Skocz do zawartości
IGNORED

CD do Sansui AU-Alpha 907XR i YB Zephyr


Nowy12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z długim i wygodnym systemem ratalnym, oczywiście z możliwością zawieszenia spłaty kredytu, oraz z pełną gwarancją door to door , na cały okres kredytowania ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, paul klacska napisał:

Przecież za te pieniądze można mieć np. Hegla H360.

Nowy h360 kosztował 2 lata temu 22900zł (źródło audio) a po tym czasie stoi za 10k zł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Dzisiaj widziałem aukcje gdzie przy dobrej kawie napewno udało by mi się kupić H360 w tej cenie. Tak więc porównując oba wzmacniacze ,to chyba wybór jest oczywisty. 

Zaznaczam , że nigdy nie słuchałem H360. Zaliczyłem kilka niższych modeli i jeden nawet mam. Co do sensui,to moja wiedza jest bardzo słaba. Mój teść ma w garażu jakiś wzmacniacz tej firmy i głośniki. Nie mam pojęcia jakie to modele, kupił te klocki z 30 lat temu osobiście w Japonii ( był marynarzem). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ofertę za 10,500zł. Dziwi prawie 60% spadek wartości po zaledwie 2 latach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fashi napisał:

Znalazłem ofertę za 10,500zł. Dziwi prawie 60% spadek wartości po zaledwie 2 latach.

Sprzęt audio to nie złoto . Kup teraz pograj z 10 lat przy dobrej reklamie sprzedasz za te same pieniądze lub wyższe ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 minuty temu, paul klacska napisał:

Wy tak na serio z tymi 10 tyś za ten sprzęt?  Przecież za te pieniądze można mieć np. Hegla H360. Który to pozamiata ( jak to mówi mój kolega) całe te Sensui.

 

7 minut temu, paul klacska napisał:

Dzisiaj widziałem aukcje gdzie przy dobrej kawie napewno udało by mi się kupić H360 w tej cenie. Tak więc porównując oba wzmacniacze ,to chyba wybór jest oczywisty. 

Zaznaczam , że nigdy nie słuchałem H360. Zaliczyłem kilka niższych modeli i jeden nawet mam. Co do sensui,to moja wiedza jest bardzo słaba. Mój teść ma w garażu jakiś wzmacniacz tej firmy i głośniki. Nie mam pojęcia jakie to modele, kupił te klocki z 30 lat temu osobiście w Japonii ( był marynarzem). 

 

Skąd więc wniosek , że pozamiata Sansui, skoro nie sluchałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tucana 2 Anniversary z gwarancja za 10tys tez kupisz. A zwykla 2 za 7tys. 10tys na uzywany wzmak to kupa kasy i jest w czym wybierac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie Tucana, a Bartosz napisze , że nie gra ? Hegel chyba byłby bezpieczniejszy, czy się mylę? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym co mam , to co jest nie tak? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Fashi napisał:

A z tym co mam , to co jest nie tak? 

Niebezpieczne pytanie   ? zalozy osobny temat, bo jak sie ludzie rozwina to audio mity "zawstydzimy" a co dopiero turbomena ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zeta-j napisał:

Hehhe nie zapomne tych spin bumpy z discomaniacem o te Sony ES to były dobre czasy :-) przez lata niezły kit pociskał nam bumpa wtedy naganiał gdzie się dało tylko Sony duże kondy a nie jakieś nowe naleśniki :-))) a później myk na aukcje cały zestawik poszedł :-)))

Bo Szajsuj pobił na leb Sony. Kocy pospadali, prześcieradła i firany. Teraz będą spadać kolejne koce. Trzeba być cierpliwym. Jest na forum jeszcze jeden taki, co mu ciągle koce spadają ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, przemak napisał:

To nie jest opinia tylko pytanie, jak pięciocalowy głośniczek może lać basem? Ale ja basista jestem, to się nie znam ?

przemak, jaką masz paczkę do basu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Fashi napisał:

Nowy h360 kosztował 2 lata temu 22900zł (źródło audio) a po tym czasie stoi za 10k zł?

Taką ma wartość Hegel. Rynek szybko to zweryfikowal. Ale kto wie, moze za 25lat będzie jak z sansui. Ale chyba nie, za dużo tego klepia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketing Hegla to jego najmocniejsza strona, ale ceny...duzo wzmacniaczy z drugiej reki mozna kupic za duzo mniej niz 50% ceny nowego. Zwlaszcza w UK. 

Nawet Sansui  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, paul klacska napisał:

Wy tak na serio z tymi 10 tyś za ten sprzęt?  Przecież za te pieniądze można mieć np. Hegla H360. Który to pozamiata ( jak to mówi mój kolega) całe te Sensui.

