Jump to content
miki450

Kable MB lub Ariniaudio - opinie?

Recommended Posts

Mam prośbę o opinie nt. w/w producentów i produktów.

Obie manufaktury są polskie, dużo bardziej rozbudowaną stronę ma arini.

Czy macie jakieś doświadczenia z produktami tych firm?

O MB coś jeszcze można znaleźć ale arini jest zagadką.

Aż dziwne bo na stronie są takie opisy i zdjęcia jakby to były najlepsze produkty w Polsce i nie tylko.

Ktoś, coś może przybliżyć?

"Sanktuarium high endu", "Olimp brzmienia", itp, itd.

Skutecznie się zniechęciłem. Dziękuję.

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Trochę zbyt ogólne te pytanie. Mam kabel M&B Diamond ponad rok. Zamówiłem mailowo, dostałem w ciągu niecałych dwóch tygodni, zgodnie z zapowiedzią, więc kontakt ok i moje doświadczenia pozytywne. Na forum jest klub M&B, ale to pewnie google powiedział. Na innym forum jest więcej porównań, ale w ramach tej samej marki.

Arini w ogóle nie znam.

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Wiem, że pytanie jest ogólne.

Na tą chwilę  interesuje mnie jakość wykonania przewodów i doświadczenia związane z producentem.

Dźwięku posłucham, jeśli zdecyduję się na ew. wypożyczenie.

Posiadam mb audio głośnikowe, interkonekty, cyfrowy. Wykonanie bardzo porządne. Kontakt z producentem bezproblemowy.

Posted (edited)

miki450

Ja miałem wielokrotnie droższe setupy Albedo czy Equilibrium. Przypadkowo w necie trafiłem na test AriniAudio i postanowiłem sam się przekonać.

Opinie moją i innych masz w zakładce OPINIE.

A że okablowanie w mojej ocenie wyśmienite cena/jakość więc założyłem klub AriniAudio.

Nadmienię że Albedo czy Equilibrium to dobre produkty. Jednak w moim systemie najlepiej wypadły AriniAudio.

MB nie miałem okazji posłuchać.

Pzdr.

Edited by Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

U mnie głośnikowe Aurora 2, RCA: Diamond, coaxialny: Diamond. Mogę polecić, szczególnie głośnikowe pomogły ogarnąć syblianty bez ich przymulenia

• Like 1

Kiedyś miałem RCA MB na testach i jakoś nie wpasowały się, najlepiej wypadł ten ze złotem. Jeśli chodzi o AriniAudio to potwierdzam opinie Patryka. Jak dla mnie super

Czołem. Dziękuję za zainteresowanie. Wszystkie rozwiązania tworzę osobiście i praktycznie od podstaw w moim warsztacie w Bydgoszczy. Marketing to nie jest moja najmocniejsza strona. Pozdrawiam wszystkich miłośników szlachetności brzmienia. Dziękuję za uwagi i wartościowe komentarze

Warsztat Elektroakustyki AriniAudio