Skocz do zawartości
IGNORED

CD do Sansui AU-Alpha 907XR i YB Zephyr


Nowy12

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wzmocnić wszystkie najlepsze cechy obecnego zestawu, czyli nie zmieniac ogolno rozumianej sygnatury dzwieku bo ta mi bardzo odpowiada a jednocześnie wyniesc wszystkie skladniki brzmienia na wyższy poziom, obecnie gra to bardzo nasyconym analogowym brzmieniem z bardzo dobra scena rozsciagnieta w każdym kierunku, wlasnie z powodu budżetu mam problem w jakim kierunku isc, im więcej pieniędzy tym wybor jest większy, chciałbym dodac jeszcze więcej powietrza wokół instrumentow, muzyka jakiej słucham to folk, jazz, blues, elektronika

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz utrzymać dotychczasowy charakter brzmienia to dźwiękiem najbardziej zbliżonym do Sansui z propozycji które padły gra Accuphase, 

zrodlo jest bardzo ważne bo od niego wszystko się zaczyna , ale czy warto wydać na nie tyle co na wzmak i kolumny razem wzięte ?hmmm No nie wiem

jak masz na wydanie 20 tys i chcesz iść do przodu to zastanów się czy nie lepiej zmienić kolumny albo wzmak na jakaś fajna lampe, dobry używany wzmak lampowy za 20tys zagra lepiej od każdego Sansui, a wiem to z autopsji nie z obrazka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez morawka

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nowy12 napisał:

Nie ma więcej chętnych do pomocy?

Jak ten temat to zwykła ściema założony celowo po to żeby narobić rozgłosu dla Sansui, mało masz kolegów z klubiku? pełno tam "ekspertów" którzy ci doradzą,  nie zaśmiecaj forum!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga 

Juz wkrótce kolejna OKAZJA 

cyt z klubu Sansui:

W związku z tym, że od niemal 8 miesięcy dwa wzmacniacze stoją w szafie (907 limited i AU07) gdyż słucham non stop B2301L MOD  oddam w świetnym stanie 907 limited (!) Wersja oczywiście na Silmik I ?Stan jest niemal jak sklep ( w końcu to mój egzemplarz ...) W moim posiadaniu od momentu zakupu w hifido w 2012 roku ... Ciśnienia nie mam ale jeśli ktoś marzył o pewnym egzemplarzu 907 limited to zapraszam !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, morawka napisał:

Uwaga 

Juz wkrótce kolejna OKAZJA 

cyt z klubu Sansui:

W związku z tym, że od niemal 8 miesięcy dwa wzmacniacze stoją w szafie (907 limited i AU07) gdyż słucham non stop B2301L MOD  oddam w świetnym stanie 907 limited (!) Wersja oczywiście na Silmik I ?Stan jest niemal jak sklep ( w końcu to mój egzemplarz ...) W moim posiadaniu od momentu zakupu w hifido w 2012 roku ... Ciśnienia nie mam ale jeśli ktoś marzył o pewnym egzemplarzu 907 limited to zapraszam !

Juz tu handlarz się ogłosił. 907 limited chodzi w Japonii po 6-8 tys, ciekawe ile chce. Ja obstawiam że dowali zwyczajowa marzę czyli ok 12-13 tys. A jak nawsadzal tam dodatkowych rezystorow i tranzystorów gdzie popadnie,to może i  więcej! Nic tylko brać ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎.‎07‎.‎17 o 22:40, morawka napisał:

jak masz na wydanie 20 tys i chcesz iść do przodu to zastanów się czy nie lepiej zmienić kolumny albo wzmak na jakaś fajna lampe, dobry używany wzmak lampowy za 20tys zagra lepiej od każdego Sansui, a wiem to z autopsji nie z obrazka

latwiej jest zmienić elektronikę a kolumny kupiłem stosunkowo niedawno, jaka lampe masz na myśli i z którym sansui porownywales? chińskie lampy podobna sa niezle ale dopiero po modyfikacjach, wolalbym nic nie grzebać tylko żeby sprzet fabrycznie gral już na odpowiednim poziomie

Mam swoje Jamo Concert 11 do sprzedania, może ktoś akurat szuka takich

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem dużo Sansui , łącznie z @

 

ale u siebie miałem np. AU-X1 czy zestaw BA/CA/TU 2000/2000/9900 

i nawet chińska lampa , np monobloki Ming-Da na 805 ( 6-7 tys pln )bez żadnych modyfikacji poza wymiana lamp, z odpowiednimi kolumnami ( myśle ze nawet z tymi Jamo ) będzie krokiem do przodu

za 5-6 tys można znaleźć ukraińskie monobloki PhaSt na diabelkach i tez nie sadze żebyś chciał wrócić do @

do tego oczywiście jakiś fajny preamp, ale jak możesz wydać 20k to jeszcze trochę zostanie

za 8-10K kupisz porządnego amerykańca w PP na KT88/6550 , mikro a nawet makrodynsmika będzie lepsza niż z Sansui

a gdybys chciał trochę lepszej kontroli basu i do tego "powietrza " lamp to kupujesz za 5-6 końcowe Krell/Classe/ML/Bryston a za druga piątkę jakieś lampowe pre typu Sonic Frontiers/ Audio Research i masz za 10K takie granie , ze żadna @ nie podskoczy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Nowy12 to klon , to może przeczyta to jakiś chętny do kupna Sansui@ za 10k,i będzie to mój dobry uczynek 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, morawka napisał:

