Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Black Cat Cable


Stas

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, EmilioE napisał:

Czyli klasyczne Czarne Koty!   ?

Los gatos negros...

Kotów nasłuchałem Ci się dostatek . 
Te są wyjątkowe . 
Gdybym miał porównać do któryś ...

to chyba najbliżej im do Stargate , mimo , że są inne . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam klubowiczów,

zaledwie od kilku dni jestem właścicielem IC 3202 i już proponuję jego odsprzedaż,  jeśli ktoś z klubu zainteresowany. PO prostu nie wpisuje się w moje oczekiwania lub też konfigurację systemu. Chociaż sam kable wyśmienity, jeśli chodzi o wysokie tony, rozdzielczość, szybkość i koherentność dźwięku.  I spokój jaki wprowadziły. U mnie brakuje trochę wypełnienia niższymi składowymi dźwięku. Takie mam upodobania i sprzęt. Jeśli ktoś zainteresowany, proszę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.02.2020 o 13:24, szczypior88 napisał:

Miałem okazję potestowac ostatnio model kabli 3232...

Juz wiem, że to będzie mój następny zakup. Jak dla mnie są wybitne! 

Nie chcę Pana martwić . 
Są zaraźliwe .

W dobrym tego słowa znaczeniu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

?

Dołączam do klubu z genialnym setem BCC 3232 głośnikowymi i  RCA The Tube. Jutro dojedzie jeszcze drugi IC, tym razem 3202. 

Kable zapewniają genialną spójność, muzykalność. Po ich wypięciu z systemu i teście innych kabli cały czas czegoś mi brakowało mając w głowie brzmienie Black Cat. 

Trudno dokładnie opisać co jest w tych kablach ale jest to coś wyjątkowego. U mnie w system wpasowały się idealnie pomimo tego,  że przez pierwsze kilka godzin wydawały się ostre i jasne. 

Edytowane przez sebgla

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2020 o 13:40, sebgla napisał:

?

Dołączam do klubu z genialnym setem BCC 3232 głośnikowymi i  RCA The Tube. Jutro dojedzie jeszcze drugi IC, tym razem 3202. 

Kable zapewniają genialną spójność, muzykalność. Po ich wypięciu z systemu i teście innych kabli cały czas czegoś mi brakowało mając w głowie brzmienie Black Cat. 

Trudno dokładnie opisać co jest w tych kablach ale jest to coś wyjątkowego. U mnie w system wpasowały się idealnie pomimo tego,  że przez pierwsze kilka godzin wydawały się ostre i jasne. 

Podziel się doświadczeniami? Jakiego okablowania używałeś? Z czym porownywales że te są  tak dobre? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pół roku gralem na secie Albedo Monolith.  Cierpiałem z powodu  pojawiającego sie efektu zmęczenia muzyką. Momentami bylo za ostro na górze. A teraz w bezposrednim starciu z BCC mialem na testy sety Glosnikowe Wireworld mini Eclipse +RCA Eclipse oraz glosnikowe Purist Audio Design Museasus+RCA Purist Genesis. PADy troche zaciemnialy. Wireworldy bardziej dynamicznie. Ale obu brakowalo tej spojnosci, muzykalnosci, tego czegos co mają BCC. 

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bogus18 napisał:

Podziel się doświadczeniami? Jakiego okablowania używałeś? Z czym porownywales że te są  tak dobre? 

Ja porównywałem z Acoustic Zen Absolute Cooper i Koty zostały a AZ poszły dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach u mnie systemie lepiej wpasowuje się RCA 3202. Wraz z głośnikowym 3232 tworzy genialne połączenie, które u mnie wypada lepiej niż RCA The Tube plus głośnikowy 3232.  Zatem set 3202 + 3232 zostaje u mnie na lata ?

Oba połączenia są genialne. Jak  zawsze są niuanse, które decydują, która z obu genialnych kombinacji jest lepsza w danym systemie ? Zatem będę szukał drugiej sztuki 3202.  The Tube  jeszcze nie wiem. Nie jest już produkowany więc praktycznie niedostępny.  Jeśli ktoś chciałby go przytulić to proszę o kontakt na priv. Nie oddam go za pół darmo, bo ledwie co go kupiłem ale może uda się dojść do porozumienia.

 

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje klub od dłuższego czasu ale do dzisiaj nic nie pisałem. Skoro jednak życie wstąpiło w to zacne grono to się pochwalę. Posiadam prawie cały set czarnych kotków: Inteconnect 3232, głośnikowe 3202, zasilające Silverstar oraz cyfrówkę Silverstar!75.

