Skocz do zawartości
IGNORED

HIGHEND to perfekcjonizm czy choroba


djedryk

Rekomendowane odpowiedzi

hi-end sam w sobie to zaden problem, tzn. oferowanie klockow o swietnym designie i wykonaniu za wysoka cene. Zdrowy klient to nie audiofil tylko taki co sra kasa, lubi posluchac muzyki czasem i otaczac sie eksluzywnymi przedmiotami. Tak samo kupuje wypasiane porsche nie dlatego, ze pasjonuje sie motoryzacja czy sciganiem. On nie pisuje na takich forach tak samo jak ja nie pisuje o papierze toaletowym mimo iz jestem koneserem i kupuje zawsze ten najbardziej wypasiony :)

Natomiast tutejsi hi-endowcy w wiekszosci zdaja sie miec z tym powazny problem. Wciagneli sie w to zaglowanie klockami jak w sekte, bezrefleksyjnie wierza swoim sprzetowym i recenzenckim guru, a swoj sluch maja za absolutny i nieomylny. Swoje subiektywne doswiadczenia z bylejakich odluchow nazywaja "wiedza", jednoczesnie zazarcie krytykujac osoby o odmiennej "wiedzy" czy tej rzeczywistej z elektroniki. Tymczasem prawda o hi-endzie jest taka, ze w warstwie dzwiekowej nie oferuje przecietnie nic ponad hi-fi w sredniej cenie. Klocki za lacznie nawet <10kzl w nieduzym, dobrze zaadoptowanym pomieszczeniu maja jak najbardziej szanse zagrac nie gorzej od czegokolwiek na tych wystawach AS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, haile napisał:

Zdrowy klient to nie audiofil tylko taki co sra kasa, lubi posluchac muzyki czasem i otaczac sie eksluzywnymi przedmiotami. Tak samo kupuje wypasiane porsche nie dlatego, ze pasjonuje sie motoryzacja czy sciganiem. On nie pisuje na takich forach tak samo jak ja nie pisuje o papierze toaletowym mimo iz jestem koneserem i kupuje zawsze ten najbardziej wypasiony ?

W żadnym wypadku nie łączyłbym bycie nadzianym z byciem koneserem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

27 minut temu, haile napisał:

Tymczasem prawda o hi-endzie jest taka, ze w warstwie dzwiekowej nie oferuje przecietnie nic ponad hi-fi w sredniej cenie.

Też tak myślałem, dopóki sam nie stałem się posiadaczem high-end-u. To jednak jest całkiem inny świat w zakresie prezentacji dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Meloman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Meloman napisał:

W żadnym wypadku nie łączyłbym bycie nadzianym z byciem koneserem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Też tak myślałem, dopóki sam nie stałem się posiadaczem high-end-u. To jednak jest całkiem inny świat w zakresie prezentacji dźwięku.

to byla ironia, nie jestem pasjonatem podcierania tylka :)

Zgadza sie, ludziom ktorzy przywiazuja wage do brzmienia hi-end daje poczucie lepszego grania, ale naogol jest to jedynie subiektywne odczucie. Uwierzyc w hi-end znaczy uslyszec. Jesli chcesz sobie popsuc zabawe to zrob jakis rzetelny test swoich klockow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, haile napisał:

o byla ironia, nie jestem pasjonatem podcierania tylka ?

Wiem, to raczej było moje stwierdzenie niż uwaga do Ciebie.

Znam z autopsji przypadki, że bardzo często-gęsto ludzie kupuję drogi sprzęt na zasadzie podania tylko pułapu cenowego i że ma to ładnie wyglądać. Oczywiście nie chcę przesądzać, ale nie zdziwiłbym się, jeżeli ten sprzęt byłby potem w ogóle nie użytkowany, albo sporadycznie.

Poza tym sprzedawca odkrył dość ciekawą prawidłowość. To z reguły są ludki-nominowani. Czyli prezesi, dyrektorzy - tzw. korpo-ludki. Jak przychodzi facet z duża kasą i wybrzydza, to najczęściej jest to właściciel własnej firmy, który do wszystkiego doszedł sam.

