwiązaniem jako wzmacniacz.

 

Cyrusa One sluchalem w sobote z Fyne f502 i z nowa seria Gold 200. Nic specjalnego, no chyba ze ktos lubi jak mu diody swieca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Uchatek napisał:

Cyrusa One sluchalem w sobote z Fyne f502 i z nowa seria Gold 200. Nic specjalnego, no chyba ze ktos lubi jak mu diody swieca.

Szkoda, że nic szlachetniejszego nie zapiąłeś do tego Cyrusa.

Ale to twoja strata.

 

Wokół tego Cyrusa można zbudować za nieduże pieniądze piękny system.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minutes ago, rochu said:

A co do PRL, to właśnie taka AS-1100 czasy PRL najbardziej wizualnie przypomina.

Nieprawdaż?

Ja mialem na mysli mozliwosci wyboru w tamtych czasach a wyglad to kwestia gustu. Mi odpowiada.

2 minutes ago, rochu said:

Szkoda, że nic szlachetniejszego nie zapiąłeś do tego Cyrusa.

Ale to twoja strata.

Nie mialem tak naprawde czasu na powazniejszy odsluch. Z czym warto go posluchac?

7 hours ago, AnAm said:

Kolega się  naprodukował i za to plus , choć fakt ciężko to się ogląda. Przy okazji wypunktował te paździerze , Miałem okazję obcować  z Rega Elicit-R i po jej oględzinach to tak jakby producent plunął Mi w twarz.Za to wykonanie gramofonów to już inna bajka.Yamahę as1100 posiadałem ok. roku nie jest to też wzmacniacz wykonany bez wad (plastikowe przełączniki, nie do końca dobra regulacja z pilota, ale i tak lepsza niż w Nad 356bee tam to dopiero była żenada).

Elicit mial tez problemy ze zbyt wczesnym wlaczaniem sie zabespieczenia przed przegrzaniem. Mialem okazje tego doswiadczyc podczas jednego z odsluchow w HiFi Hut.

7 hours ago, Adam 38 said:

A ja w Elex -r nie miałem problemów z nierównym graniem kanałów, z zewnątrz wykonanie pieca 10/10, brzmieniowo wzmacniacz uważam za wyjątkowo udany. Wady - trafo brumiło wyjątkowo soczyście ?

No widzisz jak nie glosnosc to trafo, jak nie trafo to przyciski. Zawsze cos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Uchatek napisał:

Nie mialem tak naprawde czasu na powazniejszy odsluch. Z czym warto go posluchac?

U mnie grał np z S16Hz Canto One, DAC Rega spięty z komputerkiem z Volumio na pokładzie, CD Lector 0.6t, gramofon Rega P6 z Rega Exact.

Okablowanie Atlas Elements.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Just now, rochu said:

U mnie grał np z S16Hz Canto One, DAC Rega spięty z komputerkiem z Volumio na pokładzie, CD Lector 0.6t, gramofon Rega P6 z Rega Exact.

Okablowanie Atlas Elements.

 

Niestety S16Hz nie dostepne w IE wiec nie poslucham.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rochu napisał:

Myślę, że taki Cyrus One byłby ciekawszym rozwiązaniem jako wzmacniacz.

Odważna propozycja. Bardzo ciekawy wzmacniacz, zwłaszcza w tej cenie, ale Yamaha jest po prostu lepsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rega RP2+ // Pro-Ject DAC Box RS // Yamaha A-S1100 // KEF R700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Uchatek napisał:

Niestety S16Hz nie dostepne w IE wiec nie poslucham.

To podepnij coś ze Spendora lub Harbetha.

A jeszcze ciekawiej mogło by być z Linn Kan I.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, niowluka said:

Odważna propozycja. Bardzo ciekawy wzmacniacz, zwłaszcza w tej cenie, ale Yamaha jest po prostu lepsza.

Jest tez drozsza.

3 hours ago, rochu said:

To podepnij coś ze Spendora lub Harbetha.

A jeszcze ciekawiej mogło by być z Linn Kan I.

Spendor a6r kolega przywozi w sobote do mnie. Bedziemy probowac a-s1100 z nimi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Uchatek napisał:

 

Spendor a6r kolega przywozi w sobote do mnie. Bedziemy probowac a-s1100 z nimi.

Powinno byc jako tako, znam ten set głośników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Uchatek napisał:

Jest tez drozsza.

No, tak to przeważnie wygląda.

Poza tym ciężko znaleźć bardziej różniące się wzmacniacze. Cyrus bardzo hipsterski: eko klasa D, bluetooth, DSP, mały format; Yamaha to oldschool: duży, ciężki, klasyczny wzmacniacz stereo. Brzmienie też zupełnie inne: Yamaha neutralna, czysta, świetna kontrola, Cyrus miękki, pełny, dociążony, próbujący naśladować lampę.

To trochę jakby ktoś się zastanawiał nad Fordem Mustangiem, a zaproponować mu Toyotę Prius jako alternatywę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rega RP2+ // Pro-Ject DAC Box RS // Yamaha A-S1100 // KEF R700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, rafal735r said:

Powinno byc jako tako, znam ten set głośników.

