Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki tv 75 cali lepszy od Samsunga 75nu8002 ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

madVR Envy zapowiada się spoko zobaczymy co to będzie.

Sam madVR jeśli chodzi o obsługę i dostępność odpycha przykłady: konieczność używania\kupienia windowsa, stara wersja kodi bo jakoś musimy wygodnie obsługiwać te filmy, budowa komputera to akurat przyjemne ? no i skomplikowana obsługa sporo czasu trzeba poświęcić żeby miało to ręce i nogi.

Sam obecnie szukam czegoś co zastąpi mi shield tv i jak na razie wnioski są takie że nie ma idealnego "boxa"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi w tym zdaniu. Chyba jasno napisałem czemu to były bzdury. Twierdziłeś, że na proju 4k będzie lepiej wyglądał każdy materiał... otóż lepszy będzie tylko materiał w 4k, a 1080p już nie, bo nie jest to natywna rozdzielczość tego sprzętu. Nie wiem jak jeszcze mam to napisać. Materiał 1080p będzie wyglądał lepiej na projektorze FHD, niż na 4k.
Wszelkie android boxy mają jakiś tam lipny algorytm skalowania, a co ma madVR wiemy. Jeśli puszczasz materiał niższej rozdzielczości niż 4k, to skalowanie trzeba przeprowadzić i uruchamiają się algorytmy madVR. Dlatego on zawsze wypadnie lepiej. Puszczaj materiał w rozdz. natywnej to różnica nie będzie już taka duża.
NGU jest bardzo dobry jeśli chodzi o ostrość, ale niestety wprowadza zniekształcenia. Nie ma nic za darmo. Ja wolę oglądać bez skalowania, jeśli tylko jest taka możliwość.
Wejdź na stronę madVR i przełączaj miedzy Lanczos i NGU patrząc na drzewka pod zamkiem. Nie widzisz, że robią się trochę jak z kreskówki? To samo z krajobrazem za zamkiem - robi się jak namalowany. Takiego efektu nie powinno tam być w rzeczywistości. Nie wymyślono jeszcze idealnego algorytmu skalowania, chociaż NGU poza opisanym defektem jest bliski doskonałości.
 
Tylko, że wszystkie wymienione projektory, są natywnie FHD .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
7 godzin temu, fetek napisał:

 

jak streaming to treści 4k jest sporo i są dość dobrej jakości.

A po polsku jak się nazywa urządzenie do tego , wcześniej wspomniane tv boxy,  nvidia shield czy jeszcze inne ?

Wyjdzie na to że nie ma sensu kupować Epsona 9400 bo nie ma dobrego źródła 4k do oglądania tv, dla samych płyt nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj posiadam oppo 203 który daje  fantastyczny obraz z plyt 4k i blu ray. Aktualnie nie ma ich już jedynie rynek wtórny ale za miast niego spokojnie kupisz panasonic 420/820/9000 który również sprawdzi się jako dobry player.

Ponadto do stremingu netflixa czy hbo go używam chromecast 4k ultra, który daje obraz 4k z hdr np.z treści netflixa i spokojnie Ci wystarczy a kosztuje 280zl.

Odnośnie plików się nie wypowiem bo nie korzystam.

Podjedziesz do hcx to zobaczysz jak obecnie przy dobrym materiale wygląda obraz 4k i full hd..:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni sony vpl-hw55 miałem 7 lat teraz ma go mój kolega i działa bez problemu. To są rzeczy klasy premium, które na ogół sie nie psuja.  Jednak jak to z elektronika może się coś popsuć nawet w mercedesach nie ma co liczyć na bezawaryjną jazdę. .:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Pytam bo lekko miał nie będzie jeżeli to kupię.  Jesienią i zimą wieczory długie i nudne więc będzie obciążenie  :))

Ale miałeś 7 lat z czego grał? Ile godzin miał przelotu ? 

