Skocz do zawartości
IGNORED

CD do Sansui AU-Alpha 907XR i YB Zephyr


Nowy12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, paul klacska napisał:

Możesz mi wytłumaczyć jedną rzecz? Na stronie chyba 27 ej tego wątku osobiście przyznałeś ,że twoje Sansui przegrało (wiem że sromotnie) rywalizację z H200

Cos pokreciles, pisalem tylko ze Hegel po upgrade gra lepiej jak przed i ze wolalbym jego niz 607MR za te same pieniadze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, paul klacska napisał:

ale 10 tys to naprawdę sporo kasy i na 100 procent można mieć o wiele lepszy zestaw pod swoje preferencje muzyczne. 

Pod Twoje czy kogos innego byc moze, pod swoje nie znalazlem lepszego, przeciez ten zestaw zlozylem dla siebie,

nie postawilem go u kogos w domku i nie twierdze ze jest najlepszy i musi na nim sluchac

4 minuty temu, paul klacska napisał:

Tak czy siak jest lepsze od tego co ty masz.

sam przyznales ze nie sluchales, wiec koncze dyskusje bo dosc teoretykow w tym temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 minut temu, Bumpalump napisał:

Pod Twoje czy kogos innego byc moze, pod swoje nie znalazlem lepszego, przeciez ten zestaw zlozylem dla siebie,

nie postawilem go u kogos w domku i nie twierdze ze jest najlepszy i musi na nim sluchac

Czyli zgadzasz się ze mną i z kolegą u którego byłeś ,że jego H200 jest lepszy niż twoje 607MR. Zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, paul klacska napisał:

Czyli zgadzasz się ze mną i z kolegą u którego byłeś ,że jego H200 jest lepszy niż twoje 607MR. Zgadza się?

Moj prywatnie jest 907MR...natomiast 607MR byla innego kolegi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie dyskutuje o czyms co sie uslyszalo od wujka ciotki kolegi babci.

Do H200 były porównywane zarówno 907MR, 607MR jak i Accuphase E-305

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, paul klacska napisał:

Sam napisałeś ,że wolałbyś H200 , jak się pytam tak czy nie ,to unikasz odpowiedzi.

Wolalbym H200 od 607MR ale ten nie jest moim prywatnym wzmacniaczem.

Moj prywatny wzmacniacz to 907MR i na zadnego hegla bym nie zamienil nawet z doplata

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, paul klacska napisał:

Czyli zgadzasz się ze mną i z kolegą u którego byłeś ,że jego H200 jest lepszy niż twoje 607MR. Zgadza się?

To już kolejny sansui co nie zwalcowal kilkukrotnie droższego i to nowego sprzętu. Tak się zastanawiam czy to sansui cokolwiek kiedykolwiek zwalcowalo bo jak na  razie punkty są po stronie nowego ( podobno do dupy i robionych przez księgowych) wzmacniaczy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Gratuluję odwagi i dziękuje za szczerość. Potwierdziłeś ocenę kolegi ,że H200 pozamiatał te 607MR. 

Teraz skoro H200 to koszt 4 tys, to 607MR z automatu jest wart czapkę śliwek.

Idąc dalej, skoro h200 okazał się lepszy od 607 i podejrzewam ,że jest na tym samym poziomie co 907MR.

Oczywiście w tym aspekcie będą już decydowały preferencje słuchacza, twój wybór pada na model 607 ,ktoś inny twierdzi ,że dla niego lepszym wyborem będzie h200. Nie ważne, ważne jest to , że cały czas kręcimy się w kółko w przedziale cenowym ok. 4 tys.

Ja te h200 miałem okazję porównać z h190, śmiało mogę powiedzieć ,że nowszy model jest o klasę lepszy. Dałem z niego 8,5 tys. 

