Skocz do zawartości
IGNORED

Telewizory - trendy, nowości - wątek zbiorczy


locoloco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Bobcat napisał:

jeden przykład

Na szybko dwa:
- nano dobra relacja jakośc cena
- 2.2 m i zacierająca się różnica między HD a 4K na 55"

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Bobcat napisał:

RTINGS.com nie ma powiązań z producentami. Dlatego ich testy i opinie uważam za bardziej rzetelne i wiarygodne niż panów Tech Giant czy Teoh....

Tak się dziwnie składa że tu w przypadku kontrastu i czerni ich opinie są nadzwyczaj zgodne.....

32 minuty temu, Bobcat napisał:

Czy mógłbyś się do tych moich argumentów odnieść merytorycznie? Zamiast ataków personalnych?

32 minuty temu, Bobcat napisał:

Napastliwy ton twojej wypowiedzi

 

Zamiast, napastliwy ton??
A gdzie ty tam to widzisz.   :)))
 

Dopiero teraz napisałeś skąd ten wykres pochodzi, nadal nie widzę linka do tego skąd to pochodzi, pytasz sugerując że IPS to patent LG.....do tego co sam mam sobie znaleźć, czego nie linkujesz mam się odnosić?
Do tego co insynuujesz się odniosłem.....wiedziałem że Wikipedię oplujesz.....to żaden argument.

Poza tym zapominasz że biorę udział w dyskusji o czerni i kontraście w tych telewizorach!!
W inne poboczne dywagacje, w rozmywanie poruszonego tematu mnie nie wciągniesz!!!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Maju napisał:

Dopiero teraz napisałeś skąd ten wykres pochodzi, nadal nie widzę linka do tego skąd to pochodzi

Stąd:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

37 minut temu, Maju napisał:

.wiedziałem że Wikipedię oplujesz.....to żaden argument.

Powołanie się na Wikipedię - to jest dopiero żaden argument.

37 minut temu, Maju napisał:

pytasz sugerując że IPS to patent LG

Pytam. To że coś sugeruję jest wyłącznie twoją nadinterpretacją.

37 minut temu, Maju napisał:

Do tego co insynuujesz się odniosłem.

Co insynuuję?

37 minut temu, Maju napisał:

W inne poboczne dywagacje, w rozmywanie poruszonego tematu mnie nie wciągniesz!!!

Co nazywasz "pobocznymi dywagacjami"?

Czy to że pan Teoh podał nieprawdziwy (mniej korzystny dla Nano) wykres separacji kolorów? Porównaj jego materiał z tym tutaj podanym.  

Czy może to że podał "podkręcony" obraz dla zilustrowania różnic nasycenia kolorów? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tu jest wyraźnie napisane że zauważalna jest różnica dopiero > 5%, faktyczna pomiędzy Nano90 a Q90 jest mniejsza, nie ma prawa więc to być gołym okiem rozpoznawalalne. A tu w materiale pana Teoh jedno spojrzenie wystarczy aby dostrzec że na Q90 są bardziej nasycone. 

Domagasz się argumentów, dowodów, linków. A dostawszy je, jeśli tylko nie potwierdzają twojego punktu widzenia - wrzucasz epitety jako dowód braku merytorycznej odpowiedzi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bobcat napisał:

To nie są poboczne dywagacje, a dowód jak pan Teoh manipuluje i mija się z prawdą. Jeśli robi to w dwóch sprawach (separacja i nasycenie kolorów) - podważa to całkowicie jego profesjonalizm i wiarygodność, dając podstawę aby mu nie wierzyć również w innych kwestiach.

Chłopie, weź Ty się ogranij, co?

KAŻDY tester, który nie zachwyca się Nano, od razu według Ciebie manipuluje i jest niewiarygodny.

Tak się dziwnie składa, że Pan Teoh nie bez powodu jest uznany za dość jednak rzetelne źródło informacji o TV.

To, że jego POMIARY rozmijają się danymi marketingowymi LG nazywasz manipulacją? Chłopie, on ten TV pomierzył, a nie wziął dane z kosmosu, żeby zjechać Nano.