4 minuty temu, Sine Metu napisał:

A tu gościu rozbił McLarena za bańkę. I co? I nic, raczej stać go

Nie rozbił, tylko podobno w tył mu wjechali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampizator nie był i nie jest sprzętem Hi-End. Dlaczego to można poczytać w moich wcześniejszych wpisach.  Może kiedyś będzie - chociaż jak patrzę na dotychczasową radosną twórczość właściciela to szansę są małe.

 Co do AVS - warunki są jakie są. Natomiast ewidentnie słychać na wielu drogich systemach potencjał, duże możliwości i niestety ( dla tych co im się wydaje ) słychać pieniądze w tych systemach.

Tego "potencjalu" i "pieniędzy" nie słychać nigdy ( bo tych cech tam po prostu nie ma ) w tanich, budżetowych, nawet najlepiej skonfigurowanych systemach.  Ale jak ktoś nie ma doświadczenia w Hi-End'zie to potem w domu Rotele  Marantze, Hegle, Naimy, Cayiny itd grają lepiej od systemów złożonych z HiEnd'aowych liderów światowych.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, haile napisał:

Klocki za lacznie nawet <10kzl w nieduzym, dobrze zaadoptowanym pomieszczeniu maja jak najbardziej szanse zagrac nie gorzej od czegokolwiek na tych wystawach AS.

Dobre.

Na krótko poprawia samopoczucie.

Bez wzmacniacza 500 000 na stronę nie ma mowy o jakości na wysokim poziomie.

Może być nieco taniej jeśli ktoś słucha po cichu.

 

Kolumn do porządnego słuchania obawiam się że jeszcze nie wyprodukowano, nawet Sly szukał kiedyś odpowiednich dla siebie, a gra niewielkim wzmacniaczem, co dopiero mają uczynić ci, którzy grają wzmacniaczem za milion..?

 

Zestawy głośnikowe, niektóre, wydają się raczej modne niż dobre.

 

Każda wystawa AVS to potwierdza.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że sprzęt domowego stereo nie gra, tylko odtwarza. Gra muzyk na swoim instrumencie, a nie sprzęt audio. Każdy, ale to każdy sprzęt audio determinuje jakość nagrań - nie wymyślono jeszcze tego co w filmie, że stare 'zakurzone kopie' są odrestaurowane, oczyszcone i obraz jest jakościowo podobny do produkcji z 'dzisiaj'. Przestań 747 szerzyć defektyzm i opowiadać bajki o sprzętach za miliony i o jakichś wyimaginowanych jakościach, które można z tych sprzętów odtworzyć. Odtwórz jeden z drugim archiwalne nagranie na tych hajendach i się przekonaj co usłyszysz...???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, 747 napisał:

Dobre.

Na krótko poprawia samopoczucie.

Bez wzmacniacza 500 000 na stronę nie ma mowy o jakości na wysokim poziomie.

Może być nieco taniej jeśli ktoś słucha po cichu.

 

Kolumn do porządnego słuchania obawiam się że jeszcze nie wyprodukowano, nawet Sly szukał kiedyś odpowiednich dla siebie, a gra niewielkim wzmacniaczem, co dopiero mają uczynić ci, którzy grają wzmacniaczem za milion..?

 

Zestawy głośnikowe, niektóre, wydają się raczej modne niż dobre.

 

Każda wystawa AVS to potwierdza.

 

500k, hehe

Nie pisalem o Tobie, nawet nie wiedzialem ze istniejesz. Nie wszyscy sie nakrecaja cena, a ludzki sluch jest na tyle ulomny, ze roznic miedzy poprawnymi ukladami wzmacniaczy o zblizonej mocy nie wychwyci. Poprostu nie da lepiej od czegos co nie wnosi slyszalnych znieksztalcen. Tak samo DACi. Zrob sobie jakis rzetelny test zamiast wmawiac innym swoje wrazenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Chicago napisał:

opowiadać bajki o sprzętach za miliony i o jakichś wyimaginowanych jakościach,

Babatular pisze to samo - słychać pieniądze, wyluzuj Chicago, pieniądze muszą być wydane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sine Metu napisał:

A tu gościu rozbił McLarena za bańkę. I co? I nic, raczej stać go emoji3.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) f110429d1822aa17de6236799c69c448.jpg

jak znam zycie pewnie w leasingu na firme

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może temat założył psycholog, który się specjalizuje w leczeniu audiofilizmu i wie co pisze...

