Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bobcat napisał:

Nie kłam w tak bezczelny i chamski sposób. To Ty napisałeś że "skoro dziewczyna tam wracała to znaczy że jej się podobało". Za co Moderator nazwał Cię dosadnie i zbanował na wiele miesięcy.

@Maju. Zostałeś zdyskwalifikowany jako człowiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piękny Stefan napisał:

@Maju. Zostałeś zdyskwalifikowany jako człowiek.

Niekoniecznie i nie do końca.

W wątku o koteckach (????) jest moim serdecznym Przyjacielem.

Co, jako osoba szczera i prawdomówna - przyznać muszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym razie nie porównuję jednego do drugiego, ale niejaki Adolf uwielbiał psy, lecz chyba na tej podstawie wybronić się go raczej nie da...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalne zestawienie.?

 

I nie "psy", a psa. Jednego. Zresztą - suczkę.

Setki tysięcy psów (płci obojga) umarło podczas wojny z różnych przyczyn. 

Przede wszystkim na zawały serca ze strachu.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem. Nie porównuję w stosunku jeden do drugiego, tylko pokazuję, że można być totalnie znieczulonym na krzywdę drugiego człowieka, a miłować sobie pieska, kotka, czy pająka.

A wpis cytowany przezemnie pokazuje "arabskie" podejście forumowicza i jest pozbawiony kompletnie empatii. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Absolutnie. Nigdy.

Możemy się nie zgadzać politycznie, światopoglądowo, religijnie i nie lubić wzajemnie książek i gazet,  które czytamy. I - takie tam inne.

Myślę jednak - wiem!, że zarówno Ty, jak i Maju - gdyby trzeba było (a jest - skończyłem dziś wcześniej pracę i obszedłem okolicę, karmiąc bezdomne nieboraki - jest ich ogromnie wiele!!!) - poszlibyście wspólnie i martwili się i przejmowali niedolą biedaczków, które to  ŹLI ludzie z domu wyrzucili. A te bidy się rozmnażają, zgodnie z biologicznymi naciskami?.

I - wiesz? 

Ostatnio całą resztę mam w D4. 

Z polityką na czele.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie. W Warszawie służby miejskie przy wsparciu Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i organizacji społecznych oraz fundacji starają się takie koty wyłapywać celem sterylizacji. Po dojściu do siebie są one wypuszczane w miejscu gdzie żyją. 

Przenieśmy tę rozmowę do wątku o kotach lub na priv. Tutaj jest to OT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też pomagam. Moja cała czwórka kocich domowników to wszystko przygarnięte i odratowane przybłędy.

Poza tym wspieram fundację która pomaga kotom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspierałem.

Dopóki się nie okazało, że kradną.

Wolę z moich pesos wspomóc. Gdy kupię i widzę, że jedzą (na moich oczach) - znaczy, zjadły!?

A nie, jak w Caritasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Gdy kupię i widzę, że jedzą (na moich oczach) - znaczy, zjadły!?

A nie, jak w Caritasie.

Jako były współpracownik z przymusu Caritasu potwierdzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Zyzol napisał:

Jestem pod wrażeniem wiedzy autora powyższego postu o przestępstwach i zachowaniach seksualnych. I gdyby jeszcze napisał, że inne środowiska są wolne od pedofilii i homoseksualizmu by byłaby to...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie są jeśli spełniają ww wymagania. Są środowiska gdzie pedofilia jest jeszcze większa ale nie ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Nie. Absolutnie. Nigdy.

Możemy się nie zgadzać politycznie, światopoglądowo, religijnie i nie lubić wzajemnie książek i gazet,  które czytamy. I - takie tam inne.

Myślę jednak - wiem!, że zarówno Ty, jak i Maju - gdyby trzeba było (a jest - skończyłem dziś wcześniej pracę i obszedłem okolicę, karmiąc bezdomne nieboraki - jest ich ogromnie wiele!!!) - poszlibyście wspólnie i martwili się i przejmowali niedolą biedaczków, które to  ŹLI ludzie z domu wyrzucili. A te bidy się rozmnażają, zgodnie z biologicznymi naciskami?.

I - wiesz? 

Ostatnio całą resztę mam w D4. 

Z polityką na czele.