Wnioski niech sobie każdy wyciągnie sam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, paul klacska napisał:

Ja te h200 miałem okazję porównać z h190, śmiało mogę powiedzieć ,że nowszy model jest o klasę lepszy. Dałem z niego 8,5 tys. 

W punkt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, paul klacska napisał:

 

Idąc dalej, skoro h200 okazał się lepszy od 607 i podejrzewam ,że jest na tym samym poziomie co 907MR.

 

W klubie Sansui pisali że 607mr gra praktycznie identycznie jak 907mr jeden z obecnych tam miał problem wskazać różnice między nimi, drugi się pogubił i pisał że 907mr gra tak mało wciągająco że woli już kupić 607 tacy tam są doświadczeni audiofile :-) ale myslisz że Bump przyzna się że coś mu zagrało lepiej od jego 907? zapomnij, tak samo nigdy by nie napisał żeby coś grało lepiej od jego Sony ES.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Wiesz ,dla mnie to jest nie ważne czy mu się podoba 907 czy 607 a może jeszcze coś innego.

Jego preferencje i jego kasa, ale sianie dezinformacje ,że nie ma nic lepszego niż Sansui  do 10 tys ,to już lekka przesada.

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zeta-j napisał:

tak samo nigdy by nie napisał żeby coś grało lepiej od jego Sony ES.

Przeciez sansui gra lepiej od sony

Poza tym jest duzo sprzetu lepiej grającego ale nie w budzecie sansui, chcac miec wyraz ie lepsze granie mjsze wydac co najmniej 30 pare tysięcy np na marka levinsona no585

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, paul klacska napisał:

ale sianie dezinformacje ,że nie ma nic lepszego niż Sansui  do 10 tys ,to już lekka przesada.

I to jest sedno problemu. Dla mnie on może grać na unitrze. Mnie to nie obchodzi. Jednak gdy twierdzi jak te jego sansuje są najlepsze do 10 tysięcy to już jest jawna ściema. Jak widać to kompletna bujda. 

11 minut temu, zeta-j napisał:

W klubie Sansui pisali że 607mr gra praktycznie identycznie jak 907mr

Pisali też że każdy sansuj ma podobną sygnaturę dźwiękowa. To też daje do myślenia w świetle 607 mr który poległ przy heglu

14 minut temu, zeta-j napisał:

tak samo nigdy by nie napisał żeby coś grało lepiej od jego Sony ES.

Do 3 tysiecy ciągle poleca mula 830 es. ??nic się nie zmienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bumpalump napisał:

Przeciez sansui gra lepiej od sony

Pamiętasz co wypisywałeś o Sansui kiedy akurat grałeś jeszcze na Sony? przez myśl ci nie mogło przejść, że jakikolwiek Sansui może zagrać lepiej od Twojego 830 ES parę stron w klubie można poczytać o toczonych bojach z Twoim udziałem, Sony vs Sansui :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
11 minut temu, Bumpalump napisał:

Poza tym jest duzo sprzetu lepiej grającego ale nie w budzecie sansui, chcac miec wyraz ie lepsze granie mjsze wydac co najmniej 30 pare tysięcy np na marka levinsona no585

Ale pojechałeś kolego. Pełen szacunek, z dnia na dzień jesteś coraz lepszy. 

Jeszcze trochę a będę musiał sprzedać to co mam i kupić co kolega radzi.

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bartosz_70659 napisał:

Pisali też że każdy sansuj ma podobną sygnaturę dźwiękowa. To też daje do myślenia w świetle 607 mr który poległ przy heglu

Sygnatura brzmienia a poziom/jakosc to 2 rozne kwestie, widac ze jestes początkujący malo doświadczony 

Teraz, paul klacska napisał:

Ale pojechałeś kolego. Pełen szacunek, z dnia na dzień jesteś coraz lepszy. 

W odroznieniu od was ja tego sprzetu slucham a nie ogladam na obrazkach 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, paul klacska napisał:

Ale pojechałeś kolego. Pełen szacunek, z dnia na dzień jesteś coraz lepszy. 

