Skocz do zawartości
IGNORED

Czyżby nowy wektor ataku?


Gość Sine Metu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

Dramat we Frankfurcie nad Menem. Erytrejczyk pchnął pod pociąg matkę z dzieckiem

 

Ośmioletni chłopiec pchnięty pod pociąg na dworcu głównym we Frankfurcie nad Menem zginął na miejscu. Matka zdołała się uratować.

 

Czterdziestoletni mężczyzna pchnął matkę z dzieckiem pod pociąg we Frankfurcie nad Menem

 

W poniedziałek doszło do dramatycznego zajścia na peronie siódmym dworca głównego we Frankfurcie nad Menem. Krótko przed godziną 10-tą mężczyzna pchnął matkę z ośmioletnim chłopcem pod najeżdżający dalekobieżny pociąg ICE. Dziecko zginęło na miejscu, 40-letnia kobieta zdołała się uratować. Jak wynika z dochodzenia, między sprawcą i ofiarami nie było żadnych osobistych powiązań.

 

Przechodnie obezwładnili sprawcę

 

Świadkami dramatycznego wydarzenia było wiele osób. Jak zeznały, mężczyzna celowo pchnął kobietę z dzieckiem pod pociąg, a następnie rzucił się do ucieczki. Zatrzymany został przez przechodniów już poza terenem dworca. Pochodzący z Erytrei czterdziestolatek został zatrzymany przez policję. Wydział zabójstw wszczął dochodzenie. Wciąż niejasne pozostają motywy czynu. Na dworzec wezwano 16 karetek oraz helikopter, gdyż po zajściu doszło do dramatycznych scen. Jak powiedziała jedna z pasażerek ICE 529 z Duesseldorfu, pod kołami którego zginął ośmiolatek: „ludzie płacząc, osuwali się na ziemię”. Wielu podróżnym oraz przechodniom natychmiast zapewniono opiekę medyczną. Wg innego świadka wydarzeń na peronie przebywało mnóstwo dzieci. Jedna z konduktorek, która obserwowała zajście z innego pociągu, histerycznie krzyczała.

 

Atakował inne osoby

 

Podejrzany, który wg świadków nosił czarne spodnie i podkoszulek oliwkowego koloru, usiłował zepchnąć z peronu jeszcze trzecią osobę. Jednak udało się jej na czas przejść w bezpieczne miejsce, jak poinformowała frankfurcka policja.

 

Okresowo zostały zamknięte perony 4 i 9. Trzeba się liczyć z zakłóceniami w rozkładzie jazdy pociągów. Niektóre połączenia zostały skreślone. Deutsche Bahn nie mogło podać dokładnych informacji, jak długo potrwają obecne utrudnienia.

 

Przypadek z Voerde

 

Do podobnego zajścia jak we Frankfurcie doszło 20 lipca na dworcu w Voerde w Nadrenii Północnej-Westfalii. 28-letni mężczyzna zaszedł od tyłu 34–letnią kobietę i pchnął ją pod nadjeżdżający pociąg. Sprawca przebywa obecnie w areszcie śledczym. Także w tym przypadku, jak wynika ze śledztwa, między sprawcą i ofiarą nie było żadnych powiązań. 

 

(hessenschau/jar)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sine Metu napisał:

Do podobnego zajścia jak we Frankfurcie doszło 20 lipca na dworcu w Voerde w Nadrenii Północnej-Westfalii. 28-letni mężczyzna zaszedł od tyłu 34–letnią kobietę i pchnął ją pod nadjeżdżający pociąg

Z jakiego rejonu świata lub z jakiego państwa pochodził? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
FUD

W Deutsche Welle? 

https://p.dw.com/p/3Mu4X556dffd318b2fbec4e5241b63edc0804.jpg

Z jakiego rejonu świata lub z jakiego państwa pochodził? 

 

Ten wcześniej, z Kosowa.