Hi-end nie ma tu nic do rzeczy. Zbieraczy - wymieniaczy na każdym poziomie cenowym jest od groma. A opowiadanie o milionerach popadających w uzależnienie i tracących przez to zdrowy rozsądek, rodzinę... Zna ktoś kogoś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ból dupy spowodowany wydaniem dużej sumy pieniędzy w salonie audio, złagodzić może nawet dobre HiFi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Kris_54701 napisał:

Podejrzewam, że ból dupy spowodowany wydaniem dużej sumy pieniędzy w salonie audio, złagodzić może nawet dobre HiFi.

Akurat na twoim miejscu z tym bólem dupy byłbym ostrożny.... :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
11 godzin temu, Chicago napisał:

nie wymyślono jeszcze tego co w filmie, że stare 'zakurzone kopie' są odrestaurowane, oczyszcone i obraz jest jakościowo podobny do produkcji z 'dzisiaj'.

Ja do takich nagrań mam odpowiedni zestaw lamp, które w znacznym stopniu maskują ich braki i kiedy słucham takich nagrań wkładam właśnie te lampy. Do dobrych współczesnych nagrań mam inne lampy. 

Miewam okazję posłuchać systemów i tanich i takich za setki tysięcy (a zdarzało się, że i do miliona dochodziły) w domach prywatnych (nie na wystawie) i to co determinuje przyjemność z odbioru muzyki to wrażliwość posiadacza systemu na muzykę czyli tak zwany słuch a nie zasobność portfela. Oczywiście jeśli jest i jedno i drugie system odtwarza wybitnie ale z tym miałem doczynienia bardzo rzadko. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Lampizator nie był i nie jest sprzętem Hi-End.


No ale jak? Tani nie jest, to raczej fakt. Błyszczy się jak psu jajka? No też.

I ja naprawdę nie wnikam jak brzmi, bo to nie musi być immanentną wartością dóbr Hi-End.

Fikus zrobił to o czym wielu marzy - osiągnął sukces w jakiejś tam dziedzinie - czego mu wielu zawiści.

I może warto się nieraz zastanowić nad naszym hobby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sine Metu napisał:

 


No ale jak? Tani nie jest, to raczej fakt. Błyszczy się jak psu jajka? No też.

I ja naprawdę nie wnikam jak brzmi, bo to nie musi być immanentną wartością dóbr Hi-End.

Fikus zrobił to o czym wielu marzy - osiągnął sukces w jakiejś tam dziedzinie - czego mu wielu zawiści.

I może warto się nieraz zastanowić nad naszym hobby.

 

Ja zawsze powtarzam, że jesli Pan Lampizator zarabia dobrą kase sprzedając takie wynalazki to chylę przed nim czoła. Zazdroszczę mu talentu do biznesu. Ja bym nie potrafił za taki szmal sprzedać urządzeń z paździerzem w srodku z nasmarkanymi lutami, brakiem elementarnej schludności, etykietach rodem z PRLowskiej tokarki,  że o krzywo przykreconych gniazdach  nie wspomne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



Ja zawsze powtarzam, że jesli Pan Lampizator zarabia dobrą kase sprzedając takie wynalazki to chylę przed nim czoła. Zazdroszczę mu talentu do biznesu. Ja bym nie potrafił za taki szmal sprzedać urządzeń z paździerzem w srodku z nasmarkanymi lutami, brakiem elementarnej schludności, etykietach rodem z PRLowskiej tokarki,  że o krzywo przykreconych gniazdach  nie wspomne


Zaczynał od klejenia w szufladzie. Nie wiem gdzie jest teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sine Metu napisał:
16 godzin temu, Meloman napisał:
Nie rozbił, tylko podobno w tył mu wjechali.