Tez tak pomyslalem. Sluchalem tych glosnikow wiele razy, ale nigdy z japonczykiem.

2 hours ago, niowluka said:

No, tak to przeważnie wygląda.

Poza tym ciężko znaleźć bardziej różniące się wzmacniacze. Cyrus bardzo hipsterski: eko klasa D, bluetooth, DSP, mały format; Yamaha to oldschool: duży, ciężki, klasyczny wzmacniacz stereo. Brzmienie też zupełnie inne: Yamaha neutralna, czysta, świetna kontrola, Cyrus miękki, pełny, dociążony, próbujący naśladować lampę.

To trochę jakby ktoś się zastanawiał nad Fordem Mustangiem, a zaproponować mu Toyotę Prius jako alternatywę.

Cyrusa sluchalem w pospiechu bo malo czasu bylo i ciezko jakies wnioski wyciagnac. Ale ta czystosc brzmienia Yamahy jest naprawde zaskakujaca, szczegolnie robi to wrazenie z moimi kolumnami ktore na gorze maja wstege. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.07.2019 o 21:56, rochu napisał:

[...]Każde dziecko wie, że Naim czy Linn grają najlepiej w swoim towarzystwie.

O wielu markach można powiedzieć to samo.

Natomiast przypadkowość w zestawieniu systemów to szczególna przypadłość uczestników tego forum.

I stąd rodzą się różne głupie mity i miejskie legendy aby nie powiedzieć - patologie leczone potem kablami [...]

 

Ciekawe spostrzeżenie - dzięki.

Co do 3 kwestii - właśnie dzięki internetowi, forom, dyskusjom na nich wynalazłem i Xindaka i Ultrasone i

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i zamierzam dalej szukać egzotyki.

Wśród samych nagrań muzycznych wielbię egzotykę i może dlatego zestrojenie (składanie) klocków tak, żeby cały system do m n i e zagadał zamierzam kontynuować tym sposobem. Wizualnie nie musi się zgadzać, byleby nie przeszkadzało.

Co do impedancyjnego dopasowania tego nie zweryfikuję w sklepie, markecie, gdzie sprzedawcy niezbyt często i na krótko pozwalają na wpięcie danego klocka do domowego toru klienta (sprzedaż na próbę za kaucją zwrotną).

Ryzyko nietrafienia próbowałem zmniejszyć właśnie lekturą forów. Nie dałem się zrazić opisom w "Hifi i muzyka" w 2013 roku - wręcz zaciekawiła mnie chęć odczucia  tego,  co pisano o

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i. Wkrótce potem (jak dojrzałem, żeby wydać sporo gotówki) sprowadziłem je i do tej pory są i cieszą.

Podobnie jak wcześniejsze ale nie mające tej frajdy Akai ASE 30 (przez 35 lat w użyciu).

U nas elementy służą raczej dłużej, podaż jest mała, popyt na stereo chwiejny i kapryśny (wciskanie kina domowego do mieszkań w kamienicach przez markety to imo kompletna bzdura - wystarczy dobre stereo).

Stąd i przypadkowość doboru elementów. Sam, do tego co mam wpisane w motto - sygnaturze pod postami dochodziłem przez dość długi czas. Wiem tyle, że sformułowałem sobie priorytety i tak mi pasuje.

Długo do jakiejś względnej dojrzałości dochodziłem - u nas w Pl chyba bardziej przy doborze patrzy się na prestiż marki a nie na mechaniczno - elektryczną adekwatność produktu do sposobu i wygody użytkowania (oraz zwłaszcza - do warunków mieszkaniowych). Pewnie sporo decyzji zakupowych klienci robili pod wpływem chwilowej mody i stąd ich późniejsze poszukiwania wynalazków kablowych.

U nas chyba nawet sprzedawcy nie mają pojęcia o rozróżnianiu aktywnych i pasywnych elementów toru.

Dzięki za wg mnie dość trafne spostrzeżenie - też zauważyłem tu na forum liczne tematy ocierajace się o pogotowie ratunkowe na nieprzewidziane bolączki. Własną drogą szedłem ( i nadal tak mam) już w '95. w warszawskim sklepie "Audiofil" na Boya.

Względem zarobków zabawa w audio to dla nas droższa sprawa niż dla Niemca, Francuza, Anglika;  rozrzut ulubionych gatunków i wykonawców wielki - stąd uzasadniona kapryśność nabywców.

Łatwiej ogarnąć temat dźwięków "wszystkomającym" zestrojonym przez producenta kompletem obsługiwanym 1 pilotem a na trudy poszukiwań i wyznaczenie celu trzeba mieć czas i mocne postanowienie niezbaczania z wytyczonej ileś lat temu ścieżki.

Natomiast - co do przypadkowości doboru przez klienta - tak pozostanie (bo płytki rynek i niewspółmiernie wygórowane życzenia nabywców).

Prawie nikt nie jest w stanie zdiagnozować sobie stresora akustycznego i tego co go równoważy, ale przecież sprzedawca za audiofila tego nie zrobi.

Dzięki, @rochu, za sformułowanie - podobną obserwację też sam zrobiłem.

