Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, bubusia napisał:
13 minut temu, Maju napisał:

Myślisz tak jak ci dyktują media.  :))

 

On nie mysli

A czy to co ja napisałem wyklucza to co Ty piszesz?   :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Maju napisał:

Powielacz medialnych faktów w akcji.....trudno wydać coś co ponoć znajduje się w Watykanie.

Ponoć.

"Czy to możliwe, że sądy biskupie po przeprowadzeniu wstępnego dochodzenia, przesyłają pocztą wszystkie dokumenty do Watykanu, nie pozostawiając dla siebie żadnej kopii? Zapytaliśmy o to Piotra Szeląga, teologa, doktora prawa kanonicznego i byłego obrońcę węzła małżeńskiego w Gdańskim Trybunale Metropolitalnym.

“Z mojego doświadczenia wynika, że to niemożliwe, żeby nie wykonano żadnej kopii. Kiedy pracowałem w sądzie biskupim w Gdańsku przy sprawach rozwodowych, zeznania świadków spisywało się na komputerze, drukowało się je do podpisu, czasem robiło się ksero do archiwum. Wszystkie dokumenty były digitalizowane. Nie wyobrażam sobie, że kuria poznańska nie dokonywała analogicznej praktyki w przypadku księdza z Chodzieży. Gdyby było inaczej, ryzykowałaby, że dowody w sprawie ciężkiego przestępstwa zaginą lub zostaną zniszczone. "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Maju

W  sumie nie.

 

Co do Bobika, to po prostu lapy opadaja. Oskarza ludzi o bronienie pedofilow, a sam broni hiene wyludzajaca kase od ofiar pedofilii. Szkoda slow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bubusia napisał:

Patrz wyzej.

Znam ten cały tekst....zacytowałem z niego to co dla mnie (w tamtej chwili) wydało się najważniejsze.
A nasz Bobcat nie uwierzył......spisek zwietrzy (wymyśli) byle tylko swoich bronić....nawet jak wykorzystują ofiary pedofilów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, klecha napisał:

Ponoć.

Ponoć wiesz wszystko w sprawie pomówienia mnie przez Bobcata.....a dziwnie nabrałeś wody w usta.  :))

 "Postępowanie kanoniczne wraz z jego rozstrzygnięciem z mocy prawa zastrzeżone jest trybunałowi Kongregacji Nauki Wiary, było prowadzone przez Kongregację i podlega jurysdykcji Państwa Watykańskiego. Akta sprawy znajdują się od dawna w Kongregacji Nauki Wiary - twierdzi ksiądz Maciej Szczepaniak, rzecznik Kurii Metropolitalnej w Poznaniu. Ksiądz Szczepaniak utrzymuje, że dokumenty do Watykanu wysłano, jeszcze zanim upomniał się o nie prokurator."

Chodziło o akta sprawy więc jasne jest gdzie one są.

18 minut temu, klecha napisał:

niemożliwe, żeby nie wykonano żadnej kopii

Prokuratura powinna o to zapytać i gdy takie coś się w Kurii znajdzie zażądać wydania.....nie mam żadnej wiedzy na ten temat.
Zapewniam Ciebie że takie (wyjaśniające do końca sytuację) informacje mediom robiącym często niezdrowe sensacje wokół Kk się nie bardzo podobają, nie są skore do ich podawania....wolą napisać że przeszukania nie będzie, bo biskup dał słowo że nie ma dokumentów o których od początku było wiadomo że są w Watykanie.
Z tego "newsa"  chorzy z nienawiści do Kk mogą zawsze wyciągnąć dla siebie jakieś "motywacje" do działania, bo to biedni ludzie słabo logicznie myślący, nie rozumiejący tak zagmatwanej manipulacji mediów.     :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, bubusia napisał:

1 dokumenty wydac, nie wazne gdzie sa, co za problem odeslac je z Watykanu?

Kuźwa ludzie, toż sąd wydał nakaz i zwolnił ich z tajemnicy zawodowej!

Majuwka, wystarczy prześledzić jak kuria migała się z tymi papierami.