Po co miałby to robić? Czy według Ciebie ktoś to opłaca? Skoro tak, to jak to się dzieje, że Pan Teoh uważa OLEDy LG za jedne z najlepszych telewizorów, a LG Nano nie? Kto go opłaca? Jeżeli LG, to powinien mówić dobrze zarówno o OLED, jak i o Nano.

Skoro mówi dobrze o jednych, to może jednak nikt tych testów nie opłaca, tylko po prostu Pan Teoh rzetelnie testuje, mierzy i ogląda te TV, zanim wyda opinię?

RTINGS, na które ciągle się powołujesz, też czytasz bardzo wybiórczo. Z jednej strony podajesz jako rzetelne źródło informacji, z drugiej całkowicie odrzucasz ich ocenę OLED vs LCD i fakt, że około 10 pierwszych miejsc okupują u nich OLEDy.

Podsumowując twój tok rozumowania: każdy tester, który nie zachwyca się Nano jest niewiarygodny i manipuluje. Tylko RTINGS nie manipuluje, bo im się podobało Nano, ale jednak nie są tak do końca wiarygodni, bo uważają OLEDy za najlepsze TV.

Coś jeszcze do tego podsumowania dodać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, felix napisał:

KAŻDY tester, który nie zachwyca się Nano, od razu według Ciebie manipuluje i jest niewiarygodny.

Jako posiadacz takiego mam coś do powiedzenia w temacie, nie uważasz? Widzę jak kto manipuluje przedstawinym materiałem pod z góry przyjętą tezę.

19 minut temu, felix napisał:

Pan Teoh nie bez powodu jest uznany za dość jednak rzetelne źródło informacji o TV.

Przez kogo uznany? Ciebie? Ja widząc co pokazuje i co wygaduje mam podstawy aby wątpić.

43 minuty temu, felix napisał:

To, że jego POMIARY rozmijają się danymi marketingowymi LG nazywasz manipulacją? Chłopie, on ten TV pomierzył, a nie wziął dane z kosmosu, żeby zjechać Nano.

Napisałem szczegółowo na czym polegają jego manipulacje.

22 minuty temu, felix napisał:

Po co miałby to robić?

Aby zadowolić sponsorów.

22 minuty temu, felix napisał:

Czy według Ciebie ktoś to opłaca?

Tak.

41 minut temu, felix napisał:

Jeżeli LG, to powinien mówić dobrze zarówno o OLED, jak i o Nano.

Niekoniecznie, gdyż może został wynajęty dla promocji OLED.

25 minut temu, felix napisał:

Z jednej strony podajesz jako rzetelne źródło informacji

Owszem, gdyż RTINGS.com nie są na garnuszku producentów. 

29 minut temu, felix napisał:

całkowicie odrzucasz ich ocenę OLED vs LCD i fakt, że około 10 pierwszych miejsc okupują u nich OLEDy.

Gdzie odrzucam? Sam napisałem, że w mojej bardzo osobistej i bardzo subiektywnej ocenie jakości obrazu OLED daję 100 punktów, NanoCell FALD 95, NanoCell krawędziowy 90.

33 minuty temu, felix napisał:

Podsumowując twój tok rozumowania: każdy tester, który nie zachwyca się Nano jest niewiarygodny i manipuluje. Tylko RTINGS nie manipuluje, bo im się podobało Nano, ale jednak nie są tak do końca wiarygodni, bo uważają OLEDy za najlepsze TV.

W świetle tego, co przed chwilą napisałem cały ten wywód należy uznać za absurdalny.

34 minuty temu, felix napisał:

Coś jeszcze do tego podsumowania dodać?

Dodawaj sobie co tylko zapragniesz. Ma to dla mnie zerowe znaczenie i mogę skwitować jedynie wzruszeniem ramion.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

Jako posiadacz takiego mam coś do powiedzenia w temacie, nie uważasz? Widzę jak kto manipuluje przedstawinym materiałem pod z góry przyjętą tezę.

🤦‍♂️

Ja jako posiadacz Seata, twierdzę że jest lepszy od Mercedesa. Jako posiadacz mam coś chyba do powiedzenia w temacie, nie uważasz?

Tak naprawdę to nie, nie uważam, że Seat jest lepszy od Mercedesa. Pokazuję absurd twojego "rozumowania".