 

No coz, i tu jest ta istotna roznica(przeslanie wpisu powyzej) miedzy Toba, kolega o ktorym mowa/paroma innymi, a niestety kolega Bobem.

Mam tylko nadzieje, ze sie myle w odniesieniu do "biedaczkow"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Bobcat napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

(toptwenty) napisał drastyczne zdanie obrażające tą dziewczynę 

Nie kłam w tak bezczelny i chamski sposób. To Ty napisałeś że "skoro dziewczyna tam wracała to znaczy że jej się podobało". Za co Moderator nazwał Cię dosadnie i zbanował na wiele miesięcy.

 

Przekraczasz wszelkie granice przyzwoitości swoimi kłamstwami Bobcat i przeinaczaniem faktów .....te słowa zostały właśnie wypowiedziane przez top20. Ja jedynie zapytałem dlaczego ta dziewczyna wracała do oprawcy i dodałem (i zaraz usunąłem bo zorientowałem sie że to niestosowne) ten znaczek :).....ot i cała moja wina w tej sprawie. 
Mnie zbanowano a @toptwenty (a może wtedy @pietrzak który zadrwił nie raz z moderacji) pozostał bezkarny.....


Niestety nie jestem w stanie w tej chwili  podać ci dowodu na to.....zresztą co tak perfidnemu kłamcy po dowodach.
Nie podam, bo w temacie o Kk jestem kolejny raz (i nadal nikt nie poczuwa się do obowiązku napisać dlaczego !!) zbanowany i nie mam dostępu do tekstu. To nie znaczy że nie mam tego gdzieś indziej zapisanego.  Zresztą mam zapisane wiele tendencyjnych działań i grzechów ówczesnej "moderacji"....tak na wszelki wypadek, jakby komuś (kłamcy @Bobcat) zachciało się łgać O TYM CO RZECZYWIŚCIE MIAŁO MIEJSCE w żywe oczy. 
 

Dziwię się tylko Numerkowi że takiemu oszczercy ciągle daje ci laiki.....ale on przylgnął do wszystkiego co przeciw Kk....w tym pewnie sam diabeł byłby jego sojusznikiem.   :)))

Nie zdziw się jak takie podłe ataki gdzie kłamstwami będziesz mnie dyskredytował zgłoszę moderacji.....miarka się przebrała.

Od teraz każdy taki OT wpis z oszczerstwami skierowanymi do mojej osoby będę zgłaszał do oceny Moderacji!

 

21 godzin temu, Bobcat napisał:
22 godziny temu, Maju napisał:

Insynuujesz jak zwykle perfidnie,  że nie bronię jego prawa do uczciwego procesu a jego jako PEDOFILA!

Oczywiście że bronisz pedofila tylko dlatego że to hierarcha. Nie mydl ludziom oczu że "domagasz się uczciwego procesu". Dla Ciebie i Tobie podobnych każdy proces w sprawie pedofilii osoby duchownej jest "nieuczciwy", oparty na "pomówieniach", "oszczerstwach" oraz "sfabrykowanych dowodach". Albowiem osoby te są  wg Ciebie zawsze kryształowo czyste. Z definicji.

21 godzin temu, Bobcat napisał:
22 godziny temu, Maju napisał:

bronię podając fakty? 

Nie fakty lecz ich interpretację. Na dodatek tendencyjną i wybiórczą.

 

Opisałeś swoje projekcje o tym co rzekomo ma miejsce a wykluło się tylko w twojej głowie.....kiedy napiszesz o faktach jakie znajdziesz w tym co podałem??? Na ten temat to ty nie masz nic do powiedzenia.....bo musiałbyś się odnieść do konkretnej sytuacji a tam fakty skrzeczą.

W każdej sytuacji gdy oskarża tylko jedna osoba-świadek sąd powinien brać pod uwagę możliwość pomówienia i dać oskarżonemu możliwość do pełnej obrony (apelacja) i przedstawienia wszystkich świadków.....tu to prawo się ewidentnie ogranicza.
TO SĄ FAKTY! A nie interpretacja.....taki proces (gdzie nie dopuszczono świadków obrony) miał Pell!
Zamykanie na to oczu tego faktu nie zmieni!

Z definicji to tylko masz dar przypisywania mi myśli, zachowań i działań które są mi obce!

