Skocz do zawartości
IGNORED

CD do Sansui AU-Alpha 907XR i YB Zephyr


Nowy12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat marzenie...czytam przed, podczas i  po pracy i dzien leci jak woda przez rece.

Widac, ze kolega od kredytu ogarniety czlowiek, pewnie dla niego to inwestycja a nie wydatek ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, rafal735r napisał:

Do odważnych Sansui należy ?

Tak jest,  SANSUI sam wybiera sobie właściciela , trzeba mieć charakter , aby wejść w symbiozę z Samurajem. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bumpalump napisał:

Okaze sie jak ja poslucham music halla ?

Jak najbardziej zapraszam , dobrze by było tak do końca roku bo żona na koniec stycznia ma termin i z nowym członkiem rodziny w domu będzie ciężko zrobić prawdziwy odsłuch.

2 godziny temu, Bumpalump napisał:

50% utraty wartości przez ponad 20 lat.

Obecnie sprzedawany sprzet ze 30% traci po roku. To faktycznie rynek weryfikuje dobrze wartosc sansui

Podobnie jak z sony es . Discomaniac podobno nakręcił na to całe forum ceny poszły w górę a później wszystko sprzedał . Reklama dźwignią handlu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, margaryna85 napisał:

Jak najbardziej zapraszam , dobrze by było tak do końca roku bo żona na koniec stycznia ma termin i z nowym członkiem rodziny w domu będzie ciężko zrobić prawdziwy odsłuch.

W sierpniu napewno sie zgadamy w dogodnym dla Ciebie dniu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, margaryna85 napisał:

Podobnie jak z sony es . Discomaniac podobno nakręcił na to całe forum ceny poszły w górę a później wszystko sprzedał . Reklama dźwignią handlu .

Ja wiem ze takie pisanie nie sprzyja obnizce cen a wrecz przeciwnie ale taki trend jest na calym swiecie nie tylko w polsce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, margaryna85 napisał:

PS  jak by coś weź Mariusz kable głośnikowe bo ja mam końcówki na bananach i nie wiem czy twój wzmacniacz przyjmie.

przyjmuje są WBT, pzoa tym ja mam kable za 2zl ? dopiero po remoncie i nowej aranzacji kupie cos dobrego gdy sprzet wyladuje na stoliku pod oknem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bumpalump napisał:

Ja wiem ze takie pisanie nie sprzyja obnizce cen a wrecz przeciwnie ale taki trend jest na calym swiecie nie tylko w polsce

Dlatego w pewnym momencie po prostu nie opłaca się kupować. Pomijam że trend zawsze może się obrócić , ale jak byś kupił np jakiegoś McIntosha nie musiał byś się bronić na forum a wielce prawdopodobne że i by zagrał lepiej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Bumpalump napisał:

 gdy sprzet wyladuje na stoliku pod oknem

Lub w jeziorze , jeśli Bartosz nam wszystkim wypierze mózgi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc krótko moim zdaniem twój zestaw nie gra źle ale nie gra adekwatnie do ceny jaką za niego dałeś .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, margaryna85 napisał:

np jakiegoś McIntosha nie musiał byś się bronić na forum a wielce prawdopodobne że i by zagrał lepiej .

 

Dlatego dzięki Bartoszowi zmieniam na Krella, sprzedać póki można i uciekać daleko za wielka wodę haha 

Bartosz ma palce , które leczą przez internet  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fashi napisał:

Lub w jeziorze , jeśli Bartosz nam wszystkim wypierze mózgi ?

Ja uważam że dobrze że są jeszcze tacy forumowicze bo jak by byli tacy sami czubsi to dopiero by brakło zdolności kredytowej na jakiś stary przechodzony sprzęt bo oczywiście nowe są do dupy nie podobne a te co dopiero grają to kosztują drugie tyle .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, inny gust i to nie tylko wina sansui bo mowiles ze kolumn tez bys za tyle nie kupil, chociaz z Accu dla Ciebie zagraly lepiej

1 minutę temu, margaryna85 napisał:

Ja uważam że dobrze że są jeszcze tacy forumowicze bo jak by byli tacy sami czubsi to dopiero by brakło zdolności kredytowej na jakiś stary przechodzony sprzęt bo oczywiście nowe są do dupy nie podobne a te co dopiero grają to kosztują drugie tyle .

nie zauwazyles ze bartosz znacznie odstaje od ludzi piszacych w tym watku? ?

z kazdym mozna zamienic zdanie i jakos sensownie podyskutowac ale z nim sie nie da jako jedynym w tym temacie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że kupę ludzi (nawet ja sam) zanim założyłem tu konto to parę lat czytałem jako gość i jak się chciało od czegoś zacząć to się czytało tutaj różne wątki.

