Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Bobcat napisał:

Powtarzam:

Głupoty o INSTYTUCJONALNYCH procedurach.....z którymi znudziło mi się już walczyć.    ?

27 minut temu, Bobcat napisał:
41 minut temu, Maju napisał:

NIE ISTNIEJE tam rzeczony wpis

Rozumiem że wkleił wpis który nie istnieje? Sfabrykował go sam na Photoshopie?

Nic nie rozumiesz, jestem pewny że udajesz, bo niemożliwe byś był aż tak tępy.....powtarzam to setny raz, że nigdy nie wypierałem się tego wpisu ani usmieszka!

Nie wiem dlaczego, ale nie ma w cytacie vlado akurat tego co wkleił tu dziś klecha, tego o co masz na myśli, (możesz to sobie sprawdzić na 2231 stronie wiadomego tematu), są trzy inne o których pisałem.....dotarło?? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, klecha napisał:

Tzn na jednego ksiedza pedofila przypada wiecej ofiar niz... 

Przeczytaj jeszcze raz pytanie.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Amator 2b napisał:

Prawo jak widzisz w tym przypadku jest bezsilne jak mamy do czynienia z międzynarodowym spiskiem sędziów, prokuratorów,lekarzy, organistów, biskupów, rządów i ogólnie ludzi złej woli.

Wężykiem, wężykiem...

Międzynarodowy spisek! To pewnie ten sam który swego czasu obalił demokratyczne rządy robotników i chłopów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Maju napisał:

Głupoty o INSTYTUCJONALNYCH procedurach

Tak. Na przykład instrukcja CS. Nie zakłamiesz rzeczywistości choćbyś się zesr....

38 minut temu, Maju napisał:

dotarło??

Nie. I nie dotrze. Jak każde mataczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pedofilia w Kościele. Prokuratura umarza śledztwa, bo sprawy są przedawnione"

 W trzech przypadkach dotyczących pedofilii w kieleckim Kościele prokuratura stwierdziła przedawnienie karalności i odmówiła wszczęcia śledztwa lub je umorzyła. W toku jest wciąż sprawa ks. Jana A., znanego z filmu "Tylko nie mówi nikomu".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jamelo napisał:

przedawnienie karalności

Są przestępstwa które nie ulegają przedawnieniu. Pedofilia powinna się do takich zaliczać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bobcat napisał:

Rozumiem że wkleił wpis który nie istnieje? Sfabrykował go sam na Photoshopie?

przecież sam napisał

5 godzin temu, klecha napisał:

oto zmanipulowany przeze mnie wpis

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, slawek.xm napisał:

przecież sam napisał

Gdybyś faktycznie miał wysokie IQ to byś poznał że przytoczony wpis @klechajest szyderczą ironią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrucieństwo mediów wobec niewinnych księży - pedofilów jest wręcz niebywałe:-)))!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taryfa ulgowa dla wiadomo kogo:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz FOP napisze, że jak umorzono, to nic nie było, a wszystko to nieuzasadnione oszczerstwa. 

Ciekawe, co było w tej wykasowanej korespondencji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Maju napisał:

Bobcat chyba się jednak doigrasz.
Nie pomagają prośby i groźby to proponuję wszystkim którzy mają już dość tej podłej kłamliwej i chamskiej narracji byśmy zbiorowo donieśli na oszczercę.....są pewne granice w dyskusji, granice przyzwoitości których nie przestrzega.
Jeżeli są osoby które podobnie jak ja myślą proszę o kontakt na PW.

Poszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala pedofilii w Kk się podnosi. Oto kolejny "kwiatek":

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sąd biskupi uznał dziewięcioletnią ofiarę księdza pedofila za „wspólnika grzechu”

"Mariusz przeżył piekło. Chłopak miał dziewięć lat gdy został po raz pierwszy zgwałcony przez księdza Jarosława P. Duchowny wykorzystywał go jak chciał latami. Ten reportaż ogląda się naprawdę ciężko. Zaczęło się od seksu oralnego, którego sprawca oczekiwał od dziewięciolatka. Potem, gdy Mariusz miał dziesięć lat, ksiądz chciał zbliżeń analnych. Chociaż Mariusz mówił, że go boli, ksiądz robił swoje. Bolało jeszcze przez tydzień. Ale Mariusz pokornie to znosił. Bał się księdza, który po gwałtach udzielał mu komunii i kazał chłopcu spowiadać się z tego, co mu robił..." 

Panowie Maju i Jacchusia i reszta Waszej zgrai - macie materiał do przemyśleń nad swoją etyką. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2019 o 21:14, Amator 2b napisał:

Nie odpowiedziałeś na żadne zadane przeze mnie pytanie. Nie pytałem co sądzisz o reformie sądownictwa.

A po co im reforma? A jeszcze się poprawi i stracą mozliwość ataku.

Jak tutaj juz ktoś wyżej napisał im chodzi o ściganie króliczka tylko i wyłącznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jacchusia napisał:

Poszło.

Niby co poszło?

5 minut temu, Jacchusia napisał:

po co im reforma?

To nie jest reforma tylko próba zniszczenia będącego fundamentem każdego demokratycznego państwa prawa trójpodziału władzy i podporządkowanie sądownictwa politykom.

15 minut temu, Jacchusia napisał:

Jak tutaj juz ktoś wyżej napisał im chodzi o ściganie króliczka tylko i wyłącznie.

Głupio napisał. Chodzi o to aby nikt nie miał w sprawach przestępstw tego typu taryfy ulgowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak długo jak nie ustanowią rygorystycznego prawa za udowodnioną pedofilię (Kastracja i wyrok od dziesięciu lat w górę)tak długo to będzie walka z wiatrakami.Myślę jednak ,że na takie prawo nie zgodzi się Unia(Lewactwo Unijne do takich rozwiązań nie dopuści)uzna je za nie adekwatne lub znajdzie inny powód.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks. Adam Stanisław Kuszaj, którego sąd w Jeseniku po 8 latach uniewinnił z zarzutów seksualnego wykorzystania ministranta.

Zgromadzenie salwatorianów zapowiedziało skierowanie do Stolicy Apostolskiej prośby o odwołanie nałożonej na duchownego kary suspensy. Jeden z ministrantów (mający wówczas 16 lat) oskarżył go o to, że w 2009 roku wykorzystał go seksualnie. W 2011 roku sąd uznał winę polskiego kapłana i skazał go na pół roku więzienia, w zawieszeniu na 2 lata. Zakazał mu także pracy z osobami do 18 lat.

Zmyślone oskarżenia

Ksiądz Adam został suspendowany, odsunięty od pracy w parafii i pracował jako robotnik. W 2016 roku pojawili się nowi świadkowie w tej sprawie.

Trzy osoby - znajomi poszkodowanego byłego ministranta, zeznały że już po wyroku skazującym księdza, słyszały od młodego człowieka w prywatnych rozmowach, iż całe oskarżenie jest nieprawdziwe i zostało przez niego wymyślone z zemsty na księdzu, który przestał dawać jego rodzinie pieniądze. Wówczas sprawa sądowa została wznowiona.

Ponowne badania ministranta

Sąd zlecił ponowne badania psychiatryczne głównego świadka oskarżenia czyli byłego ministranta. Biegli po badaniach ustalili, że jego zeznania są niewiarygodne. Na niejawnej rozprawie sąd przesłuchał też nowych świadków.

Według obrońcy księdza Kuszaja, dowodów na jego niewinność było więcej. Wyrok uniewinniający ogłoszono 13 lutego."

---------------------------------------------------------------------------------------------------

"Jednak – jak zauważa Nicolas Frankovich – razem z tym zwiększyło się prawdopodobieństwo pomyłek sądowych. W tych sprawach bowiem stosuje się teraz niższe standardy dowodowe niż w innych przypadkach” – czytamy w tekście Grzegorza Górnego.""

