Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor

Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem, taka oto ciekawa i znamienna wypowiedź jednej z głów, tej pożal się [tu wpisz dowolny byt absolutny] instytucji:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tapatalk@OnePlus A6000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, ze odsetek homoseksualistów wśród kleru jest ponadprzeciętny, to rzeczywiście mają problem z tym tłumaczeniem się z pedofilii ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wręcz szokuje tak otwarty tekst z ust biskupa, nie sądziłem, że doczekam się takiej wypowiedzi. Może to zbyt płonna nadzieja, ale chyba jednak coś zaczyna się ruszać i kruszyć w tym świętym kościółku. Zasiadam w pierwszym rzędzie ze szklaneczką rudej i będę patrzył z ciekawością :)

Tapatalk@OnePlus A6000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, herbee napisał:

chyba jednak coś zaczyna się ruszać i kruszyć w tym świętym kościółku.

Upi...lą.

Wspomnisz moje słowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, herbee napisał:

Zasiadam w pierwszym rzędzie ze szklaneczką rudej i będę patrzył z ciekawością ?

W kościele tylko czerwone mszalne. Możesz stracić miejscówkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dlatego wspomniałem o płonnej nadziei. Pierwsze o czym pomyślałem, to uciszą biskupa i wywleką coś o gender i LGBT na przykrywkę.

Tapatalk@OnePlus A6000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, herbee napisał:

Pierwsze o czym pomyślałem, to uciszą biskupa i wywleką coś o gender i LGBT na przykrywkę.

Coś ty, przekupią gazetę, ta wyda sprostowanie i będzie git.

W końcu jeśli w gazecie napisali to jest małe trzęsienie ziemi...wszystkie msze przerwane...napięcie gęstnieje w powietrzu...zgromadzeni wierni rozglądają się za tęczową Tęczą, zamykają wrota kościołów przed galopującym homoseksualizmem...i wreszcie nastaje zbawienie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jacchusia napisał:

zamykają wrota kościołów przed galopującym homoseksualizmem...i wreszcie nastaje zbawienie ?

Chyba chciałeś napisać:

"zamykają wrota kościołów za galopującym homoseksualizmem...i wreszcie nastaje zbawienie ?

"

:-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kościele tylko czerwone mszalne. Możesz stracić miejscówkę.
Nie wiem co o oni tam sobie nalewają. Za dzieciaka, jak jeszcze chodziłem do kościółka, bardzo mnie to ciekawiło, w sensie białe czy czerwone, ale nalewali sobie z takich złotojebitnych dzbanków i nie było widać. W sumie to wisi mi co tam sobie polewają, byle z umiarem, nie jak Sławny, sorry, Sławoj G.

Tapatalk@OnePlus A6000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, klecha napisał:

Chyba chciałeś napisać:

"zamykają wrota kościołów za galopującym homoseksualizmem...i wreszcie nastaje zbawienie ?

"

:-))

Każdy ma swoje obrazy w głowie ?

16 minut temu, herbee napisał:

Nie wiem co o oni tam sobie nalewają. Za dzieciaka, jak jeszcze chodziłem do kościółka, bardzo mnie to ciekawiło, w sensie białe czy czerwone, ale nalewali sobie z takich złotojebitnych dzbanków i nie było widać. W sumie to wisi mi co tam sobie polewają, byle z umiarem, nie jak Sławny, sorry, Sławoj G.

Tapatalk@OnePlus A6000
 

Jak to co? Krew Chrystusa.

Sławoj na mszy nie dawał w bańkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta wiara/pewność?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, klecha napisał:

[...] Gdybyś czytał zamknięty już wątek o Kk, [...]

Większość postów tamtego wątku została włączona do aktualnego topicu "kościoły, działalność instytucji religijnych ...". Jeśli się uzbroić w cierpliwość, można jeszcze znaleźć sporo takich właśnie wypowiedzi naszych "adwokatów" kościelnych przestępców. Na pewno posty broniące sk...syna z Tylawy wiszą w wątku do teraz, nie tak dawno to odgrzebałem i zacytowałem, prostując kłamstwa co niektórych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jacchusia napisał:

W kościele tylko czerwone mszalne

białe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wydało się, że nie jestem księdzem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jacchusia napisał:

No i wydało się, że nie jestem księdzem.

