Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Black Cat Cable


Stas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam klubowiczów,

zaledwie od kilku dni jestem właścicielem IC 3202 i już proponuję jego odsprzedaż,  jeśli ktoś z klubu zainteresowany. PO prostu nie wpisuje się w moje oczekiwania lub też konfigurację systemu. Chociaż sam kable wyśmienity, jeśli chodzi o wysokie tony, rozdzielczość, szybkość i koherentność dźwięku.  I spokój jaki wprowadziły. U mnie brakuje trochę wypełnienia niższymi składowymi dźwięku. Takie mam upodobania i sprzęt. Jeśli ktoś zainteresowany, proszę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

?

Dołączam do klubu z genialnym setem BCC 3232 głośnikowymi i  RCA The Tube. Jutro dojedzie jeszcze drugi IC, tym razem 3202. 

Kable zapewniają genialną spójność, muzykalność. Po ich wypięciu z systemu i teście innych kabli cały czas czegoś mi brakowało mając w głowie brzmienie Black Cat. 

Trudno dokładnie opisać co jest w tych kablach ale jest to coś wyjątkowego. U mnie w system wpasowały się idealnie pomimo tego,  że przez pierwsze kilka godzin wydawały się ostre i jasne. 

Edytowane przez sebgla

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2020 o 13:40, sebgla napisał:

?

Dołączam do klubu z genialnym setem BCC 3232 głośnikowymi i  RCA The Tube. Jutro dojedzie jeszcze drugi IC, tym razem 3202. 

Kable zapewniają genialną spójność, muzykalność. Po ich wypięciu z systemu i teście innych kabli cały czas czegoś mi brakowało mając w głowie brzmienie Black Cat. 

Trudno dokładnie opisać co jest w tych kablach ale jest to coś wyjątkowego. U mnie w system wpasowały się idealnie pomimo tego,  że przez pierwsze kilka godzin wydawały się ostre i jasne. 

Podziel się doświadczeniami? Jakiego okablowania używałeś? Z czym porownywales że te są  tak dobre? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pół roku gralem na secie Albedo Monolith.  Cierpiałem z powodu  pojawiającego sie efektu zmęczenia muzyką. Momentami bylo za ostro na górze. A teraz w bezposrednim starciu z BCC mialem na testy sety Glosnikowe Wireworld mini Eclipse +RCA Eclipse oraz glosnikowe Purist Audio Design Museasus+RCA Purist Genesis. PADy troche zaciemnialy. Wireworldy bardziej dynamicznie. Ale obu brakowalo tej spojnosci, muzykalnosci, tego czegos co mają BCC. 

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach u mnie systemie lepiej wpasowuje się RCA 3202. Wraz z głośnikowym 3232 tworzy genialne połączenie, które u mnie wypada lepiej niż RCA The Tube plus głośnikowy 3232.  Zatem set 3202 + 3232 zostaje u mnie na lata ?

Oba połączenia są genialne. Jak  zawsze są niuanse, które decydują, która z obu genialnych kombinacji jest lepsza w danym systemie ? Zatem będę szukał drugiej sztuki 3202.  The Tube  jeszcze nie wiem. Nie jest już produkowany więc praktycznie niedostępny.  Jeśli ktoś chciałby go przytulić to proszę o kontakt na priv. Nie oddam go za pół darmo, bo ledwie co go kupiłem ale może uda się dojść do porozumienia.

 

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje klub od dłuższego czasu ale do dzisiaj nic nie pisałem. Skoro jednak życie wstąpiło w to zacne grono to się pochwalę. Posiadam prawie cały set czarnych kotków: Inteconnect 3232, głośnikowe 3202, zasilające Silverstar oraz cyfrówkę Silverstar!75.

Zaczęło się od serii 32...  jako transakcja wiązana przy zakupie elektroniki Lector-a i tak się spodobało, że uznałem że pozostałe kable tez muszą być od tego producenta. Zestaw jest świetny i tym samym temat kabli w swoim systemie uznaje za zamknięty (na pewno na dłuższy czas). Nie są to może budżetowe kable ale relacja jakość/cena w stosunku do produktów konkurencji jest warta grosza.

