Skocz do zawartości
IGNORED

Pomoc w wyborze solidnej mini wieży


speedy9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Mój amplituner (Denon DRA-385RD) dokonał żywota i stwierdziłęm, że w sumie chętnie go zamienię na jakąś sensowną mini wieżę. Chcę by była wyposażona w nowoczesne funkcje sieciowe i łaczyła się z Internetem przez WiFi. Zależy mi bardzo na dostępie do radia cyfrowego DAB i internetowego oraz by sprawnie działały serwisy takie jak Spotify, Deezer czy Tidal. Musi mieć też odtwarzacz CD.
Naszukałem się i niby znalazłem: Onkyo CS-N575D. Niestety, okazało się, że to bardzo zły wybór. Właśnie ją zwracam. Funkcje sieciowe po prostu nie działają tak jak powinny lub wcale. Wieża po wyłączeniu z pilota i ponownym włączeniu nie potrafi się już podłączyć do WiFi (sprawdzne na dwóch routerach, z DHCP i bez). Przestaje też działać Bluetooth. Muszę ją odłączyć od gniazdka na 30s i po ponownym podłączeniu sieć i BT zaczyna działać. Do wyłączenia pilotem.
Jak sieć działa, to TuneIn radio działa dobrze, ale Spotify już tak sobie: trudno rozpocząć odtwarzanie. Jak już się rozpocznie, to utwory same sie zmieniają co 1s. Da się to jakoś po chwili opanować, ale bywa, że odtwrzanie i tak się zatrzymuje. Oprogramowanie w wieży oczywiście zaktualizowane. Jestem bardzo rozczarowany! Kupując Onkyo myślałem, że wszystko będzie OK.
W związku z tym szukam dalej. Problemem jest limit cenowy. Planowałem wydać około 1500zł. Onkyo kupiłem za 1483 
Z ciekawych wież znalazłem jeszcze Pioneera X-HM76D i Yamahę MUSICCAST MCR-N470D. W Yamasze jest kiepski wyświetlacz, wolałbym taki graficzny jak w Onkyo czy Pioneerze. A, i Yamaha obsługuje tylko Spotify i radio internetowe.
Macie jakieś doświadczenie z takimi "wszystkomającymi" wieżami i możecie coś polecić co nieźle gra (nie musi mieć wilekij mocy) i działa prawidłowo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, speedy9 napisał:

Yamahę MUSICCAST MCR-N470D. W Yamasze jest kiepski wyświetlacz, wolałbym taki graficzny jak w Onkyo czy Pioneerze. A, i Yamaha obsługuje tylko Spotify i radio internetowe.
Macie jakieś doświadczenie z takimi "wszystkomającymi" wieżami i możecie coś polecić co nieźle gra (nie musi mieć wilekij mocy) i działa prawidłowo?

Yamaha obsługuje także Tidal.

Będzie grała o niebo lepiej od tego Onkyo. W kwestii wyświetlacza, kolorowy to fajny bajer, ale z odległości 1,5 metra i tak już nic nie widać. Wole ten budżet przesunąć na jakość dźwięku, a tutaj będzie spora różnica na korzyść Yamahy. 

Zobacz na naszej stronie tez konfiguracje z lepszymi kolumnami; Indiana Line, Elac, B&W, Mission. Warto też posłuchać takich konfiguracji. Sam ocenisz czy warto coś dołożyć do bazowej wersji. 

Wpadnij do nas posłuchać i zobaczyć jak to wszystko działa ?

 

Zapraszam

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przyznam, że nie wiem czy jakość dźwięku w moim odbiorze bedzie znacząco lepsza ? Nie jestem raczej wybredny. Najbardziej zależy mi na funkcjonalności zestawu. Ta Yamaha cenowo wychodzi nieźle. Jakbym z wyświetlacza zrezygnował to w sumie jest OK. W zasadzie najchętniej to bym kupił sam aplituner z DAB i funkcjami sieciowymi i podłączył do głośnikó STX F110 które mam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.07.2019 o 07:56, speedy9 napisał:

Z ciekawych wież znalazłem jeszcze Pioneera X-HM76D i Yamahę MUSICCAST MCR-N470D. W Yamasze jest kiepski wyświetlacz, wolałbym taki graficzny jak w Onkyo czy Pioneerze. A, i Yamaha obsługuje tylko Spotify i radio internetowe.

Jeśli z tych dwóch miałbym wybierać pod względem charakteru grania to wygrał by Pioneer, ale jeśli ma działać to sprawnie szybko i bezproblemowo to Yamaha będzie lepszym rozwiązaniem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii amplitunerów masz jeszcze mniejszy wybór między Yamahą RN-303 a RN-402 obie opcje równie ciekawe z niewielkimi różnicami w wyposażeniu. Co do tak niedrogich wież to MCR-N470D wydaje się być idealnym wyborem. Zapraszam na odsłuch i indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MCR-N470D podoba mi się jeszcze to:

Quote

Dodatkową funkcjonalnością urządzeń MusicCast jest również technologia Bluetooth Output - możesz dzięki niej wysłać dźwięk z MCR-N470D do dowolnych słuchawek lub głośników Bluetooth, również innych producentów.

