Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Zgłoszone przypadki. Według twojego rozumowania 100% wszystkich jakie miały miejsce. A jak durni ludzie potrafią być w tym względzie (oskarżania swojego proboszcza):

a jaki masz na to sposób?

Niech zgadnę. Profilaktyczne zamknąć wszystkich. Wtedy 100% zgłoszeń to będzie to prawdziwe 100%.

6 godzin temu, Bobcat napisał:

No widzisz. My przynajmniej  udajemy obrońców dzieci. Wy natomiast niczego nie udajecie, jesteście wprost obrońcami pedofilów.

Wy nie dość, że udajecie obrońców, to jeszcze wybieracie sobie pedofili, których atakujecie. Reszta ma się dobrze...niejeden pedofil może wam podziękować za próby odwrócenia uwagi od problemu pedofilii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekoma afera korupcyjna w Nie  Lękajcie Się to afera rzekoma i grubymi nićmi szyta prowokacja mająca na celu oczernienie, zdezawuowanie i obrzucenie błotem znienawidzonej fundacji, która bardzo zalazła za skórę. Kto za tą prowokacją stoi i kto nią sterował nie muszę chyba pisać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Jacchusia napisał:

Wy nie dość, że udajecie obrońców, to jeszcze wybieracie sobie pedofili, których atakujecie. Reszta ma się dobrze...niejeden pedofil może wam podziękować za próby odwrócenia uwagi od problemu pedofilii.

Tak Ci teraz kazali pisać Twoi przełożeni po linii frontu ideologicznego w obronie pedofilów? Wszystko dla odwrócenia uwagi od problemu i zwekslowania uwagi na boczne tory? Jesteś żałosnym wyrobnikiem..

Owszem, wybraliśmy sobie pedofilów. Tych którzy do tej pory byli całkowicie bezkarni i wiedli błogie życie pod ochronnym parasolem swojej instytucji korzystając ze stworzonych przez tę instytucję perfekcyjnie działających procedur krycia ich i zamiatania problemu pod dywan. 

Pozostałymi skutecznie zajmował się i zajmuje państwowy aparat ścigania i państwowy wymiar sprawiedliwości.

"Udajemy" to była ironia. Pantera intelektu nie zauważyła tego?

11 minut temu, Jacchusia napisał:

Ten, ten, ten twój ulubiony rusek?

Rżnij głupa dalej. Jedyna rzecz która Ci dobrze wychodzi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jacchusia napisał:

a jaki masz na to sposób?

Niech zgadnę. Profilaktyczne zamknąć wszystkich. Wtedy 100% zgłoszeń to będzie to prawdziwe 100%.

Sposób na co? Nie ma sposobu na ujawnienie 100% przypadków. Wierzysz, że podane przez @Maju to wszystkie jakie miały miejsce?

9 minut temu, Jacchusia napisał:

Wy nie dość, że udajecie obrońców, to jeszcze wybieracie sobie pedofili, których atakujecie. Reszta ma się dobrze...niejeden pedofil może wam podziękować za próby odwrócenia uwagi od problemu pedofilii.

Chyba przeceniasz to forum. 

To o czym ty tu chcesz pisać? O pedofilii wśród murarzy? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bobcat napisał:

Owszem, wybraliśmy sobie pedofilów.

No właśnie...obrońco pedofili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piękny Stefan napisał:

To o czym ty tu chcesz pisać? O pedofilii wśród murarzy? 

Pedofil to pedofil, czy to murarz, czy ksiądz. Wszystkich trzeba napiętnować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jacchusia napisał:

No właśnie...obrońco pedofili.

Swoje popisy bezczelnego chamstwa zachowaj dla grona które to akceptuje. Za nazwanie kiedyś Ciebie obrońcą pedofilów załatwiłeś mi karę regulaminową. Zapewniam że teraz ja załatwię taką samą Tobie.

Jesteś za głupi na to aby zrozumieć prostą sprawę jaką przekazałem: zajmujemy się pedofilami którzy do tej pory pozostawali bezkarni. Wszystkimi pozostałymi już dawno zajęły się odnośne służby państwowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jacchusia napisał:

Pedofil to pedofil, czy to murarz, czy ksiądz. Wszystkich trzeba napiętnować.

Ok. Piętnuj murarzy, podobno jest ich dużo więcej od księży. Będziesz miał o czym pisać. My się skupimy na księżach. Pedofil to pedofil.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

Za nazwanie kiedyś Ciebie obrońcą pedofilów załatwiłeś mi karę regulaminową

Nic nie załatwiałem, ale pewnie kilka osób doszło do wniosku, że delikatnie mówiąc, nie masz racji ?