Praktycznie przyznał że do 30 tysięcy nie ma nic lepszego niż sansui??? komedia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zeta-j napisał:

Pamiętasz co wypisywałeś o Sansui kiedy akurat grałeś jeszcze na Sony? przez myśl ci nie mogło przejść, że jakikolwiek Sansui może zagrać lepiej od Twojego 830 ES parę stron w klubie można poczytać o toczonych bojach z Twoim udziałem, Sony vs Sansui ?

Bo bylem taki jak wy teraz, tylko oficjalnie kiedys za to przeprosilem i przyznalem ze pisalem o sprzecie ktorego nie sluchalem, wy na taja odwagę nigdy sie nie zdobędziecie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, paul klacska napisał:

Jest niesamowity. 

Miejmy nadzieję na te brednie nikt się nie złapie. Są przecież podatni na tego typu super porady???

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co te spiny ?

Pierwszy odsłuch sansui 907 h200 robiliśmy z Mariuszem jeszcze jak h200 był  cały w orginale  nie grzebany i wtedy h200 zagrał jedynie lepiej w kwetsi rozdzielczości . Ale niestety w kwestii barwy ,emocji sansui zagrało dużo lepiej .

Drugi odsłuch był z 607 Ale h200 był już podkrecony i to już nie był ten sam suchy h200 co w orginale , nabrał barwy ,emocji , rozdzielczości i przestrzeni wskoczył już na wyższy poziom . Nie mniej jednak 607 w kwocie jaka można  kupić około 3tys to bardzo dobry wzmak . 

A jeżeli mieli byśmy patrzeć pod kątem wykonania wzmaka ,użytych elementów to trzeba przyznać,  że sansui bez apelacyjnej wygrywa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Klecha86

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klecha86 napisał:

A jeżeli mieli byśmy patrzeć pod kątem wykonania wzmaka ,użytych elementów to trzeba przyznać,  że sansui bez apelacyjnej wygrywa ?

Jak na razie to przewagi tych elementów nie widać. Kto by odsłuchiwał te sansuje na super elementach to szału nie ma 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Klecha86 napisał:

Panowie po co te spiny ?

Pierwszy odsłuch sansui 907 h200 robiliśmy z Mariuszem jeszcze jak h200 był  cały w orginale  nie grzebany i wtedy h200 zagrał jedynie lepiej w kwetsi rozdzielczości . Ale niestety w kwestii barwy ,emocji sansui zagrało dużo lepiej .

Drugi odsłuch był z 607 Ale h200 był już podkrecony i to już nie był ten sam suchy h200 co w orginale , nabrał barwy ,emocji , rozdzielczości i przestrzeni wskoczył już na wyższy poziom . Nie mniej jednak 607 w kwocie jaka można ja kupić około 3tys to bardzo dobry wzmak . 

A jeżeli mieli byśmy patrzeć pod kątem wykonania wzmaka ,użytych elementów to trzeba przyznać,  że sansui bez apelacyjnej wygrywa ?

Na czym polegała ta modyfikacja hegla? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bartosz_70659 napisał:

Jak na razie to przewagi tych elementów nie widać. Kto by odsłuchiwał te sansuje na super elementach to szału nie ma 

Gra cały system ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klecha86 napisał:

Gra cały system ?

No to u bumpalumpa jest kiepski system skoro kolege margaryna nie porwał ani 907 mr ani droga dzielona sansui. ??? Doradz coś koledze bo jak na razie to chyba systemu ni ma

3 minuty temu, Klecha86 napisał:

Gra cały system ?

Po za tym sorry ale bumpalump twierdzi że sansui kosi wszystko do 10 tys. Nic nie wspomniał że trzeba mieć konkretny system

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, paul klacska napisał:

Wymienił jakieś kondy i gniazdo gdzie wpina się kabel zasilający.

Mniej więcej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.