Koniec długiego wywodu OT - dzięki za przeczytanie.

To co dla dziecka oczywiste (Linn Naim) dla dorosłego to już jak objawienie ?

Ktoś powinien o tym przypominać w natłoku gigantów elektrotechniki i rozlicznych manufaktur.

3fazowy daleki przesył Doliwo Dobrowolskiego taki sam (na całym globie), a każdy gra inaczej.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
"dojrzałem"

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.07.2019 o 19:38, Uchatek napisał:

Ale ja nie chcialem nikomu dokopac, tylko zwrocic uwage na to, jak roznie moga byc wykonane produkty przez roznych producentow. 

Swiadczy to o szacunku do klienta. Ja rozumiem ze moze cos sie zepsuc, ale jak cos wyjezdza z fabryki po kontroli jakosci zepsute to chyba cos jest nie tak. Na dodatek wymieniaja produkt na nowy dwa kolejne razy i dalej to samo. Jak znajde filmik kolegi ktory tez mial przygody z Roksanem to podam link. On mial problem z CD i wzmacniaczem.

 

Sprzet za prawie czternascie tysiecy. Chyba mozna napisac lub powiedziec co sie na ten temat mysli.

I kolejny:

 

Szkoda ze nie nagralem filmiku o moim pierwszym, tam to sie dzialo. Mialem wrazenie jak bym kupil dwudziestoletni wzmacniacz.

Zaraz, zaraz... Chwila.

Jeden z moich wzmacniaczy to stareńki Technics SU-V 707. Ile ma lat? 25? 30? Więcej, może?

I wszystko w nim działa, jak należy.

A potencjometr "kopania" - wręcz wzorcowo. 

 

Ps - na filmiku trochę przysypiałem, ale wolę takie językowe wpadki i niedoskonałości, niż miodowo- aksamitne pieprzenie 'profesjonalistów', wynikające tylko z tego, że dystrybutor sypnął pinjendzem, więc ma być przecudnie. 

Nie przejmuj się, Uchatku.

Pozdrawiam. Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Ja mam w sypialni ponad trzydziestoletni amplituner Marantz ktory po tesciu odziedziczylem a on mial go od nowosci. Nigdy w serwisie nie byl a wszystko dziala jak w nowym sprzecie. Noo, tylko nie mylic z nowym sprzetem angielskim ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Uchatek napisał:

Dzieki.

Ja mam w sypialni ponad trzydziestoletni amplituner Marantz ktory po tesciu odziedziczylem a on mial go od nowosci. Nigdy w serwisie nie byl a wszystko dziala jak w nowym sprzecie. Noo, tylko nie mylic z nowym sprzetem angielskim ?

Mam na półce Naima NAIT 1 z 1984 r. Działa perfekcyjnie i nic mu nie dolega. Czeka sobie aż do kompletu znajdę Sondeka w specyfikacji z epoki i takież same Linn Kan.

W razie czego mogę zawsze wysłać go do producenta na przegląd i recaping. Gdyby coś mu się stało nie muszę szukać jakiegoś pana Henia, czarodzieja lutownicy, tylko mogę go naprawić u producenta.

Taki Quad czy Linn też dają taka samą obsługę nawet najstarszych sprzętów.

 

Ciekaw jestem czy twój Maranz i Yamaha mogą liczyć na takie samo podejście producenta? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając czy komuś brzmienie tej Yamahy AS1100 się podoba czy nie, to trzeba przyznać, że jak za 6 kzl. ten klamot budową  robi bardzo pozytywne wrażenie ? ps. Zwłaszcza jak patrzę na mojego Cyrusa 8.2 ? No te same pieniądze a gabaryty i środek jakieś takie inne heh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minutes ago, Adam 38 said:

Pomijając czy komuś brzmienie tej Yamahy AS1100 się podoba czy nie, to trzeba przyznać, że jak za 6 kzl. ten klamot budową  robi bardzo pozytywne wrażenie ? ps. Zwłaszcza jak patrzę na mojego Cyrusa 8.2 ? No te same pieniądze a gabaryty i środek jakieś takie inne heh

Ja zaplacilem za nowke 1250 euro a to jakie 5000 zlotych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra, gra Panie po 12h ciągiem bo od piątku kisnę w domu na L4, i jeszcze  dobry tydzień po te 12 h dziennie sobie pogra, już za parę dni w towarzystwie DACa MF 6s dzięki uprzejmości Salonu RMS ( Nautilusie bierz przykład z konkurencji i nie chowaj tak przed ludźmi Dynek Evoke 10 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Adam 38 napisał:

Pomijając czy komuś brzmienie tej Yamahy AS1100 się podoba czy nie, to trzeba przyznać, że jak za 6 kzl. ten klamot budową  robi bardzo pozytywne wrażenie ? ps. Zwłaszcza jak patrzę na mojego Cyrusa 8.2 ? No te same pieniądze a gabaryty i środek jakieś takie inne heh

Tańsza i starsza AS1000 wygląda podobnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 hours ago, rochu said:

 

W razie czego mogę zawsze wysłać go do producenta na przegląd i recaping.

 

I zrobią  przegląd za Free???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.