Słuchałem dużo Sansui , łącznie z @

Kolejna krytyczna opinia . Czyli sansui 907 xr która chodzi u nas po 10 tysięcy nie jest nawet lepsza od lampy za 5 tysięcy, a co tu mówić o kilkukrotnie droższym sprzęcie ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bartosz_70659 napisał:

Kolejna krytyczna opinia . Czyli sansui 907 xr która chodzi u nas po 10 tysięcy nie jest nawet lepsza od lampy za 5 tysięcy, a co tu mówić o kilkukrotnie droższym sprzęcie ??

Do tej lampy za 5tys trzeba jeszcze pre, i niekoniecznie krytyczna , bo to są fajne wzmaki ale po prostu za 10K można lepiej, nie mówiąc o 20K.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, morawka napisał:

Do tej lampy za 5tys trzeba jeszcze pre, i niekoniecznie krytyczna , bo to są fajne wzmaki ale po prostu za 10K można lepiej, nie mówiąc o 20K.

 

Ja nie twierdzę że wszystkie sansui to złom. Nie! Tylko że wstawia nam się kit że sansui mają jakieś wybitne cechy które inne wzmaki nie mają a po drugie grają jak kilkukrotnie droższy sprzęt. A z tego co piszesz to ani jedno ani drugie nie istnieje. Zresztą u Paltona też szokujących różnic na korzyść sansui nie ma. Czas skończyć z tym kitem które nam sansujowcy wciskają 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, morawka napisał:

Do tej lampy za 5tys trzeba jeszcze pre, i niekoniecznie krytyczna , bo to są fajne wzmaki ale po prostu za 10K można lepiej, nie mówiąc o 20K.

 

Dla jednego lepiej dla drugiego gorzej, kazdy ma prawo do wlasnego zdania i na tym powinniśmy kończyć takie dyskusje, nikt w ciemno nie wydaje takiej kasy na sprzet, opinia w sieci moze byc jedynie wskazowka co warto posluchac, a niektóre osoby na sile bija piane

 

Szanuje zdanie osob ktore wypowiadaja sie o sprzecie ktory faktycznie sluchali ale kompletnie nie rozumiem postawy np Bartosza ktory caly czas posilkuje sie opinia innych a sam wlasnego zdania nie ma, nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to jest slabe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły kit i fanatyzm goście z tego całego klubu tylko wyrządzili szkodę dla tej marki, a ten cały guru po tym co wypisuje tam to jak dla mnie zboczeniec bo inaczej tego nie można nazwać na domiar jeszcze te ich tuningi... bo kto zabiera się za amatorskie mody w wysokich modelach idiotyzm i nic więcej widzieliście żeby ktoś modyfikował Accuphase czy Krella,  McIntosha ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Tylko że wstawia nam się kit że sansui mają jakieś wybitne cechy które inne wzmaki nie mają 

Ty nie wiesz czy to kit czy nie bo nigdy tego sprzetu nie sluchales, zreszta wiele razy zabierales glos w sprawach np accuphase ktorego nigdy nie sluchales, pytalem skad jestes, czesto jestem we wroclawiu, krakowie, katowicach, nie ma problemu aby zrobic troche wiecej km i wpasc ze sprzętem na odsluch

4 minuty temu, zeta-j napisał:

na domiar jeszcze te ich tuningi... bo kto zabiera się za amatorskie mody w wysokich modelach idiotyzm i nic więcej widzieliście żeby ktoś modyfikował Accuphase czy Krella,  McIntosha ??

To malo jeszcze widziales, a grube modyfikacje auta ktore dopiero co wyjechalo z fabryki to tez idiotyzm? Mam znajomego ktory kupil nowego 370z i zaraz po tym wpakował worek pieniedzy w modyfikacje, to samo zreszta z BMW M2, auto moze juz nie najnowsze ale grubo ponad 100tys poszlo zeby zrobic 550km+

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, morawka napisał:

Nawet jeśli Nowy12 to klon

jaki klon? mam tu konto od prawie 8 lat, masz ktorys z wymienionych przez Ciebie wzmacniaczy aktualnie? chętnie bym kiedyś przyjechal i posluchal jeśli jest taka mozliwosc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bumpalump napisał:

 

To malo jeszcze widziales, a grube modyfikacje auta ktore dopiero co wyjechalo z fabryki to tez idiotyzm? Mam znajomego ktory kupil nowego 370z i zaraz po tym wpakował worek pieniedzy w modyfikacje, to samo zreszta z BMW M2, auto moze juz nie najnowsze ale grubo ponad 100tys poszlo zeby zrobic 550km+

Jak można porównywać motoryzacje ze sprzętem audio weź chłopie nie rozśmieszaj mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zeta-j napisał:

Jak można porównywać motoryzacje ze sprzętem audio weź chłopie nie rozśmieszaj mnie.