Kable, kablami ale jest coś co przynajmniej w moim systemie zrobiło świetną robotę. Listwa zasilająca Lector Edison 230. Poprawiła się dynamika dźwięku, tło wyczyściło i uwypukliły się niuanse muzyki ukryte do tej pory. W moim odczuciu listwa wniosła więcej niż wymiana kabli zasilających. Proszę tego nie traktować mojego wpisu  jako nachalną reklamę tylko koleżeńską poradę aby przynajmniej sprawdzić w swoim systemie.-
 

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ od czasu do czasu przewijają się u mnie różne klocki oraz kable, miałem u siebie na jakiś czas kabel głośnikowy 3232. O ile w kwestii zakresu średniotonowego i wysokotonowego kabel sprawował się przyzwoicie, to w zakresie niskich tonów kompletnie mnie zaskoczył. Niskiego basu po prostu nie było. Średni bas był, ale kiedy częstotliwości schodziły w dół dźwięk się urywał. Ewidentnie brakowało niskiego basu. Słuchanie niskoschodzącego kontrabasu, fortepianu, nie mówiąc o organach, pozostawiało niedosyt. Do małych monitorów to może i dobra propozycja, ale przy kolumnach wolnostojących radzę dobrze sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące. Wiadomo, nikt w ciemno nie kupuje i każdy sprawdza przed zakupem ale po co marnować czas na błądzenie wsród ogromu możliwości. Które więc głośnikowe w cenie poniżej 3tys rekomendujesz? 

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Leszek B napisał:

Niczego nie będę rekomendował. Wiadomo, każdy ma inny system, w innej akustyce, każdy ma trochę inny gust. Nie odważyłbym się komuś doradzać kabel, nie znając systemu z którym ma on grać.

Dziwne. 

U mnie 3232 na basie wywijał niesamowicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, szczypior88 napisał:

Dziwne. 

U mnie 3232 na basie wywijał niesamowicie. 

Też się zdziwiłem. U mnie na innych kablach system schodził do czeluści piekieł, a 3232 operował w zakresie wyższego basu, ale jak trzeba było zejść nisko, to się urywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.09.2020 o 18:07, Leszek B napisał:

Ponieważ od czasu do czasu przewijają się u mnie różne klocki oraz kable, miałem u siebie na jakiś czas kabel głośnikowy 3232. O ile w kwestii zakresu średniotonowego i wysokotonowego kabel sprawował się przyzwoicie, to w zakresie niskich tonów kompletnie mnie zaskoczył. Niskiego basu po prostu nie było. 

Słuchałem u siebie Czernego kota 3232  z zamiarem. kupna Słuchałem w innych systemach .

Kabel gra niesamowicie muzykalnie , barwnie nasyconym dźwiękiem  ,wokale są bajeczne, góra detaliczna nie ostra rozdzielcza  "taka złota   liśni świeci mieni się jest ciepła " .Kable doskonale sprawdzają się przy wieczornych odsłuchach , dla mnie we wszystkich systemach gdzie  słuchałem  w tym przedziale cenowym kabli glosnikowych i droższych  kabel niesamowity !!!

Ale nie został u mnie  dlaczego ?

Ze względu na to co pisze @Leszek B tj.bas niestety tu się nie sprawdził.

Kabel gra obłędnie wart swoich i większych pieniędzy ale nie w kwestii neutralności i pełnego pasma .Polecam sprawdzić u siebie bo może to być strzał w dziesiątkę!..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z tego co słyszałem to teraz będą w u tego samego dystrybutora japońskie kable Tiglon  które zdobyły Grand Prix w Japonii w 2020 roku 

Sam jestem bardzo ciekaw tych kabli w których zastosowano opatentowana metodę ekranowania taśmą magnezowa która okazała się że ma lepsze właściwości ekranujące niż aluminium i miedź 

4282759.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, szczypior88 napisał:

Kupię IC 3202. Ma ktoś na sprzedaż? 

Ja mam 2 sztuki ale Ci nie sprzedam ? za dobre są.  

Wiem, egoista ze mnie. 

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.