Skocz do zawartości
IGNORED

Wharfedale Diamond 9.5 i Yamaha 496??


sinypl

Rekomendowane odpowiedzi

CZe

Mam wzmaka yamahe 496 i palnuje zakup kolumn dzisiaj w sklepie bylem i kolo zaproponowal wharfedale 9.5 czy to dobry wybor?? Mam pokoj 14m i slucham glownie electro i jazzu!!

P.s zalezy mi bardziej na jakosci dzwiki niz na jego glosnosci, czy te wharfedale to dobry wybor czy jest cos lepszego w tej cenie?? P.s a co z Maestro II 130??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>KCNPH: dobre, ;)))))

 

Nie polecalbym do Yamahy akurat Wharfdale'a - Yamaha ma misiowaty bas, W-dale tez sa dosc "kluskowate". Poza tym do 14m to raczej podstawkowce niz tak duze podlogowce. Moze Audio Academy Dion?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę ze Złotym: Głośniki Wharfedale do Yamahy pasują, nawet lepiej niż głośniki... Yamahy.

Zaś opinia o kluskowatości może i prawdziwa poniekąd dla serii Diamond 8, nijak się ma do serii 9.

 

Inna sprawa, że do 14 m^2, lepiej byłoby dać podstawkowce, np. Diamondy 9.2 lub ewentualnie 9.3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odp..

Tez myslalem nad postawkowcami ale z tymi to nikt ie potrafi mi pomoc, mam wrazenie ze kazdy mowi mi o podstawkowcach ale nie potrafi uzasadnic dlaczego i jakie powininem kupic. Slucham glownie jazzu, electro i czasem minimali, czy takie podstawkowce to dobry wybor?? P.s mam na wydanie do 2,000 zl.

Dzieki i pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.