Albo celowo udawałeś pomyłkę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jacchusia napisał:

Sławoj na mszy nie dawał w bańkę.

Za to po mszy dawał, i to ostro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, argus napisał:

Na pewno posty broniące sk...syna z Tylawy wiszą w wątku do teraz, nie tak dawno to odgrzebałem i zacytowałem, prostując kłamstwa co niektórych.

Zapoznam się z nimi kiedykolwiek?
Zamiast tego pustosłowia (powinienem napisać łgarstw) proponuję na początek (wypadałoby)  podawać suche fakty, cytować te wpisy. Waszych urojeń, projekcji równoległej rzeczywistości i wmawiania mam po dziurki w nosie.   :))

Bierz przykład z @klecha.....wprawdzie co innego mi imputuje a co innego miałem na myśli pisząc post którym mnie prześladuje, to zawsze można powiedzieć że przynajmniej się stara czymś swoje słowa uzasadnić. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że podczas scalania wątków i przechodzenia na nowy silnik Forum wiele postów bezpowrotnie przepadło. W związku z tym stosowana przez autorów skandalicznych, kompromitujących wpisów taktyka polegająca na żądaniu przedstawienia cytatów jest tylko przejawem ich bezczelności i cwaniactwa. Mogą teraz udawać niewiniątka, bełkotać o pustosłowiu i kłamstwach, wypierać tego co sami napisali. No bo przecież druga strona nie przedstawiła dowodów. Tak, nie przedstawiła gdyż jest to już technicznie niemożliwe. W archiwizowanie mogą sobie pozwolić chyba tylko ci, którzy przebywają tutaj służbowo i pracuje dla nich sztab ludzi. Ale bywalcy doskonale pamiętają co kto kiedy pisał i za co miał bany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, klecha napisał:
19 godzin temu, Maju napisał:

Swojego nie masz w zwyczaju podkablowywać.....dlatego rozumiem, że tego nie skopiowałeś jak napisał w odpowiedzi że: "wracała do księdza, bo musiało się jej to podobać".  

A czy ja cię podkablowałem?

To nie była moja inicjatywa.

Wyleciałeś za ohydną drwinę z ofiary.

Przeczytaj to sobie jeszcze parę razy, to co żeś tam naskrobał.

Nie mój drogi, to ty słabo pamiętasz tamte fakty.....gdyby nie ty i twoje usilne dążenie do skompromitowania mnie pewnie nikt by tego faktu nie dostrzegł że na końcu zdania jest uśmieszek (wielu pewnie zauważyło że tego środka wyrazu często nadużywam), zanim o tym napisałeś zauważyłem niestosowność i go usunąłem. To są fakty.....
Samo zdanie niczym szczególnym zresztą nie szokuje w przeciwieństwie do tego co napisał @pietrzak.
Tego nikt z was nie tylko nie potępił ale nawet nie zauważył niestosowności. Nikt nie chciał zrozumieć moich wyjaśnień.

Widzę też że zapomniałeś po czyim manipulacyjnym wpisie vlado wpadł w furię.....nie będę ci tego sto razy przypominał.
Zresztą już w tym temacie podałem dokładnie gdzie to można znaleźć. W każdej chwili mogę ci podać dokładnie gdzie możesz sobie o tym poczytać i odświeżyć kiepską pamięć.

19 godzin temu, klecha napisał:

Ot i tyle Kryształowy...

Dalej cię to zastanawia?

Ciebie mam na świeczniku bo nie lubię hipokrytów w kieckach ?

Nic mnie nie zastanawia, bo nic z waszej strony mnie tu już nie jest w stanie zdziwić.   

Ja nie lubię wszystkich hipokrytów, wszyscy mnie denerwują, ci forumowi szczególnie.   :))

19 godzin temu, Bobcat napisał:
21 godzin temu, slawek.xm napisał:

Andrzejowi akurat zależy na prawdzie

On ma tyle wspólnego z prawdą co radziecki dziennik zatytułowany Prawda. 