 

https://www.theguardian.com/world/2019/jul/29/boy-8-dies-mother-pushed-on-train-tracks-germany-frankfurt

 

"The incident follows the death of a 34-year-old woman nine days ago, who was pushed in front of a regional train in Voerde in the western state of North Rhine-Westphalia in what is also believed to have been an unprovoked attack.

 

The 28-year-old suspect, who was of Kosovo Serb origin and identified only as Jackson B, according to German police protocol, was known to police. He is being held in custody and is not thought to have known the victim.

 

Witnesses told police a man had approached the woman from behind without speaking and pushed her on to the track. The suspect has so far refused to answer questions.

 

Passengers waiting for trains in Germany are being advised to scan the platform for distressed or troubled faces and to stand at least two metres away from the platform edge.

 

Unlike in the UK, there are no ticket barriers at German train stations, so anyone can get on to a platform whether or not they have a ticket."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż... tzw "kultura zachodu" kreuje modę na realizację kaprysów, kosztem ryzyka utraty rzeczy najważniejszych. Ktokolwiek by za tym nie stał, to takich przypadków będzie coraz więcej. Kuriozalne, że dzięki przeciwnikom średniowiecza, ludzkość właśnie do średniowieca powraca. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań pieprzyć bzdury.

U nas przestępczości nie ma? Już zapomniałeś o tatusiu, który zarżnął 5-letniego synka, a potem skoczył pod pociąg? To też na skutek realizacji kaprysów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pieprzysz bzdury. BTW podałeś doskonały przykład na to, o czym ja pisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, d-t-x napisał:

Przestań pieprzyć bzdury.

Nawiedzonego nie przekonasz. A wręcz przeciwnie, zaraz będziemy mieli tu piętnaście wpisów o niczym i o wszystkim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem dziś do chaty i już od progu wołam do Mojej:

- Ani mi się waż stawać blisko krawędzi peronu!!!

Spojrzała na mnie, jak na przygłupa:

- Jacuś. Od dziesięciu lat nie staję...

 

Niby kobita, a swój rozum ma.

1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

Nawiedzonego nie przekonasz. A wręcz przeciwnie, zaraz będziemy mieli tu piętnaście wpisów o niczym i o wszystkim.

Tylko się musi rozpędzić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle. Nowy wątek więc tradycyjnie pojawia się @szymon1977aby również tutaj prowokować pyskówki swoim (nazwijmy to najdelikatniej) osobliwym spojrzeniem na każdą sprawę. Zgodnie z zasadą "mącę więc jestem". Szkoda że tylko w taki sposób potrafi się realizować.

Zacznie od obłudnego i świętoszkowatego "a może coś merytorycznie"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, d-t-x napisał:

U nas przestępczości nie ma?

Pomijając nawet słuszność tego, co napisałem, to czy uważasz, że wpływ kultury zachodu kończy się na granicy polsko-niemieckiej? A w kulturze wschodu przestępczości nie ma?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Wpadłem dziś do chaty i już od progu wołam do Mojej: - Ani mi się waż stawać blisko krawędzi peronu!!! Spojrzała na mnie, jak na przygłupa: - Jacuś. Od dziesięciu lat nie staję... 

 

 

Mądra kobita, pozdrów serdecznie. Mnie np. metro też nigdy z przodu nie trzymało.

 

PS. Teraz muszę poczekać kwadrans aby umieścić oddzielny wpis w temacie wątku.

 

To znaczy aby się zastanowić czy nie chodzi o to abyśmy nie czuli się bezpiecznie nawet na peronie, czekając na pociąg z/do pracy.

 

No to niech już będzie razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sine Metu napisał:

To znaczy aby się zastanowić czy nie chodzi o to abyśmy nie czuli się bezpiecznie nawet na peronie, czekając na pociąg z/do pracy.