Twoje 7 lat projekcji filmów kilka razy w tyg a moje 5-10 godz dziennie to inne 7 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Ja dziś byłem w Saturnie i takie angeboty znalazłem 

LG OLED G8 65 cali z 5999 na 2799€

SONY KD 85XF8596 z 3999 na 2999€ 

SONY 77 AG9 z 7600 na 6999€

oraz 

8K Samsung 65Q950R z 5499 na 4799€

A tak szczerze to za rok cena spadnie Sonego 77 AG9 i go nabędę... dotychczasowy 75xe9405 jest nowy wart 3000€ a dałem w zeszłym roku 5000€ z gwarancja na 5 lat wiec go sprzedam za 8 tysi... 

@subfan ja bym dziś nie kupił orija wolałbym jak największy tv i to najlepszy na jaki mnie stać... nie patrzyłbym rozmiarem tylko jakością wyświetlanego obrazu... bo dla mnie tv zawsze będzie lepszy niż projektor a dlaczego bo masz dolby visjon hdr10 itp a w proju żeby to mieć to z 50 tys trzeba by wywalić... nie masz problemu z zaciemnieniem itp jest bardziej intuicyjny Kodi, Netflix, HBO GO, you tube i inne jak ty se to wyobrażasz oglądać teraz np rocketmana na proju gdzie byś widział śnieg itp a na tv obraz masz taki byś oglądał dvd choć tego filmu jeszcze nie ma na płytach. 

A co do filmów 4K mam Apple tak tu przez wszystkich wybrzydzany itp a jak narazie jest najlepszym playerem strumieniowym w 4K i Dolby Vision i HDR10 wiec nie wiem o h...j tu ludziom lata bo widzę ze sami go teraz polecają... 

jeszcze raz ja zostaje przy tv i 77.  Qled Sonego juz nie mogę się doczekać kiedy go nabędę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój miał 1400h,  jeśli będziesz duzo używał to lampe kupujesz i oglądasz dalej jak stwierdzisz że obraz już jest zbyt ciemny. Koszt lamp to 700-1500zl w zależności od projektora. Średni żywot lamp to 2000-2500h i ludzie wymieniają na nową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)
4 minuty temu, subfan napisał:

W takim wypadku jedna lampa rocznie, po 5 czy 7 latach uzbiera się połowa proja za same lampy .

Zależy tez czy eco czy podkręcony bo jak to drugie to życzę powodzenia z wymiana... zima dostanie w dupę za to latem odpocznie/spauzuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Znam doskonale znaczenie tego NIEMIECKIEGO  słowa i dziwię się jak można przez pomyłkę wrzucić je w polskie zdanie . To nie pierwszy raz u Ciebie....pamiętasz takie napisane do mnie - " jakie kolwiek nagonki  na mój temat będę  sofort zgłaszał do moderacji ".

Może informuj od razu w nawiasie że to po niemiecku bo ludzie mogą czytać i nie przyjdzie im do głowy że taki język znasz i pomyślą że to zwykły błąd albo słownik ci psikusa zrobił.

Na przykład tak - " jakie kolwiek nagonki na mój temat będę sofort ( UPS po niemiecku mi się napisało a to znaczy bezzwłocznie,  od razu ) zgłaszał do moderacji ".

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, qbakos napisał:

Nie wiem o co Ci chodzi w tym zdaniu. Chyba jasno napisałem czemu to były bzdury. Twierdziłeś, że na proju 4k będzie lepiej wyglądał każdy materiał... otóż lepszy będzie tylko materiał w 4k, a 1080p już nie, bo nie jest to natywna rozdzielczość tego sprzętu. Nie wiem jak jeszcze mam to napisać. Materiał 1080p będzie wyglądał lepiej na projektorze FHD, niż na 4k.

