Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do Jolida 801a


marczmar

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się na zakup Jolidy 801A Jak wiadomo lampy nie są dość "wygodne" dla kolumn. Posiadam dość duże pomiszczenie ok 40 m2 i poszukuje kolumn o wysokiej skuteczności. Cena do 12 tys. zł. Jak wiadomo przy dzisiejszej ofercie rynkowej nie jest łatwo podjąć decyzję (i wszystkich posluchać) więc byłbym bardzo wdzięczny za podsunięcie jakiegoś sprawdzonego zestawienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiego pomieszczenia to może Jm&Lab Elektra 936 ?

[obrazekLUKASZ-241390_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru ale może warto jeszcze trochę poczekać na najnowszą wersję 502S. Jeśli chodzi o kolumny to polecam Audio Physic Virgo i Jm Lab Electra 926 z drugiej ręki. Z nowych warto zwrócić uwagę na B&W 704 lub 703, Vienna Acoustique Bethoveen, BC Acoustique Niger lub Gange. Vienne i B&W możesz posłuchać w Top HiFi gdzie sprzedają również Jolide. Bardzo dobre do dużych pomieszczen są BC Acoustique które mogą grać bardzo głośno czystym, nie zniekształconym dzwiękiem. Powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oblon

Co by nie pisać ,801 jest o dwie klasy lepszym modelem od 502.

Słuchałem obydwu wzmacniaczy i do dziś nie mogę pojąć entuzjastycznych opinii dotyczących przeciętnej 502.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

marczmar

Koniecznie posłuchaj czegoś z oferty Triangla,to wyśmienita firma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie radzę posłuchać z LV Auditorium. To kolumny stowrzone do takich wzmaniaczy jak Jolka 801. W Warszawie są te kolumienki teraz w Audioforte na Rejtana 3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Frank, przecież oblon pisał o nowej 502 z literką s a nie o 502b - te dwa modele różnią się od siebie nie tylko tym że 'S'-ka ma pilota - są choćby inne lampy. Mam porównanie bo słuchałem 502b a 502s mam w domu i pomimo bardzo srednich kabli i kolumn w domku gra ona (dla mnie) słyszalnie lepiej niż 502b.

 

Pozdrawiam

RadekL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja póki co do lamp sie przymierzam, słuchałem wmazniczy lampowych, w tym Jolidy, z kolumnami Triangli i dla mnie idealne połączenie

 

swoją drogą ciekawe, czy 801 jest lepsza od 502; słyszałem inne opinie, że 502 choć tańsza to lepsza; niestety 801 nie słuchałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wist

Nie ma żadnego porównania między tymi modelami.Być może te opinie wynikają z faktu dość wysokiej ceny 801(co uniemożliwia zakup).

W takim przypadku można sobie wyśnić wyższość 502 nad 801.

Niestety rzeczywistość jest brutalna,różnica jest i to w dodatku ogromna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>radekl

widzę, że już możesz rozkoszować się nowym zestawikiem Jolidy. Czytałem w innym wątku, że ściągnąłeś go z Hong Kongu. Jestem ciekaw ile Cie to wszystko kosztowało ponieważ przymierzam się do podobnego zakupu. Moze w wątku Chińskie cuda podzieliłbyś sie swoimi doświadczeniami w imporcie z Chin a także pierwszymi wrażeniami z odsłuchów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, będę słuchał, swoją drogą w cenie 801, to i np. można kupić Jadis, wyższe modele ASL i parę innych zabawek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięuje bardzo za tak szybką odpowiedź Mam jeszcze pytanie: Czy ktoś słuchał tej Jolki z Nautiliusami 804 i czy miał ktoś dłuższą styczność z kolumnami ZU Druid lub Definition?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

No więc opisuję jak to ściągnąłem. Całą operację rozpocząłem tuż przed Świętami - w związku z tym że było parę dni wolnych (święta, sylwek, nowy rok) + przesunięcie czasu z Hong-Kongiem :) to ustalanie szczegółów zajęło mi w sumie około dwóch tygodni. Finalna decyzja podjęta została 3 stycznia i wtedy oficjalnie wysłałem maila do dystrybutora.