Jeśli te dwa przypadki są ze sobą powiązane, to chyba tylko o to może chodzić. Modny dziś "luz" w zasadzie wyklucza poczucie bezpieczeństwa, więc nic nadzwyczajnego, gdyby ktoś woadł na pomysł w czuły punkt trafić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Jeśli te dwa przypadki są ze sobą powiązane, to chyba tylko o to może chodzić. Modny dziś "luz" w zasadzie wyklucza poczucie bezpieczeństwa, więc nic nadzwyczajnego, gdyby ktoś woadł na pomysł w czuły punkt trafić.
Te przypadki mogą być bardzo luźno, powiązane. Na zasadzie, że ktoś coś takiego wymyślił.

I to jest atak na nas, na normalne życie zwykłych ludzi.

A konsekwencje będą straszne dla nich, nie dla nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Bezlitosna Niusia said:

Wpadłem dziś do chaty i już od progu wołam do Mojej:

- Ani mi się waż stawać blisko krawędzi peronu!!!

Spojrzała na mnie, jak na przygłupa:

- Jacuś. Od dziesięciu lat nie staję...

Mnie takie refleksje naszły jakieś pół roku temu. Widocznie Twoja Pani ma lepsze wyczucie do zmian społecznych, albo pewne rzeczy przychodzą do nas z opóźnieniem. Trudno powiedzieć co dokładnie dzieje się z naszym społeczeństwem, ale fakt jest faktem - takich aktów kretyńskiej nienawiści do przypadkowych przechodniów będzie więcej. Pytanie co temu konkretnemu delikwentowi zrobią - uznają za chorego, a więc niewinnego i wypuszczą, czy spotka go choćby namiastka kary. Pewnie się nie dowiemy, europejskie media nie mają w zwyczaju śledzić takich przypadków tak jak amerykańskie. Nasze społeczństwa są o wiele mniej obywatelskie.

Ja bym obstawiał jako przyczynę powszechny kulturowo "sięnależyzm" - prawa dziecka, deklaratywne obiecywanie wszystkiego każdemu, "wyrównywanie szans" - a potem medialne lansowanie celebryckich wzorców i dość przykry dysonans poznawczy. Przyszli imigranci też opowiadają sobie niestworzone rzeczy o Kingsajzie, a potem spotyka ich srogie rozczarowanie, jako że z ich umiejętnościami i mentalnością nie mają szans na jakiś wyższy status. A do tego odbiegają od hollywood'zkich kanonów urody, więc ich szanse na "bladź pierwowo sorta", co obiecywali sobie przed podróżą, są praktycznie zerowe.

Znajoma opowiadała mi taką historię - grupą ludzi z pracy (informatyka, kraj zachodnioeuropejski) wybrali się do klubu, w grupie był Hindus, singiel, któremu ów status bardzo przeszkadzał. Namówili go wreszcie żeby podbił do jakiejś panny w owym klubie. Panna zapytała go o numer telefonu ... bardzo nordycko wygladającego "coach'a", który z jak najlepszymi intencjami pracował nad jego ośmieleniem. A to był przypadek imigranckiej elity, profesjonalista z dobrą pracą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Sine Metu napisał:

Ten wcześniej, z Kosowa.

Nie 100%-ach pasuje do teorii anty imigranckich, ale pewnie PiS jakoś da radę to dopasować ;-).

2 godziny temu, misiomor napisał:

Mnie takie refleksje naszły jakieś pół roku temu.

Ja na krawędzi peronu nie staję od czasu kiedy zacząłem samodzielnie i logicznie myśleć, to było dawno temu. Wolę wejść ostatni do wagonu kolejki/tramwaju.  

3 godziny temu, misiomor napisał:

Trudno powiedzieć co dokładnie dzieje się z naszym społeczeństwem,

Nienawiść była komasowana długo w umysłach wielu ludzi, za sprawą polityki PiS po prostu wylała się na zewnątrz szczególnie z ludzi o prymitywnym sposobie postrzegania otaczającej rzeczywistości. PiS tworzy/wskazuje im wrogów a oni nienawidzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, szymon1977 napisał:

No coż... tzw "kultura zachodu" kreuje modę na realizację kaprysów, kosztem ryzyka utraty rzeczy najważniejszych. Ktokolwiek by za tym nie stał, to takich przypadków będzie coraz więcej. Kuriozalne, że dzięki przeciwnikom średniowiecza, ludzkość właśnie do średniowieca powraca. 

