Skocz do zawartości
IGNORED

Kondycjoner sieciowy, przewód zasilania


Sofasurfer01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad wyposażeniem systemu audio w kondycjoner i solidny przewód sieciowy do wzmacniacza hegel H200 i dac HD11. Chciałbym się wstępnie dowiedzieć jakiego sprzętu szukać do takiego wzmacniacza i z jakiego przedziału cenowego. Nie chcę ani przepłacać za sprzęt, który będzie na wyrost i również nie chce żeby był za słaby jakościowo do takiego wzmacniacza. Mile widziane konkretne propozycje. Takie urządzenie chętnie wykorzystam też do tv bo słyszałem że potrafi poprawić jakość obrazu. Dodatkowo zapytam czy wystarczy zwykły sklepowy stabilizator napięcia z filtrem sieciowym czy to musi być jakiś wynalazek do audio. Różnice w cenie są spore. Dzięki i pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dobrze zaprojektowaną i wykonaną instalację w budynku, w którym mieszkasz, daj sobie spokój. Wystarczy dobra listwa z ochroną przepięciową. Natomiast w przypadku występowania problemów z zasilaniem, kondycjoner może niemal zdziałać cuda. Jedyną rozsądna radą jest wypożyczyć i samemu sprawdzić jak to działa i czy u Ciebie ma to sens

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób twierdzi że ma dobrą instalacje dopóki nie wpakuje w system dobrej filtracji:) 

Dobrej jakości filtr nie zdusi a uprzyjrmni odsłuch zdecydowanie. Co do Hegla to aż się prosi bo one są bardzo czułe na jakość sieci. Mialem H200 i H360 u siebie a także hd20. Wzmaki są czułe nawet na zmiany głupiej sieciowki. 

Długa droga przed Tobą. Ja przez to że nie mogłem znaleźć w rozsądnej kasie czegoś porządnego to sam zrobiłem sobie filtr. Oby Tobie się udało coś fajnego ogarnąć. 

P. S. Obraz jak najbardziej zyskuje też na filtracji. Tv też mam wpiete w swój filtr. 

Dodatkowo polecam DC Blocker. Niektóre listwy i kondycjonery maja juz wbudowany. Warto przetestować. Mój H200 potrafił o różnych porach dnia warczec i brumic. Mialem problem ze składowa stała w sieci. Dc Blocker znacząco pomógł. Dźwiękowo różnica nie była porazajaca. Delikatnie czarne tło się poprawiło i timing basu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szczypior88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sofasurfer01 napisał:

Takie urządzenie chętnie wykorzystam też do tv bo słyszałem że potrafi poprawić jakość obrazu.

Wykożystaj też do lodówki a zobaczysz, że mięso dłużej się przetrzyma a i piwo szybciej się schłodzi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, MrSalieri napisał:

Wykożystaj też do lodówki a zobaczysz, że mięso dłużej się przetrzyma a i piwo szybciej się schłodzi. 

Wyobrażasz sobie lodówkę przy rtv-ce w salonie albo odwrotnie? Chyba że jakiś długi kabel ale wtedy mogą być straty albo przebicia 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sofasurfer01 napisał:

Witam. Zastanawiam się nad wyposażeniem systemu audio w kondycjoner i solidny przewód sieciowy do wzmacniacza hegel H200 i dac HD11. Chciałbym się wstępnie dowiedzieć jakiego sprzętu szukać do takiego wzmacniacza i z jakiego przedziału cenowego. Nie chcę ani przepłacać za sprzęt, który będzie na wyrost i również nie chce żeby był za słaby jakościowo do takiego wzmacniacza. Mile widziane konkretne propozycje. Takie urządzenie chętnie wykorzystam też do tv bo słyszałem że potrafi poprawić jakość obrazu. Dodatkowo zapytam czy wystarczy zwykły sklepowy stabilizator napięcia z filtrem sieciowym czy to musi być jakiś wynalazek do audio. Różnice w cenie są spore. Dzięki i pozdrawiam. 

Hej. Ja do Hegla używam prostej chińskiej listwy z Bada LB5600 i jestem zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MrSalieri napisał:

Wykożystaj też do lodówki a zobaczysz, że mięso dłużej się przetrzyma a i piwo szybciej się schłodzi.