A gdzie się Żdanow podział.....czyżby w niełasce?   :)

Pierwszy prawdomówny się odezwał....  ?
Przypomnę przy tej okazji że to ten co łgał że ja napisałem to co powiedział pietrzak......poszedł w zaparte do końca nawet wtedy gdy podałem cytat świadczący niezbicie jaka jest prawda.......i taki się tu teraz w "obronie" prawdy odzywa, śmiechu warte. 

 

7 minut temu, Bobcat napisał:

Wiadomo że podczas scalania wątków i przechodzenia na nowy silnik Forum wiele postów bezpowrotnie przepadło. W związku z tym stosowana przez autorów skandalicznych, kompromitujących wpisów taktyka polegająca na żądaniu przedstawienia cytatów jest tylko przejawem ich bezczelności i cwaniactwa. Mogą teraz udawać niewiniątka, bełkotać o pustosłowiu i kłamstwach, wypierać tego co sami napisali. No bo przecież druga strona nie przedstawiła dowodów. Tak, nie przedstawiła gdyż jest to już technicznie niemożliwe. W archiwizowanie mogą sobie pozwolić chyba tylko ci, którzy przebywają tutaj służbowo i pracuje dla nich sztab ludzi. Ale bywalcy doskonale pamiętają co kto kiedy pisał i za co miał bany.

Wyżej podałem przykład twojej "doskonałej" pamięci......napisałem też o tym że pomimo tego że nie mam wglądu w ten temat potrafiłem znaleźć to o czym pisałem i dać na potwierdzenie swoich słów namiary.

Dziwnym trafem wszystko o czym piszecie jest albo waszą nadinterpretacją albo nie potraficie znaleźć na swoje słowa żadnego potwierdzenia.....chyba nie muszę tu pisać dlaczego ci w żadne z tych słów wyżej nie wierzę.    :)))

Proszę byś w tej sytuacji zajął się szukaniem potwierdzeń na swoje (czy twa) słowa i nie pisał tu o bezczelności bo nie ma większej od tej z jaką z waszej strony mamy do czynienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Maju napisał:

twoje usilne dążenie do skompromitowania mnie pewnie nikt by tego faktu nie dostrzegł że na końcu zdania jest uśmieszek (wielu pewnie zauważyło że tego środka wyrazu często nadużywam), zanim o tym napisałeś zauważyłem niestosowność i go usunąłem. To są fakty.....

Nie koleżko, to ty się teraz wijesz i znowu próbujesz wszystko pokrętnie odkręcić.

Niestosowność?

Dobre! Brawo Ty! Sumienie nadal czyste? Czy już kieckowy cię rozgrzeszył w imię walki z lewackim atakiem na kryształowy Kk?

 

 

Wyraźnie napisałeś:

" mnie zastanowiło jak możliwe jest zgwałcenie dziecka kilka razy w dłuższym odstępie czasu, czym zwabiał ten ksiądz tą dziewczynkę że zamiast gwałciciela unikać wracała do niego. ? "

Ten uśmieszek to tylko ohydne zwieńczenie twego zdania, podważającego jeszcze bardziej ohydny czyn księdza-zwyrodnialca.

To zdanie idealnie oddaje twoje postrzeganie tematu.

Podważanie wszystkiego co jest ci nie na rękę.

Wybielanie zboczeńców przerzucając częściowo winę na ofiarę.

Tak samo jak Michalik. Dlatego tak go broniłeś.

Ups! Lapsus...

Życzę miłego dnia.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Za to po mszy dawał, i to ostro.

Być może, nie powiem, żebym z tego powodu był szczególnie zmartwiony choć podobać to mi się to nie podoba.

11 godzin temu, Bobcat napisał:

Zgłoszone.

Z tego rozpędu uważaj żebyś się sam nie zgłosił ?