"Kuria przyznała, że ważniejsze jest dla niej prawo kanoniczne, według którego akta zostały wysłane wprost do Watykanu do Kongregacji Nauki Wiary – podaje portal Gazeta.pl. "Dlatego też żądanie udostępnienia wszystkich materiałów zgromadzonych w toku postępowania administracyjnego jest w jakimś sensie bezprzedmiotowe, ponieważ zostały one zgodnie z prawem wysłane do Watykanu zanim wpłynęło postanowienie prokuratora" – przeczytać można w oświadczeniu, które kuria wysłała portalowi."

 

"Prokurator zwolnił ich ze wspomnianej tajemnicy, ale to i tak nie sprawiło, że akta trafiły na jego biurko. Wręcz przeciwnie, to do sądu trafiło zażalenie na działanie prokuratury, które złożyli księża z kurii. Sąd rozpatrzył ich skargę i zdecydował, że nie mogą zasłaniać się tajemnicą zawodową i mają wydać dokumenty."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym dyskutowac, dokumenty nalezy wydac, nie wazne gdzie sa. Niewydanie bedzie tylko szkodzilo KK.

I tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Maju napisał:

Ponoć wiesz wszystko w sprawie pomówienia mnie przez Bobcata.....a dziwnie nabrałeś wody w usta.  :))

Nie interesują mnie wasze prywatne starcia. Nie szukaj za wszelką cenę wsparcia, bo ode mnie na pewno go nie dostaniesz i nie przypisuj mi swoich dziwnych wyobrażeń. A tym bardziej nie pisz do mnie na priv jak to miało miejsce w przeszłości hipokryto.

Jak zwykle w każdym temacie jęczysz nad swoim biednym losem.

Gdybyś czytał ze zrozumieniem, wiedziałbyś po co był przywołany zrzut twojej wypowiedzi, której się tak bardzo wyrzekałeś.

Pojmij w końcu, że to jest temat o skali pedofilii w Kk, nie o świętym majowym latającym jak ze sraczką do moderacji, który nie broni wprost pedofilów w czarnych kieckach ale zawsze ma jakieś ALE.

Jak to kiedyś ładnie ująłeś: nie ma wyroku - nie ma sprawy... przedawniła się.

 

Może wróćmy do tematu, bo to tylko ROZMYDLA problem.

 

14 minut temu, bubusia napisał:

Nie ma o czym dyskutowac, dokumenty nalezy wydac, nie wazne gdzie sa. Niewydanie bedzie tylko szkodzilo KK.

Napisz na priv do majowego x100. Może pojmie, choć znając jego upodobania wyrok sądu ma gdzieś jak w sprawie ujawnienia list poparcia skrzętnie chowanych przez kuchcika i następcę.

Swoją drogą spójrzcie na Irlandię, teraz ksiądz nie może już brać na kolanko dzieciątka, bo od razu wyleci na zbity pysk.

Musi przedstawić zaświadczenie o niekaralności i poświadczenie od przełożonych o nienagannym stylu prowadzenia się by móc pracować nawet z dorosłymi.

U nas chowają po krzakach co się da i gdzie się da.

Gdzie jest komisja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, klecha napisał:

Może wróćmy do tematu, bo to tylko ROZMYDLA problem.

Masz rację rozmydlasz jak mało kto.
Masz rację nie ma o czym pisać skoro brak ci odwagi (powinienem napisać minimum honoru) wprost uciąć sprawę i napisać że Bobcat skłamał wkładając mi w usta to co powiedział pietrzak i to zdanie nie było powodem bana to nie ma sensu tego ciągnąć.
Twoich matactw też nie zamierzam komentować, tych o moim czytaniu bez zrozumienia jak i kłamstw że latam ze skargą do moderacji.
 

14 minut temu, klecha napisał:

Napisz na priv do majowego

Chętnie porozmawiam z kimś komu nienawiść do Kk nie ograniczyła normalnych ludzkich odruchów.....

22 minuty temu, klecha napisał:

Może pojmie, choć znając jego upodobania wyrok sądu ma gdzieś jak w sprawie ujawnienia list poparcia skrzętnie chowanych przez kuchcika i następcę.

Nie pojmuję.....
Może jak mi ktoś to przetłumaczy z ichniego na nasze.....to do mnie do @bubusia czy tak sam do siebie....   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maju napisał:

 skoro brak ci odwagi (powinienem napisać minimum honoru) wprost uciąć sprawę i napisać że Bobcat skłamał wkładając mi w usta to co powiedział pietrzak

No kur.a, czy ty czytasz to co piszesz???