Autor przytacza świadectwo księży świadomych ciążącego na nich brzemienia. „Oskarżenie o pedofilię zaczyna być dziś wpisane w powołanie kapłańskie. Wybranie stanu duchownego pociąga za sobą możliwość, że pewnego dnia zostanie się niesłusznie oskarżonym i skazanym mimo swej niewinności” – pisze. Cytowany przez niego ksiądz zaznacza jednak, że być może niesłuszne oskarżenia to cierpienie, które należy przyjąć jako ofiarę przebłagalną za grzechy ludzi Kościoła."

----------------------------------------------------------

"Wolałbym, aby ktoś od razu strzelił mi w głowę, niż przechodzić jeszcze raz postępowanie z oskarżenia o gwałt” – szczerze wyznał irlandzkiemu sądowi ks. Tim Hazelwood z Cork, którego fałszywe posądzenie o gwałt pedofilski zniszczyło życie i dobre imię"

Bezpodstawnie oskarżony przed kilkunastoma laty o gwałt na pierwszkomunijnym dziecku kapłan z parafii w Killeagh we wschodniej części drugiego co do wielkości miasta Irlandii oszacował, że w ostatnim ćwierćwieczu nawet dziewięciu duchownych rzymskokatolickich na Zielonej Wyspie mogło popełnić samobójstwo, nie radząc sobie ze straszliwym ciężarem nieudowodnionych oskarżeń o gwałty i pedofilię. Fałszywe oskarżenie o takie czyny to chyba jedna z największych krzywd, które można uczynić nie tylko duchownemu, ale również mężczyźnie."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, toptwenty napisał:

Panowie Maju i Jacchusia i reszta Waszej zgrai - macie materiał do przemyśleń nad swoją etyką.

Przemyśl swoją, o naszą możesz być spokojny.

-------------------------

Artykuł czytałem, jest napisany językiem nastawionym na atak.

Nie kwestionuje oczywiście krzywdy wyrządzonej boh. artykułu, chodzi mi o ten nazwijmy to styl, który nie przystoi reporterowi z krwi i kosci.

Takie stwierdzenia, ten język, pomieszane z prawdą (krzywda ofiary pedofila) stawia to w szeregu z gadzinówkami atakującymi insynuacjami i pomówieniami katolików. Zaznaczam jeszcze raz, że nie kwestionuje winy księdza.

Cytat

W jednej ze scen reportażu widzimy obrazek zdegenerowanej parafianki...Nie miejmy złudzeń. Taka postawa to nie wyjątek.

Sprawą zajął się sąd kościelny. Po przeprowadzeniu skandalicznego postępowania...

Oto jakimś cudem znaleźli się świadkowie, którzy wykazywali...

W aktach nie brak domorosłych tyrad pseudopsychologów...

Pewnie ci bogobojni świadkowie nadal katechizują i wychowują dzieci.

W postępowaniu kościelnym można kłamać ile wlezie. Krzywoprzysięstwo nie jest w tym przypadku żadnym przestępstwem. Wystarczy przysiąc na Biblię.

...by uratować resztki autorytetu tej taplającej się w brudzie nadużyć instytucji...

Dodajmy jeszcze artykuły tam linkowane.

Niektórzy zrobili sobie całkiem niezłe źródło dochodu z tego procederu. Przypominam o koszulkach  po wypuszczeniu filmu Sekielskiego.

A tutaj sam Pan Mariusz Milewski, były członek fundacji "Nie Lękajcie Się" (z materiałów której często tutaj się korzysta), potwierdza co piszę:

Cytat

Mariusz Milewski: fundację "Nie Lękajcie Się" zbudowano na kłamstwie.

- Podejrzewam, że ta fundacja nie utrzyma się długo, jeśli działające w niej osoby będą dalej postępowały w ten sposób. Zbudowano ją na kłamstwie, oszustwie i manipulacji – mówi w wywiadzie dla Onetu Mariusz Milewski, który postanowił opuścić szeregi fundacji "Nie Lękajcie Się", pomagającej ofiarom pedofilów w sutannach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Poszło.