Od tego dnia wszystko szło następująco:

5 stycznia - przelew do Hong-Kongu - tego samego dnia wysłałem potwierdzenie do dystrybutora żeby mi zarezerwował sprzęcior bo zostały tylko 2 sztuki na magazynie ....

10 stycznia (rano naszego czasu) - potwierdzenie z H-K że kasa doszła

10 stycznia (po południu) - informacja od dystrybutora z numerem listu przewozowego

12 stycznia (rano) - przesyłka w Polsce

12 stycznia (wieczorem) - sprzęt u mnie w domu bo sam odebrałem od firmy kurierskiej - gdybym nie odebrał to 13-go przywiózł by go kurier, co nie było by głupim pomysłem bo wzmak ponadrywał mi mięśnie - ta cholera waży sporo ponad 25kg

 

Koszty

--------

Sprzęt : JD502S - 688USD, JD100S - 516USD

Przewózka : 453USD + 26USD ubezpieczenie (nie wiem czemu ubezpieczenie płaci się od wagi a nie wartości, ale w razie zagnięcia przesyłki wychodzi że za każde 1kg dostaje się 45EUR, czyli za ten zestaw ponad 1600EUR)

VAT i cło : na CD jest 10% cło, na wzmak 6,5%. Z VATem jest inaczej, bo najpierw do wartości dodaje się cło a potem dopiero od tej sumy jest liczone 22%

 

"wujek dobra rada" ;-)

-----------------------------

Przewózka 1- nie korzystajcie z DHL'a bo u nich koszt przewózki to 850USD !!!! Ja kazałem wysłać TNT co kosztowało 400 dolków mniej

 

Przewózka 2 - sprzedawca pobierze od Was kasę za przewóz, ale jeśli każecie mu koszt przewozu wstawić na FV to i od tej kwoty zapłacicie cło i VAT - u nas w kraju koszty przewozu podnoszą wartość sprzętu i dlatego od tego też się płaci cło i VAT !! Jeśli nie będzie na FV kosztów przewózki to na FV pod towarami musi być napisane DDU WARSAW/POLAND - bez takiego tekstu policzą Wam ryczałt - wychodzi to około 11USD za 1kg wagi. I ten ryczałt też jest brany do cła i VATu

 

Przewózka 3

Sprzęt przyszedł w oryginalnych pudłach - mogę uspokoić osoby obawiające się że coś się uszkodzi w drodze- małe szanse. Lampy były tak zapakowane że można by je z 5 metrów rzucić i nic by się nie stało, mimo tego że są to KT88 które uznawane sa za bardzo delikatne

 

Przelew - do samego kosztu zestawu trzeba doliczyć prowizje i tak w PEKAO S.A wyszło tych prowizji około 200PLN

 

VAT i cło - obydwie te kwoty płaci się od wartości jaka jest wpisana na FV od dostawcy. Oczywiście powinno tam być tyle ile faktycznie zapłaciliście (i załóżmy że tak faktycznie jest ;-) ), ale jeśli dostawca wpisze że cały set kosztował np 350+450USD to od tej kwoty zapłacicie cło i VAT, chyba że na sprzęcie się znają (a nie znają się ;-) ) celnicy na odprawie celnej i zakwestionują tą wartość i wtedy naliczą te kwoty od wartości jaką sobie sami określą.

 

Odprawa celna

Sprzęt nie był ruszony - bałem się czy sobie nie otworzą żeby popatrzeć, ale nawet nie ruszyli. Pewnie przeszło przez skaner i na tym koniec.

