Jump to content
carpio0

Wzmacniacz integra help !!!

Recommended Posts

19 minut temu, Meloman napisał:

A to dlaczego? Czym różni się gruby koc od powiedzmy dywanu?

Uważasz, że lepszy jest goły parkiet? Przecież to ma bezpośredni wpływ na akustykę.

Jeżeli mam być szczery to ten koc daje więcej niż wymiana kabli czy innych akcesoriów.

Kolega Boguś na sąsiednim forum od pół roku bawi się w wymiany, bo coś mu syczy w wokalach. Będę teraz trochę ironiczny, ale ja po prostu zwróciłem uwagę na początku na akustykę i przez te pół roku odsłuchałem ze 100 płyt z bananem na ustach.

A kolega Boguś nadal szuka.

jak slucham sam to mam taki gruby polarowy koc czasami klade - natomias jak mam gosci a mam czesto to przeciez nie bedzie lezal koc ani dywanu ale dziekuje za porade 

43 minuty temu, Meloman napisał:

Kolega Boguś na sąsiednim forum od pół roku bawi się w wymiany

Małe sprostowanie. Nie od pół roku, ale prawie 12 miesięcy...

W dniu 13.07.2019 o 20:32, carpio0 napisał:

mój obecny wzmaniaczjest to hybryda na lampowym przedwzmacniaczu ale przy cichym słuchaniu jest troche plasko  glownie jak słucham radia -radio to accuphase t 109

nie może to byc klasa A  ani wzmacniacz dzielony tylko integra

Sprawę poprawia zmiana tunera z 109 na 109V. 

Słucham głównie radia, doszedłem do 109V po wielu próbach i testach na wszelakich tuneach.

Jeśli chodzi o wzmacniacz to u mnie do radia  najlepiej wypada integra lampowa. Dzwięk jest ciepło podbarwiony, rozdzielczy, z dobrym miękkim basem ale nie dominującym, bardzo naturalną średnicą. Głos radiowy słyszalny jest w niesamowity sposób.  

15 godzin temu, Staszor napisał:

Sprawę poprawia zmiana tunera z 109 na 109V. 

Słucham głównie radia, doszedłem do 109V po wielu próbach i testach na wszelakich tuneach.

Jeśli chodzi o wzmacniacz to u mnie do radia  najlepiej wypada integra lampowa. Dzwięk jest ciepło podbarwiony, rozdzielczy, z dobrym miękkim basem ale nie dominującym, bardzo naturalną średnicą. Głos radiowy słyszalny jest w niesamowity sposób.  

Dxieki tylko żeby kupić 109 w super stanie szukałem rok A gdzie znaleźć 109 v  w Polsce niemożliwe..... poluje na 1000 i nie mogę teafic

Posted (edited)

carpio

mowilem,ze wczesniej,czy pozniej wyplyna Twoje intencje,wzgledem zalozena tego tematu,handlowe intencje,

wiem,wiem,to nie Twoje ogloszenie,ani nikogo ze znajomych,ot tak sobie sie pojawilo,,,przypadkiem.

cytat z klasyka" a tak sobie przechodzilismy sobie,,,,i tak z tragarzami,,,?> tak ,,,przypadkiem z tragarzami"

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/33/338342.php

LOUIS WILE SOUNDART

Ogłoszenie typu Sprzedam używany zamieszczone w dziale Wzmacniacze zintegrowane tranzystorowe ponad 5.000 zł

Cena: 30 000,- zł

Wzmacniacz zintegrowany hybrydowy. Pierwszy właściciel, wersja udoskonalona na specjalne zamówienie, po upgredach . Brzmienie ciepłe, lampowe, szczegółowe, piękny punktowy bass, ładna góra i średnica. Potęga mocy, napędza najbardziej prądożerne kolumny bez najmniejszego problemu. Top hi-end. Wzmacniacz mało uzywany. Stan perfekcyjny. Polecam. Możliwość odsłuchu.

Edited by tomek7776

Godzinę temu, tomek7776 napisał:

carpio

mowilem,ze wczesniej,czy pozniej wyplyna Twoje intencje,wzgledem zalozena tego tematu,handlowe intencje,

wiem,wiem,to nie Twoje ogloszenie,ani nikogo ze znajomych,ot tak sobie sie pojawilo,,,przypadkiem.

cytat z klasyka" a tak sobie przechodzilismy sobie,,,,i tak z tragarzami,,,?> tak ,,,przypadkiem z tragarzami"

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/33/338342.php

LOUIS WILE SOUNDART

Ogłoszenie typu Sprzedam używany zamieszczone w dziale Wzmacniacze zintegrowane tranzystorowe ponad 5.000 zł

Cena: 30 000,- zł

Wzmacniacz zintegrowany hybrydowy. Pierwszy właściciel, wersja udoskonalona na specjalne zamówienie, po upgredach . Brzmienie ciepłe, lampowe, szczegółowe, piękny punktowy bass, ładna góra i średnica. Potęga mocy, napędza najbardziej prądożerne kolumny bez najmniejszego problemu. Top hi-end. Wzmacniacz mało uzywany. Stan perfekcyjny. Polecam. Możliwość odsłuchu.

Tomku czy sugerujesz że jestem jakoś powiązany ze sprzedającym wile Louis 

????bo nie bardzo rozumiem co rozumiesz przez" intencje"

Jeżeli tak uważasz to pacnij się w ten audiofilski łeb .... tyle na ten temat 

Każdy może poczytać w moim wątku twoje przytyk i oceni sam ....

dokladnie takiej odpowiedzi sie spodziewalismy,,po tym Twoim "cyrku" z rzekomym zakupem wzmacniacza.

to nie zadne "przytyki",bo niby w jakim celu,to bardzo chlodna ocena sytuacji.

Widzę, że expert od drzewa chce Rutkowskiemu chleb zabierać i się w detektywa bawi. Wychodzi tak samo.

Carpio napisał w pierwszym poście, że ma Wile Rock. Do sprzedania jest Wile Louis... 

Tomaszu nie rzucaj swego dotychczasowego zajęcia...

• Like 1