Czyli, że mogę sobie podłączyć Creative MUVO 1C w łazience lub podobny głośnik Bluetooth?

Yamaha MusicCast R-N402D jest też OK, ale bym jeszcze potrzebował odtwarzacza CD. Więc odpada.

20 hours ago, Top Hi-Fi & Video Design said:

W kwestii wyświetlacza, kolorowy to fajny bajer, ale z odległości 1,5 metra i tak już nic nie widać. Wole ten budżet przesunąć na jakość dźwięku, a tutaj będzie spora różnica na korzyść Yamahy. 

Dokładnie to samo powiedziała moja żona ? Ja nie mam takiego problemu z 2m wszystko widzę na takim wyświetlaczu ? Mam tzw. sokoli wzrok ? Sprawdziłem na Onkyo.

Jak napisałem powyżej, coraz bardziej mnie ta Yamaha przekonuje. Jej cena trochę mniej. Ale na Amazon.de za 1700 do wyrwania. Na dniach odsyłam im Onkyo. Ale może wpadnę do Posnanii obejrzeć i posłuchać Yamahy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez speedy9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, speedy9 napisał:

Czyli, że mogę sobie podłączyć Creative MUVO 1C w łazience lub podobny głośnik Bluetooth?

tak, jednak należy pamiętać, iż jest to kopiowanie sygnału, czyli to samo co gra na kolumnach, no chyba, że tam wyciszysz. Żeby mieć dwie niezależne od siebie strefy, trzeba kupić jakiś głośnik MusicCast, np Yamaha Music Cast 20

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Top Hi-Fi & Video Design said:

tak, jednak należy pamiętać, iż jest to kopiowanie sygnału, czyli to samo co gra na kolumnach, no chyba, że tam wyciszysz. Żeby mieć dwie niezależne od siebie strefy, trzeba kupić jakiś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) MusicCast, np

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Spoko opcja. W sumie nawet bardziej przydatna niż puszczenie innego sygnału ? Idąc na piętro mogę nadal słuchać audycji w radiu na przykład.

Tak więc prawie zdecydowane: Yamaha MCR-N470D. 21 czerwca była w fajnej promocji w Neonet za 1646zł! Nawet taniej jak w Amazon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez speedy9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, speedy9 napisał:

Tak więc prawie zdecydowane: Yamaha MCR-N470D. 21 czerwca była w fajnej promocji w Neonet za 1646zł! Nawet taniej jak w Amazon.

U nas zawsze możesz ponegocjować ? Dla forumowicza też się znajdzie jakiś rabacik. Zapraszam ? 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz może jakiegoś bezużytecznego komputera? W takim budżecie to lepiej kupić jakieś fajne kolumny aktywne z dac, a komputer z daphile by chyba załatwił sprawę źródła. Chyba że zależy Ci na wyglądzie, przy czym PC też może wyglądać ok. Nawet jakiś starszy laptop, po bokach 2 kolumny będzie estetycznie. I co ważne ten sprzęt nie przestanie nagle obsługiwać Tidal, Spotify etc. po okresie gwarancji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie kombinować i kupić parę głośników BT z aptX np. Audio Pro(w budżecie) albo Ruark Mr1(powyżej). Wszystkie serwisy i radia netowe będą działać. Wątpię, żeby dźwięk był gorszy od mini wieży w tej samej cenie a wygoda może być wyższa.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 hours ago, dzarro said:

kupić parę głośników BT z aptX

Brak radia cyfrowego i odtwarzacza CD.

 

21 hours ago, Funnykris said:

komputer z daphile by chyba załatwił sprawę źródła

To jest całkeim ciekawa koncepcja. Ma jednak jedną podstawową wadę: wymaga czasu na skompletowanie sprzętu i jego skonfigurowanie. Do tego dochodzi brak radia i sterowania pilotem (pewnie by się to sterowanie dało dorobić).

Ja niestety nie bardzo mam czas na takie zabawy (choć z checią bym się pobawił). Dlatego chcę kupić i ma działać.