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Przez kogo uznany? Ciebie? Ja widząc co pokazuje i co wygaduje mam podstawy aby wątpić.

Przez WSZYSTKICH, którzy siedzą w temacie TV. Poza tobą...

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Napisałem szczegółowo na czym polegają jego manipulacje.

Napisałeś o wykresie opublikowanym przez LG i że nie zgadza się z tym, co ZMIERZYŁ Vincent...

Teraz pytanie: czy manipuluje Vincent, czy LG kłamie w materiałach marketingowych, czy tobie pochrzaniły się wykresy (o czym chyba wspominał @Maju)? Hmmm... Ciężki wybór...

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Aby zadowolić sponsorów.

 

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Niekoniecznie, gdyż może został wynajęty dla promocji OLED.

🤦‍♂️

Jeśli ktoś miałby to sponsorować, to LG, a nie OLED, więc Vincent by się bał zjechać Nano. Chyba, że jednak LG go nie sponsoruje...

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Owszem, gdyż RTINGS.com nie są na garnuszku producentów. 

Skąd wiesz? I skąd wiesz, że wszyscy inni są na garnuszku producentów? Dowody. Inaczej tylko rzucasz pustymi frazesami, na podstawie swojego widzimisię. Bo nie podoba ci się, co ktoś mówi/pisze o Nano...

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Gdzie odrzucam? Sam napisałem, że w mojej bardzo osobistej i bardzo subiektywnej ocenie jakości obrazu OLED daję 100 punktów, NanoCell FALD 95, NanoCell krawędziowy 90.

Twoja subiektywna ocena nic dla mnie nie znaczy. Tak samo jak dla ciebie nie znaczy moja, ani większości ludzi zajmujących się profesjonalnie testami i kalibracją telwizorów.

Godzinę temu, Bobcat napisał:

W świetle tego, co przed chwilą napisałem cały ten wywód należy uznać za absurdalny.

Tak, twój wywód...

Właściwie wszystkie twoje wywody są absurdalne.

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Dodawaj sobie co tylko zapragniesz. Ma to dla mnie zerowe znaczenie i mogę skwitować jedynie wzruszeniem ramion.

Wiem. Piszę tylko po to, żeby jakaś zagubiona owieczka nie uwierzyła w twoje słowa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, felix napisał:

czy LG kłamie w materiałach marketingowyc4h

Kłamać w materiałach marketingowych to sobie można bezkarnie u nas. W USA na przykład za wprowadzającą w błąd informację (misleading information) lecą kary idące w dziesiątki milionów dolarów.

Godzinę temu, felix napisał:

Pokazuję absurd twojego "rozumowania".

Skoro dałem obrazowi OLED 100 punktów, a NanoCell 95/90 to który obraz uważam za lepszy? Z czym polemizujesz? Chyba tylko z własnymi urojeniami na temat moich ocen.

Godzinę temu, felix napisał:

Skąd wiesz?

Zajrzyj na ich stronę, gdzie przedstawiają siebie. Zobaczysz do kogo należą.

Godzinę temu, felix napisał:

Twoja subiektywna ocena nic dla mnie nie znaczy.

Moja subiektywna ocena mówi tylko tyle, że Twoje zarzuty pod moim adresem są bezpodstawne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, felix napisał:

Właściwie wszystkie twoje wywody są absurdalne.

To samo mogę powiedzieć o Twoich. Znamienne, że wielbiciele OLED reagują alergicznie na każde słowo krytyki. Podobno prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Tutaj widać jak bardzo się boi. Chyba jednak ma powody.

Godzinę temu, felix napisał:

Wiem. Piszę tylko po to, żeby jakaś zagubiona owieczka nie uwierzyła w twoje słowa...

Kolejna krynica prawdy. Autorytet z nominacji własnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, felix napisał:
19 godzin temu, Bobcat napisał:

To nie są poboczne dywagacje, a dowód jak pan Teoh manipuluje i mija się z prawdą. Jeśli robi to w dwóch sprawach (separacja i nasycenie kolorów) - podważa to całkowicie jego profesjonalizm i wiarygodność, dając podstawę aby mu nie wierzyć również w innych kwestiach.
 