Będzie wyglądał lepiej bo jesteś w stanie upakować znacznie wiercącej pixeli co w przypadku epsona np eliminuje problem "kraty", każdy gamoń z gimnazjum wie że ilości pixeli nie zastąpią żadne algorytmy czy filtry. Temat ma identyczne odniesie do wideo, fotografii czy gamingu

tylko dziwnym zbiegiem okoliczności 1080 na nowych projektorach pseudo / 4k wygląda lepiej niż na analogicznych konstrukcjach FHD. Teraz będziesz czekał 10 lat ze zmianą sprzętu bo większość filmów to jednak 1080 a każdy nowy projektor lubi udawać 4k

20 godzin temu, qbakos napisał:

Wszelkie android boxy mają jakiś tam lipny algorytm skalowania,

ograniczaniem jest android

20 godzin temu, qbakos napisał:

Wszelkie android boxy mają jakiś tam lipny algorytm skalowania, a co ma madVR wiemy. Jeśli puszczasz materiał niższej rozdzielczości niż 4k, to skalowanie trzeba przeprowadzić i uruchamiają się algorytmy madVR. Dlatego on zawsze wypadnie lepiej. Puszczaj materiał w rozdz. natywnej to różnica nie będzie już taka duża. 

Nie skaluje materiału do 4k, wypuszczam 1080 a resztę zostawiam projektorowi. Przy android boxach nie masz innej opcji, chyba że lubisz sieczkę w 4k

20 godzin temu, qbakos napisał:

NGU jest bardzo dobry jeśli chodzi o ostrość, ale niestety wprowadza zniekształcenia. Nie ma nic za darmo. Ja wolę oglądać bez skalowania, jeśli tylko jest taka możliwość.
Wejdź na stronę madVR i przełączaj miedzy Lanczos i NGU patrząc na drzewka pod zamkiem. Nie widzisz, że robią się trochę jak z kreskówki? To samo z krajobrazem za zamkiem - robi się jak namalowany. Takiego efektu nie powinno tam być w rzeczywistości. Nie wymyślono jeszcze idealnego algorytmu skalowania, chociaż NGU poza opisanym defektem jest bliski doskonałości.

podaj konkretne przykłady defektów albo chociaż dokładne opisy,  po tych małych obrazkach nie jesteś w stanie niczego określić, po za tym że zamek przy NGU wygląda najbardziej realistycznie i co najważniejsze ma zachowane proporcje.

MadVR nie zajmuje się skalowaniem obrazu, jest renderem który umożliwia zastosowanie wielu mechanizmów skalowania, a to tylko jedna cecha z wielu. Nawet przy natywnych rozdzielczościach obraz jest po prostu lepszy i mamy nad nim większą kontrolę.

19 godzin temu, bl4ck napisał:

stara wersja kodi bo jakoś musimy wygodnie obsługiwać te filmy, budowa komputera to akurat przyjemne ? no i skomplikowana obsługa sporo czasu trzeba poświęcić żeby miało to ręce i nogi. 

Sam obecnie szukam czegoś co zastąpi mi shield tv i jak na razie wnioski są takie że nie ma idealnego "boxa"

dsplayer Ci nie wystarcza ? no niestety nie ma....

w sumie to masz racje, niektórzy mają problem dodać okładki do filmów... a to już trzeba być lekko....

11 godzin temu, bl4ck napisał:

Do 4k masz tylko apple tv 4k na ten moment itunes usługa.

do 4k masz praktycznie każdego chińskiego TV boxa.... gorzej z dźwiękiem.

1 godzinę temu, subfan napisał:

Ludzie wymieniają 2000-2500 czyli sporo przed max czasem 5000 czy 6000 ? 

W takim wypadku jedna lampa rocznie, po 5 czy 7 latach uzbiera się połowa proja za same lampy .

żywotności lamp są różne, podobnie zużycie. Jak masz jasny projektor praktycznie cały czas lecisz na eco, tylko HDR daje w kość.

Niestety smutna prawda, niestety Tv też szybko zdychają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

@subfan nie pisałem tego obraźliwie po prostu już zapominam niektóre słowa i zastępuje je niemieckimi... w końcu siedzę tu od 7 lat mówiąc po niemiecku nieprzestannie... a tamto pamietam... 