Ja mam lodówkę podpiętą do sieci przez DC-Blocker Tomanka. W systemie audio jego zastosowanie nic nie dało więc tak "dla jaj" wykorzystałem go do tego celu. No i już tam został. Są zwolennicy teorii, że DC-Blockery najlepiej spisują się przy izolowaniu urządzeń, które najbardziej syfią w sieci. Tak więc mój pomysł może nie do końca był tak absurdalny. Faktem jest, że lodówka ma swoje lata a dzięki Tomankowi pracuje jakby ciszej

No i sygnatura jej buczenia jakaś taka od razu bardziej uchu miła się stała ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sofasurfer01

Pomyliłeś forum, tu się nie pyta o takie rzeczy...

Kolejny wątek będzie rozpierdolony przez "mędrców" pomiarofffcufff.

Takie info z mojej strony daj sobie spokój, bo jednoznacznej odpowiedzi nie uzyskasz, nie tutaj.

DC blocker Tomanka zamuli brzmienie, faktycznie tylko do lodówki. 

Jak poszperasz, to dokopiesz się do takich informacji.

Powodzenia 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MrSalieri napisał:

Wykorzystaj też do lodówki a zobaczysz, że mięso dłużej się przetrzyma a i piwo szybciej się schłodzi. 

Pamiętaj, że do Audi Q7 też montują LPG... 

A jednak to może mieć jakiś sens. Niedawno użyłem do testów Audiquest Niagara 1000. Za bardzo nie wierzyłem w "super" listwę ale wiesz co? To była jedna z tych rzeczy do których nabrałem szacunku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Tonnii99 napisał:

Pamiętaj, że do Audi Q7 też montują LPG... 

A jednak to może mieć jakiś sens. Niedawno użyłem do testów Audiquest Niagara 1000. Za bardzo nie wierzyłem w "super" listwę ale wiesz co? To była jedna z tych rzeczy do których nabrałem szacunku. 

Najwięcej mają do powiedzenia zawsze Ci co nigdy nie próbowali. Ty masz chociaz jakiś pogląd w sprawie i to się ceni. Ja z racji zawodu zawsze podchodziłem ze starannością do zasilania i staram się je traktować sumiennie. Jest to podstawa. Od tego się zaczyna zabawe Audio moim zdaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Sofasurfer01 napisał:

Zastanawiam się nad wyposażeniem systemu audio w kondycjoner i solidny przewód sieciowy do wzmacniacza

Jako praktyk / kilka listew wykonałem/ mogę Ci powiedzieć, że przed zakupem znajdź w sieci " rozbierane" zdjęcia listwy i zobacz co jest w środku tzn. jakie filtry lub filtr zamontowano. Filtr , filtrowi nie równy , są różne stopnie filtracji , w listwach sieciowych dostępnych w marketach też są filtry, tylko ,że niewiele lub nic nie dające. Swego czasu przetestowaliśmy z kolegami kilka rodzai filtrów EMI/RFI  i wyszło nam że najlepsze / z testowanych/ rezultaty daje Schaffner FN 2090-10-06.

Po podłączeniu sprzętu pod listwę nie oczekuj efektu "wow" , to tak nie działa .. Filtr ma za zadanie "oczyścić " prąd z zakłóceń w sieci powodowanych przez pracę innych urządzeń / zasilacze impulsowe/, a nie zmieniać sygnaturę dźwięku systemu czy poprawiać akustykę pomieszczenia.To co jest słyszalne po podłączeniu to tzw. " czarne tło" czyli dźwięki są bardziej eksponowane / dynamika nie ulega zmianie/ choć wydaję się , że jest szczególnie na niskich częstotliwościach ciszej. W mojej ocenie i w oparciu o eksperymenty kabel sieciowy jaki zastosujemy, nie ma żadnego znaczenia , lub inaczej ja nie słyszę różnicy, gdy wpinam w listwę komputerowy , Gigawata, czy Suprę. Dobrze by było gdyby podłączenia wewnątrz listwy były w tzw. " gwiazdę" a w szczególności przewód PE. Przekrój przewodów połączeniowych wewnątrz listwy ,czy to będzie 1,5 mm2 czy 2,5mm2  , czy srebro, czy miedź nie ma znaczenia. Rozwiałem też  porównując konstrukcje z wyłącznikiem i bez mit o degradacji dźwięku /?/ przez ten element , a najważniejsze, by listwa  posiadała bezpiecznik , wystarczy by był zgodny z parametrami i nie musi być z kryształu górskiego zbieranego nocą przez dziewice. Taki normalny z elektrycznego za 2,50 zł też działa :) 

P.S.