Aj tam.

To pewnie jakiś inżynier lub lekarz z problemami psychicznymi.

W każdym kraju to może się przecież zdarzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Lech36 said:

Nienawiść była komasowana długo w umysłach wielu ludzi, za sprawą polityki PiS po prostu wylała się na zewnątrz szczególnie z ludzi o prymitywnym sposobie postrzegania otaczającej rzeczywistości. PiS tworzy/wskazuje im wrogów a oni nienawidzą.

Myślisz że złowrogie macki PiS'u sięgnęły aż do umysłów Erytrejczyków z Frankfurtu nad Menem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Sine Metu napisał:

 

Dramat we Frankfurcie nad Menem. Erytrejczyk pchnął pod pociąg matkę z dzieckiem

 

Ośmioletni chłopiec pchnięty pod pociąg na dworcu głównym we Frankfurcie nad Menem zginął na miejscu. Matka zdołała się uratować.

 

Czterdziestoletni mężczyzna pchnął matkę z dzieckiem pod pociąg we Frankfurcie nad Menem

 

W poniedziałek doszło do dramatycznego zajścia na peronie siódmym dworca głównego we Frankfurcie nad Menem. Krótko przed godziną 10-tą mężczyzna pchnął matkę z ośmioletnim chłopcem pod najeżdżający dalekobieżny pociąg ICE. Dziecko zginęło na miejscu, 40-letnia kobieta zdołała się uratować. Jak wynika z dochodzenia, między sprawcą i ofiarami nie było żadnych osobistych powiązań.

 

Przechodnie obezwładnili sprawcę

 

Świadkami dramatycznego wydarzenia było wiele osób. Jak zeznały, mężczyzna celowo pchnął kobietę z dzieckiem pod pociąg, a następnie rzucił się do ucieczki. Zatrzymany został przez przechodniów już poza terenem dworca. Pochodzący z Erytrei czterdziestolatek został zatrzymany przez policję. Wydział zabójstw wszczął dochodzenie. Wciąż niejasne pozostają motywy czynu. Na dworzec wezwano 16 karetek oraz helikopter, gdyż po zajściu doszło do dramatycznych scen. Jak powiedziała jedna z pasażerek ICE 529 z Duesseldorfu, pod kołami którego zginął ośmiolatek: „ludzie płacząc, osuwali się na ziemię”. Wielu podróżnym oraz przechodniom natychmiast zapewniono opiekę medyczną. Wg innego świadka wydarzeń na peronie przebywało mnóstwo dzieci. Jedna z konduktorek, która obserwowała zajście z innego pociągu, histerycznie krzyczała.

 

Atakował inne osoby

 

Podejrzany, który wg świadków nosił czarne spodnie i podkoszulek oliwkowego koloru, usiłował zepchnąć z peronu jeszcze trzecią osobę. Jednak udało się jej na czas przejść w bezpieczne miejsce, jak poinformowała frankfurcka policja.

 

Okresowo zostały zamknięte perony 4 i 9. Trzeba się liczyć z zakłóceniami w rozkładzie jazdy pociągów. Niektóre połączenia zostały skreślone. Deutsche Bahn nie mogło podać dokładnych informacji, jak długo potrwają obecne utrudnienia.

 

Przypadek z Voerde

 

Do podobnego zajścia jak we Frankfurcie doszło 20 lipca na dworcu w Voerde w Nadrenii Północnej-Westfalii. 28-letni mężczyzna zaszedł od tyłu 34–letnią kobietę i pchnął ją pod nadjeżdżający pociąg. Sprawca przebywa obecnie w areszcie śledczym. Także w tym przypadku, jak wynika ze śledztwa, między sprawcą i ofiarą nie było żadnych powiązań. 