4 godziny temu, Maju napisał:

Zapoznam się z nimi kiedykolwiek?
Zamiast tego pustosłowia (powinienem napisać łgarstw) proponuję na początek (wypadałoby)  podawać suche fakty, cytować te wpisy. Waszych urojeń, projekcji równoległej rzeczywistości i wmawiania mam po dziurki w nosie.   :))

Bierz przykład z @klecha.....wprawdzie co innego mi imputuje a co innego miałem na myśli pisząc post którym mnie prześladuje, to zawsze można powiedzieć że przynajmniej się stara czymś swoje słowa uzasadnić. 

 

Oni próbują ułomność wyszukiwarki/forum przekuć w swoje zwycięstwo.

Jeśli nie można znaleźć twoich wpisów, to dla nich sygnał, że można ci teraz zarzucić co im tylko przyniesie ślina na jęzor  ?

3 godziny temu, Bobcat napisał:

Ale bywalcy doskonale pamiętają co kto kiedy pisał i za co miał bany.

I KTO KOMU je dawał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maju nie gwiazdorz. Winny się tłumaczy. A ty już którąś stronę się wybielasz.

Argument że więcej jest pedofilii ojców w rodzinach niż duchownych w kk... Ile jest jednych i drugich? Bo duchownych jest w Polsce około 30tys wyczytałem, niech ojców rodzin będzie 100 razy więcej czyli 3mln. Jeden pedofil wśród księży powinno się liczyć jak 100 wśród tych drugich. Ale ty pewnie liczysz jeden do jednego.

A z tym "nie znam żadnego pedofila wśród księży", nie znając żadnego księdza to mistrzostwo świata ? 

Ksiądz z mojej parafii lubił małych chłopców. A wśród ojców rodzin nie znam żadnego. Widzisz jak statystykę twoją zmieniłem? Teraz potrzeba 100 takich jak ty żeby wyszło po równo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maju napisał:

zanim o tym napisałeś zauważyłem niestosowność i go usunąłem

Moderacja zauważyła to wcześniej. Potem próbowałeś ratować sytuację.

5 godzin temu, Maju napisał:

zapomniałeś po czyim manipulacyjnym wpisie vlado wpadł w furię.....nie będę ci tego sto razy przypominał.

Nie musisz. Dokładnie wiadomo jak było. Twoje obecne próby chachmęcenia, manipulacji i zwyczajnych kłamstw są zbędne.

5 godzin temu, Maju napisał:

po czyim manipulacyjnym wpisie vlado wpadł w furię...

Nie było niczego manipulanckiego wpisu. Są natomiast Twoje obecne próby kłamstwa że pewne fakty (i wpisy) nie miały miejsca,

5 godzin temu, Maju napisał:

Proszę byś w tej sytuacji zajął się szukaniem potwierdzeń na swoje (czy twa) słowa i nie pisał tu o bezczelności bo nie ma większej od tej z jaką z waszej strony mamy do czynienia.

Lusterko. I nie zazdrość TWA jako że masz swoje TWA2. Patrz od kogo dostajesz i komu dajesz lajki.

5 godzin temu, Maju napisał:

A gdzie się Żdanow podział.....czyżby w niełasce?   ?

Znowu PiS-owskie nieuctwo wychodzi. Żdanow i dziennik Prawda to ten sam kraj, te same czasy, ta sama opcja polityczna i ta sama paczka.

Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Jeśli nie można znaleźć twoich wpisów, to dla nich sygnał, że można ci teraz zarzucić co im tylko przyniesie ślina na jęzor 

A Wam się wydaje że można metodą na bezczela i na rympał wyprzeć się wszystkiego.

1 godzinę temu, Jacchusia napisał:

KTO KOMU je dawał

Moderacja. Tym, którzy na to zasłużyli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jacchusia napisał:

Być może, nie powiem, żebym z tego powodu był szczególnie zmartwiony choć podobać to mi się to nie podoba.

