Jump to content
prezes83

Głośniki do pokoju 18m2

Recommended Posts

W dniu 12.08.2019 o 12:00, LukeW napisał:

Ja za niecałe 2,5 tyś kupowałem stx electrino 250+ , mam większy pokój i grają spoko, przy 18m2 powinno być ok. U mnie grają w parze z amplitunerem yamaha rx v750

W połączeniu z dobrym amplitunerem to niezły pomysł. W tej cenie to ta marka ma akurat spoko głośniki.

Edited by Karik

xavian
W dniu 9.09.2019 o 11:31, Karik napisał:

W połączeniu z dobrym amplitunerem to niezły pomysł. W tej cenie to ta marka ma akurat spoko głośniki.

Stxy z dobrymi amplitunerami w w pomieszczeniu około 18m2 dają rade 🙂 nawet w większych pomieszczeniach jest spoko.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forowiczów 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

I jak to często bywa...wybór padł na zupełnie coś innego :) 

Przesłuchałem Tannoy Xt6F, Pylon Sapphire 25, MA bronze 6, Q Acoustics 3050, Focal Aria 906, Dynaudio Emit M20, Dali Zensor 7,  w ostateczności w ucho wpadły MA Studio. Jednak jak już się podniósł nieco budżet to stwierdziłem, że może warto posłuchać coś  z jeszcze wyższej półki, i tym o to sposobem zakup zakończył się na MA Silver 200. Jestem jeszcze bardzo ciekaw jak brzmią Dali Opticon 2 i 5 oraz MA Silver 100, jednak nie było w okolicy takiej możliwości.

Teraz chyba czas na wzmacniacz, lub przejście w amplituner stereo.

Póki co dziękuję za sugestie i dyskusję w wątku :) 

wzmak też się zmienił? Jak ok 4k na kolumny, to posłuchałbym z naszej oferty Mission ZX-2. Zgrają się z resztą na pewno dobrze i nagłośnią bez problemu to pomieszczenie. 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 18 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Polecam Audiolaba 6000A poprawny wzmacniacz .W tej kategorii cenowej ciężko będzie dostać coś lepszego, oczywiście wszystko zależy od Twoich preferencji, jeżeli jednak lubisz dynamiczne dobre brzmienie bez upiększania to jest strzał w 10.

2 godziny temu, prezes83 napisał:

Czy ktoś wie, gdzie w okolicy Gliwic mógłbym wypożyczyć na odsłuch Rotela lub Audiolaba? 

jeśli chodzi o Rotela, to masz Top HiFi w Katowicach. Jeśli nie będą chcieli wypożyczyć, to pisz na priv. Coś zaradzimy 😉 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 18 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl