Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bubusia napisał:

Tak naprawde wiekszosc interesuje plucie na KK, a nie plucie na pedofilie jako taka.

Oczywiście! Bo plucie na KK to najprostszy sposób na odebranie głosów PiS. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Oczywiście! Bo plucie na KK to najprostszy sposób na odebranie głosów PiS. 

Tutaj jednak bardziej chodzi o KK. Pis przeminie. KK juz nie tak predko. A moze i wcale(tego jestem pewien, ale staram sie byc neutralny).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Raz jeszcze przepraszam.

Jacek.

Nie trzymam nigdy urazy zbyt długo.....przeprosiny przyjęte.

21 minut temu, bubusia napisał:

się mocno uniosłem

Miałeś prawo czytając mój wpis wskazujący pewną hipokryzję.....może też dotrze do Ciebie że jak piszecie do mnie "obrońca pedofilów" mam prawo czuć się podobnie, tym bardziej że nie poczuwam się kompletnie do tego zarzutu.

13 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ale dojadę tego sqwsyna, który go przejechał.

Widziałem swojego Gacka dość daleko od domu jak przebiegał drogę w miejscu gdzie z racji ukształtowania terenu (spora górka) wszyscy dość szybko jadą i zatrzymać w miejscu samochód nie sposób......ja tam od tego czasu zawsze zwalniam, bo prześladuje mnie straszna myśl że mógłbym sam swojego kota przejechać.

Nie myśl że ktoś to zrobił specjalnie.....mogło się tak zdarzyć że kierujący mógł tego zdarzenia  nie zauważyć.....  
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podejmie niewygodnego tematu, przeciez nie jest to offtop:

 

Co z faktem, ze wiekszosc pedofili w KK to geje(homo)?  Czy to was nie niepokoi?

Moze generalnie geje maja wieksza sklonnosc do pedofilii. Wiedza, ze w KK moga przetrwac. To i tam leca/lecieli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za odpuszczenie grzechu?.

 

 

Aaaaaa... Bo to dbasz, troszczysz się, pielęgnujesz biedne zwierzątko, jak tylko można...

A tu taki "ciach".?

No to jest mi ponuro i stąd te moje nadpobudliwe reakcje.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Bardzo Ci dziękuję za odpuszczenie grzechu?.

 

 

Aaaaaa... Bo to dbasz, troszczysz się, pielęgnujesz biedne zwierzątko, jak tylko można...

A tu taki "ciach".?

No to jest mi ponuro i stąd te moje nadpobudliwe reakcje.

 

 

 

Zycie. Moze w niebie bedzie mu jeszcze lepiej. I moze go kiedys tam spotkasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocie niebo?? Przeca godajo (w mowie i piśmie władający, że zwierzęta "duszy nie mają". Koniec cytatu.

 

 

Mają, mają... Lepszą, niż my, którzyśmy sobie buńczucznie tę duszę wydumali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Drapanie kotka Tykotka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Kocie niebo??

Tylko dla kotów-katolików ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, bubusia napisał:

Moze generalnie geje maja wieksza sklonnosc do pedofilii. Wiedza, ze w KK moga przetrwac. To i tam leca/lecieli

Pewnie już to jest zbadane jak jest z pedofilią u homoseksualistów. Lecą którzy? Homosekseksualiści czy pedofile? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupi nie lubi się zastanawiać, lecz tylko swe zdanie przedstawić. Księga Przysłów 18,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bubusia napisał:

A moze i wcale(tego jestem pewien, ale staram sie byc neutralny).

Już raz odeszła połowa tworząc prawosławie. Potem z tej połowy co pozostała odeszła połowa tworząc protestantyzm. Nie byłbym więc taki pewien.

Twoje udawanie neutralnego wychodzi Ci żałośnie nieprzekonująco.

Godzinę temu, Maju napisał:

tym bardziej że nie poczuwam się kompletnie do tego zarzutu.

Grunt to dobre samopoczucie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szymon1977 napisał:

Oczywiście! Bo plucie na KK to najprostszy sposób na odebranie głosów PiS. 

Kościół pluje sam na siebie i swoje zasady. I to jest najprostszy sposób zrobienia sobie kuku - patrz np. Irlandia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szymon1977 napisał:

Oczywiście! Bo plucie na KK to najprostszy sposób na odebranie głosów PiS. 

Na polityce też widać się znasz jak mało kto. Nie zauważyłeś jeszcze, że  ulubioną pozycją głównych gracze na polskim podwórku jest na kolankach i dopóty, dopóki ciemnogród  się nie obudzi to ta pozycja jest najbardziej opłacalna?

