Skocz do zawartości
IGNORED

CD do Sansui AU-Alpha 907XR i YB Zephyr


Nowy12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, zeta-j napisał:

Właśnie nie ma sensu, najlepiej to pisz do moderacji z prośbą o zamknięcie tego tematu.

Ktoś Cię zmusza do udzielania się w tym temacie?

Oprócz "oczywiście" bucowatej natury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ziko369 napisał:

Oprócz "oczywiście" bucowatej natury...

Jak ja lubię tę gminną rubaszność.

Kiepscy rulez! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, paul klacska napisał:

Ponieważ yb audio robi najlepsze kolumny na świecie, ludzie kupujcie tylko yb Audio- to chciałeś usłyszeć ? 

A tak na poważnie, mój kolega ma te jamo u siebie i mam okazję często ich posłuchać . Nie jest to jakiś audiofil ,ma je podłączone pod amplituner KD z tym ,że do frontów używa  końcówki mocy. Jeśli chodzi o zephyry ,to słuchałem ich u kolegi że Szczecina który ma je z Ugodą ( chyba tak się to pisze) . Chciał przetestować pre Hegla , które miałem kiedyś u siebie. Ot i taka historia. Zadowolony?

Bardzo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rochu napisał:

Jak ja lubię tę gminną rubaszność.

Kiepscy rulez! ?

Sprzet ma kiepski wiec to by sie zgadzało???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na wyspie dalej nie ma amatora na Sansui- 707MR za 5 tysięcy z trafem a u Nas wciska się takie na klubie za 7 tys bez trafa lub 607 za 4 tys z hakiem, ehh a tyle osób już to łyknęło w takich cena dzięki klubowi 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, audiofilek4 napisał:

A na wyspie dalej nie ma amatora na Sansui- 707MR za 5 tysięcy z trafem a u Nas wciska się takie na klubie za 7 tys bez trafa lub 607 za 4 tys z hakiem, ehh a tyle osób już to łyknęło w takich cena dzięki klubowi 

Biedni Brytyjczycy nie wiedzą jaki to "cud" bo inaczej to by się zabijali o to albo wiedzą co to i nie kupują ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Biedni Brytyjczycy nie wiedzą jaki to "cud" bo inaczej to by się zabijali o to albo wiedzą co to i nie kupują ?

myślę że tam nie ma tak silnej grupy naganiaczy/handlarzy którzy wywyższają sprzęt na 100v i opowiadając jakie to drogie i ile to kosztów itp a tu Pan sprowadził i sprzedaje z niewielkim zyskiem a nie za drugie tyle

poza tym tam każdy się orientuje że brak zasilania z gniazdka to istotna wada i taki sprzęt zawsze będzie tani i trudny w sprzedaży

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofilek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audiofilek4 napisał:

 a u Nas wciska się takie na klubie za 7 tys bez trafa

Nie opowiadaj głupot , na forum 707mr jest w komplecie z trafem! Jak już trolujesz to nie zapominaj o faktach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, audiofilek4 said:

...a tu Pan sprowadził i sprzedaje z niewielkim zyskiem

bez zysku a nawet z lekką stratą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartosz_70659 napisał:

Biedni Brytyjczycy nie wiedzą jaki to "cud" bo inaczej to by się zabijali o to albo wiedzą co to i nie kupują ?

Pierwszy z brzegu NADzik da temu cudowi radę, więc po co przepłacać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, rochu napisał:

Pierwszy z brzegu NADzik

Szczególnie wtedy, kiedy ma problem z balansem, za sprawą wadliwego potencjometru głośności. . .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, rochu said:

Pierwszy z brzegu NADzik da temu cudowi radę, więc po co przepłacać?

Nie do końca prawda. Cenię Twoje opinię i zdaję sobie sprawę z reguł rzâdzâcych krótkimi komentarzami na forum ale bardzo generalizujesz. Zresztä sam o tym dobrze wiesz. Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, audiofilek4 napisał:

myślę że tam nie ma tak silnej grupy naganiaczy/handlarzy którzy wywyższają sprzęt na 100v i opowiadając jakie to drogie i ile to kosztów itp a tu Pan sprowadził i sprzedaje z niewielkim zyskiem a nie za drugie tyle

poza tym tam każdy się orientuje że brak zasilania z gniazdka to istotna wada i taki sprzęt zawsze będzie tani i trudny w sprzedaży

jeszcze wam sie nie znudzilo? za granica na takich woła sie "attention whore"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Fashi napisał:

Nie opowiadaj głupot , na forum 707mr jest w komplecie z trafem! Jak już trolujesz to nie zapominaj o faktach...

? ja nie pisałem o obecnej ofercie tylko o poprzednich ofertach kolegów których ten chłopak wybawił z kłopotu...., kolega od 907MR wyprzedaje wszystko co ma zasilanie na 100v -przypadek nie sądzę! łącznie 907NRA które stało chyba ze 2 lata za 13 000 tys  ? a o 707MR to nawet nie ma co wspominać  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest popyt to i ja wystawie i wybawie się z "kłopotów" .