2 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Ok. Piętnuj murarzy, podobno jest ich dużo więcej od księży. Będziesz miał o czym pisać. My się skupimy na księżach. Pedofil to pedofil.

 

10 minut temu, Jacchusia napisał:

Wszystkich trzeba napiętnować.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Piękny Stefan napisał:

To o czym ty tu chcesz pisać? O pedofilii wśród murarzy? 

Oni mają polecenie rozmywać temat i kierować rozmowę na boczne tory.

7 minut temu, Jacchusia napisał:

pewnie kilka osób doszło do wniosku, że delikatnie mówiąc, nie masz racji

Więc teraz ja dołożę wszelkich starań aby kilka osób doszło do wniosku, że delikatnie mówiąc, tym razem Ty nie masz racji. Z konsekwencjami analogicznymi jakie wtedy spotkały mnie. Zdecydowanie za dużo pozwalasz sobie.

Zgłoszenie już poszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bobcat napisał:

Oni mają polecenie

Może jakieś krople pomogą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Piękny Stefan napisał:

Ok. Piętnuj murarzy, podobno jest ich dużo więcej od księży. Będziesz miał o czym pisać. My się skupimy na księżach. Pedofil to pedofil.

 

Pedofilia wśród murarzy to niewątpliwie poważny temat. Pytałem kiedyś w firmie budowlanej którą obsługuję jak radzą sobie z tym problemem i nic, zero odpowiedzi, kompletny brak świadomości zagrożenia!!!

Uderzyła mnie wręcz niewiarygodna skala zaniedbań i zaniechań. Nie prowadzili żadnej statystyki, nie podejmowali żadnych działań, nic. Wprawdzie nie odnotowali żadnego takiego przypadku, ale cholera ich wie! W związku z opisanymi przeze mnie naocznymi obserwacjami jestem jak najbardziej za powołaniem specjalnej komisji do spraw pedofilii wśród murarzy i z całego serca popieram wysiłki Miłościwie Nam Panującej Partii i Rządu w tym zakresie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

To byli fani księdza.

fan jak fan , wolisz Jacksona , hołub jego wokal

kochasz twórczość Polańskiego?

oni tez "kochali "dzieci

7 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Wierzysz, że podane przez @Maju to wszystkie jakie miały miejsce?

a co ma wiara do udowodnienia faktu , że ktoś jest pedofilem?

Maju podał konkretne dane , jeśli masz inne podaj ocenię ich wiarygodność i się ustosunkuję,

do Twojej wiary nie zamierzam, to Twoja sprawa

7 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

My się skupimy na księżach.

Wy towarzyszu możecie się skupiać na czym chcecie, ale skupiacie się na plotkach pomówieniach i wierze a nie na faktach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bobcat napisał:

Rzekoma afera korupcyjna w Nie  Lękajcie Się to afera rzekoma i grubymi nićmi szyta prowokacja mająca na celu oczernienie, zdezawuowanie i obrzucenie błotem znienawidzonej fundacji, która bardzo zalazła za skórę. Kto za tą prowokacją stoi i kto nią sterował nie muszę chyba pisać

Nie wstydź się napisz, oczerniaj konkretne środowisko oszczerco. Tylko to potrafisz.

Pomogę;

Tą "rzekomą" aferę podano w GW. Michnik tym "prowokatorem".....wymyślił to że szef fundacji wyłudzał pieniądze by się Prymasowi i KEP przypodobać. A za tym oczywiście PiS stoi.   :))

"W ubiegłym tygodniu "Gazeta Wyborcza" podała informację o tym, że szef fundacji "Nie lękajcie się" miał wyłudzać pieniądze od ofiary księdza pedofila."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

"Marek Lisiński, szef fundacji Nie Lękajcie Się, złożył dymisję, gdy wyszło na jaw, że wyłudził pieniądze od ofiary księdza pedofila i domagał się kasy od braci Sekielskich."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kompromituj się Bobcat dalej, uwielbiam "styl" w jakim to robisz.    ? 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Jacchusia napisał:
8 godzin temu, Bobcat napisał:

Za nazwanie kiedyś Ciebie obrońcą pedofilów załatwiłeś mi karę regulaminową
 

8 godzin temu, Bobcat napisał:

Zapewniam że teraz ja załatwię taką samą Tobie.

 

Nic nie załatwiałem, ale pewnie kilka osób doszło do wniosku, że delikatnie mówiąc, nie masz racji ?

Ktoś tu (chyba @Jazz) napisał wczoraj że Bobcat przepraszał za nazwanie obrońcą pedofilów......pomyślałem; cud się stał. 