 

 

W dniu 28.08.2019 o 12:36, misiomor napisał:
W dniu 28.08.2019 o 12:09, Bobcat napisał:

Tak. Ale wszędzie indziej złapani pedofile  stawali przed sądem i ponosili karę. KK jako jedyna instytucja opracował i wdrożył w życie perfekcyjne, pl skuteczne procedury instytucjonalnego krycia sprawców i zapewniania im bezkarności.

Nie jedyna. Urzędy socjalne w krajach zachodnich robią to obecnie na całego.

 

Nie warto popierać kłamstw....

Kk to jedyna instytucja która wdrożyła procedury mające na celu ukrócenie procederu, ciągle te procedury udoskonala.

Bobcat ma na myśli pewnie dokument Crimen sollicitationis który teoretycznie mógł umożliwić jakąś formę krycia pedofila przez biskupa ale wcale w tym celu nie był napisany, wprost przeciwnie......jednak inną wersję lewactwo wmawia, co nie znaczy że to jest prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ty to tlumaczysz, to mlyn na wode. Olej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Piękny Stefan napisał:
22 godziny temu, Bobcat napisał:

Nie kłam w tak bezczelny i chamski sposób. To Ty napisałeś że "skoro dziewczyna tam wracała to znaczy że jej się podobało". Za co Moderator nazwał Cię dosadnie i zbanował na wiele miesięcy.

@Maju. Zostałeś zdyskwalifikowany jako człowiek.

17 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

wpis cytowany przezemnie pokazuje "arabskie" podejście forumowicza i jest pozbawiony kompletnie empatii. 

 

Tak właśnie działa lewackie zohydzanie przeciwników i kreowanie równoległej rzeczywistości......łgarz poda kłamstwo a łatwowierny Stefan je łyka jak nie przymierzając piękny pelikan......uwierzyłeś?????
Śmiechu warte!!   :)))

Ciekawe czy stać Ciebie będzie na odszczekanie tej opinii gdy przedstawię ci dowody na to że Bobcat łże jak. przysłowiowy. 
Będziesz zdolny do przeprosin??? 
 

18 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

niejaki Adolf uwielbiał psy, lecz chyba na tej podstawie wybronić się go raczej nie da...

Trafiony, zatopiony..... Bobcat (dla odmiany) ma koty......dobrze liczę, chyba pięciu się doliczyłem.   

Ja w tej chwili dwa przygarnąłem choć niektórzy twierdzą że trzy.......oszczercy.  :))

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Maju napisał:

te słowa zostały właśnie wypowiedziane przez top20. Ja jedynie zapytałem dlaczego ta dziewczyna wracała do oprawcy i dodałem (i zaraz usunąłem bo zorientowałem sie że to niestosowne) ten znaczek ?.....ot i cała moja wina w tej sprawie. 
Mnie zbanowano a @toptwenty (a może wtedy @pietrzak który zadrwił nie raz z moderacji) pozostał bezkarny.....

Jak zwykle kłamiesz. Nic nowego.

13 minut temu, Maju napisał:

Nie zdziw się jak takie podłe ataki gdzie kłamstwami będziesz mnie dyskredytował zgłoszę moderacji.....miarka się przebrała.

Od teraz każdy taki OT wpis z oszczerstwami skierowanymi do mojej osoby będę zgłaszał do oceny Moderacji!

Atak najlepszą formą obrony? Na wszystko co piszę są dowody w postaci Twoich postów. Więc sobie zgłaszaj. Do woli. Wybronię się.

15 minut temu, Maju napisał:

taki proces (gdzie nie dopuszczono świadków obrony) miał Pell!

Stary numer obrońców w przypadkach pedofilii w KK: podważanie wszystkiego, łącznie z bezstronnością sądów. Tylko to już nie działa.

17 minut temu, Maju napisał:

Kk to jedyna instytucja która wdrożyła procedury mające na celu ukrócenie procederu, ciągle te procedury udoskonala.

Typowy pic-na-wodę-fotomontaż pod publiczkę aby udawać że coś się robi. Nie ma się to nijak do praktyki.

19 minut temu, Maju napisał:

wcale w tym celu nie był napisany, wprost przeciwnie......jednak inną wersję lewactwo wmawia, co nie znaczy że to jest prawda.