 

a co do tv znalazłem kalibrację pod thx a tam tv oled/qled zamiast dużego ekranu.... nie zawsze jakość idzie w parze z wielkością i cena ...

 

 

Edytowane przez Marcinos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fetek napisał:

dsplayer Ci nie wystarcza ? no niestety nie ma....

Jaką konfigurację proponujesz? ale konkretnie i szczegółowo. Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, subfan napisał:

Żywotność LED to około 100 000 godz czyli jakieś 27 lat i 10 godz dziennie to prawie plastik się zdegraduje  :)))

poszukaj sobie roczny test oledów, często w pakiecie jest LCD, który po tym czasie też ma poważne uszczerbki na zdrowiu. Nierówne podświetlanie, ciemniejszy obraz itd to standard. 

 

Godzinę temu, bl4ck napisał:

Jaką konfigurację proponujesz? ale konkretnie i szczegółowo. Dzięki.

sprecyzuj pytanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fetek napisał:

Będzie wyglądał lepiej bo jesteś w stanie upakować znacznie wiercącej pixeli co w przypadku epsona np eliminuje problem "kraty", każdy gamoń z gimnazjum wie że ilości pixeli nie zastąpią żadne algorytmy czy filtry. Temat ma identyczne odniesie do wideo, fotografii czy gamingu

Mówimy o dwóch różnych rzeczach. Przecież ja nigdzie nie podważam, że więcej pikseli to lepiej. Tylko, że skalowanie to proces degradujący jakość, o czym się nie mówi. Raczej wmawia się nam, że skalowanie w jakiś magiczny sposób dorobi nam brakujące piksele. I nieważne, że materiału 4k jest jak na lekarstwo, wszystko się przeskaluje i będzie jak w 4k... bzdura i tyle.
 

4 godziny temu, fetek napisał:

tylko dziwnym zbiegiem okoliczności 1080 na nowych projektorach pseudo / 4k wygląda lepiej niż na analogicznych konstrukcjach FHD.

A przypadkiem nie dlatego, że to są po prostu nowsze konstrukcje i lepiej przetwarzają obraz? Rozdzielczość ma tu drugorzędne znaczenie.
 

4 godziny temu, fetek napisał:

podaj konkretne przykłady defektów albo chociaż dokładne opisy,  po tych małych obrazkach nie jesteś w stanie niczego określić, po za tym że zamek przy NGU wygląda najbardziej realistycznie i co najważniejsze ma zachowane proporcje.

Przecież opisałem to dość dokładnie. Na niektórych powierzchniach powstaje charakterystyczny efekt namalowanego obrazu. Jeśli tego nie widzisz to już nic nie poradzę... Poszukaj po różnych technicznych forach, tam jest to szeroko opisywane. NGU zbyt agresywnie szuka wszelkich ostrych krawędzi i próbuje je dorobić nawet tam gdzie ich nie ma. Dlatego czasem powstaje coś w rodzaju pociągnięć pędzlem.
Nie mówię, że to jakaś tragedia, niektórym to nie przeszkadza, inni nawet lubią taki obraz (podobnie jak z darbee). Ale trzeba mieć świadomość, że nie jest to wierne oryginałowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez qbakos

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
8 godzin temu, fetek napisał:

poszukaj sobie roczny test oledów, często w pakiecie jest LCD, który po tym czasie też ma poważne uszczerbki na zdrowiu. Nierówne podświetlanie, ciemniejszy obraz itd to standard. 

Mówię o tym co w temacie czyli np Sony 85xg9505 ( led) a nie o marginalnych przypadkach telewizorów za 2 tysie.  Mogę wykupić gwarancję na 5 lat za 200€ i będzie to jedyny koszt , koszt użytkowania proja w tym czasie to 3-5 tyś w zależności jakie lampy będę wymieniał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lampa do Epsona 100 eur kosztuje, to ile ty chcesz tych lamp zużyć przez 5 lat?