A teraz czytam te pogróżki......ciekawe czy Bobcat tylko straszy czy ma nadal taka siłę sprawczą.  ? 
Nie mam i nigdy nie miałem takich chodów u moderacji bym był w stanie "załatwić" cokolwiek, ale jak czytam te butne wpisy to zaczynam nabierać ochoty by zacząć ze swojej strony coś załatwić.....najwyższy czas dla niego na taki kubeł zimnej wody na głowę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Piękny Stefan napisał:
19 godzin temu, Maju napisał:

To teraz w temacie;

Smutna prawda.....zapewne jeszcze niepełna.

"382 zgłoszenia przypadków wykorzystywania seksualnego małoletnich, w tym 198 dotyczyło osób poniżej 15 roku życia, a 184 powyżej 15 roku życia; zgłoszone przypadki obejmują czas od 1 stycznia 1990 r. do 30 czerwca 2018 r. – wynika z danych, które otrzymał Sekretariat Konferencji Episkopatu Polski od wszystkich diecezji i zakonów. Zostały one opracowane przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego i Centrum Ochrony Dziecka."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zgłoszone przypadki. Według twojego rozumowania 100% wszystkich jakie miały miejsce.

18 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Pisz dalej. Kogo do czego i dlaczego chcesz przekonać to chyba tylko ty wiesz.

Już ci kiedyś pisałem. Obrzydliwe masz hobby. I zastanawiający u ciebie jest ten przymus wybielenia kk z zarzutu pedofilii "nie znając żadnego księdza". Trochę creepy. 

No cóż. Jedni słuchają muzyki, a inni proszę bardzo... 

 

Nie według "mojego rozumowania" tylko według twojego wmawiania!!

Umiesz czytać (to co pogrubiłem i podkreśliłem) ze zrozumieniem czy będziesz mi bezczelnie wmawiał od tej pory że to co podano to jest 100%......gdybyś nie był zafiksowany na punkcie Kk to byś zauważył że nawet ci którzy to zestawianie napisali nie twierdzą że to wszystkie przypadki.

Zapewniam ciebie o Piękny że moje "hobby" bynajmniej nie jest bardziej obrzydliwe niż wasze......bo na mdłości się zbiera jak się czyta to obrzydliwe wmawianie wybielania gdy podaję fakty i jak czytam teksty świadczące o chorobliwej nienawiści, bynajmniej nie do pedofilów a do całego Kk.  ? 

Ps. Nawet insynuujesz że muzyki nie słucham, inni coś o disco polo bredzą.....zapewniam ciebie że nawet piszący na tej stronie (np. @soundchaser) coś na ten temat wiedzą i z błędu by ciebie wyprowadzili gdyby prawda więcej dla ciebie znaczyła niż deprecjonowanie mojej osoby.   ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedofilia to tylko narzedzie do celu w walce ideologicznej, nikt(normalny) jej nie broni i KK ewidentnie ma z nia problem, co wiecej, slabo sobie z tym problemem radzi, ale wiekszosc krytyki, szczegolnie na tym forum i w tym temacie, ma na celu atak na instytucje jako taka, a nie troske o los ofiar.  Gdyby taki sam problem pojawil sie w innym srodowisku, nie wazne w jakim, wiekszosc tutejszych antykatoli nawet nie mrugnelaby okiem. Zreszta postawa np takiej GW( dostarczajacej antykatolom pozywienie) w sprawie znanego pedofila psychologa byla dosyc jednoznaczna. Czynna obrona owego.

I tyle w temacie.

A teraz antykatole( i inne urazone owieczki) do klawiatury i plujemy. Czynic swoja powinnosc.

24 minuty temu, Maju napisał:

Ps. Nawet insynuujesz że muzyki nie słucham, inni coś o disco polo bredzą.....zapewniam ciebie że nawet piszący na tej stronie (np. @soundchaser) coś na ten temat wiedzą i z błędu by ciebie wyprowadzili gdyby prawda więcej dla ciebie znaczyła niż deprecjonowanie mojej osoby.   ?

Nic nie powiedza, bo nie pozwala im na to swiatopogladowa jednosc jajnikow. A ludzi marnych jest pelno niezaleznie od strony -  z prawej, lewej , srodkowej, wiary, czy niewiary. Jednosc jajnikow nie pozwala jednak na krytyke swoich. Po prostu nie wypada.

Wrog naszego wroga, nawet najwieksza gnida, jest naszym przyjacielm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, zeby byc uczciwym. Ta ostania uwaga dotyczy wszystkich, wlacznie ze mna. Taka nasza natura. Co nie znaczy, ze nie mozna sie z tego wylamywac - to polecam wszystkim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jaro_747 napisał:

W związku z opisanymi przeze mnie naocznymi obserwacjami j

Trywializowanie tematu pedofilii wśród murarzy może świadczyć też o ich i twojej nieświadomej chęci obrony pedofili wśród owych murarzy,
tym samym w geście obronnym postawili mur, a całym problem obarczeni zostaną zapewne byli murarze wśród księży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Double impact

 

 

ps wiem wiem, silnik

?