Antyklerykalna postawa to margines polskiej polityki. Przynajmniej na razie. 

4 godziny temu, bubusia napisał:

Moze generalnie geje maja wieksza sklonnosc do pedofilii. Wiedza, ze w KK moga przetrwac. To i tam leca/lecieli

Radzę się zapoznać ze stanowiskiem specjalistów w tej dziedzinie, zamiast szukać kozła ofiarnego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Przemysław_51508
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

Nie zauważyłeś jeszcze, że  ulubioną pozycją głównych gracze na polskim podwórku jest na kolankach i dopóty, dopóki ciemnogród  się nie obudzi to ta pozycja jest najbardziej opłacalna?

Antyklerykalna postawa to margines polskiej polityki. Przynajmniej na razie. 

Zauważyłem. Ty za to nie zauważyłeś, że to jest właśnie powód, dla którego ciemnogrodowi stara się KK obrzydzić. Żeby nie dało się wygrywać wyborów padaniem na kolana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Ty za to nie zauważyłeś, że to jest właśnie powód, dla którego ciemnogrodowi stara się KK obrzydzić. Żeby nie dało się wygrywać wyborów padaniem na kolana.

Jakie nieczyste siły za tym stoją?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemysław_51508 napisał:

Jakie nieczyste siły za tym stoją?

Za czym, za Twoim niezauważeniem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bubusia napisał:

Tylko 14, w WHO jest od 9, a moze i 6. I wtedy juz zalecaja dzialania. A moze to pedofile so?

Cienko.

W Talmudzie od 3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jar1 napisał:

W Polsce będzie od poczęcia. 

Możliwe.

"Nadreprezentacja" nie śpi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jar1 napisał:

W Polsce będzie od poczęcia. 

Od napoczęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bobcat napisał:
20 godzin temu, Maju napisał:

tym bardziej że nie poczuwam się kompletnie do tego zarzutu.

Grunt to dobre samopoczucie.

Samopoczucie ma się do tego nijak, mam w tej sprawie czyste sumienie......tylko nie wiem po co ci piszę o czymś o czego znaczeniu nie masz pojęcia i czego nie używasz.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maju napisał:

Samopoczucie ma się do tego nijak, mam w tej sprawie czyste sumienie......tylko nie wiem po co ci piszę o czymś o czego znaczeniu nie masz pojęcia i czego nie używasz.  ?

Najważniejsze że mają pojęcie i używają obrońcy pedofilów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że tak szybko (i bezmyślnie) potwierdziłeś to o czym pisałem.   :)

Może zajmij się wreszcie tym czego dotyczy temat.
 Możesz się tu wykazać, przecież uwielbiasz szkalować Kk.....ostatnio wygląda na to, że szkalowanie i zohydzanie mnie sprawia ci znacznie większą frajdę.   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Piękny Stefan napisał:

Wyzywanie od hipokrytów, a barany bronią "ludzi" gwałcących dzieci.

"Nie lękaj się" napisać kogo, jakiego barana masz na myśli.....

Pisałem o hipokrytach tu na forum to trzeba przypomnieć też tych którzy są na pierwszej linii "walki" i dostarczają Wam paliwa, będzie o tych co występują w obronie ofiar.

"Marek Lisiński, szef fundacji Nie Lękajcie Się, złożył dymisję, gdy wyszło na jaw, że wyłudził pieniądze od ofiary księdza pedofila i domagał się pieniędzy od braci Sekielskich – czytamy w „Gazecie Wyborczej”."

22 godziny temu, Piękny Stefan napisał:

I jeden z drugim będzie umoralniał

Teraz mnie nie dziwi że przez wiele lat widziałem na stronie tej fundacji fałszywe dane (tylko 100 RAZY zawyżone) o Raporcie Ryana w sprawie pedofilii.....widać po tym że zajmują się bardziej szkalowaniem Kk niż ofiarami a ich sztandarowi hipokryci postarali się zadbać kosztem ofiar o własny interes.     ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Maju napisał:

uwielbiasz szkalować Kk....

Pisanie prawdy i podawanie faktów nie mieszczą się w definicji "szkalowania". Jedynie nieuleczalni apologeci uważają że wszystko co nie jest chwaleniem staje się z definicji szkalowaniem.

Godzinę temu, Maju napisał:

Dziękuję że tak szybko (i bezmyślnie) potwierdziłeś to o czym pisałem. 