 

Problemy językowe

W kontaktach z dostawcą nie ma żadnych, za to jak przysłali sprzęt setnie się uśmiałem oglądając "krzaki" w oryginalnej instrukcji po chińsku :-). Niestety jeszcze jakiś czas nie będzie wersji angielskiej, ale mam przyżeczenie że jak się pojawi to dostanę ją w wersji eleketronicznej.

 

Namiary

-----------

najlepiej pisać na [email protected] - stamtad przypiszą Was do któregoś ze sprzedawców. Ja miałem takiego gościa z którym można było wszystko załatwić - część rzeczy załatwialiśmy telefonicznie, ale bardzo był pomocny

 

Mam nadzieję że wyczerpałem temat, ale jeśli ktoś potrzebuje dodatkowych informacji o których zapomniałem wspomnieć proszę śmiało do mnie pisać. Namiary są w 'o mnie'

 

Pozdrawiam

RadekL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na e-bayu pod poniższym linkiem można obejrzeć ładne zdjęcia Jolidy 100S z zewnątrz i od środka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JD100S (i 502s też) - chyba jeszcze odrobinkę za wcześnie żeby opisywać ten sprzęt pod kątem jego charakterystyki dzwiękowej - narazie się to wszystko wygrzewa - co zresztą odrobinkę czuć w powietrzu :).

Jak dla mnie najbardziej rzucającą się cechą całego zestawu jest bardzo piękna średnica, uporządkowana scena i dzwięk który po prostu istnieje w powietrzu a nie wydobywa się wprost z głośników. I druga rzecz która mnie pozytywnie zaskoczyła to bas. Odmiennie do innych wzmaków lampowych podobnej klasy ten bas jest bardzo przyzwoicie kontrolowany mimo tego że potrafi naprawdę nisko zejść - wzmak trzyma ten bas "za twarz" i nie ma jakiś niekontrolowanych buczeń i długiego wygasania. Mam troszę zastrzeżeń co do góry, choć może to przyzwyczajenie z poprzedniego zestawu - zresztą te kable co mam teraz też nie są rewelacyjne. Mam nadzieję ze niedługo je zmienie, choć jeszcze nie bardzo wiem co pójdzie w ich miejsce.

 

Pozdrawiam

RadekL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parsec-> Ja podejrzewam, że to specjalne śruby audiofilskie, które pomimo kontrowersyjnego wyglądu z pewnością eliminują niekorzystny wpływ słabych sieciówek oraz innych tego typu elementów :-)))

Swoją drogą od odtwarzacza za 1500 PLN więcej bym nie wymagał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>radekl

wielkie dzięki za tak wyczerpujące informacje dotyczące importu z HK. Myślę, że tą szczegółowością informacji zadowoliłeś wszystkich zainteresowanych taką drogą pozyskania sprzętu najwyższej klasy. Teraz czekam już tylko na opinie z odsłuchów jak klocki będą już wygrzane. Życzę wielu niezapomnianych wrażeń podczas "przeobrażania się poczwarki w motyla".

Pozdrawiam

PN

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>oblon : Dzięki za życzenia !

 

Cieszę się że moje informacje uznaliście za wyczerpujące. Napewno znajdziecie już niedługo opinię o tych dwóch klockach. Postaram sie napisać ją jak najabrdziej wyczerpująco i obiektywnie jak tylko będę w stanie. Myśle że ten szczegółowy opis operacji importu i opinie będą na tyle przekonujące że znajdzie się pare chętnych osób na ten sprzęt, bo naprawdę warto - nie wiem czy w tej cenie w Polsce można kupić coś porównywalnego - chyba nie.

