Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Black Cat Cable


Stas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy.  Mam na sprzedaż IC RCA 3202 o długości 1m. Stan bdb. Oryginalne opakowanie. Kontakt na priv lub poprzez olx gdzie ogloszenie właśnie wystawiłem.  Mam dwa komplety kabli. 

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.03.2021 o 17:54, sebgla napisał:

Koledzy.  Mam na sprzedaż IC RCA 3202 o długości 1m. Stan bdb. Oryginalne opakowanie. Kontakt na priv lub poprzez olx gdzie ogloszenie właśnie wystawiłem.  Mam dwa komplety kabli. 

Nieaktualne. Kable sprzedane. 

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Mam na sprzedaż kable głośnikowe 3232 o długości 2.5m. Wtyki bananowe. Stan bardzo dobry w oryginalnym opakowaniu. Zakupione u polskiego dystrybutora. Ogłoszenie też na OLX

Edytowane przez guinness_bis

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam, aczkolwiek ja osobiście tak na wszelki wypadek wpinam kable kierunkowo zgodnie z napisami na koszulce. Ot taka fanaberia 😉

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interconnect to od źródła do wzmacniacza, jeśli głośnikowe to od wzmacniacza do kolumn itp. Zgodnie z kierunkiem przepływu sygnału.

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, guinness_bis napisał:

Potwierdzam, aczkolwiek ja osobiście tak na wszelki wypadek wpinam kable kierunkowo zgodnie z napisami na koszulce. Ot taka fanaberia 😉

To nie Twoja fanaberia . Tak również zalecał mi słuchać na tym kocie dystrybutor sprzedawca Lector .Jak dostałem 3232 na odsłuchy podpiąłem zgodnie z napisami od wzmacniacza do kolumn ale dla pewności ( bo nie znalazłem strzałek ) zadzwoniłem do Lektora i takie zalecenie potwierdzenie .

Pozdrawiam i życzę super brzmienia na kotkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.