 

Dlatego dobrze mieć telewizor do oglądania telewizji ogólnie a na projektor tylko filmy, no i może sport, jeśli jesteś kibicem jakiejś dyscypliny sportowej.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Przez 8 stron pisze że ma służyć jak tv a Ty mi z taką opinią teraz ? Podziwiam spostrzegawczość. Nie będzie tv jak będzie projo , ile razy mam powtarzać. 

Z tego co widziałem około 600zl najtańsze lampy i nawet nie wiem czy oryginalne i przyjmij średnio oglądanie 7-9 godz dziennie i wymiany co 2000-2500 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fetek napisał:

sprecyzuj pytanie

Jaką konfigurację softu proponujesz do wygodnej obsługi filmów i najlepszym możliwym obrazie do uzyskania przy budowie htpc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, qbakos napisał:

Przecież opisałem to dość dokładnie.

tia. wygląda kreskówkowo.. dopiero teraz napisałeś coś z sensem. Nie skaluje więcej niż o 1 rozdzielczość więc wyżej problem praktycznie nie występuje, po za tym efekt finalny jest uzależnionych od ustawień samego NGU, madvr i materiału źródłowego, skoro jesteś taki "oczytany" to dobrze wiesz że przy skalowaniu 2x, 4x itd używa się rożnych ustawień i często różnych algorytmów. Skalując 480p trzeba się napocić i najlepiej miksować techniki. 

darbee działa zupełnie inaczej i bardzo mocno degraduje obraz a mimo to Twój guru powiedział że je lubi.

Dla mnie madvr wymiata bo  jest tani i daje bardzo fajny czysty i płynny obraz, "androidy" po prostu szumią a ostrość nawet materiału w rozdzielczości natywnej mają przeciętną, zwłaszcza że wyświetlacz i tak musi ten obraz odszumić.

Jakby tego było mało, madvr przy budżetowych projektorach jest w stanie wnieść bardzo dużo i pozwala na wyłącznie upiększaczy, filtrów (ostrość, redukcje szumów) w samym urządzeniu a co z tym idzie uzyskać płynniejszy obraz.

9 godzin temu, qbakos napisał:

A przypadkiem nie dlatego, że to są po prostu nowsze konstrukcje i lepiej przetwarzają obraz? Rozdzielczość ma tu drugorzędne znaczenie.

Przecież napisałem wyraźnie na URZĄDZENIU, nie po skalowaniu ! w ilu miejscach ile razy trzeba pisać że elektronika w projektorach / Tv radzi sobie z tym najlepiej ?

Ponadto najważniejszą jak dla mnie wartością dodaną jest HDR i WG, dopiero potem sama rozdzielczość. Treści 4k jest całkiem sporo.

9 godzin temu, qbakos napisał:

Ale trzeba mieć świadomość, że nie jest to wierne oryginałowi. 

nic co odtwarzasz w domowym zaciszu nigdy nie będzie wierne oryginałowi więc po co to głupie gadanie ?

3 godziny temu, subfan napisał:

Mówię o tym co w temacie czyli np Sony 85xg9505 ( led) a nie o marginalnych przypadkach telewizorów za 2 tysie.  Mogę wykupić gwarancję na 5 lat za 200€ i będzie to jedyny koszt , koszt użytkowania proja w tym czasie to 3-5 tyś w zależności jakie lampy będę wymieniał. 

problemem jest sama technologia, telewizory po prostu nie są tak żywotne jak się nam wydaje. Dla przykładu monitory powinno się kalibrować/profilować co 2 tygodnie bo już po tym okresie potrafią się rozjechać.

Dlatego mówiłem zostań przy TV.

21 minut temu, bl4ck napisał:

Jaką konfigurację softu proponujesz do wygodnej obsługi filmów i najlepszym możliwym obrazie do uzyskania przy budowie htpc?

kodi + dsplayer, oczywiście mamy jeszcze jriver i pewno kilka innych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.