Jump to content
locoloco

Telewizory - targi, trendy, nowości - wątek zbiorczy

Recommended Posts

Na szczęście mój OLED LG 55E6V ma DVB-T2 🙂 . Ale stara plazma nie ma.

Edited by pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system, sprzedam: przetwornik Audio Note DAC4 i Weiss Engineering DAC2/Minerva pod marką WLM Gamma Reference DAC; legendarne, lampowe phono stage EAR 834p (MM/MC, kondensatory Mundorf, step-up Partridge), duzo kabli Transparent i MIT.

Moje tv też bez t2.

Pewnie wezmę pakiet tv do internetu.

W związku z tym panowie jaka wielkośc tv da radę z sygnałem oferowanym przez operatorów jako pakiet do internetu?

65 czy raczej 55 cali?

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Kiki zrobił w końcu test tego Oleda Hitachi, tyle tylko że wyłącznie dla jego klubowiczów :

http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/143185-hitachi-55hl9000-test-najnowszego-oleda-czyli-ustaw-sie-w-kolejce-po-jakosc-obrazu.html

Ale udostępnił fotkę z porównania z OLED-em LG, i na Hitachi widać że jest włączony system uwydatniania krawędzi.

Edited by Krak_oN

Panowie ponawiam , czy sygnał HD oferowany przez kablówkę nadaje się jeszcze dla 65 czy lepiej 55 cali ?

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Ale wiesz, że to bardzo subiektywne. Jednemu będzie się podobało nawet na 100 calach, a drugi na 32 będzie widział jakieś wady.

Kupować mniejszy tv tylko dlatego, że sygnał mamy kiepski to też bez sensu. Bierz większy, tylko zachowaj odległość optymalną dla FHD lub trochę dalej.

Nic dodać, nic ująć.....może tylko tyle dodam, że nie sposób wydać opinię o kablówce której się nie ma. 
Nie sądzę też że gdziekolwiek nadaje się w kablówkach tak podle, by nie warto było kupić dużego telewizora.....jeżeli tak jest to najwyższy czas takiej kablówce podziękować.   :))

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

12 godzin temu, Maju napisał:

nie sposób wydać opinię o kablówce której się nie ma.

Ale udawać specjalistę w temacie 8K którego się nigdy nie widziało już można?

10 godzin temu, Bobcat napisał:

udawać

Właśnie udajesz, wmawiasz, że pisząc o 8K skupiam się wyłącznie na tym jaką jakość obrazu niesie ta rozdzielczość, więcej sugerujesz że ja ją krytykuję? Sugerujesz też że bez zobaczenia 8K nie można rozmawiać o tym na jakie trudności natrafia 8K, że nie ma treści w tej rozdzielczości lub sprzedaż takich telewizorów kuleje?
Wiesz przecież doskonale że tak nie jest.

Po co więc wcinasz się tu bez sensu ze swoimi insynuacjami?
Nudzi ci się, nie potrafisz rozmawiać bez matactw i bez dążenia do pyskówek? Mało ci tego w tematach politycznych i  światopoglądowych? 
Szukasz tu zaczepki, bo tam nie mam z Tobą ochoty rozmawiać?  :)

Swoją drogą jesteś taki przewidywalny.....doskonale wiedziałem pisząc to jak będzie wyglądać Twój wpis gdybyś trafił na to co tu napisałem, wiedziałem że nie powstrzymasz się od takiego idiotycznego komentarza.   
Nie oczekuj że ci odpiszę, EOT w tej sprawie.

Edited by Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

40 minut temu, Maju napisał:

sprzedaż takich telewizorów kuleje

Po takich cenach trudno się dziwić.

W dniu 13.07.2019 o 21:41, Krak_oN napisał:

Kiki zrobił w końcu test tego Oleda Hitachi, tyle tylko że wyłącznie dla jego klubowiczów :

http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/143185-hitachi-55hl9000-test-najnowszego-oleda-czyli-ustaw-sie-w-kolejce-po-jakosc-obrazu.html

Ale udostępnił fotkę z porównania z OLED-em LG, i na Hitachi widać że jest włączony system uwydatniania krawędzi.

To dobrze czy źle?

Screen Innovations SN: 301

Chyba pierwszy raz, na targach w Polsce ? W ogóle w Polsce ?

Liczę na obejrzenie zwijanych ARL.

Ktoś wie z czym będą się wystawiać ?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.