Dlaczego nie? Jakies argumenty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bumpalump napisał:

To malo jeszcze widziales,

I takim zdaniem jakby aprobujesz niedorzeczne sansujowe mody görò. Czyli uważasz że pchanie dodatkowych tranzystorów, rezystorów i kondensatorów to modyfikacja która ma polepszyć wzmacniacz?? I polecasz takie ulepy za ogromna kasę?? Trzeba być nienormalnym by to kupować. 

Godzinę temu, zeta-j napisał:

nic więcej widzieliście żeby ktoś modyfikował Accuphase czy Krella,  McIntosha ??

Takiego cyrku jak w klubiku sansui nie ma nigdzie . Nikt nrmalny nie  będzie modowal wysokich modeli Accuphase. Tymbardziej przez pchanie dodatkowych tranzystorów czy rezystorów na pałę. No ale gòrò sansui widocznie ma się za jakiegoś fachowca ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

takim zdaniem jakby aprobujesz

Nie aprobuje bo cenie sprzet w oryginale i nie modyfikuje zadnego sprzetu

Ale nie twierdzę tez ze sa to dzialania pozbawione sensu, bo jak juz wczesniej opisalem jest to robienie wyzszego modelu z nizszego, bo schemat jest ten sam a modele roznia sie elementami wiec dysponujac odpowiednimi elementami po prostu wkladajac je w miejsce gdzie ten element występuje w wyzszym modelu mozna uzyskac dzwiek tego wyzszego modelu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2019 o 08:58, morawka napisał:

Juz wkrótce kolejna OKAZJA 

A ja szukam i szukam i nic. Ciągle brak informacji za ile miszczu od sansui opchnie 907 limited. W Japonii tanie jak barszcz przypomnę 6-8 tysięcy.  

Drugi model od góry...pieją nad sansui że takie wyjątkowe, grają jak kilkukrotnie droższe....a miszczu opycha...czegoś tu nie rozumiem albo rozumiem kit i bajer ????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bartosz_70659 napisał:

W Japonii tanie jak barszcz przypomnę 6-8 tysięcy.  

Mieszkamy w Europie nie w Japonii, poza tym 8tys tanie jak barszcz a sam grasz na sprzecie ktory w calosci jest wart tyle ile ten sansui paździerzowym odtwarzaczu za 2500zl, primare 2000zl, koncowce za 2tys i kolumnach za 2500

 

27 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

a miszczu opycha...czegoś tu nie rozumiem

Jak zmieniasz samochod to stary sobie na pamiatke zostawiasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bumpalump napisał:

Mieszkamy w Europie nie w Japonii, poza tym 8tys tanie jak barszcz a sam grasz na sprzecie ktory w calosci jest wart tyle ile ten sansui paździerzowym odtwarzaczu za 2500zl, primare 2000zl, koncowce za 2tys i kolumnach za 2500

Odtwarzacz CD kosztował więcej nowy niż twój odpustowy Sony. Końcówka tańsza tylko o 75 tys yen od twojego niskiego sansui  ?? więc żadnego super drogiego sprzętu nie masz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Audio.Japan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bartosz_70659 napisał:

Odtwarzacz CD kosztował więcej nowy niż twój odpustowy Sony

Znów mijasz sie z faktami, oba kosztowały 3500 marek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bumpalump napisał:

Znów mijasz sie z faktami, oba kosztowały 3500 marek

Sprawdź jeszcze raz bo twój Sony był tanszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bartosz_70659 napisał:

więc żadnego super drogiego sprzętu nie masz. 

30tys to tanizna jak barszcz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
W dniu 17.07.2019 o 00:49, Nowy12 napisał:

Witam, ponownie zwracam się do was o porade, gram obecnie na Sansui AU-Alpha 907XR i kolumnach YB Zephyr, potrzebuje dobrać jakiś odtwarzacz CD w granicy 20tyś ale im mniej tym w sumie lepiej ale myślę, że kompakt za te pieniadze świetnie uzupełni ten i tak już wybitny zestaw, do tej pory użytkowałem dedykowany kompakt 917XR ale skoro są fundusze to trzeba iśc do przodu

Po jakiego grzyba nadwyrężać tak wybitny zestaw ? Jeżeli gra to obecnie, to niech gra dalej. Raczej nie pisz o tym więcej, bo jeszcze ktoś zmałpuje i napisze, że gra byle jak, albo gorzej. Oszczędzaj laser bo wiadomo, przykryj kocem i cicho sza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bumpalump napisał:

30tys to tanizna jak barszcz ?

To że tyle wydales na sansui , 10 tys, nie znaczy że tyle jest wart. Przeplaciles jak za Sony. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bumpalump napisał:

tak tak wiem 2700zl max i to z pudlem i papierami bo jak nie to 2200 ?

W tych pieniądzach idzie znaleźć Naim Nac92/Nap90, przy którym sansujowi żyłka pęknie z zazdrości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 37

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.