Wczoraj byłem w salonie Denona i prezentowano mi CEOL N10. Całkiem fajny (chociaż głośniki słabiutkie, ale można kupić samo urządzenie ? ), nawet zacząłem go rozważać. Do momentu włożenia pendriva z bajkami, kórych słucha syn (mp3). CEOL się zawiesił. Po restarcie był w stanie odczytać jedynie listę plików, ale odtworzyć żadnego nie potrafił. A syn słucha tego na "przenośnym zestawie audio", który sam mu zmajstrowałem z drewnianej skrzynki i modułu z Aliexpress za bodaj 3$. Wyszedłem po prostu ze sklepu. Żenada, że producent sprzedając sprzęt za ~2k PLN nie potrafi zapewnić nawet poprawnego odtwarzania dowolnych plików MP3 z pendriva. Dodam, że 15min wcześniej z tego samego pendriva Yamaha N470D odtwarzała pliki bez najmniejszego problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To jest całkeim ciekawa koncepcja. Ma jednak jedną podstawową wadę: wymaga czasu na skompletowanie sprzętu i jego skonfigurowanie. Do tego dochodzi brak radia i sterowania pilotem (pewnie by się to sterowanie dało dorobić).

Ja niestety nie bardzo mam czas na takie zabawy (choć z checią bym się pobawił). Dlatego chcę kupić i ma działać.

Wczoraj byłem w salonie Denona i prezentowano mi CEOL N10. Całkiem fajny (chociaż głośniki słabiutkie, ale można kupić samo urządzenie ), nawet zacząłem go rozważać. Do momentu włożenia pendriva z bajkami, kórych słucha syn (mp3). CEOL się zawiesił. Po restarcie był w stanie odczytać jedynie listę plików, ale odtworzyć żadnego nie potrafił. A syn słucha tego na "przenośnym zestawie audio", który sam mu zmajstrowałem z drewnianej skrzynki i modułu z Aliexpress za bodaj 3$. Wyszedłem po prostu ze sklepu. Żenada, że producent sprzedając sprzęt za ~2k PLN nie potrafi zapewnić nawet poprawnego odtwarzania dowolnych plików MP3 z pendriva. Dodam, że 15min wcześniej z tego samego pendriva Yamaha N470D odtwarzała pliki bez najmniejszego problemu.

W podanym budżecie to może być problem, żeby wszystko działało bez problemu(CD, pliki z pamięci masowych, Deezer, Tidal, Spotify, DAB itd.). Nawet drogie - w kontekście tego wątku - systemy all-in-one mają różne ograniczenia. Np. AVM ma czytnik CD ale pewne ograniczenia w funkcjach sieciowych, podobne urządzenia NAD, Naim czy Moon mają bardziej dopracowane funkcje sieciowe ale nie mają CD. I tak dalej.A to są zabawki za 10-20 tys. bez głośników. Może określ, które funkcje są niezbędne np. czy masz w domu 500 płyt czy 50 i czy na pewno większości z nich nie ma na Deezer/Tidal/Spotify? Bo może się okazać, że kupisz zestaw z CD a potem będziesz i tak słuchał serwisów bo jest wygodniej.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji - puszczanie bajki z pendrive to chyba trochę przerost formy nad treścią. Nie lepiej pliki z bajkami wgrać na komputer/smartfon lub coś w tym stylu i puszczać przez bleutooth? Generalnie podłączanie pamięci masowych do urządzeń audio bywa loterią. Jak ktoś chce grać z dysków to raczej używa PC, a jak chce mieć wypasiony streaming z urządzeń audio - to raczej inwestuje w dysk sieciowy.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dzarro napisał:

A przy okazji - puszczanie bajki z pendrive to chyba trochę przerost formy nad treścią. Nie lepiej pliki z bajkami wgrać na komputer/smartfon lub coś w tym stylu i puszczać przez bleutooth? Generalnie podłączanie pamięci masowych do urządzeń audio bywa loterią. Jak ktoś chce grać z dysków to raczej używa PC, a jak chce mieć wypasiony streaming z urządzeń audio - to raczej inwestuje w dysk sieciowy.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

A dla mnie właśnie granie z HDD wpiętego bezpośrednio jest najwygodniejsze. Po co inwestować w dysk sieciowy lub kombinować z komputerem skoro tak jest prościej i taniej? Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie właśnie granie z HDD wpiętego bezpośrednio jest najwygodniejsze. Po co inwestować w dysk sieciowy lub kombinować z komputerem skoro tak jest prościej i taniej? Pozdrawiam
Ależ pełna zgoda. Sam stosuję to rozwiązanie ale niektóre urządzenia audio nie zawsze współpracują z takim dyskiem bezproblemowo. Np. mogą mieć problem ze sczytaniem dużej biblioteki. Jako transportu używam mini PC więc problemu nie ma.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, speedy9 napisał:

wymaga czasu na skompletowanie sprzętu i jego skonfigurowanie. Do tego dochodzi brak radia i sterowania pilotem (pewnie by się to sterowanie dało dorobić).