Nadmienię jeszcze , że kondycjoner z dobrymi filtrami naprawdę działa na poprawę obrazu w TV :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek4446

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zasilanie to jestem pod wrażeniem jak Hegel współpracuje z marką Isotek. Warto coś z Isoteka wypożyczyć. Pojawia się "magiczne czarne tło", dźwięk staje się subtelniejszy. Warto spróbować: https://www.tophifi.pl/producenci?producent=isotek

Na początek wziąłbym podstawowy kondycjoner Aquarius od nich albo nawet listwę Sirius i przewody Premier. W swojej cenie rewelacja. 

W celu wypożyczenia zapraszam na PW ?

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szczypior88 napisał:

Najwięcej mają do powiedzenia zawsze Ci co nigdy nie próbowali.

Czasami tak,  czasami nie.

Nie osądzaj tak pochopnie, bo nie wiesz tego napewno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sir.jax napisał:

Czasami tak,  czasami nie.

Nie osądzaj tak pochopnie, bo nie wiesz tego napewno.

Nie osądzam pochopnie. Spójrz na komentarze na grupach facebook czy na audiostereo. Kto statystycznie najwięcej się pruje, że tego typu rzeczy nic nie dają ? Kable sieciowe, filtry itp...

Nie mówię, że jest to pewnik i sprawdza się 0/1, ale tendencje forumowych pieniaczy tak właśnie się kształtują. Choć znam też przypadki, że wpięcie w system nie dawało słyszalnych rezultatów. Znam też takie gdzie wpięcie kondycjonera w system czy zwykłego filtra dawało takie wow, że ciężko było uwierzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o "Audio mitach" ???

Najbardziej aktywni z pewnymi wyjątkami, są w posiadaniu yamaszek, czy innych technicsów z minionej epoki, to fakt.

Niektórym "techniczne" wykształcenie nie pozwala na takie dziwactwa i okraszają to magicznym słowem "wiara" slyszących.

Ale pokutuje też co innego, tam zazwyczaj spodnie nosi ta druga połówka i taki delikwent nie może dalej jak tylko do określonych ram wyznaczonych przez "panią" domu. Widać to ewidentnie na tym forum, zwłaszcza w wątkach pytających o kolumny i inne rzeczy, kolumny koniecznie białe,  bo pani innych nie zaakceptuje, albo jakie ustroje , żeby moja pani zaakceptowała, albo nie zauważyła, ze coś sie zamieniło?  ?

Znalazło by się kilku takich w audio mitach, wtedy tutaj dają upust na chwilę wyrwani z "domowego" kieratu leczą swoje kompleksy, a jakże. 

Czasem czytam co poniektórych piorących wciąż te samą pianę od ponad 1600 stron, są tak przewidywalni i monotematyczni, że rzygam tęczą jak na to patrzę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, sir.jax napisał:

Mówisz o "Audio mitach" ???

Najbardziej aktywni z pewnymi wyjątkami, są w posiadaniu yamaszek, czy innych technicsów z minionej epoki, to fakt.

Niektórym "techniczne" wykształcenie nie pozwala na takie dziwactwa i okraszają to magicznym słowem "wiara" slyszących.

Ale pokutuje też co innego, tam zazwyczaj spodnie nosi ta druga połówka i taki delikwent nie może dalej jak tylko do określonych ram wyznaczonych przez "panią" domu. Widać to ewidentnie na tym forum, zwłaszcza w wątkach pytających o kolumny i inne rzeczy, kolumny koniecznie białe,  bo pani innych nie zaakceptuje, albo jakie ustroje , żeby moja pani zaakceptowała, albo nie zauważyła, ze coś sie zamieniło?  ?

Znalazło by się kilku takich w audio mitach, wtedy tutaj dają upust na chwilę wyrwani z "domowego" kieratu leczą swoje kompleksy, a jakże. 

Czasem czytam co poniektórych piorących wciąż te samą pianę od ponad 1600 stron, są tak przewidywalni i monotematyczni, że rzygam tęczą jak na to patrzę.

 

Zgadzam się ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, sir.jax napisał:

Najbardziej aktywni z pewnymi wyjątkami, są w posiadaniu yamaszek

No dzięki :) 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, szczypior88 napisał:

Mój H200 potrafił o różnych porach dnia warczec i brumic.

Sprzęt już za takie pieniądze jak ten Hegel łaski żadnej nie powinien robić i bez tych cudów ani nie warczeć ani nie brumić.

