Skocz do zawartości
IGNORED

Odsłuchy w Gliwicach lub okolicy


DeTom

Rekomendowane odpowiedzi

Adse - Tylko nie wymieniaj tego źródła na zbyt szybkio 13 letni CD techniksa może się okazać leprzy niż bardziej preferowane produkowane teraz , bo i solidniej i bez oszczędności wtedy robili. w moim SL-P 370 z roku 89-90 są leprze komponęty wstawione fabrycznie niż by je teraz włożyli . Pozdrawiam Bodo .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodo_z, zadziwiasz mnie... Znam ten dokładnie model SL-P370. Odtwarzacz-marzenie, który sie oglądało w Pewexie, i który kosztował 3 razy więcej od pierwszej polskiej Foniki.

 

Kilka lat później miałem tego Technicsa....i pozbyłem sie go czym prędzej, bo nie mogłem go słuchać. To była największa tragedia jaką słyszałem jeśli chodzi o odtwarzacze CD, i w ogóle jedyny odtwarzacz CD który mi wyraźnie nie pasował.

Do dziś byłem przekonany, że Fonica 003R grała zdecydowanie lepiej....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Adse< Nie wiem czy odtważacz który miałeś grał tak żle czy niestety tak trafileś. Ja się swojegonie nie czepiam, źle nie gra czyta wszystko a przedewszystkim da się z niego jeszcze coś wydobyć przez umiejętny tuning. Na razie mam wymienione WO i kondzie wyjsciowe. Chcę jeszcze w nim trochę pogrzebac , by jeszcze cioś poprawić . Nie uważam że dziś się nie robi leprzych CD ,tylko że jest wiele mniej udanych których nieda się poprawić bo taką maja konstrukcję . Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy to będzie Biesiada Piwna , czy wyłącznie odsłuchy ?

Jeśli biesiada to się piszę pod koniec miesiąca , chyba , ponieważ w najbliższym czasie pochłoną mnie sprawy rodzinne :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tdrozd - Piękna sprawa , a na tym ogródku masz prądt , czy jakoś tam , bo cza coś bedzie podłączyć :)

PS

Tylko termin , bo jak śniegiem sypnie to du.... a :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do terminu to mi wsumie wszystko jedno wstepnie poczatkiem pazdziernika koniec wrzesnia

nie planuje jakis wyjazdow,wiadomo ze najlepszy bedzie weekend ewentualnie piatek -jak by ogos glowa bolala zawsze mozna odpoczac do poniedzialku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie wezmę udział w tym spotkaniu. Tym bardziej, że od jakiegoś czasu myślę o porównaniu, (obecnie posiadanego), skromnego wzmacniacza lampowego, z innymi. Jest to naprawdę prosta konstrukcja, ale wydaje mi się, że mimo to nie gra najgorzej. Ciekaw jestem Waszych opinii na ten temat.

 

Pozdrawiam wszystkich!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym chętnie przyjechał (o ile nikt by nie miał nic przeciwko ) posłuchac mojej yamaszki na jakims pożądnym sprzecie a szczególnie ze mieszkam tak blisko tzn w pyskowicach ( jakies 15 km od gliwic)i posłuchac kilku rad ;]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zgłaszam swoją obecność. Trochę wcześnie ale trudno. Na 1 października mogę wziąść prototyp mojego pre lampowego oraz GC w wersji 3x LM3875 równolegle na kanał. Może mi się uda poskładać jeszcze budżetowego Drakulę w mojej wersji. Gdyby to było trochę później koło 15-20 to mógłbym przywieźć Drakulę w bardzo wypasionej wersji, mostkowo-równoległego, pre na OPA1632 oraz regulacją głośności na przekaźnikach. Może następnym razem.

A właściwie pod jakim hasłem jest spotkanie ? Sprzęt fabryczny, DIY czy wolna amerykanka przy piwie ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie bedziemy skupiac sie calkowicie na sprzecie

tematu ja nie mam generalnie chce skupic troche srodowisko slaskie i nie tylko aby sie poznalo osobiscie

mam kawalek ogordka kolo domu wiec mozna jelsi pogoda dopisze pare zielonych smignac i grila zrobic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie co:-)

jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie może jakieś CYKLICZNE GLIWICKIE ODSŁUChy organizować. Jestem z Gliwic i mam coraz większą ochotę na takie spotkanie, myślę że jednak organizujecie się by posłuchać sprzętu troszkę bardziej wyrafinowanego a ja mam tylko CA 640A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja przywioze podłogowce na m18wh + vifa DX,może cosik jeszcze :)

 

zabrałbym konstrukcje na ravenie i audaxach ale auto zarabuje (140kg para) ...sorki :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm a pojedzie ktoś z żor ?? :> to moze by po mnie wpadł i o ile tdrozd się zgodzi to tez bym sobie wpadł jego drozdaków posłuchać, a przy okazji zabrałbym moje kolumienki na Vifkach TC i mojego wzmaczka ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.