 

(hessenschau/jar)

 

 

 

"Pochodzący z Erytrei czterdziestolatek został zatrzymany przez policję"

E tam zatrzymali.

Pewnie zanotowali i pogrozili palcem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, misiomor napisał:

Myślisz że złowrogie macki PiS'u sięgnęły aż do umysłów Erytrejczyków z Frankfurtu nad Menem?

To było o fanach PiS i ich odwiecznej nienawiści do wszystkiego co się rusza oprócz tych co na nich głosują, choć też nie traktują ich pewnie wylewnie bo elektorat bywa fałszywy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lech36 napisał:

To było o fanach PiS i ich odwiecznej nienawiści do wszystkiego co się rusza oprócz tych co na nich głosują(...).

Można podyskutować na przykładzie wybranych cytatów, choćby z dzisiejszej dyskusji, czy antyfani PiS są pod tym względem inni. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amator 2b napisał:

Aj tam.

To pewnie jakiś inżynier lub lekarz z problemami psychicznymi.

W każdym kraju to może się przecież zdarzyć.

W zasadzie tak. Niestety w kulturze zachodu nie możesz powiedzieć "to zwykły świr", bo usłyszysz, że "dyskryminujesz osoby o odmiennych poglądach". No i świry chodzą między nami, co raz więcej świrów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Zyzol napisał:

Można podyskutować na przykładzie wybranych cytatów, choćby z dzisiejszej dyskusji, czy antyfani PiS są pod tym względem inni.

Nienawiść ma to do siebie że bywa zaraźliwa, jednak epidemia zaczęła się od PiS. W tej partii skupiają się największe pokłady nienawiści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lech36 napisał:

...jednak epidemia zaczęła się od PiS. 

Żenada...

- To on zaczął!

- Nie, to on zaczął!

- Nie prawda, to on zaczął!

- Kłamstwo, to on zaczął!

A może by tak wyrosnąć z piaskownicy? I na temat porozmawiać, zamiast wszystko do alergii na PiS i KK sprowadzać? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, szymon1977 napisał:

Żenada...

Wezbranie fali nienawiści nastąpiło chwilę po słynnym zdarzeniu w 2010 roku. Fala wzbiera cały czas i lada chwila się załamie i zrobi w Polsce spustoszenie. Pierwsze symptomy już są.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lech36 napisał:

Wezbranie fali nienawiści nastąpiło chwilę po słynnym zdarzeniu w 2010 roku. Fala wzbiera cały czas i lada chwila się załamie i zrobi w Polsce spustoszenie. Pierwsze symptomy już są.

Niby tak. Ale bez przesady, PiS i KK to tylko trybiki w maszynie, reakcja na upadek moralny i obyczajowy, który idzie do nas z zachodu.

-----

25 minut temu, skynyrd napisał:

Zmieszaj się szymon z Galilei, ale nie wstrząśnij.

Nie bój się o mnie. Pisz, że moje wpisy Cię sprowokowały, więc za Twoje wpisy to mnie moderacja powinna ukarać. Nie rusza mnie to zbytnio. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, szymon1977 napisał:

Niby tak. Ale bez przesady, PiS i KK to tylko trybiki w maszynie, reakcja na upadek moralny i obyczajowy, który idzie do nas z zachodu.

O ile mnie pamięć nie zawodzi to Ty wybrałeś egzystencję w tym "upadku moralnym i obyczajowym". Nasz upadek jest tylko i wyłącznie emitowany przez PiS i jego zmasowaną propagandę. To PiS podżega do nienawiści choć pewnie w TVPiS tego nie widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lech36 napisał:

O ile mnie pamięć nie zawodzi to Ty wybrałeś egzystencję w tym "upadku moralnym i obyczajowym". 

A co to ma do rzeczy? Chyba tylko tyle, że piszę o tym, co widać.

9 minut temu, Lech36 napisał:

To PiS podżega do nienawiści... 

I dlatego Forum nienawiścią trolują przeciwnicy PiS? Proszę Lechu, skończ. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.