Jeśli tak się dzieje - świadczy to tylko o jego słabości.

19 godzin temu, szczypior88 napisał:

Mialem H200 i H360 u siebie a także hd20. Wzmaki są czułe nawet na zmiany głupiej sieciowki. 

j.w.

19 godzin temu, szczypior88 napisał:

P. S. Obraz jak najbardziej zyskuje też na filtracji. Tv też mam wpiete w swój filtr. 

...jaaaaasne...jak ten obraz w tv.

6 godzin temu, szczypior88 napisał:

Ja z racji zawodu zawsze podchodziłem ze starannością do zasilania i staram się je traktować sumiennie

Skoro z "zawodu", to powinieneś doskonale wiedzieć, że JAKOŚĆ ZASILANIA - to jakość ZASILACZA danego urządzenia a nie pierdoły peryferyjne w postaci sieciówek, wtyczek, listew czy tzw. kondycjonerów.

...większość tzw. FILTRÓW SIECIOWYCH - działa w zupełnie inną stronę niż chcieliby zawodnicy audio-wyczynowi - one mają za zadanie nie wpuszczać do sieci zakłóceń jakie generować może dane urządzenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sir.jax napisał:

Mówisz o "Audio mitach" ???

Najbardziej aktywni z pewnymi wyjątkami, są w posiadaniu yamaszek, czy innych technicsów z minionej epoki, to fakt.

Byłeś na oczy widziałeś i to są te "fakty"?

Czy raczej zgadujesz i poprawiasz sobie samopoczucie...podając nie "fakt" a "fake"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, iro III napisał:

Sprzęt już za takie pieniądze jak ten Hegel łaski żadnej nie powinien robić i bez tych cudów ani nie warczeć ani nie brumić.

Jeśli tak się dzieje - świadczy to tylko o jego słabości.

j.w.

...jaaaaasne...jak ten obraz w tv.

Skoro z "zawodu", to powinieneś doskonale wiedzieć, że JAKOŚĆ ZASILANIA - to jakość ZASILACZA danego urządzenia a nie pierdoły peryferyjne w postaci sieciówek, wtyczek, listew czy tzw. kondycjonerów.

...większość tzw. FILTRÓW SIECIOWYCH - działa w zupełnie inną stronę niż chcieliby zawodnicy audio-wyczynowi - one mają za zadanie nie wpuszczać do sieci zakłóceń jakie generować może dane urządzenie.

Masz prawo mieć swoje zdanie. Podepnij kiedyś aparaturę pod swoją sieć w mieszkaniu i zobacz co w niej hula. Wlaczaj po kolei suszarkę do włosków, praleczke i inne tego typu zabawki i obserwuj.

Jak będziesz mieć szczęście to zobaczysz nawet urządzenia swoich sąsiadów o ile mieszkasz w bloku. 

Tyle ode mnie. 

Kończę dyskusje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, iro III napisał:

Sprzęt już za takie pieniądze jak ten Hegel łaski żadnej nie powinien robić i bez tych cudów ani nie warczeć ani nie brumić.

Jeśli tak się dzieje - świadczy to tylko o jego słabości.

Oczywista oczywistość. I posiadacze takiego sprzętu jeszcze oznajmiają, że ich sprzęt brumi więc muszą dokupić uzdrawiacz. Źle zaprojektowany zasilacz (czyli faktycznie, zasilanie najważniejsze) to brumi. Niektórym transformatory buczą, to zamiast oddać na gwarancji do wymiany to kupują DCblokery (bardzo dobre urządzenia skądinąd). Brumiące wmacniacze oddaje się do naprawy a nie dokupuje cudeł wideł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, iro III napisał:

Byłeś na oczy widziałeś i to są te "fakty"?

Czy raczej zgadujesz i poprawiasz sobie samopoczucie...podając nie "fakt" a "fake"?

I małymi kroczkami zbliżamy się do rozpierdzielu w tym wątku.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sir.jax napisał:

I małymi kroczkami zbliżamy się do rozpierdzielu w tym wątku.

 

Czy rozpieldzielem nazywasz sprowadzenie do rzeczywistości? Pan oznajmia, że ma wspaniały i szanowany tutaj wzmacniacz. Jednocześnie, oznajmia, że ten mu czasem brumi czy tam brzęczy. I bez żadnej refleksji, że ten sprzęt jest do dupy, skoro nie działa jak sprzęt wysokiej klasy, pyta, jakie uzdrawiacze na ten słaby sprzęt ma dokupić zamiast oddać na gwarancji czy też do naprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bunk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bunk napisał:

Czy rozpieldzielem nazywasz sprowadzenie do rzeczywistości? 

