Jump to content
Nowy12

CD do Sansui AU-Alpha 907XR i YB Zephyr

Recommended Posts

Godzinę temu, zeta-j napisał:

Właśnie nie ma sensu, najlepiej to pisz do moderacji z prośbą o zamknięcie tego tematu.

Ktoś Cię zmusza do udzielania się w tym temacie?

Oprócz "oczywiście" bucowatej natury...

52 minuty temu, ziko369 napisał:

Oprócz "oczywiście" bucowatej natury...

Jak ja lubię tę gminną rubaszność.

Kiepscy rulez! 🤣

• Like 1
  • Haha 1

Flat Earth Audio

Godzinę temu, paul klacska napisał:

Ponieważ yb audio robi najlepsze kolumny na świecie, ludzie kupujcie tylko yb Audio- to chciałeś usłyszeć ? 

A tak na poważnie, mój kolega ma te jamo u siebie i mam okazję często ich posłuchać . Nie jest to jakiś audiofil ,ma je podłączone pod amplituner KD z tym ,że do frontów używa  końcówki mocy. Jeśli chodzi o zephyry ,to słuchałem ich u kolegi że Szczecina który ma je z Ugodą ( chyba tak się to pisze) . Chciał przetestować pre Hegla , które miałem kiedyś u siebie. Ot i taka historia. Zadowolony?

Bardzo 😀

• Like 1

Ile ludzi tyle opini

11 godzin temu, rochu napisał:

Jak ja lubię tę gminną rubaszność.

Kiepscy rulez! 🤣

Sprzet ma kiepski wiec to by sie zgadzało😁😁😁

• Haha 1

(CD ) Cec tl 5100 z , primare i21 ( pre) , Pioneer m90a, monitor audio gx 50

A na wyspie dalej nie ma amatora na Sansui- 707MR za 5 tysięcy z trafem a u Nas wciska się takie na klubie za 7 tys bez trafa lub 607 za 4 tys z hakiem, ehh a tyle osób już to łyknęło w takich cena dzięki klubowi 

• Like 1

48 minut temu, audiofilek4 napisał:

A na wyspie dalej nie ma amatora na Sansui- 707MR za 5 tysięcy z trafem a u Nas wciska się takie na klubie za 7 tys bez trafa lub 607 za 4 tys z hakiem, ehh a tyle osób już to łyknęło w takich cena dzięki klubowi 

Biedni Brytyjczycy nie wiedzą jaki to "cud" bo inaczej to by się zabijali o to albo wiedzą co to i nie kupują 😁

• Like 1

(CD ) Cec tl 5100 z , primare i21 ( pre) , Pioneer m90a, monitor audio gx 50

15 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Biedni Brytyjczycy nie wiedzą jaki to "cud" bo inaczej to by się zabijali o to albo wiedzą co to i nie kupują 😁

myślę że tam nie ma tak silnej grupy naganiaczy/handlarzy którzy wywyższają sprzęt na 100v i opowiadając jakie to drogie i ile to kosztów itp a tu Pan sprowadził i sprzedaje z niewielkim zyskiem a nie za drugie tyle

poza tym tam każdy się orientuje że brak zasilania z gniazdka to istotna wada i taki sprzęt zawsze będzie tani i trudny w sprzedaży

Edited by audiofilek4
  • Like 1

1 godzinę temu, audiofilek4 napisał:

a u Nas wciska się takie na klubie za 7 tys bez trafa

Nie opowiadaj głupot , na forum 707mr jest w komplecie z trafem! Jak już trolujesz to nie zapominaj o faktach...

• Confused 1

Sansui Au - a907Xr , Jamo C807 , Oppo 105d

3 godziny temu, Bartosz_70659 napisał:

Pierwszy z brzegu NADzik da temu cudowi radę, więc po co przepłacać?

Flat Earth Audio

34 minuty temu, rochu napisał:

Pierwszy z brzegu NADzik

Szczególnie wtedy, kiedy ma problem z balansem, za sprawą wadliwego potencjometru głośności. . .

Sansui Au - a907Xr , Jamo C807 , Oppo 105d

34 minutes ago, rochu said:

Pierwszy z brzegu NADzik da temu cudowi radę, więc po co przepłacać?

Nie do końca prawda. Cenię Twoje opinię i zdaję sobie sprawę z reguł rzâdzâcych krótkimi komentarzami na forum ale bardzo generalizujesz. Zresztä sam o tym dobrze wiesz. Pozdrawiam 

4 godziny temu, audiofilek4 napisał:

myślę że tam nie ma tak silnej grupy naganiaczy/handlarzy którzy wywyższają sprzęt na 100v i opowiadając jakie to drogie i ile to kosztów itp a tu Pan sprowadził i sprzedaje z niewielkim zyskiem a nie za drugie tyle

poza tym tam każdy się orientuje że brak zasilania z gniazdka to istotna wada i taki sprzęt zawsze będzie tani i trudny w sprzedaży

jeszcze wam sie nie znudzilo? za granica na takich woła sie "attention whore"

• Confused 1

Sansui AU-α 907MR, Sony CDP-557ESD, T+A Criterion TCI 3R

youtube.com/user/Mr1Raziel

15 godzin temu, Fashi napisał:

Nie opowiadaj głupot , na forum 707mr jest w komplecie z trafem! Jak już trolujesz to nie zapominaj o faktach...

🙂 ja nie pisałem o obecnej ofercie tylko o poprzednich ofertach kolegów których ten chłopak wybawił z kłopotu...., kolega od 907MR wyprzedaje wszystko co ma zasilanie na 100v -przypadek nie sądzę! łącznie 907NRA które stało chyba ze 2 lata za 13 000 tys  🙂 a o 707MR to nawet nie ma co wspominać