Skocz do zawartości
IGNORED

CD do Sansui AU-Alpha 907XR i YB Zephyr


Nowy12

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LJ3 napisał:

Tylko tyle i AŻ TYLE masz do powiedzenia!?

 

Miałbym więcej do pozwiedzania ale obawiam się, że percepcja mojego szanowanego interlokutora nie jest w stanie nadążyć za moim tokiem myślenia.

Dlatego - cytując klasyka - piszę do ciebie powoli bo wiem, że czytasz powoli...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rochu napisał:

Miałbym więcej do pozwiedzania ale obawiam się, że percepcja mojego szanowanego interlokutora nie jest w stanie nadążyć za moim tokiem myślenia.

Dlatego piszę do ciebie powoli bo wiem, że czytasz powoli...?

A maturę kiedy zrobisz?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bumpalump napisał:

Czyli oceniasz wszystkie sansui na podstawie odsluchu 2 niskich modeli...nie będących nawet alphami

Niskich ? a ceny na aukcjach po parę tys tyle co 607 alpha poniżej 701 i 901 jest jeszcze wiele modeli chyba nie? najlepsze że to kosztowało ledwo 1,6  i 2tys marek 701 i  901 a ceny ma tak ustalone 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bumpalump napisał:

Czyli oceniasz wszystkie sansui na podstawie odsluchu 2 niskich modeli...nie będących nawet alphami

Margaryna byl u ciebie. 2 godziny słuchaliście tej twojej ohoho alphy. Szału nie było. Kolega margaryna zostaje przy swoim wzmacniaczu za 3500 zl. Nie uległ żadnemu czarowi ani nie ma zamiaru kupować żadnego sansui. Więc to by było na tyle jeśli chodzi o sansuja bez konkurencji do 10 tys ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, wiele dobrych i drogich wzmacniaczy nie leje basem i nie przeciąga pasma. To , że bas jest dobrze kontrolowany świadczy tylko dobrze o SANSUI AU Alpha 907Mr Mariusza. Wielokrotnie było o tym aspekcie pisane w wielu miesiączkach o tematyce audio. Np Audio nr 5/2012 , Pan redaktor Radek Łabanowski , napisał NT.  Xindaka 600A: 

"Kiedy włączyłem na chwilę superintegrę Xindaka, jeszcze przed właściwym testem odsłuchowym, moją uwagę zwrócił dość delikatny, jakby trochę wycofany bas. Z doświadczenia wiedziałem, że to... dobry znak. Tak w pierwszym wrażeniu przedstawia się wiele bardzo mocnych wzmacniaczy, znakomicie kontrolujących niskie częstotliwości. W rzeczywistości jest tu do dyspozycji ogromna siła, wywoływana do akcji natychmiast i proporcjonalnie, i tak też wygaszana.

Imponująca jest nie tylko "prosta" dynamika, ale również dokładność i bogactwo wybrzmień. Bas nie jest ani dudniący, ani nazbyt twardy, ani syntetyczny - potrafi pokazać naturalną chropowatość, coś naprawdę wyjątkowego i jakże emocjonującego. Jest cielisty, nasycony, energetyczny, a nie tłusty, dominujący i napastliwy, nie przykrywa muzyki ani nawet nie pogrubia średnicy Prezentuje się znakomicie w każdym stylu muzycznym i w każdym nagraniu, chociaż nie nadrobi niedostatków zespołów głośnikowych - jeżeli tym brakuje "kopa" albo grają zbyt obficie, to Xindak tych problemów nie rozwiąże."

Jak widać , wszystkie porządne i lubiane przez kolegę Margaryna85 cechy brzmienia , nie są tożsame ze sprzetem wysokiej klasy jakim jest SANSUI. To wysokiej klas brzmienia , dobrze kontrolowanego basu i poukładanego dźwięku trzeba dojrzeć i przyzwyczaić. 

Warto również wspomnieć o monitorach , które z racji zastanowanych przetworników, zwrotnicy oraz objętości obudów, maja pobity bas (aby się podobać) . Bardzo długa ekspozycja na tego typu dźwięk przyzwyczaja nas do tego typu podbić i wypacza prawidłowość oceny wysokiej klasy brzmienia oraz sprzętu. Przypomnijmy, linia transmisyjne jest szczególną konstrukcją i osoby przyzwyczajone do obudowy typu bas reflex mogą a raczej na pewno będą czuli niedosyt. Co nie oznacza , że tego typu połączenia są złe , a wręcz przeciwnie pokazują szlachetność tego typu rozwiązania. Jak juz wielokrotnie pisano , linia transmisyjne jest bardzo trudna to prawidłowego wykonania, jednak T+A są w tej dziedzinie ekspertami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bartosz_70659 napisał:

Margaryna byl u ciebie. 2 godziny słuchaliście tej twojej ohoho alphy. Szału nie było. Kolega margaryna zostaje przy swoim wzmacniaczu za 3500 zl. Nie uległ żadnemu czarowi ani nie ma zamiaru kupować żadnego sansui. Więc to by było na tyle jeśli chodzi o sansuja bez konkurencji do 10 tys ???

