Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  87 członków

Neotech Klub
IGNORED

Klub Neotech


piotrek7

Rekomendowane odpowiedzi

A może WE16 GA czyli klasyk w stylu retro ?

Kolega ma plecionkę z czystego srebra. Pożyczę obadam napiszę.
Ale moje zdanie jest takie że takie zmiany muszą być pod konkretny system. Jak miałem Tannoy definition DC10ti to kupilem VdH the wind żeby gasić górę. Srebrem to bym krwawił z uszu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W ramach eksperymentu wróciłem do kabla, od którego zacząłem swoją znajomość z marką Neotech czyli coax  ND-021080. Do tej pory miałem go na wtykach RCA Kacsa. Ładne były, miedziane, posrebrzane. Wczoraj zmieniłem je na dużo brzydsze (i trochę tańsze) DH Labs.  Konkretnie ten model 

https://silversonic.com/products/connectors/rca-750/

Wtyk zaprojektowany specjalnie dla transmisji sygnału cyfrowego (75 Ohm). Różnicę słychać. I to bardzo wyraźnie. Na korzyść DH Labs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pogrzałem Nemos-3080, bo dostałem surowy. Grzałem jakieś 40h.

Pierwsze wrażenie (surowy kabel) to jakby dużo powietrza, fajna scena ale skąpy bas. Skąpy, ale dobrze kontrolowany.

Dziś posłuchałem. Ogólnie to dobry kabel. Fajny bas, góra, scena. Trochę sztywny.

Niestety nie wniósł poprawy do mojego systemu. Zostaję, na razie, ze starymi kablami. Pewnie muszę poszukać coś w wyższym budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ten mój kabel, to nie taki najgorszy? To, że nie pamiętam jaki to model, nie znaczy, że to no-name. Poza tym, to nie jest jakiś pierwszy, byle jaki kabel, którego używam. To kabel, który został ze mną bo był dobry. Teraz szukam czegoś jeszcze lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez moge tu popisac bo od jakiegos czasu mam miedzy lampim a wzmakiem NEI-3001, a pare minut temu zamowilem NEP-3001 i rodowane leGO 8075BK, glosnikowych nie bede wymienial na Neotecha bo moje Monolithy od Albedo sa nie do ruszenia,

nie mniej bede dosc mocno okablowany neotechiem

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, piotrek7 napisał:

Udało się już poskładać do kupy tą układankę? 

Kabelek juz jest, tyle ze wyszedlem na zakupy i w tym czasie byl ktos z paczka, oczywiscie zostawil mi pod drzwiami karteczke ze, jak sie chce fanty to trzeba grzecznie czekac w domu

99B8FCA7-F444-493F-A4C9-25075B564F5D.jpeg

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii pradu nie ma prostych razwiazan, wlasnie wywalilem albedo, zawsze bylem anty diy bo trudniej sie pozbyc w przypadku wtopy, ale ..

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, freju napisał:

Właśnie też nic mi nie wiadomo o takowym ? 

No ale to nie zmienia faktu ze, takowy istnieje i mam go w domu, to ten od kondycjonera do wzmacniacza, bede w domu to zrobie lepsze zdjecie, nawet na ebayu jest jeden do wziecia:

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F223197856665

 

1CD93D10-7F7D-4BF0-8CED-36528EF15DDE.jpeg

Edytowane przez hubertrs

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, hubertrs napisał:

No ale to nie zmienia faktu ze, takowy istnieje i mam go w domu, to ten od kondycjonera do wzmacniacza, bede w domu to zrobie lepsze zdjecie, nawet na ebayu jest jeden do wziecia:

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F223197856665

 

1CD93D10-7F7D-4BF0-8CED-36528EF15DDE.jpeg

Ok to ja nie wiedziałem , ale jakoś nie mogę dostrzec logo ?

4 godziny temu, deltastudio napisał:

Ja byłem świadom istnienia Albedo zasilającego. Pytałem, bo myślałem, że chodzi o głośnikowy. Obecnie właśnie na głośnikowych jestem zafiksowany i myślałem coby kolegę nagabywać o pożyczenie na odsłuchy ale...

Ja mam na tą chwilę dwa na stanie  monolitch mocorystal i jeden do oddania 2x1,5m głośnikowy oczywiście ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I przyslowiowa dupa, kabelek juz od dawna czeka tyle ze, wtyczki od prawie trzech tygodni nie moga dojsc, firma MCRU ma klientow tak w glebokim powazaniu, iz nawet nie chce sie im odpisac, takze piana sir z ust toczy, tyle ze nie bardzo wiadomo co z tym faktem zrobic

A29E12E7-3B8A-4243-8E56-4D586243986B.jpeg

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, piotrek7 napisał:

Znaleźć alternatywnego dostawcę ? 

Choć może winny jest okres świąteczno-sylwestrowy gdzie wszystko tradycyjnie stoi na głowie

Co by sie nie dzialo w tym okresie to mozna odpisac na maila

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Panowie kupiłem właśnie przewód  coaxial neotech nd-021080 i nie wiem jak ustalić jego kierunkowość. 

Proszę o pomoc. Ponoć w starszym modelu były strzałki  pod oplotem. 

W tym izolacja jest czarna i nic nie widać. 

Chyba że ten przewodnik nie jest kierunkowy a kierunkowość się ustala poprzez zlutowanie dwóch ekranów od strony źródła. 

Będę bardzo wdzięczny za info. Już bym chciał lutować ;-) 

Pozdrawiam Jarek 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hubertrs napisał:

Co by sie nie dzialo w tym okresie to mozna odpisac na maila

Zdecydowanie . To wiele nie kosztuje a odróżnia uczciwego sprzedawcę od pajaca i naciągacza 

4 godziny temu, adachjar napisał:

Panowie kupiłem właśnie przewód  coaxial neotech nd-021080 i nie wiem jak ustalić jego kierunkowość

A skąd ma się w nim wziąć kierunkowość ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie ma mieć ona znaczenie? W kablu tego typu istotny jest realny parametr (75 omów) a nie fikcyjna kierunkowość . Tym bardziej, że jest to srebro OCC więc jak określić kierunek pojedynczego kryształu ? 

Chcesz kierunkowość? Narysuj sobie strzałkę pisakiem . Wtedy kabel będzie kierunkowy ?

Edytowane przez piotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.