Oto potwierdzenie nieustannie dobrego samopoczucia.

22 minuty temu, Maju napisał:

"Nie lękaj się" napisać kogo, jakiego barana masz na myśli.....

Wszyscy wiedzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bobcat napisał:

przykład Gądeckiego który odmawia prokuraturze wydania dokumentów księdza pedofila.

Powielacz medialnych faktów w akcji.....trudno wydać coś co ponoć znajduje się w Watykanie.

Media już nie piszą że prokuratura może przesłuchać osoby które pisały te dokumenty lub mają procesową wiedzę w tej sprawie.....nie piszą, bo to takie niemedialne.  Lepiej napisać że być może będzie przeszukanie w Kurii.....bo to tworzy kolejne sensacje.

A jak widać wyżej Bobcat woli kłamać o mnie niż pisać prawdę o sprawie.....   :)
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Maju napisał:

szef fundacji Nie Lękajcie Się

A może to ciąg dalszy obecnej polityki: wobec przeciwników organizowana jest instytucjonalnie kampania oszczerstw, hejtu i pomówień (patrz: Ministerstwo Sprawiedliwości)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bobcat napisał:

A może to

Pisz Bobcat wiecej i szybko, dawno się tak nie uśmiałem.....świat się kończy GW  na usługach rządowych hejterów.   :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maju napisał:

trudno wydać coś co ponoć znajduje się w Watykanie.

Albo Gądecki tylko mówi że znajdują się w Watykanie. Bo tak mu wygodnie. Miał obowiązek przekazać je prokuraturze. Jeśli miał obowiązek również przekazać do Watykanu - nic nie stało na przeszkodzie sporządzić kopie i potwierdzić notarialnie ich zgodność z oryginałami. Takie kopie mają moc prawną oryginałów.

1 minutę temu, Maju napisał:

Pisz Bobcat wiecej, dawno się tak nie uśmiałem.....świat się kończy GW  na usługach rządowych hejterów.   :))))

Wiadomo kogo się poznaje "po śmiechu jego".

A ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

8 minut temu, Maju napisał:

pisać prawdę o sprawie

Ty masz tyle wspólnego z prawdą co radziecka gazeta o tym tytule.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bobcat napisał:

nic nie stało na przeszkodzie sporządzić kopie

Nie bierzesz pod uwagę możliwości innej, że te materiały wyszły do Watykanu dużo wcześniej zanim prokuratura je zażądała?

To stara sprawa i dokumenty musiały trafić do Watykanu skoro ten ksiądz już dawno został wydalony ze stanu kapłańskiego.

Myślisz tak jak ci dyktują media.  :))

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 dokumenty wydac, nie wazne gdzie sa, co za problem odeslac je z Watykanu?

2 bobcat, nie pierdziel glupot o nagonkach, i nie bron zlodzieja wyludzajacego kase od ofiar pedofilii.

 

Lisiński – jak ustaliła „GW” – „wysyła maila dwa tygodnie po tym, jak decyzją sądu na konto Katarzyny wpływa milion złotych zadośćuczynienia za to, że Roman B. z Towarzystwa Chrystusowego 13 lat temu więził ją, bił i gwałcił”.

Katarzyna powiedziała Gazecie: „Przyjechał do mnie i ja mu te pieniądze dałam do ręki. 20 tysięcy na umowę pożyczki, dziesięć w prezencie. Nie mogłam spać, jak mi o tym napisał. Człowiek, który tyle dla nas, ofiar, zrobił, któremu tak ufałam, śmiertelnie chory?”. Lisiński – jak czytamy – „poprosił Katarzynę: »Niech to zostanie między nami. Mogłoby to zaszkodzić mojej reputacji«”.

„GW” pisze ponadto, że Marek Lisiński miał być jednym z bohaterów „Tylko nie mów nikomu”, ale został wycięty z filmu, po tym jak w lutym wysłał SMS-a do Tomasza Sekielskiego. Zażądał w nim 25 tysięcy złotych na fundację „Nie lękajcie się” i 25 tysięcy dla siebie: „Dałem Wam numery do ofiar, namiary na sprawy. I co mam za to?”

 

Takze Bob, nie badz zenujacym obronca hien

9 minut temu, Maju napisał:

Myślisz tak jak ci dyktują media.  :))

 

On nie mysli, on klepie zawsze to samo, byle mu pasowalo. Wszystko co nie pasuje po prostu odrzuca. Nie pasuje mu hiena, to robi z niej ofiare(broni). Patrz wyzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.