Napisz to o co cię pytałem już kilkakrotnie:

Jaki Sansui słuchasz?  

Bo .... tyle masz do powiedzenia!?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zeta-j napisał:

Niskich ? a ceny na aukcjach po parę tys tyle co 607 alpha poniżej 701 i 901 jest jeszcze wiele modeli chyba nie? najlepsze że to kosztowało ledwo 1,6  i 2tys marek 701 i  901 a ceny ma tak ustalone 

Dlaczego wiec na podstawie modelu za 2000 marek oceniasz sprzet po 8-9tys marek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LJ3 napisał:

A maturę kiedy zrobisz?

 

 

Nie wiedziałem, że znasz to słowo! ; )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bumpalump napisał:

Dlaczego wiec na podstawie modelu za 2000 marek oceniasz sprzet po 8-9tys marek?

To które to modele Sansui zaczynają grać bo już się pogubiłem, ile to trzeba w koncu wydać żeby mnie to zachwyciło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rochu napisał:

Nie wiedziałem, że znasz to słowo! ; )

Naganiać na fora widać wysyłają tych kumatych. Tępych karków tylko na odsłuchy...np krakowskie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Margaryna byl u ciebie

Slowo klucz, kolega Margaryna bylz nie Ty, wiec zacznij mowic o swoich doświadczeniach a nie podpierasz sie innymi

2 minuty temu, zeta-j napisał:

To które to modele Sansui zaczynają grać bo już się pogubiłem, ile to trzeba w koncu wydać żeby mnie to zachwyciło?

Wystarczy 607 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zeta-j napisał:

To które to modele Sansui zaczynają grać bo już się pogubiłem, ile to trzeba w koncu wydać żeby mnie to zachwyciło?

Czytałeś  naganiacza powyżej? Margaryny gust nie jest tożsamy z wysokiej klasy dźwiękiem sansui ??? pewnie nie uslyszelibysmy tej jakości..tacy niegodni jesteśmy. A myślałem że jakość dźwięku słychać od razu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Kolega margaryna zostaje przy swoim wzmacniaczu za 3500 zl. Nie uległ żadnemu czarowi ani nie ma zamiaru kupować żadnego sansui

Widzisz ja wzmacniacza tez nie zmieniam ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zeta-j napisał:

To które to modele Sansui zaczynają grać bo już się pogubiłem, ile to trzeba w koncu wydać żeby mnie to zachwyciło?

Tak myślę że 40 tys. Bo te do 10 tys nie grają lepiej od sprzętu za  3500???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Audio.Japan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Tak myślę że 40 tys. Bo te do 10 tys nie grają lepiej od sprzętu za  3500???

Ty w ogóle czytasz ze zrozumieniem to co do Ciebie pisze?

13 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Naganiać na fora widać wysyłają tych kumatych. Tępych karków tylko na odsłuchy...np krakowskie

To był komplement do mnie czy do Mariusza? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, morawka napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wyglada jakby klona baran urodzil ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Czytałeś  naganiacza powyżej?  

Dlaczego tak brzydko piszesz? Czy ktoś tutaj Ci ubliża? Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę , ale to w jaki sposób się odnosisz do rozmówcy świadczy o Tobie , Bartku. . .

Ni kszty merytoryki, nie odpowiadasz na pytania , nie odnosisz się konkretnie do odpowiedzi konkurenta w sporze. Taka rozmowa nie ma sensu na dłuższą metę rzecz biorąc. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Huberto1984 napisał:

Wyglada jakby klona baran urodzil ?

Z pewnością niektóre klony wolałyby  by inni byli baranami które uwierzą w brednie o sansui

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bartosz_70659 napisał:

Z pewnością niektóre klony wolałyby  by inni byli baranami które uwierzą w brednie o sansui

Oświeć nas wielki mistrzu i powiedz kto jest klonem. Podeprzyj się konkretnymi dowodami , to wtedy będzie można traktować poważnie to co piszesz uskuteczniasz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bumpalump napisał:

Slowo klucz, kolega Margaryna bylz nie Ty, wiec zacznij mowic o swoich doświadczeniach a nie podpierasz sie innymi

Opinia kolegi @margaryna85 jest akurat wygodna więc fajnie się na nią powoływać. Ciekawe czy  wszystkie opinie na forum są takim wyznacznikiem dla kolegów? Szczególnie jakby były o sprzęcie , który posiadają. 

margaryna85 wcale nie wypowiedział się jakoś negatywnie, ale widzę każdy rozumie to tak jak mu wygodniej.   