Zaczęło się od serii 32...  jako transakcja wiązana przy zakupie elektroniki Lector-a i tak się spodobało, że uznałem że pozostałe kable tez muszą być od tego producenta. Zestaw jest świetny i tym samym temat kabli w swoim systemie uznaje za zamknięty (na pewno na dłuższy czas). Nie są to może budżetowe kable ale relacja jakość/cena w stosunku do produktów konkurencji jest warta grosza.

Kable, kablami ale jest coś co przynajmniej w moim systemie zrobiło świetną robotę. Listwa zasilająca Lector Edison 230. Poprawiła się dynamika dźwięku, tło wyczyściło i uwypukliły się niuanse muzyki ukryte do tej pory. W moim odczuciu listwa wniosła więcej niż wymiana kabli zasilających. Proszę tego nie traktować mojego wpisu  jako nachalną reklamę tylko koleżeńską poradę aby przynajmniej sprawdzić w swoim systemie.-
 

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ od czasu do czasu przewijają się u mnie różne klocki oraz kable, miałem u siebie na jakiś czas kabel głośnikowy 3232. O ile w kwestii zakresu średniotonowego i wysokotonowego kabel sprawował się przyzwoicie, to w zakresie niskich tonów kompletnie mnie zaskoczył. Niskiego basu po prostu nie było. Średni bas był, ale kiedy częstotliwości schodziły w dół dźwięk się urywał. Ewidentnie brakowało niskiego basu. Słuchanie niskoschodzącego kontrabasu, fortepianu, nie mówiąc o organach, pozostawiało niedosyt. Do małych monitorów to może i dobra propozycja, ale przy kolumnach wolnostojących radzę dobrze sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące. Wiadomo, nikt w ciemno nie kupuje i każdy sprawdza przed zakupem ale po co marnować czas na błądzenie wsród ogromu możliwości. Które więc głośnikowe w cenie poniżej 3tys rekomendujesz? 

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Leszek B napisał:

Niczego nie będę rekomendował. Wiadomo, każdy ma inny system, w innej akustyce, każdy ma trochę inny gust. Nie odważyłbym się komuś doradzać kabel, nie znając systemu z którym ma on grać.

Dziwne. 

U mnie 3232 na basie wywijał niesamowicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, szczypior88 napisał:

Dziwne. 

U mnie 3232 na basie wywijał niesamowicie. 

Też się zdziwiłem. U mnie na innych kablach system schodził do czeluści piekieł, a 3232 operował w zakresie wyższego basu, ale jak trzeba było zejść nisko, to się urywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2020 o 18:07, Leszek B napisał:

Ponieważ od czasu do czasu przewijają się u mnie różne klocki oraz kable, miałem u siebie na jakiś czas kabel głośnikowy 3232. O ile w kwestii zakresu średniotonowego i wysokotonowego kabel sprawował się przyzwoicie, to w zakresie niskich tonów kompletnie mnie zaskoczył. Niskiego basu po prostu nie było. 

Słuchałem u siebie Czernego kota 3232  z zamiarem. kupna Słuchałem w innych systemach .

Kabel gra niesamowicie muzykalnie , barwnie nasyconym dźwiękiem  ,wokale są bajeczne, góra detaliczna nie ostra rozdzielcza  "taka złota   liśni świeci mieni się jest ciepła " .Kable doskonale sprawdzają się przy wieczornych odsłuchach , dla mnie we wszystkich systemach gdzie  słuchałem  w tym przedziale cenowym kabli glosnikowych i droższych  kabel niesamowity !!!

Ale nie został u mnie  dlaczego ?

Ze względu na to co pisze @Leszek B tj.bas niestety tu się nie sprawdził.

Kabel gra obłędnie wart swoich i większych pieniędzy ale nie w kwestii neutralności i pełnego pasma .Polecam sprawdzić u siebie bo może to być strzał w dziesiątkę!..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z tego co słyszałem to teraz będą w u tego samego dystrybutora japońskie kable Tiglon  które zdobyły Grand Prix w Japonii w 2020 roku 

Sam jestem bardzo ciekaw tych kabli w których zastosowano opatentowana metodę ekranowania taśmą magnezowa która okazała się że ma lepsze właściwości ekranujące niż aluminium i miedź 

4282759.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, szczypior88 napisał:

Kupię IC 3202. Ma ktoś na sprzedaż? 

Ja mam 2 sztuki ale Ci nie sprzedam ? za dobre są.  

Wiem, egoista ze mnie. 

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.