I co mi przypisujesz kłamco? Co mnie interesuje co ci ktoś wkładał w usta i dlaczego? I dlaczego mam się do tego odnieść?

Nie oczekuję odpowiedzi.

4 minuty temu, Maju napisał:

Nie pojmuję.....
Może jak mi ktoś to przetłumaczy z ichniego na nasze....

Nie pojmie bo w oficjalnym przekazie nie było.

Nawet nie próbujcie mu tłumaczyć szkoda klepania w klawisze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maju napisał:

Nie lękaj się" napisać kogo, jakiego barana masz na myśli.....

Pisałem o hipokrytach tu na forum to trzeba przypomnieć też tych którzy są na pierwszej linii "walki" i dostarczają Wam paliwa, będzie o tych co występują w obronie ofiar.

"Marek Lisiński, szef fundacji Nie Lękajcie Się, złożył dymisję, gdy wyszło na jaw, że wyłudził pieniądze od ofiary księdza pedofila i domagał się pieniędzy od braci Sekielskich – czytamy w „Gazecie Wyborczej”."

To zmienia całkowicie postać rzeczy... Od teraz kasujemy wszystkie winy pedofilskich księży, bo jakiś mądry inaczej postanowił się podpiąć pod temat i na tym zarobić. Mnie to przekonuje. Masz rację. Nie ma co tematu roztrząsać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie bez zrozumienia to przypadłość nie tylko @Bobcat....

5 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Od teraz kasujemy wszystkie winy pedofilskich księży

Gdzieś to o Piękny Stefanie wyczytał z moich słów.....drżę cały i oczekuję że mi to com nieumyślnie napisał wskażesz......   :)))
Widzę żeś zapatrzony w klechę i usilnie chcesz mi włożyć w usta to czego nie miałem kompletnie na myśli.

Wiedz że jemu to nie wyszło choć całe TWA stoi w tej sprawie murem..... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

oczekuję że mi to com nieumyślnie napisał wskażesz......

Ręce opadajom...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było aż tak trudne a też nie zrozumiał, pewnie coś kapuje ale po swojemu recenzuje.....ręce opadają   :)

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Maju napisał:

Gdzieś to o Piękny Stefanie wyczytał z moich słów.....drżę cały i oczekuję że mi to com nieumyślnie napisał wskażesz......   :)))
Widzę żeś zapatrzony w klechę i usilnie chcesz mi włożyć w usta to czego nie miałem kompletnie na myśli.

Wiedz że jemu to nie wyszło choć całe TWA stoi w tej sprawie murem..... 

To rozwiń swój tok myślenia i napisz co ten fakt co podałeś zmienia cokolwiek. Co wnosi? Czy coś umniejsza? Ten cały Lisiński jest przez to gorszy od bohaterów wątku? Porównujesz jego winę do pedofilów w skali 1-1? Trzeba teraz patrzeć na temat z jakiejś innej strony? Bo coś na myśli chyba miałeś. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Bo coś na myśli chyba miałeś. 

Nie wkładaj mu w usta czegoś czego wprost nie napisał, on tylko tak, by zasiać wątpliwość...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

To rozwiń swój tok myślenia i napisz co ten fakt co podałeś zmienia cokolwiek. Co wnosi? Czy coś umniejsza? Ten cały Lisiński jest przez to gorszy od bohaterów wątku? Porównujesz jego winę do pedofilów w skali 1-1? Trzeba teraz patrzeć na temat z jakiejś innej strony? Bo coś na myśli chyba miałeś. 

Przeciez chodzilo o insynuacje jednego z kolegow, ze Lisinski(jego wyludzanie) jest/moze byc ofiara nagonki. Maju to tylko wykpil. Jakie 1 do 1.

O czym ty piszesz?

Czy wy umiecie czytac?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bubusia napisał:

On nie mysli, on klepie zawsze to samo, byle mu pasowalo.

... powiedział ten, za którego myślą na Nowogrodzkiej i przy Placu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, stamtąd dowiaduje się jakie jest jego zdanie w każdej sprawie a potem klepie co mu każą według otrzymanych gotowców i przekazów dnia.