Nie "być może" tylko na pewno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Ksiądz III służył u arcybiskupa. Był kapelanem. Przybocznym arcybiskupa. Kimś na każde zawołanie. I w kurii, w gdańskiej Oliwie, i w prywatnej rezydencji abp. Głodzia w Orunii, wyremontowanej przed dwoma laty, bogato wyposażonej, wystrojem przypominającej scenografię serialu „Dynastia”. Arcybiskup budził go w nocy, pijany, i kazał grać na akordeonie do tańca. Podczas pijackich biesiad wysyłał go do miasta na poszukiwania odpowiedniego gatunku kiełbasy, kazał nalewać alkohol, krzycząc: „Co ty, k…, nawet nalać nie potrafisz!”. Rano na kacu wzywał go, żądając „actimelka” i krzycząc: „Bądź moim actimelkiem!”. Upokarzał, wyzywał go, pomstował na jego rodzinę przy swoich gościach, często słynnych politykach różnych opcji."

Więcej różnych kwiatków w artykule.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

nie gwiazdorz. Winny się tłumaczy. A ty już którąś stronę się wybielasz.

Nie zauważyłeś że to nie ja wracam do tamtej sprawy? Wiem, co więcej dość dokładnie to wszystko nieraz wyjaśniałem.

Wszedłem tu by poddać pod dyskusję argument a spotyka mnie tu znowu ta sama fala oszczerczej krytyki.
Bobcat to już w tych łgarstwach (co raz to nowych) przechodzi wszelkie granice.....

18 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Argument że więcej jest pedofilii ojców w rodzinach niż duchownych w kk... Ile jest jednych i drugich? Bo duchownych jest w Polsce około 30tys wyczytałem, niech ojców rodzin będzie 100 razy więcej czyli 3mln. Jeden pedofil wśród księży powinno się liczyć jak 100 wśród tych drugich. Ale ty pewnie liczysz jeden do jednego.

Podaję to co czytałem w mediach o tym.....nie wiem jak oni to liczyli wiem jedno skala ilościowa jest olbrzymia.
Obiecuję że jak znajdę jakieś statystyki porównywalne do tych na jakich ci zależy to ci to wkleję.

18 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

A z tym "nie znam żadnego pedofila wśród księży", nie znając żadnego księdza to mistrzostwo świata ? 

Jak już dyskutujemy na jakiś merytorycznym poziomie to zauważ w jakich okolicznościach napisałem to w połączeniu z poprzednio cytowanym zdaniem.

Nie zauważyłeś że padło to w odpowiedzi na głupie twierdzenie że antidotum na pedofilię w Kk będzie zniesienie celibatu?

18 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Ksiądz z mojej parafii lubił małych chłopców. A wśród ojców rodzin nie znam żadnego. Widzisz jak statystykę twoją zmieniłem? Teraz potrzeba 100 takich jak ty żeby wyszło po równo

Taki jesteś pewny tych statystyk?
A czy wiesz że ten w rodzinie to najbardziej słabo wykrywany proceder? Widzę że o tych sprawach wiesz tyle co ci podsuwają media....wiem ze teraz będziesz twierdził że tak jest wśród księży bo ukrywanie itp. jest faktem. Poważne badania nad pedofilią pokazują że się mylicie....podawałem takie statystyki w temacie o Kk dlatego chorzy z nienawiści dostawali furii nie znajdując kontrargumentów.....niektórym to do dzisiaj pozostało.
 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, klecha napisał:

Ten uśmieszek to tylko ohydne zwieńczenie twego zdania, podważającego jeszcze bardziej ohydny czyn księdza-zwyrodnialca.

Bierz przykład z Bobcata.....jak już coś mi wmawiasz, jak już twierdzisz że lepiej wiesz co mam na myśli to idź na całość, kłam i wymyślaj bardziej niestworzone rzeczy.     

Patrz co ten perfidny łgarz pisze;

18 godzin temu, Bobcat napisał:
W dniu 1.11.2019 o 07:33, Maju napisał:

zanim o tym napisałeś zauważyłem niestosowność i go usunąłem

Moderacja zauważyła to wcześniej. Potem próbowałeś ratować sytuację.

Pisze to pomimo tego że każdy może przeczytać jak było......widzisz to @klecha?
Co ty na to?  Ten kłamca twierdzi że to nie ty zauważyłeś.....dasz wiarę???      :)

18 godzin temu, Bobcat napisał:
W dniu 1.11.2019 o 07:33, Maju napisał:

po czyim manipulacyjnym wpisie vlado wpadł w furię...