1. Sprzęt to głośniki aktywne i komputer. Co tu kompletować. 

2. Konfiguracja Daphile to właściwie pobranie interesujących nas wtyczek.

3. Sterowanie smartfonem albo komputerem też jest wygodne. 

4. Radia nie ma. Często z niego korzystasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1. Sprzęt to głośniki aktywne i komputer. Co tu kompletować. 
2. Konfiguracja Daphile to właściwie pobranie interesujących nas wtyczek.
3. Sterowanie smartfonem albo komputerem też jest wygodne. 
4. Radia nie ma. Często z niego korzystasz?
Sam gram z PC. Użytkowanie bywa upierdliwe. Zresztą pierwszy lepszy komp może mieć np. wiatraczek (przy ponad 25 stopniach na bank zacznie hałasować). Jak ktoś wybiera świadomie taką opcję to OK ale osoby z oporami do grania z PC nie uszczęśliwiał bym na siłę.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 hours ago, dzarro said:

W podanym budżecie to może być problem, żeby wszystko działało bez problemu(CD, pliki z pamięci masowych, Deezer, Tidal, Spotify, DAB itd.). Nawet drogie - w kontekście tego wątku - systemy all-in-one mają różne ograniczenia.

Ja mogę uchodzić za profana na tym forum ? ale jakość dźwięku dla mnie nie jest bezwzględnym priorytetem. Przy czwórce dzieci nie mam warunków do spokojnego słuchania ulubionej muzyki. Nie znaczy to oczywiście, że nie słyszę różnicy między głośnikami Denona CEOL a Yamahą ? Dla mnie ważne jest, że jeśli kupuję sprzęt oferujący daną funkcję, to ma ona działać. Jeśli nie działa, to znaczy, że sprzęt jest niedopracowany.

 

16 hours ago, dzarro said:

A przy okazji - puszczanie bajki z pendrive to chyba trochę przerost formy nad treścią.

Nie zgadzam się zupełnie. Taki pendrive miałem pod ręką, to na takim testowałem. Jak mi kolega da pendrive z jego najnowszym nagraniem żebym przesłuchał, i mi sprzęt nie odtworzy to zwyczajnie będę lekko wkuty.

 

12 hours ago, Funnykris said:

1. Sprzęt to głośniki aktywne i komputer. Co tu kompletować. 

2. Konfiguracja Daphile to właściwie pobranie interesujących nas wtyczek.

3. Sterowanie smartfonem albo komputerem też jest wygodne. 

4. Radia nie ma. Często z niego korzystasz?

1. Głośniki mam, więc bym ich nie kupował. Zostaje wybranie i zakup odpowiedniego komputera, DACa/porządnej karty dźwiękowej na USB, zainstalowanie i skonfigurowanie Daphile, ogarnięcie obsługi itp.

3. Ty to wiesz i ja to wiem, ale powiedz to mojej żonie, która do smartfonw w ogóle dała się przekonać dopiero w zeszłym roku. Ona chce pilota i guziczki na obudowie sprzętu plus najlepiej gałeczkę do regulacji głośności (nie przyciski)

4. Korzystam głównie z radia, potem Spotify potem CD.

Niemniej rozwiązanie z Daphile mnie zainteresowało i chyba pójde w jakąś "hybrydę". Myślę nad zakupem np. Yamahy R-S202D i do tego taki sprzęt na którym postawię Daphile: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  Rezygnując z ekranu można nawet w coś takiego pójść: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Do tego odtwarzacz CD stacjonarny lub ostatecznie nawet po USB do tego komputera mogę podłączyć w ładnej zewnętrznej obudowie.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez speedy9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, dzarro napisał:

Sam gram z PC. Użytkowanie bywa upierdliwe. Zresztą pierwszy lepszy komp może mieć np. wiatraczek (przy ponad 25 stopniach na bank zacznie hałasować). Jak ktoś wybiera świadomie taką opcję to OK ale osoby z oporami do grania z PC nie uszczęśliwiał bym na siłę. 

Mam ultrabooka. Wiatrak włącza się okazyjnie. W sumie prawie nigdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mam ultrabooka. Wiatrak włącza się okazyjnie. W sumie prawie nigdy.
Teraz mam pasywnego miniPC ale wcześniej jak grałem z lapa to wieczorem w okresie letnich upałów klasyki nie dało się słuchać. Tak więc pierwszy pecet z brzegu to niewiadoma - zwłaszcza, że w tych wysłużonych wiatraczek może być głośniejszy.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy co podałem link ma mały wiatrak, ale wersja X9 nie ma wcale. I temperatura nie przekracza raczej 40 stopni. Więc jest ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez speedy9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Yamaha MCR-N470D wjechała wczoraj. Wyrwałem za 1497zł w Media Markt. Działa i gra bardzo dobrze, także jestem zadowolony. Dziękuję za porady. Daphile na razie odpuszczam, ale zamówiłem tablet do sterowania Yamahą przez ich aplikację. Będzie normalnie służył jako ramka do zdjęć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje. Miłej zabawy ?

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.