9 godzin temu, Bobcat napisał:

Napisałem szczegółowo na czym polegają jego manipulacje.

 

Chłopie, weź Ty się ogranij, co?
 

 

8 godzin temu, felix napisał:

tobie pochrzaniły się wykresy (o czym chyba wspominał @Maju)?

 

Napiszę raz jeszcze by dotarło tam gdzie trzeba i wybrzmiało!

Deprecjonuje testującego robi to porównując wykresy i tu dla niego nieistotne że te wykresy  nie są to wykresami tych samych matryc.

Różni je nie tylko sam fakt że to nie ta sama matryca z tej samej serii a takie "drobnostki":
- wielkość (55", 65")
- model telewizora (SM 8600, nano90)
- rok produkcji (2019, 2020)

Czyli różni je PRAWIE wszystko!!!
Ale zapamiętaj nikt inny tu nie manipuluje, tylko ten Teoh......może więcej napiszę ci na PW bo dziwnym trafem co tu na temat matactw nie napiszę to znika.    :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

Czyli różni je PRAWIE wszystko!!!

Prawie nic gdyż różnice pomiędzy matrycami NanoCell w poszczególnych latach są znikome lub żadne. 

Wielkość również nie jest istotna. Czytając uważnie RTINGS.com można za każdym razem zauważyć sentencję, która mówi że testują model o rozmiarze X", ale wszystkie wyniki pomiarów odnoszą się również do dostępnych na rynku modeli Y" i Z".

8 minut temu, Maju napisał:

nikt inny tu nie manipuluje, tylko ten Teoh..

Nie tylko. Pan Tech Giant również. Pokazałem w jaki sposób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy do takich testów podchodzić z dużą dawką rezerwy. Chyba że ktoś udowodni swą rzetelność, jak RTINGS.com czy hdtvpolska.pl. W obu przypadkach mamy wyniki pomiarów. Materiał w którym jakiś gościu tylko ględzi i coś tam pokazuje - jest co najwyżej ilustracyjny i poglądowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, mnie nauczyłeś że do twoich dywagacji podchodzę z rezerwą.

Bo okazuje się że tylko ty porównując wykresy RÓŻNYCH matryc mogłeś pomylić wykresy lub twierdzić że to nie ma żadnego znaczenia co porównujesz.

Natomiast jak trzeba opluć testującego i podważyć jego wiarygodność to do głowy ci nie przyjdzie że on mógł się pomylić i wkleić nie ten co trzeba wykres lub że te wykresy mogą się tak różnić.

 

  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Bobcat napisał:

gdyż różnice pomiędzy matrycami NanoCell w poszczególnych latach są znikome lub żadne. 

Wielkość również nie jest istotna

Różny rok produkcji i to że podałeś wykresy innych modeli (przypomnę, różniących się ZNACZNIE w konstrukcji budowy) to znowu pomijalny, nieistotny  szczegół.....

Wracając do meritum.....uważasz nadal że fakt że w kwestii tego wykresu zachodzi różnica a inny testujący rozmija z twoimi odczuciami ma znaczenie w ZGODNEJ ocenie  WSZYSTKICH cytowanych tu testujących że nano jest raczej kiepskie w czerni i kontraście?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, felix napisał:

twoja ocena nie zgadza się z ocenami innych, w tym RTINGS. Czyli znowu - traktujesz ich recenzje wybiórczo, tam gdzie ci pasuje pod twoją tezę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

U dołu linka znajdziemy testy wszystkich telewizorów.....

Nano w ocenie uśrednionej wypada znacznie poniżej średniej.....w kwestiach kontrastu i czerni jest jeszcze gorzej! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, felix napisał:
Godzinę temu, Bobcat napisał:

Wielkość również nie jest istotna. Czytając uważnie RTINGS.com można za każdym razem zauważyć sentencję, która mówi że testują model o rozmiarze X", ale wszystkie wyniki pomiarów odnoszą się również do dostępnych na rynku modeli Y" i Z".

Hmmm. Po pierwsze piszą, że wyniki pomiarów POWINNY odnosić się do innych rozmiarów i że i tak będą się różnić między egzemplarzami.

Tak piszą, dodatkowo po tym co piszą wnioskować można że mają świadomość że mogą wystąpić różnice w poszczególnych modelach.....