Nie było niczego manipulanckiego wpisu. Są natomiast Twoje obecne próby kłamstwa że pewne fakty (i wpisy) nie miały miejsca,

Wiem że nie przedstawisz oszczerco żadnego wpisu na potwierdzenie tego co piszesz, jest (chyba nawet tu w tym temacie) namiar na wpisy potwierdzające to o czym napisałem.....przypomnieć ci to?

19 godzin temu, Bobcat napisał:

Wam się wydaje że można metodą na bezczela i na rympał wyprzeć się wszystkiego.

Nie kto inny jak ty notoryczny kłamco zarzuciłeś mi że napisałem właśnie to zdanie jakie tu ostatnio podałem autorstwa @pietrzak.....twierdziłeś tak nawet wtedy jak ci podałem niezbite dowody na to jak łżesz!!!
Taki zakłamany kłamca śmie pisać powyższe

Goń teraz szybko na skargę do moderacji jak to masz w zwyczaju, bo ta prawda musiała cię zaboleć i musisz odreagować.   :)

Pamiętaj, że mam szereg dowodów na to jak od lat prowadzisz perfidną oszczerczą kampanię przeciwko mnie.....nawet w tematach poza bocznicą usiłowałeś mnie oczerniać swoimi chorymi wymysłami.
Tym razem zrobię z tego użytek.....miarka się przebrała!!
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maju napisał:

Patrz co ten perfidny łgarz pisze;

 

19 minut temu, Maju napisał:

Ten kłamca twierdzi

 

20 minut temu, Maju napisał:

nie przedstawisz oszczerco żadnego wpisu na potwierdzenie tego co piszesz

 

20 minut temu, Maju napisał:

Nie kto inny jak ty notoryczny kłamco

 

20 minut temu, Maju napisał:

podałem niezbite dowody na to jak łżesz!!!

 

21 minut temu, Maju napisał:

Taki zakłamany kłamca śmie pisać powyższe

Tak zachowuje się tylko ktoś złapany za rękę na gorącym uczynku.

23 minuty temu, Maju napisał:

.....nawet w tematach poza bocznicą usiłowałeś mnie oczerniać swoimi chorymi wymysłami.

 ... nazywając Cię teoretykiem-gawędziarzem. Straszliwe przestępstwo.

 

25 minut temu, Maju napisał:

Tym razem zrobię z tego użytek.....miarka się przebrała!!

Cały drżę ze strachu.

Godzinę temu, Maju napisał:

Taki jesteś pewny tych statystyk?
A czy wiesz że ten w rodzinie to najbardziej słabo wykrywany proceder? Widzę że o tych sprawach wiesz tyle co ci podsuwają media....wiem ze teraz będziesz twierdził że tak jest wśród księży bo ukrywanie itp. jest faktem. Poważne badania nad pedofilią pokazują że się mylicie....podawałem takie statystyki w temacie o Kk dlatego chorzy z nienawiści dostawali furii nie znajdując kontrargumentów.....niektórym to do dzisiaj pozostało

Jaka piękna próba wybielania sprawców i kierowania uwagi na innych. Stary numer. Tyle że już nie działa. Najbardziej zabawne są przywoływane "poważne badania". Autorstwa zamiataczy pod dywan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję fakty, ty masz niestety bardzo nieprzyjemną manierę i każde podawane fakty które przeczą twoim teoriom usiłujesz pustosłowiem deprecjonować. Nawet wtedy gdy nauka coś potwierdza nazywasz to teoretyzowaniem....  ?

56 minut temu, Bobcat napisał:

Tak zachowuje się tylko ktoś złapany za rękę na gorącym uczynku.

Cytując prawdę o sobie, wmawiając powyższym wpisem że jest inaczej....wiem,  ciągle tak czynisz.  ?
Pamiętaj krętaczu że na każde ze swoich słów mam dowód, zresztą na większość z nich dowody już w tym temacie padły.  
Zawsze mogę ci to przypomnieć....ty o tym wiesz i wiem że to masz gdzieś, ale innym otworzę oczy co z ciebie za gagatek.  :) 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.