Dzięki Bogu że nie trafiłem na klub .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, margaryna85 napisał:

Ja uważam że dobrze że są jeszcze tacy forumowicze bo jak by byli tacy sami czubsi to dopiero by brakło zdolności kredytowej na jakiś stary przechodzony sprzęt bo oczywiście nowe są do dupy nie podobne a te co dopiero grają to kosztują drugie tyle .

Jak się mogłeś przekonać ten czar sansui to bajdurzenie handlarzy. Sansujowcy mogą się naśmiewać mnie to nie rusza ???  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, margaryna85 napisał:

Tym bardziej że kupę ludzi (nawet ja sam) zanim założyłem tu konto to parę lat czytałem jako gość i jak się chciało od czegoś zacząć to się czytało tutaj różne wątki.

nic nam po czytaniu, wiesz to Ty, wiem to ja

zawsze zakup musi byc poprzedzony odsluchem

1 minutę temu, Bartosz_70659 napisał:

Jak się mogłeś przekonać ten czar sansui to bajdurzenie handlarzy. Sansujowcy mogą się naśmiewać mnie to nie rusza

kiedy sie na odsluch umawiamy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bumpalump napisał:

kiedy sie na odsluch umawiamy?

Szkoda czasu na przereklamowane klamoty. Po za tym po wydarzeniach podczas odsłuchu krakowskiego musiałbym wynająć ochronę a poszukać fachowców to ciężka sprawa . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, margaryna85 napisał:

Dzięki Bogu że nie trafiłem na klub .

Ja bym dał za to na mszę dziękczynna. Kasa zaoszczędzona i to jaka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że sprzęt nic nie warty bo wiadomo wszystko można sprzedać. Nawet nie zdajecie sobie sprawy co można wystawić na olx i sprzedać a wcześniej chciało się wyrzucić bo nie potrzebne ?
 Nie miej ceny są dla mnie delikatnie mówiąc grubo przesadzone.

Weźmy tą końcówkę mówiłeś że trzeba dać trochę pieniędzy za nią pokaźna kwota. Dla mnie zagrała jak twoja integra z 4 razy tańsza. A ta zagrała moim zdaniem jeszcze gorzej od accu które mówiłeś że jest najtańsze w tym zestawieniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak byś przywiózł wzmacniacz do mnie i bym posłuchał w moich warunkach lokalowych na swojej reszcie toru to takie porównanie by zweryfikowało wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, margaryna85 napisał:

A ta zagrała moim zdaniem jeszcze gorzej od accu które mówiłeś że jest najtańsze w tym zestawieniu.

ten konkretny egzemplarz 7500, to sprzet ktory w zyciu gral z 30h

2 minuty temu, margaryna85 napisał:

Oczywiście jak byś przywiózł wzmacniacz do mnie i bym posłuchał w moich warunkach lokalowych na swojej reszcie toru to takie porównanie by zweryfikowało wszystko

zgadza sie, wtedy bedziesz mogl lepiej ocenic zmiane konkretnego jednego elementu w torze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, margaryna85 napisał:

ta zagrała moim zdaniem jeszcze gorzej od accu które mówiłeś że jest najtańsze w tym zestawieniu.

I co tu więcej pisać?? Naprawdę ...było porównanie. Na jego sprzęcie. I co tu więcej o tej wydmuszce sansui pisać? I jeździć na kolejne bezsensowne odsłuchy?? Bump kategorycznie twierdził że to nie ma konkurencji do 10 tysięcy. Okazało się to bujda na resorach pic fotomontaż 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bartosz_70659 napisał:

Bump kategorycznie twierdził że to nie ma konkurencji do 10 tysięcy

dla mnie nie ma poki co i koniec kropka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, margaryna85 napisał:

Nie mówię że sprzęt nic nie warty bo wiadomo wszystko można sprzedać. Nawet nie zdajecie sobie sprawy co można wystawić na olx i sprzedać a wcześniej chciało się wyrzucić bo nie potrzebne ?
 Nie miej ceny są dla mnie delikatnie mówiąc grubo przesadzone.

Weźmy tą końcówkę mówiłeś że trzeba dać trochę pieniędzy za nią pokaźna kwota. Dla mnie zagrała jak twoja integra z 4 razy tańsza. A ta zagrała moim zdaniem jeszcze gorzej od accu które mówiłeś że jest najtańsze w tym zestawieniu.

W klubie jelonek miał problem odróżnić dźwiękowo 607 od 907 za to potrafili pisać parę stron o tym jak ten sprzęt jest cudownie zbudowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zeta-j napisał:

W klubie jelonek miał problem odróżnić dźwiękowo 607 od 907 za to potrafili pisać parę stron o tym jak ten sprzęt jest cudownie zbudowany.

A Bumpa bajki?? Jakie to ma cudowne brzmienie którego nie ma żaden sprzęt!!! A jak polecał sansui zamiast Onkyo i wciskał kit o szokujących różnicach?? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Audio.Japan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.