Też poszło. Ciekawe jak głęboko w d... moderacja ma olewanie Regulaminu, netykiety i kultury osobistej przez tego usera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jacchusia napisał:

Przemyśl swoją, o naszą możesz być spokojny.

-------------------------

Artykuł czytałem, jest napisany językiem nastawionym na atak.

Nie kwestionuje oczywiście krzywdy wyrządzonej boh. artykułu, chodzi mi o ten nazwijmy to styl, który reportażyście nie przystoi.

Takie stwierdzenia, ten język, pomieszane z prawdą (krzywda ofiary pedofila) stawia to w szeregu z gadzinówkami atakującymi insynuacjami i pomówieniami katolików. Zaznaczam jeszcze raz, że nie kwestionuje winy księdza.

Dodajmy jeszcze artykuły tam linkowane.

Niektórzy zrobili sobie całkiem niezłe źródło dochodu. Przypominam o koszulkach  po wypuszczeniu filmu Sekielskiego.

A tutaj sam Pan Mariusz Milewski, były członek fundacji "Nie Lękajcie Się" (z materiałów której często tutaj się korzysta), potwierdza co piszę:

 

Ja bym powiedział, że odpowiednio zadaniowany.

Przypomnial mi się knot Siekielskiego, w którym chyba wszystkie 7 przypadków lub 6  dotyczy księży, którzy byli tajnymi współpracownikami SB. I to jest logiczne, bo SB "kryła" ich dewiację.6 przypadków na 7 czyli 86%, więc nawet więcej, niż w całym Kościele na świecie dotyczy księżyhomoseksualistów, o czym Sekielski milczy zgodnie z "poprawnością polityczną" bo gdyby zechciał "zauważyć" ową gomorie, wówczas mógłby narazić się na atak "holubionych" gomorytow.

Tak czy inaczej pedofilia powinna byc wypalona gorącym żelazem w kościele nawet jak jej występowanie jest marginalne.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, szymon1977 napisał:

Też poszło. Ciekawe jak głęboko w d... moderacja ma olewanie Regulaminu, netykiety i kultury osobistej przez tego usera.

Nie jestem pewien czy to o moderacją chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Amator 2b napisał:

Ja bym powiedział, że odpowiednio zadaniowany.

Przypomnial mi się knot Siekielskiego, w którym chyba wszystkie 7 przypadków lub 6  dotyczy księży, którzy byli tajnymi współpracownikami SB. I to jest logiczne, bo SB "kryła" ich dewiację.6 przypadków na 7 czyli 86%(..)

Fachowcowi od SB trzeba uwierzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Amator 2b napisał:

Ja bym powiedział, że odpowiednio zadaniowany.

Przypomnial mi się knot Siekielskiego, w którym chyba wszystkie 7 przypadków lub 6  dotyczy księży, którzy byli tajnymi współpracownikami SB. I to jest logiczne, bo SB "kryła" ich dewiację.6 przypadków na 7 czyli 86%, więc nawet więcej, niż w całym Kościele na świecie dotyczy księżyhomoseksualistów, o czym Sekielski milczy zgodnie z "poprawnością polityczną" bo gdyby zechciał "zauważyć" ową gomorie, wówczas mógłby narazić się na atak "holubionych" gomorytow.

Tak czy inaczej pedofilia powinna byc wypalona gorącym żelazem w kościele nawet jak jej występowanie jest marginalne.

 

 

Dokładnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, slawek.xm napisał:

Zmyślone oskarżenia

 

56 minut temu, slawek.xm napisał:

W tych sprawach bowiem stosuje się teraz niższe standardy dowodowe niż w innych przypadkach

 

6 minut temu, Amator 2b napisał:

wszystkie 7 przypadków lub 6  dotyczy księży, którzy byli tajnymi współpracownikami SB

Bardzo cwana linia obrony. Należy mieć wątpliwości czy ktokolwiek da się na nią nabrać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Fachowcowi od SB trzeba uwierzyć.