 

Godzinę temu, Bumpalump napisał:

Widzisz ja wzmacniacza tez nie zmieniam ?

No właśnie , a czy na tym spotkaniu u Ciebie był też ten Music Hall ? Warto by było poznać opinie też drugiej strony. Chyba, że było i nie doczytałem w tym gąszczu postów.

W ogóle fajnie , że zapraszasz do Siebie też "oponentów" . To rzadkość. Większość poprzestaje raczej przy klepaniu w klawiaturę. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zeta-j napisał:

 najlepsze że to kosztowało ledwo 1,6  i 2tys marek 701 i  901 a ceny ma tak ustalone 

Bo one nie są tyle warte, ile na all za nie wołają. Rozdmuchane i tyle , jadą na plecach Au Alpha 607/707/907... Już to napisałem w tym wątku i napiszę jeszcze raz. Za cenę 701/901 , lepiej kupić Alpha 607. Taka prawda i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2019 o 17:13, Fashi napisał:

Przecież tylko porównywał bas na kolumnach z linią transmisyjną, która gra specyficznie na basie. Accu miał tego basu trochę więcej co nie znaczy , że lepszej jakości.  Prawdopodobnie Accu ma słabszą kontrolę i ciut poluzowany bas względem Sansui. Stąd wrażenie , że jest go więcej. 

Nie chodzi o sam bas . Tylko o jego szybkość bardzo lubię ten kawałek

Spoiler

 

cały utwór jest dobry ale np między minutą 5,19 a 5,25 lub 6,08 a 6,15 lub 7,30 a 7,40 lub 8,41 a 8,48 jak sprzęt zamula to niestety to strasznie słychać i tutaj sansui poległo jak dla mnie .Myslałem że może to jeszcze kolumny ale accu zweryfikowało . Choć było lepiej to nie idealnie jak lubię .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poległo?  Tzn co przez to rozumiesz w porównaniu do Twojego wzmacniacza?  Bas się gubił i bulgotał ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bartosz_70659 napisał:

Więc niech skończy naganiać tekstem " sansui nie ma konkurencji do 10 tysięcy" co jest oczywista bzdura a niech zacznie dodawać " wg mnie" oraz " zależy od preferencji".

Tutaj racja . Co nie zmienia faktu że choć z Mariuszem mamy inne zdanie na temat sprzętu i trochę inne preferencję to na pewno nie można nazwać Go handlarzem czy naganiaczem.

Z resztą szczerze powinien zostać przynajmniej tym pierwszym bo jak by sprzedał chłop ten cały sprzęt co kolekcjonuje i kupił sobie jeden system w dodatku nowszy  to by nam tu wszystkim kopara poopadała ? 

1 minutę temu, Fashi napisał:

Poległo?  Tzn co przez to rozumiesz w porównaniu?

przesłuchaj te kawałki co napisałem i np u mnie jest to tak szybko że nie nadążył byś głową kręcić na kolumny 

(lewo , prawo )w takt. Jak wzmacniacz jest dla mnie zamulony bardziej czy mniej to się dzieję wolniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, margaryna85 napisał:

Nie chodzi o sam bas . Tylko o jego szybkość bardzo lubię ten kawałek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Ukryj zawartość

 

cały utwór jest dobry ale np między minutą 5,19 a 5,25 lub 6,08 a 6,15 lub 7,30 a 7,40 lub 8,41 a 8,48 jak sprzęt zamula to niestety to strasznie słychać i tutaj sansui poległo jak dla mnie .Myslałem że może to jeszcze kolumny ale accu zweryfikowało . Choć było lepiej to nie idealnie jak lubię .

Słuchałeś innych modeli alpha? 

Model MR gra miękko. Ten model był robiony "pod" lampę. 

Inne modele graja zupełnie inaczej. W tym urok.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LJ3 napisał:

Ten model był robiony "pod" lampę.

Możesz podać źródło tej rewelacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LJ3 napisał:

Słuchałeś innych modeli alpha?

Nie tylko to co u Mariusza , czyli jego integrę i jakoś dzielonkę ponoć bardzo drogą . Różnic niestety nie wyłapałem bardzo podobne granie jak dla mnie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.