 

Pozdrawiam

RadekL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marczmar->jestem jednym z chyba bardzo wąskiej (mam nadzieję że nie jednostkowej) grupy posiadaczy Druid'ów w Polsce. Wersja mkIV. Nota bene gra to z JD502B. Co chciałbyś wiedzieć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesuje mnie bas Czy nie jest aby zbyt mocny gdyz akustyka mojego pomieszczenia pozostawia troche do zyczenia a zamin zrobie remont to potrwa jakis czas :) Kolejna sprawa jest jak zestaw ten wspolgra z rockiem a przede wszystkim czy w momencie lekkiej "sieczki" nadaje sie do przyjemnego sluchania? Krotko mowiac prosze Cie o charakterystyke brzmienia. A tak na zakonczenie interesuje mnie roznica miedzy Druidami a Definition? Czy rzeczywiscie warto dolozyc tak duza sume?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druid nie ma mocnego (uważam, że to synonim do "głośnego"?) basu. Natomiast kontrola jest bardzo dobra w szczególności zważywszy na 30centymetrową średnicę bądź co bądź głośnika szerokopasmowego. O sejsmicznych zakresach zejścia nie ma mowy ale sięga bez większego problemu do 30-35Hz. Jednakże to nie są kolumny do 40m2, maksimum 20-25. W większych pomieszczeniach podstawa basowa jest zbyt słabo zaznaczona. Nie daj się zwieść rozmiarom membrany, znaczenie ma tu również obudowa, która nie jest bas-reflexem mimo, że jest wentylowana (od spodu). Nie wiem czy to dobre kolumny do rocka, nie słucham tej muzyki i w konsekwencji nie dobierałem ich pod tym kątem. Siłą tych przetworników jest mikro i makro dynamika (w tym naprawde słychać owe 101dBWm), spójność dźwięku typowa dla rozwiązań opartych na głosnikach szerokopasmowych i bardzo dobra góra pasma, analityczna ale gładka, bez żadnych nieprzyjemnych ostrości choć także z pewną dźwiękową manierą (czy jak to teraz trendy: sygnaturą), którą się lubi albo nie. Jeśli chodzi o "sieczkę" to Zu nie ulepi Ci z niej bałwanka, bez obaw tyle tylko że w 40m2 nie zatrzęsie żołądkiem. Definision nie słuchałem... zdecydownie poza moim budżetem, ale wydaje mi się że 4 30centymetrowe membrany napędzane sekcją aktywną są w stanie zrobić małe przemeblowanie i pomasować żołądki sąsiadów w promieniu kilkudziesięciu metrów. Trochę szkoda, że nie mają czegoś pośredniego zrobionego nawet kosztem efektywności. Pewną opcją jest dedykowany sub (Fundation) lecz to typowy amerykaniec czyt. mógłby robić za poważną przeszkodę terenową na poligonie. Jeżeli rozmiar nie ma znaczenia to może warto rozważyć taką opcję i zaoszczędzić 1/3 ceny Definision. Jeżeli masz więcej pytań to zapraszam na priv ([email protected]) bo nas tu wyklną, że nie trzymamy tematu wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss... cofam stwierdzenie o nietrzymaniu tematu. Właśnie zauważyłem, że nie dotyczy mnie. Co zresztą nie zmienia faktu, że czekam na opinie o 502S z zainteresowaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co do gwarancji proponuję poczytać tutaj :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Natomiast asortyment jest na www.anewdigital.com - można próbować zamówić rzeczy spoza tej listy o ile tylko będą w stanie sprowadzić

 

Pozdrawiam

RadekL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekl

 

"Przewózka 2 - sprzedawca pobierze od Was kasę za przewóz, ale jeśli każecie mu koszt przewozu wstawić na FV to i od tej kwoty zapłacicie cło i VAT - u nas w kraju koszty przewozu podnoszą wartość sprzętu i dlatego od tego też się płaci cło i VAT !! Jeśli nie będzie na FV kosztów przewózki to na FV pod towarami musi być napisane DDU WARSAW/POLAND - bez takiego tekstu policzą Wam ryczałt - wychodzi to około 11USD za 1kg wagi. I ten ryczałt też jest brany do cła i VATu"

 

Czy jeżeli nie mieszkam w Warszawie to "DDU WARSAW/POLAND" się nie zmienia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.