 

"If someone comes across a different type of panel or if their LG NANO90 2020 doesn't correspond to our review, let us know and we'll update the review. Note that some tests, such as the gray uniformity, may vary between individual units.

The unit we tested was manufactured in April 2020 and you can see the label here."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stench szczerze mówiąc mało interesują mnie ostrzeżenia czy punkty karne. Najwyżej spiszę to forum straty, jak już zrobiło wielu innych użytkowników. Nie napisałem w tym wątku nic, co byłoby obiektywnie niestosowne, a jednak zdążyłem "zarobić" od Ciebie 4 punkty. Po raz pierwszy przez 17 lat mojej obecności na tym forum i to chyba coś mówi...

Ale rozumiem, że obecnie sarkazm i ocena pracy moderacji są na tym forum uważane za niestosowne...

Chciałbym tylko, żebyś odłożył swoje ego na chwilę na bok i zobaczył co przez swój sposób moderacji zrobiłeś z tego wątku. Dyskusja stała się nieczytelna i bezsensowna, bo wiele merytorycznych postów zostało usuniętych często ze względu na jedno, niekoniecznie nawet kontrowersyjne, zdanie.

Nie wiem co Tobą kieruje, ale na pewno nie działasz z korzyścią dla forum i ogółu użytkowników.

Ten post też pewnie zostanie usunięty jako "trolling", tak jak poprzedni, ale mało mnie to już interesuje.

Z wątków dot. kina domowego właśnie się wypisuję. Niech ludzie czytają bzdury tu pisane, ja ich już prostować nie zamierzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Nie jednemu psu Burek i nie jednemu moderatorowi Stench.

15 minut temu, felix napisał:

szczerze mówiąc mało interesują mnie ostrzeżenia czy punkty karne.

ale zerknij sobie za co dostałeś (sprawdzałem jest info) i potem narzekaj, albo lepiej się zreflektuj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem za co dostałem i uważam to za absurd. Nikogo nie obraziłem i nikogo nie trolowałem. Moderowanie, czy Twoje czy innych, nie powinno polegać na karmieniu własnego ego lub bazowaniu na przewrażliwieniu innych użytkowników. Dlatego moja jedyna refleksja jest taka, że opuszczam ten dział, bo panują tu jakieś dziwne stosunki i atmosfera wprowadzona przez jednego usera.

Tak, przyznaję że nie sprawdziłem czy punkty dostałem od Ciebie czy nie. Co nie zmienia faktu, że moderacja w tym wątku woła o pomstę do nieba. Jakoś są moderatorzy, którzy potrafią wyedytować "kontrowersyjne" fragmenty postów, zostawiając zawartość merytoryczną. A tu zrobił się po prostu bałagan...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez felix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Przenieś swoje uwagi do wątku funkcjonalnego na bocznicy.

Ten wątek jest o tv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem już z uwagami.

Zamieściłem je tutaj, żeby inni userzy wiedzieli czemu wątek wygląda tak, a nie inaczej i dlaczego np. @Maju cytuje posty, których nie ma i dyskutuje trochę sam ze sobą. Nie, to nie jest jego wina czy próby manipulacji za pomocą fałszywych cytatów...

Teraz żegnam.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Najlepszy flagowiec EISA - QNED:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, pmcomp napisał:

Tak jak w sklepie.

Są na to jakieś dowody? Czy tylko czyjeś domysły (żeby nie powiedzieć insynuacje)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są informacje z internetu. Są moje własne.

Widze dla ciebie internet jest jedynym źródłem wiedzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, pmcomp napisał:

To nie są informacje z internetu. Są moje własne.

Widze dla ciebie internet jest jedynym źródłem wiedzy.

Czyli to nie są żadne informacje, a jedynie twoja osobista opinia, której na dodatek nie potrafisz niczym poprzeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ... potrafię.

Ale z Tobą na ten temat nie chce mi się dyskutować bo wychodzi jak kiedys nt. 8k gdzie wyszło na moje.

Szkoda na ciebie czasu, pewnych rzeczy nie rozumiesz i nie pojmujesz, a innych zrozumieć i pojąc nie potrafisz.

EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.