Właśnie w tym celu był napisany, co ten dokument zawiera jest wprost zrozumiałe i oczywiste dla każdego. Ale tradycyjnie prawactwo będzie próbować wmawiać że tam wprawdzie jest napisane otwartym tekstem "białe" ale to znaczy "czarne".

2 minuty temu, bubusia napisał:

Po co Ty to tlumaczysz, to mlyn na wode. Olej.

Oczywiście. Tamten dokument to instrukcja krycia przestępców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bobcat napisał:

Atak najlepszą formą obrony? Na wszystko co piszę są dowody w postaci Twoich postów. Więc sobie zgłaszaj. Do woli. Wybronię się.

Nie pogrążaj się......dowody są ale na twoje kłamstwa.
Masz prawo do obrony, masz dostęp do tekstu to przedstaw dowody na swoje słowa! To takie proste!!
Nie potrafisz????

Ciekawe jakbyś się czuł (patrz "proces" Pell) gdyby ci odrzucono taką możliwość, odrzucono możliwość skorzystania z cytowania czegoś co mogłoby ci pomóc.....czym byś się biedaku wybronił?   

Ale nie martw się to ci nie grozi.....   :)))

 

 

13 minut temu, Bobcat napisał:
36 minut temu, Maju napisał:

Kk to jedyna instytucja która wdrożyła procedury mające na celu ukrócenie procederu, ciągle te procedury udoskonala.

Typowy pic-na-wodę-fotomontaż pod publiczkę aby udawać że coś się robi. Nie ma się to nijak do praktyki.
 

13 minut temu, Bobcat napisał:
36 minut temu, Maju napisał:

wcale w tym celu nie był napisany, wprost przeciwnie......jednak inną wersję lewactwo wmawia, co nie znaczy że to jest prawda.

Właśnie w tym celu był napisany, co ten dokument zawiera jest wprost zrozumiałe i oczywiste dla każdego. Ale tradycyjnie prawactwo będzie próbować wmawiać że tam wprawdzie jest napisane otwartym tekstem "białe" ale to znaczy "czarne".

 

Może choć raz podasz jakieś fakty, bo nie sposób dać wiarę gołosłowiu.....tym bardziej nie sposób z tym dyskutować.   :)


 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Maju napisał:

Może choć raz podasz jakieś fakty, bo nie sposób dać wiarę gołosłowiu.....tym bardziej nie sposób z tym dyskutować. 

Fakty? Dowody? A chociażby ostatni komunikat  KEP w sprawie pedofilii. I pamiętne słowa (przepraszam za wyrażenie) Jędraszewskiego że sformułowanie "zero tolerancji" (dla pedofilów - przypomnienie moje) to "język totalitaryzmu". Skoro "zero" nie - to znaczy tolerujemy.

Drugi przykład - odmowa Gądeckiego wydania prokuraturze akt dotyczących księdza pedofila. 

29 minut temu, Maju napisał:

Ale nie martw się to ci nie grozi

Nie grozi, gdyż nie jestem pedofilem.

30 minut temu, Maju napisał:

Nie pogrążaj się

Nikt się tu bardziej nie pogrążył niż Ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde "dowody" jakie podajesz noszą znamiona interpretacji faktów i zdarzeń, lewackich interpretacji.
Trudno się z tym dyskutuje, bo zawsze trzeba coś odkręcać co jest wmówione. 

Sam się pogrążasz, dowody na moją niewinność znajdziesz w temacie o Kk z początku marca 2018.....

25 minut temu, Bobcat napisał:

gdyż nie jestem

Ty kłamiesz o mnie, ja nie mając dostępu do tematu o Kk nie mogę się obronić.....nie przypomina ci ta sytuacja czegoś???  :))
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

Tak właśnie działa lewackie zohydzanie przeciwników i kreowanie równoległej rzeczywistości......łgarz poda kłamstwo a łatwowierny Stefan je łyka jak nie przymierzając piękny pelikan......uwierzyłeś?????
Śmiechu warte!!   :)))

Ciekawe czy stać Ciebie będzie na odszczekanie tej opinii gdy przedstawię ci dowody na to że Bobcat łże jak. przysłowiowy. 
Będziesz zdolny do przeprosin??? 