Pomożecie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 13.08.2019 o 16:05, Bartosz_70659 napisał:

Biedni Brytyjczycy nie wiedzą jaki to "cud" bo inaczej to by się zabijali o to albo wiedzą co to i nie kupują ?

tak mi się przypomniało od czerwca 2019 minęło już 7 miesięcy i dalej Brytyjczycy się nie poznali i stoi..... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, audiofilek4 napisał:

tak mi się przypomniało od czerwca 2019 minęło już 7 miesięcy i dalej Brytyjczycy się nie poznali i stoi..... 

Przed chwila sie sprzedal  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Huberto1984 said:

Przed chwila sie sprzedal  ?

Nareszcie ale ze sporą stratą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, szczemirek napisał:

Nareszcie ale ze sporą stratą ?

to przyniosłem Ci szczęście fajnie że końcu poszedł (pozbyłeś się kłopotu) z jakiego kraju kupujący? 

15 godzin temu, Bumpalump napisał:

A wy dalej prowokujecie...

a co to za prowokacja niby? żal Wam że marże poszły ostro w dół i ludzie bardziej świadomi się zrobili. powinieneś się cieszyć może zaraz do Ciebie wyśle na serwis i tez zarobisz ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofilek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audiofilek4 napisał:

to przyniosłem Ci szczęście fajnie że końcu poszedł (pozbyłeś się kłopotu) z jakiego kraju kupujący? 

a co to za prowokacja niby? żal Wam że marże poszły ostro w dół i ludzie bardziej świadomi się zrobili. powinieneś się cieszyć może zaraz do Ciebie wyśle na serwis i tez zarobisz ? 

Nic bym od Ciebie na serwis nie przyjal ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Czy autor tematu znalazł już odpowiedni odtwarzacz CD, czy potrzebuje jeszcze jakiejś rady w temacie wątku? Jeśli nie, to chyba temat można już zamknąć. 

Rozmowy na temat wzmacniaczy  Sansui, proponuję kontynuwoać w Klubie Sansui.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, plastik1989 napisał:

Czy autor tematu znalazł już odpowiedni odtwarzacz CD, czy potrzebuje jeszcze jakiejś rady w temacie wątku? Jeśli nie, to chyba temat można już zamknąć. 

Rozmowy na temat wzmacniaczy  Sansui, proponuję kontynuwoać w Klubie Sansui.  

A od kiedy to sie zamyka tematy? Az tak Ci wadzi sansui? Najgrzeczniej jam tylko potrafie radze Ci ogarnac sie, bo to co robisz nijak nie przystaje do funkcji jaka pelnisz na forum, blokujesz mozliwosc pisania w roznych watkach mnie i moim znajomym bez zadnej informacji, nie dostalem od Ciebie zadnej informacji ani ostrzeżenia, po prostu zablokowales nam mozliwosc dodawania odpowiedzi zostawiajac tym samym caly spam innych uzytkownikow nie związanych z sansui, to jest sprawiedliwosc? Uciszyc ludzi i uniemozliwic rozmowe tym ktorzy posiadaja sprzet a pozwolic pisac teoretykom, to jest wg Ciebie fair?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zamykać. Ten temat i tak miał inny cel niż ten w tytule. Peany , pieśni pochwalne na temat sansui niech tworzą w klubie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, szczemirek napisał:

Nareszcie ale ze sporą stratą ?

Jakoś mnie to nie dziwi. 

To zawsze się starałem wytłumaczyć. 

Na pocieszenie dodam że jak kiedyś lubowalem się w starych klockach i wymieniałem często zawsze sprzedawałem ze strata lub na zero. Jeden wzmacniacz sprzedałem z zarobkiem, pewnie akurat miał reklame na forum:) I NIGDY rynek nie WERYFIKOWAL takich cen jak pisali ludzie na forum. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Bumpalump napisał:

Nic bym od Ciebie na serwis nie przyjal ?

ja się nie lubuje w tanich wzmakch z japonii w dodatku na 100v, ALE DZIĘKI MIŁO ? zdaje sobie sprawę że to zamknięta grupa jedynie dla wyznawców ? 

24 minuty temu, Bumpalump napisał:

A od kiedy to sie zamyka tematy? Az tak Ci wadzi sansui? Najgrzeczniej jam tylko potrafie radze Ci ogarnac sie, bo to co robisz nijak nie przystaje do funkcji jaka pelnisz na forum, blokujesz mozliwosc pisania w roznych watkach mnie i moim znajomym bez zadnej informacji, nie dostalem od Ciebie zadnej informacji ani ostrzeżenia, po prostu zablokowales nam mozliwosc dodawania odpowiedzi zostawiajac tym samym caly spam innych uzytkownikow nie związanych z sansui, to jest sprawiedliwosc? Uciszyc ludzi i uniemozliwic rozmowe tym ktorzy posiadaja sprzet a pozwolic pisac teoretykom, to jest wg Ciebie fair?

 temat ten był odpowiedni przy-picowany wiadomo do czego wiec nie ma się co tu dalej rozpisywać tak samo jak Twoje próby pomocy w sprzedaży 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofilek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primare sprzedałem ze stratą 400 zł.  Bez problemu. Gorzej jak chcesz sprzedać niski model z nadmuchana cena i z bajkami jaki to hiend...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Serwis nie jest moim zrodlem utrzymania wiec moge sobie decydowac.

2. To jest wasz niestety bledny punkt widzenia

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 17

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.