3 godziny temu, bubusia napisał:

Takze Bob, nie badz zenujacym obronca hien

Z dwojga złego lepiej być obrońcą hien niż obrońcą pedofilów jak Ty i cała Twoja kamaryla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyle waszego Boba

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maju napisał:

nawet jak wykorzystują ofiary pedofilów. 

Coś nowego. Od kiedy ofiary pedofilów są obiektem Twojej troski? Zawsze do tej pory byli sprawcy dopuszczający się przestępstwa pedofilii (patrz np. Pell).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten ciagle to samo, ogolic jajca i do piaskownicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

Z tego "newsa"  chorzy z nienawiści do Kk mogą zawsze wyciągnąć dla siebie jakieś "motywacje" do działania,

Proszę o wskazanie który paragraf i jakiego aktu normatywnego nakłada na obywateli obowiązek kochania tej instytucji.

2 godziny temu, Maju napisał:

to biedni ludzie słabo logicznie myślący, nie rozumiejący tak zagmatwanej manipulacji mediów.

Od kiedy miarą logicznego myślenia jest bycie wazeliną hierarchów?

2 godziny temu, Maju napisał:

Czytanie bez zrozumienia to przypadłość nie tylko @Bobcat....

Ty jeden czytasz ze zrozumieniem. To znaczy rozumiesz to co Ci każą zrozumieć.

2 godziny temu, Piękny Stefan napisał:

To zmienia całkowicie postać rzeczy... Od teraz kasujemy wszystkie winy pedofilskich księży, bo jakiś mądry inaczej postanowił się podpiąć pod temat i na tym zarobić. Mnie to przekonuje. Masz rację. Nie ma co tematu roztrząsać. 

Na tym polega sprytna taktyka pomniejszania lub całkowitego tuszowania win własnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ch.. nigdzie nie brakuje, ale temat jest o tych z KK i jego roli w systemowym ukrywaniu tego zjawiska. 

To, że facet z fundacji (już nie, bo go wyrzucili) był naciągaczem nie ma żadnego wpływu na ocenę działalności KK w sprawie pedofilii. 

Pytanie, czy w polskim KK wyrzucili jakiegoś księdza, biskupa za ukrywanie, tuszowanie i brak odpowiednich działań w sprawie pedofilii ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, jar1 napisał:

Pytanie, czy w polskim KK wyrzucili jakiegoś księdza, biskupa za ukrywanie, tuszowanie i brak odpowiednich działań w sprawie pedofilii ?

Lista jest. Są na niej również biskupi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bubusia napisał:

Nie ma o czym dyskutowac, dokumenty nalezy wydac, nie wazne gdzie sa. Niewydanie bedzie tylko szkodzilo KK.

I tyle.

Urzędy nadal używają faxów. Istnieje poczta elektroniczna. Tłumaczenia katabachów są absurdalne.

43 minuty temu, Bobcat napisał:

Proszę o wskazanie który paragraf i jakiego aktu normatywnego nakłada na obywateli obowiązek kochania tej instytucji.

Z ubolewaniem donoszę, że art. 25, pkt. 4 niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupi nie lubi się zastanawiać, lecz tylko swe zdanie przedstawić. Księga Przysłów 18,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Audiotraktor napisał:

Z ubolewaniem donoszę, że art. 25, pkt. 4 niestety.

Konstytucji? Absolutnie nie masz racji. Tam jest tylko jak są regulowane wzajemne relacje z państwem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A państwo to my. I państwo kocha ich nieprzytomnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupi nie lubi się zastanawiać, lecz tylko swe zdanie przedstawić. Księga Przysłów 18,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bubusia napisał:

Przeciez chodzilo o insynuacje jednego z kolegow, ze Lisinski(jego wyludzanie) jest/moze byc ofiara nagonki. Maju to tylko wykpil. Jakie 1 do 1.

O czym ty piszesz?

Czy wy umiecie czytac?

Tak umiem czytać. 