Odszczekiwał nie będę,  bo nie potrafię,  ale jak udowodnisz, że to nieprawda to przeproszę. Do tego czasu pozwól, że będę spozierał na twą osobę z lekkim obrzydzeniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Maju napisał:

lewackich interpretacji

Straszliwy zarzut: lewackich. Broń ostateczna. Albowiem tylko prawacko-kruchtowe są prawdziwe i jedynie słuszne, nieprawdaż?

W sprawie pamiętnej wypowiedzi ("skoro dziewczyna tam chodziła to znaczy że jej się to podobało) kłamiesz jak z nut. To były Twoje słowa. Okraszone emotikonem z uśmieszkiem. Więc nie kłam.

37 minut temu, Maju napisał:

dowody na moją niewinność znajdziesz w temacie o Kk z początku marca 2018

I za tą "niewinność" dostałeś bana. Kolejne pokrzywdzone biedaczysko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasada jest dosc prosta im ktos wiecej morde drze tym bardziej ma cos za uszami.Zasada juz sprawdza sie 100 lat i nie zamierza przestac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, Bobcat nigdy nie prowadził dyskusji od początku do końca na argumenty.....wiodącym tematem każdej zażartej ideologicznej musi być wątek personalny. W tematach merytorycznych też od tego nie stroni....   :))
Już mu nie wystarczają w dyskusji o pedofilii merytoryczne argumenty musi do niej wprowadzać coraz to nowe oszczerstwa na mój temat i to coraz bardziej podłe.....dziwi mnie też gdzie jest @toptwenty czy choćby taki @klecha którzy znają prawdę? Też nie mają honoru i nie są w stanie jej bronić gdy chodzi o ideologię???

 

 


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Bobcat napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

dowody na moją niewinność znajdziesz w temacie o Kk z początku marca 2018

I za tą "niewinność" dostałeś bana. Kolejne pokrzywdzone biedaczysko.

Pewnie pamiętasz że dostałem bana od osoby która za to w jaki sposób traktowała (między innymi)  ideologicznych przeciwników wyleciała z hukiem z tego forum.....włosy się jeżą na głowie jakim językiem do mnie pisał.  
Tak dostałem za niewinność, nastąpiła taka kumulacja oszczerstw insynuacji i pomówień że mogło się o to wam nawet wydać to uzasadnione.    :))

Niestety, ale nie znalazłem dokładnie kiedy @toptwenty to napisał a nie przypuszczam by ciebie było stać by to znaleźć i zacytować.
Ale nie martw się zrobię wszystko i znajdę sposób by niezbite dowody mojej niewinności a twojego chamstwa przedstawić.

23 godziny temu, Piękny Stefan napisał:

jak udowodnisz, że to nieprawda to przeproszę. Do tego czasu pozwól, że będę spozierał na twą osobę z lekkim obrzydzeniem.

Gdybyś poznał prawdę o całej machinie zohydzania mojej osoby spoglądałbyś z uzasadnionym obrzydzeniem na Bobcata i kilka innych osób.
Rozumiem jednak że widząc jak szereg osób pisze o mnie to samo wierzysz tej większości.

O tym jak to przebiegało pisałem niegdyś @xniwax i @slawek.xm, sądzę że pomimo tego że nie pytałem ich o zgodę nie mieliby nic przeciw by o tym zaświadczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maju napisał:

Też nie mają honoru

Brakiem honoru nazywasz przedstawianie udokumentowanych zarzutów przeciw Tobie? Dobre.

Godzinę temu, Maju napisał:

spoglądałbyś z uzasadnionym obrzydzeniem na Bobcata i kilka innych osób.

Tylko jakoś dziwnie się składa że z obrzydzeniem spoglądają na Ciebie. Nie na nas.

Godzinę temu, Maju napisał:

dostałem bana od osoby która za to w jaki sposób traktowała (między innymi)  ideologicznych przeciwników wyleciała z hukiem z tego forum...

Własne myślenie życzeniowe traktujesz jako rzeczywistość. Nie jesteś pępkiem świata ani kimś tutaj kluczowym. Nie wyleciała z hukiem tylko sama zrezygnowała z funkcji Moderatora i w ogóle z obecności na Forum z przyczyn które ta osoba zna a inni nie muszą.

Godzinę temu, Maju napisał:

włosy się jeżą na głowie jakim językiem do mnie pisał.  

Nie wiem jakim językiem pisał, ale domyślam się że takim na jaki sobie zasłużyłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.