 

A teraz na AS, moze sie spotkamy i pozabijamy, albo....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

Kompromituj się Bobcat dalej, uwielbiam "styl" w jakim to robisz. 

Ile razy mam powtarzać, że im gorsza opinia na temat mojej osoby w oczach indywiduów Twojego autoramentu tym większy dla mnie zaszczyt?

Godzinę temu, Maju napisał:

zaczynam nabierać ochoty by zacząć ze swojej strony coś załatwić....

Czekam z niecierpliwością.

51 minut temu, Maju napisał:

nawet ci którzy to zestawianie napisali nie twierdzą że to wszystkie przypadki.

Wszystkie zgłoszone i znane autorom przypadki. Ile jest niezgłoszonych? 

53 minuty temu, Maju napisał:

deprecjonowanie mojej osoby.   

Żadna rzecz nie deprecjonuje Twojej osoby tak dobrze jak Twoje wpisy.

46 minut temu, bubusia napisał:

atak na instytucję jako taką

Ta instytucja jako jedyna wypracowała i stosowała perfekcyjne procedury krycia sprawców, zapewnienia im bezkarności i zamiatania spraw pod dywan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bobcat napisał:

Ta instytucja jako jedyna wypracowała i stosowała perfekcyjne procedury krycia sprawców, zapewnienia im bezkarności i zamiatania spraw pod dywan.

Tak jak mafia. Od góry do dołu przeżarta fałszem, cynizmem i pazernością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, toptwenty napisał:

cynizmem

I kto pisze?
Osoba która na pytanie dlaczego dziewczynka wracała do księdza oprawcy napisała (cytuję z pamięci); "Widocznie jej się to spodobało."

18 godzin temu, Bobcat napisał:

udajemy obrońców dzieci

Doskonale to widać po tym co napisał toptwenty jako pietrzak.

@klecha zapisałeś sobie jak drwi sobie z tego reagując na to śmiechem?
Nie?
No to ci to kiedyś przypomnę.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

Nawet insynuujesz że muzyki nie słucham,

Pewnie dlatego, ze Bobcatowi partia wyznaczyła odcinek bocznicowy a nie muzyczny.? to po co ma tam zaglądać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

 

Umiesz czytać (to co pogrubiłem i podkreśliłem) ze zrozumieniem czy będziesz mi bezczelnie wmawiał od tej pory że to co podano to jest 100%......gdybyś nie był zafiksowany na punkcie Kk to byś zauważył że nawet ci którzy to zestawianie napisali nie twierdzą że to wszystkie przypadki.

Zapewniam ciebie o Piękny że moje "hobby" bynajmniej nie jest bardziej obrzydliwe niż wasze......bo na mdłości się zbiera jak się czyta to obrzydliwe wmawianie wybielania gdy podaję fakty i jak czytam teksty świadczące o chorobliwej nienawiści, bynajmniej nie do pedofilów a do całego Kk.  ? 

Ps. Nawet insynuujesz że muzyki nie słucham, inni coś o disco polo bredzą.....zapewniam ciebie że nawet piszący na tej stronie (np. @soundchaser) coś na ten temat wiedzą i z błędu by ciebie wyprowadzili gdyby prawda więcej dla ciebie znaczyła niż deprecjonowanie mojej osoby.   ?

Kk mi coraz bardziej powiewa. Twoją osobą też się za wiele nie przejmuję. Trochę śmieszni jesteście z tą "obroną Częstochowy" ? 

Kk sam sobie wyrobił opinię jaką ma. Przed wysypem lewaków i zanim GW się na kk uwzięła. Tak że wy swoje a życie swoje.

A co do hobby, można mieć wiele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, toptwenty napisał:
17 godzin temu, slawek.xm napisał:

Jak w tym kontekście traktować szkalowanie księzy , którzy nic z pedofilią nie mieli wspólnego

Jakieś nazwiska?

16 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Odnośnie "Nie lękajcie się" to jeden baran schrzanił pracę....

 

Baran?
Bobcat pisze że ci co atakują tego pana to są obrońcy pedofilów,  doigrałeś się.    Witamy w "klubie".     :))

Na serio.
To tylko pokazuje jakimi bezwzględnymi ludźmi "działacze" się tacy otaczają.  ?
A to może jeszcze nie koniec....

"Czy Marek Lisiński, prezes fundacji Nie Lękajcie się, był molestowany? A może chodziło o pieniądze - pisze w poniedziałek "Gazeta Wyborcza" i przedstawia wyniki dziennikarskiego śledztwa, które dziennikarze przeprowadzili w tej sprawie."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.