Do tego dokupujesz jeszcze trafo redukujące na 230V serwisy, ustawianie prądów rozgrzewanie po kilka godz bo inaczej nie zagra :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansui ca2000 + pa2000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lekceważcie SANSUI , to jest droga Samuraj. Cała otoczka z tym związana , celebracji odsłuchu, skupienie się na muzyce i zaduma. Trzeba to poczuć , usłyszeć i zobaczyć żeby zrozumieć, na czym polega caly czar SANSUI. 

Kazdy potrafi kupić włączyć i zimnego struca jakim jest Hegel. . . Jednak czy to co płynie z kolumn to muzyka ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, Fashi napisał:

Jednak czy to co płynie z kolumn to muzyka ?

Nie obraź się kolego ale by leciała muzyka z kolumn ,to takie trzeba mieć. 

Dla mnie osobiście najważniejsze są kolumny, są one najdroższym elementem jaki mam u siebie w systemie. Żaden wzmacniacz,CD i tym podobnym ,nie da ci tyle co porządne kolumny. Z twojego opisu widzę , że u ciebie jest zupełnie na odwrót. Fajny player,fajny wzmacniacz a kolumny to zbite paździerze do którego ktoś przez pomyłkę włożył głośniki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, zeta-j napisał:

Hehhe nie zapomne tych spin bumpy z discomaniacem o te Sony ES to były dobre czasy :-) przez lata niezły kit pociskał nam bumpa wtedy naganiał gdzie się dało tylko Sony duże kondy a nie jakieś nowe naleśniki :-))) a później myk na aukcje cały zestawik poszedł :-)))

 I tak najlepsze jak wypisywał bzdury że do 10 tysięcy to by tylko Sony kupił. To trzeba mieć nasrane. Ciekawe ile jelonków się złapało na te pierdoły . I jeszcze tłumaczył że on ma rację! Bo słuchał tyle sprzętu u siebie!!! Jezus Maria a teraz to samo ???

10 godzin temu, paul klacska napisał:

Wy tak na serio z tymi 10 tyś za ten sprzęt?  Przecież za te pieniądze można mieć np. Hegla H360. Który to pozamiata ( jak to mówi mój kolega) całe te Sensui.

tańszy accuphase już lepszy jest niż sansui. Z tego co wiem to było porównanie do Hegla i sansuj też go nie zwalcowal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
13 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

tańszy accuphase już lepszy jest niż sansui. Z tego co wiem to było porównanie do Hegla i sansuj też go nie zwalcowal

Też tak słyszałem.

A wracając do wątku kolego @Nowy12, ja jakbym miał 20 tys do wydania ,to na sto procent wymieniłbym kolumny. Sprzedałbym te Zephyry, dorzucił tą kasę i zleciłbym chłopakom z YB Audio budowę kolumn . Chyba nie muszę mówić co kolega by miał za tą kasę. 

Żaden wzmacniacz czy też cd lub cokolwiek innego nie da takiej zmiany jak kolumny.

Nie wiem dlaczego wszyscy biorą się za to ,od d.....y strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, paul klacska napisał:

(...)ja jakbym miał 20 tys do wydania ,to na sto procent wymieniłbym kolumny. Sprzedałbym te Zephyry, dorzucił tą kasę i zleciłbym chłopakom z YB Audio budowę kolumn .

Za takie pieniądze kupuje się prawdziwe zestawy głośnikowe a nie krajowe samodzialy wydumane  przez pana Henia genialnego konstruktora i pana Wiesia zawołanego mistrza stolarki kuchennej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Nowy12 napisał:

to kredyt pracowniczy czyli oddaje tyle ile pozyczylem, takie kredyty niestety nie dla biedakow, jak zarabiasz 2100 to ci pracodawca nie da kredytku bo ci na zycie nie zostanie

nie pamiętam już jak się guru z komisu w japonii nazywal

przykro mi, to tylko pokazuje jak można omotać i zakręcić człowiekiem żeby uwierzył w coś a potem dobrze za to zapłacił, w Japonii jest to bardzo bardzo tani wzmacniacz jego cena średnio to nie więcej jak 2500 - 3000 zł a tu człowiek w kredyty poszedł na stary wzmak zasilany na 100v bez pilota i regulacji barwy ehh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
17 minut temu, rochu napisał:

Za takie pieniądze kupuje się prawdziwe zestawy głośnikowe a nie krajowe samodzialy wydumane  przez pana Henia genialnego konstruktora i pana Wiesia zawołanego mistrza stolarki kuchennej.

W tym punkcie nie zgadzam się z tobą. Cenię polskich producentów i nie mam im nic do zarzucenia(no może do jednego).

Ja dysponując kwotą X na kolumny przetestowałem jedne i drugie drogi, droga polskiego producenta była dla mnie lepsza i ją wybrałem. 

To jest mój wybór i tylko mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.