Nie. Teoretyzowaniem i negacja wszystkiego czego się nie rozumie albo nie sprawdziło. 

Autor wątku niech sam się przekona czy coś mu filtr da czy nie. Ja bez filtracji nie stawiam systemu. Koniec kropka. Za dużo wiedziałem, za dużo miałem okazję mierzyć i za długo się w to bawię. Powiem jeszcze jedno. Problem z siecią będzie narastac. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bunk

Jakiej rzeczywistości? 

Twojej, czy mojej?

pier**lisz waść...z tym brumieniem to co wypociłeś to niejeden producent sprzętu ma problemy w tym układzie. 

Podam Ci kierunek, napisz do Atoll electronique będziecie mieli o czym pogadać. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szczypior88 napisał:

Masz prawo mieć swoje zdanie. Podepnij kiedyś aparaturę pod swoją sieć w mieszkaniu i zobacz co w niej hula. Wlaczaj po kolei suszarkę do włosków, praleczke i inne tego typu zabawki i obserwuj.

I mam!

Mam też solidny zasilacz.

Co mi z tego przyjdzie, nawet gdy sobie to obejrzę? Za sprawą autosugestii nagle sprzęt mi zacznie "gorzej" grać?

Czy takie "zakłócacze" są u mnie włączone czy też nie - nie ma to ŻADNEGO przełożenia na jakość odtwarzanej muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szczypior88 napisał:

Nie. Teoretyzowaniem i negacja wszystkiego czego się nie rozumie albo nie sprawdziło. 

Autor wątku niech sam się przekona czy coś mu filtr da czy nie. Ja bez filtracji nie stawiam systemu. Koniec kropka. Za dużo wiedziałem, za dużo miałem okazję mierzyć i za długo się w to bawię. Powiem jeszcze jedno. Problem z siecią będzie narastac. 

Nie zrozumiałeś. Sprzedawca, podczas sprzedaży poinformował klienta, że ten sprzęt gra tylko wtedy, jak do generatora prądu podłączony będzie tylko ten wzmacniacz? Jak jeszcze jakaś osada, miasteczko czy metropolia to nie. Był taki warunek? Nie. I producenci zdają sobie chyba sprawę, że do 220V podłącza się rónież pralki? Czy producent H o tym wie, że w każdym mieszkaniu oprócz jego H będzie pralka? Wie? Pewnie wie, i buczy. Do oddania na gwarancji bo jak buczy i brumii to robi z niego sprzę wadliwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bunk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, iro III napisał:

I mam!

Mam też solidny zasilacz.

Co mi z tego przyjdzie, nawet gdy sobie to obejrzę? Za sprawą autosugestii nagle sprzęt mi zacznie "gorzej" grać?

Czy takie "zakłócacze" są u mnie włączone czy też nie - nie ma to ŻADNEGO przełożenia na jakość odtwarzanej muzyki.

Gratuluję idealnie zaprojektowanego zasilacza w takim razie:P

Teraz, Bunk napisał:

Nie zrozumiałeś. Sprzedawca, podczas sprzedaży poinformował klienta, że ten sprzęt gra tylko wtedy, jak do generatora prądu podłączony będzie tylko ten wzmacniacz. Jak jeszcze jakaś osada, miasteczko czy metropolia to nie. Był taki warunek? Nie. I producenci zdają sobie chyba sprawę, że do 220V podłącza się rónież pralki? Czy producent H o tym wie, że w każdym mieszkaniu oprócz jego H będzie pralka? Wie? Pewnie wie, i buczy. Do oddania na gwarancji bo jak buczy i brumii to robi z niego sprzę wadliwy.

Człowieku Hegel to nie jest jedyny sprzęt który moze mieć z tym problem. Czaisz to czy nie bardzo? W jednej sieci będzie cisza a w innej będzie Ci brumic. Jeżeli nie brumi to jest OK ale zdarzają się takie przypadki. 

Hegel, Naim, Vincent, Mcintosh, Gryphon, audiolab. Marki w których miałem okazję usłyszeć skutki działania sieci. W Naim Supernait 2 tak warczał u kolegi transformator że nie szło po cichu muzyki słuchać a u mojego taty ten sam wzmak - absolutna cisza. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.