Nie śledzę historii, ale mam nadzieję że to nie był jakiś burak, tylko gościu którego stać na taki sprzęt.

uwazasz ze jesli ktos jest na serio bogaty to nie moze byc burakiem ?

ja z obserwacji widze stezenie procentowe buractwa jest jednak wieksze wsrod tych bogatszych

moze to cecha potrzebna by sie dorobic po prostu cos jak osobowosc psychopatyczna ktora jest nadreprezentatywna wsord menendzmentu i top menedzmentu (pierwszy z brzegu przyklad chocby sprawa niejakiego Kamila D z TVN)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ohmygod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ohmygod napisał:

ja z obserwacji widze stezenie procentowe buractwa jest jednak wieksze wsrod tych bogatszych

A co to ma do tematu niniejszego wątku?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
W dniu 15.07.2019 o 21:32, djedryk napisał:

Sztuką jest odróżnić HIGH END  i nie popaść w chorobę  

 Ile milionów  daje łapać się na marchewkę partii  rządzących a  z ich perfekcjonizmem wydawania naszej kasy za niedługo będzie 2 Grecja. 

Ten kraj ma miliony idioto-frajerów w innych dziedzinach życia  więc HIGH END jest mało szkodliwe dla otoczenia. 

Każdy w tym szaleństwie wydaje przede wszystkim  swoje pieniądze.

Cytuję trzeci i ostatni wpis autora tematu.

I....nie wiadomo co autor miał na myśli zakładając wątek i pisząc w nim to, co każdy widzi....możliwe, że nie myślał, ale możliwe też są takie tego przyczyny;

- jest niedoceniany

- jest mało majętny

- jest niedoceniany i mało majętny

Niemniej, większość wpisujących tu swoje "przemyślenia", mogłaby popracować nad swoim losem, by doświadczyć tego, jak jest, mieć dużo pieniędzy, bo jak widać po komentarzach, mniej w nich bogactwa a więcej nędzy. Szczególnie mentalnej.

No i, można iść w ciemno o zakład, że gdyby autor i paru innych wtórujących, stało się naraz bogatymi, pierwsze co zrobią, to kupią najdroższy sprzęt jaki znają. .. o ile byłoby ich stać :) bo wiadomo, rachunki, raty za auto. raty za dom...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kazik-t napisał:

No i, można iść w ciemno o zakład, że gdyby autor i paru innych wtórujących, stało się naraz bogatymi, pierwsze co zrobią, to kupią najdroższy sprzęt jaki znają. .. o ile byłoby ich stać ? bo wiadomo, rachunki, raty za auto. raty za dom...

I o tym jest ten wątek. Czy będąc milionerami zapłacilibyście za piękne, złocone obudowy, wybijane diamentami i dzwiękiem jaki wszyscy choć raz w zyciu słyszeli, czy jednak starlibyście się znaleśc coć sklecone na desce, aby tylko porządnie zagrało. Za przysłowiowy milion moża skompletować najlepsze na swiecie elementy, opracować najlepszy projekt, zatrudnić całą rzesze niezależnych słuchaczy i inżynierów. Może nawet zostałoby na ustroje akustyczne i ołtarzyk z castoramy. Mozna też wydac tego miliona w ciemno na gotowy klocek o zanaej jakości reprodukcji dźwieku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wybrac cos ladnego wykonanego doskonale i z doskonalych materialow a do tego doskonalego technicznie w ludzkiej cenie.

Ale dla jednego wzmacnicz za 5-10kEUR to przyzwoite HiFi dla innego juz moze byc poczatek HiEnd.

Ile bym nie mial $ to nie kupil bym kabli zasilajacych czy sygnalowych (w tym cyfrowych) innych niz zaliczane do kategorii HiFi.

Wolal bym rownowartosc kablowej roznicy przejesc w dobrych resteuracjach.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorna pokrywa ozdobina szlachetnymi kamieiami imitującymi śrubki. Po takiej obudowie możemy spodziewać się najwyższej próby dżwięku i już pierwsza płyta sióstr Godlewkich przekonuje nas, że wydając milion płacimy za doskanałe rozwiązania inzynieryjne, a zupełnie nowatorski wygląd jest tylko wisienką na torcie dla prawdziwego melomana, zasiadającego w wygodnym fotelu przy blasku złota w swojej tajnej komnacie podróży po bezkresach muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.