Fachowiec tutaj jest tylko jeden.

Ty nim jesteś.

Swoją drogą ciekawe kto Siekielskiego nakierował na tych fajnych chłopaków z SB bo ktoś nakierować musiał skoro w korcu maku natrafił akurat na tych.

A potem to już miał z górki. Ciskanie gromów i palenie kadzideł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Amator 2b napisał:

Fachowiec tutaj jest tylko jeden.

Ty nim jesteś.

Swoją drogą ciekawe kto Siekielskiego nakierował na tych fajnych chłopaków z SB bo ktoś nakierować musiał skoro w korcu maku natrafił akurat na tych.

A potem to już miał z górki. Ciskanie gromów i palenie kadzideł.

Ty najwidoczniej znasz temat SB z pierwszej ręki, więc nie będę dyskutował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Amator 2b napisał:

Ja bym powiedział, że odpowiednio zadaniowany.

Przypomnial mi się knot Siekielskiego, w którym chyba wszystkie 7 przypadków lub 6  dotyczy księży, którzy byli tajnymi współpracownikami SB. I to jest logiczne, bo SB "kryła" ich dewiację.

Ale to byli agenci SB którzy jako agenci wniknęli w szeregi kk żeby ja niszczyć od środka, czy po prostu byli to zwerbowani przez SB księża, których SB do współpracy zmusiło? I następne pytanie. Jeżeli SB zmusiło ich do współpracy, to czy SB nakazało im gwałcenie tych dzieci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Jacchusia napisał:

Zbudowano ją na kłamstwie, oszustwie i manipulacji

W podobny sposób SB próbowała likwidować niewygodne organizacje opozycyjne. Umieszczano na jej czele swojego człowieka któremu polecano dokonanie malwersacji. Wtedy wkraczała ówczesna milicja i prokuratura, które triumfalnie "wykrywały" nadużycia, a Trybuna Ludu obwieszczała sukces: patrzcie jakiego autoramentu indywidua podnoszą rękę na władzę ludu panującego miast i wsi. I niewygodną organizację rozwiązywano. Nie za opozycję wobec rządzącej partii, skądże znowu. Za nadużycia finansowe. 

Wcale nie będę zdziwiony gdy okaże się że w przypadku Nie Lękajcie Się mamy do czynienia z prowokacją identycznego typu. Tylko z zupełnie innym jej organizatorem.

A tak w ogóle to atakowanie Sekielskiego jest obroną pedofilów. Podobnie jak atakowanie dziennikarza za materiał na temat jakichś innych przestępców jest opowiedzeniem się po stronie tychże przestępców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bobcat napisał:

W podobny sposób SB próbowała likwidować niewygodne organizacje opozycyjne. Umieszczano na jej czele swojego człowieka któremu polecano dokonanie malwersacji. Wtedy wkraczała ówczesna milicja i prokuratura, które triumfalnie "wykrywały" nadużycia, a Trybuna Ludu obwieszczała sukces: patrzcie jakiego autoramentu indywidua podnoszą rękę na władzę ludu panującego miast i wsi. I niewygodną organizację rozwiązywano. Nie za opozycję wobec rządzącej partii, skądże znowu. Za nadużycia finansowe. 

Wcale nie będę zdziwiony gdy okaże się że w przypadku Nie Lękajcie Się mamy do czynienia z prowokacją identycznego typu. Tylko z zupełnie innym jej organizatorem.

Ten "prowokator" to Mariusz Milewski, ofiara księdza pedofila, bohater artykułu o którym dzisiaj rozmawiamy.

Jeśli masz zamiar zabrać głos w dyskusji, zaznajom się z tematem, pomoże ci to nie wyjść na durnia, a twoje posty będa czymś więcej niż nieświeżym oddechem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.