I czytam te wasze próby zdeprecjonowania i rozmycia tematu, niezdrowego podniecania się byle czym jeżeli tylko pasuje do waszego toku rozumowania i w sumie nie wiem o co wam chodzi... Trochę wstyd stać za taką instytucją. Ale szczerze mówiąc mnie to nie dziwi, bo jeżeli ktoś broni polityki pisu (nie dla jaj, czy pieniędzy, ale z przekonania), to jest dla mnie osobą kompletnie odrealnioną, krótkowzroczną i nie potrafię podążać jej tokiem rozumowania. Nie mieszam wątków, ale jakoś dziwnie te same osoby się ścierają w tematach o kk i tych politycznych. Tylko niektóre co są za pisem mają na tyle przyzwoitości, że w tym tutaj temacie nie piszą. Temat o gwałceniu dzieci przez kk, a was tylko obchodzi żeby udowodnić, że tak jest wszędzie, a kk w ogóle pod tym względem nie odstaje. A jak już wsadzili któregoś w Australii, to wyskakuje taki @Maju z jakimiś pierdołami, bo on ma "wątpliwości" czy tam w Australii to potrafią sędziowie sądzić. I tak k...a ze wszystkim. Jak w tvp. Ktoś z pis zakosił 1mln zł, to zaraz jest obszerny reportaż, że kieeeeeedyś ktoś z PO zakosił 2tys, znaczy się zrobił to samo... Skala nie istnieje. 

Tak że wybacz Bubusia, ale osoby z takim kręgosłupem moralnym jak ty i koleżka twój ukochany z którym sobie dowcipkujecie w takim temacie i okraszacie wypowiedzi uśmieszkami jakoś nie wzbudzacie szacunku, bo mam wrażenie, że nie potraficie się pochylić jednostkowo nad krzywdą takiego dziecka. Wy chyba nie wiecie o co ten cały raban. A to trochę przerażające jest...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej sprawie należy zadać sobie łacińskie pytanie: qui bono? Kto na tym odniesie korzyść? Sprawa Lisińskiego może mieć drugie dno.

Wiadomo że organizacja która jako swoje statutowe zadanie stawia sobie ujawnianie i dokumentowanie przypadków pedofilii w KK a także pomoc ofiarom takich przestępstw - staje się śmiertelnym wrogiem może nie całego KK, ale z pewnością tych struktur i hierarchów którzy byli w ten proceder umoczeni i mają coś za uszami. Może nawet nie jako bezpośredni sprawcy, lecz ci którzy ich kryli i zamiatali sprawy pod dywan. Rozwiązać takiej organizacji, zakazać jej działalności nie da rady  gdyż byłoby to otwarte przyznanie się do zarzucanych czynów i wybuchłby skandal. Trzeba ją skompromitować w oczach jak najszerszych kręgów opinii publicznej. 

Stawia się więc na czele tej organizacji swojego człowieka, takiego kreta, który ma za zadanie umiejętnie przez jakiś czas udawać statutowe działanie a jednocześnie dokonywać uzgodnionych ze zleceniodawcami przekrętów. Władze o wszystkim wiedzą, ale chwilowo przymykają oko. Mamy przecież sojusz tronu z ołtarzem. W uzgodnionym momencie władze wkraczają do akcji, "wykrywają" przestępczy proceder a do publiczności idzie czytelny sygnał: widzicie kto to są ci "tropiciele" rzekomej pedofili w szeregach KK? Złodzieje, oszuści, malwersanci i przekręciarze. To są wasze autorytety moralne?

I o to od samego początku chodziło.

Na tej samej zasadzie na czele niektórych organizacji (jak to się u nich nazywało) dysydenckich w ZSRR stali podstawieni agenci KGB którzy wkręcali ich w machlojki finansowe aby na tej podstawie organizację rozwiązać a jej członków aresztować. 

Nie mówię że w przypadku Lisińskiego tak właśnie musiało być. Tego nie wiemy. Ale znając pewne mechanizmy działania taki scenariusz wydaje się być bardzo prawdopodobny.

27 minut temu, Piękny Stefan napisał:

nie potraficie się pochylić jednostkowo nad krzywdą takiego dziecka.

Oni się każdorazowo pochylają nad krzywdą niesłusznie oskarżanego, podle oczernianego, nikczemnie pomawianego przez chorych z nienawiści i prześladowanego przez lewaków kapłana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem gdy zostanie skazany prawomocnym wyrokiem, a władze kościelne usuną go ze stanu kapłańskiego - zadają obłudne pytania: myśmy kogoś kiedykolwiek bronili???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.