Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, toptwenty napisał:

#2181

 

W dniu 17.11.2019 o 11:48, Jacchusia napisał:

Po pierwsze o tej mapce już było, wiec nie powtarzaj się, bo co nieświeże to ciężkostrawne jest.

 

W dniu 17.11.2019 o 13:30, toptwenty napisał:

Nie do Ciebie to było, więc się nie wcinaj.

 

W dniu 17.11.2019 o 15:27, Jacchusia napisał:

Niestety widzą wszyscy, jeśli chcesz prywatnego kontaktu to pisz na PW.

 

 

Czego ty nie rozumiesz? Ja chcę, żebyś do mnie na PW napisał? A to ciekawe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bobcat napisał:
18 godzin temu, Maju napisał:

Tak ty twierdzisz, Bobcat i paru innych, a ktoś poważny poza wami?

Pytam bo znam wyniki wielu badań i tyle tam nie wychodzi.

Podana została oficjalna informacja Konferencji Episkopatu Niemiec. Było 4.5%. Więc po co kłamiesz nikczemna kreaturo? W swoim zapamiętaniu obrony pedofilów przekraczasz kolejne granice łajdactwa.

Nikczemna kreatura zaraz będzie zgłoszona.....

Co do treści merytorycznej, sprostowania.
1. Było 4.4 % to niewielka różnica ale zawsze
2. Większość to dzieci pow. 13 lat a to jest mniej górna granica że można  takie przypadki do pedofilii zaliczać.
3. To nie była informacja z KEN, to przeciek (pewnie kontrolowany przez lewactwo) z raportu które oni zlecili "niezależnym" na własny użytek

Wyraźnie w poście 2229 z tej strony prosiłem o dane dotyczące pedofilii, nie chodziło mi o wszystkie przypadki molestowania nieletnich.....rozmawiamy tu przecież o skali pedofilii.

Oznacza to że nie kłamię, bo znaczy to że przypadków pedofilii jest faktycznie nieco ponad 2%....olbrzymia liczba, ale tym niech się Niemcy martwią. Znaczy też to że mnie bez podstaw bezczelnie pomawiasz.....

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maju napisał:

Znaczy też to że mnie bez podstaw bezczelnie pomawiasz.....

Pomówienie polegające na powołaniu się na oficjalne dane? Przekraczasz granice absurdu.

Godzinę temu, Maju napisał:

To nie była informacja z KEN, to przeciek (pewnie kontrolowany przez lewactwo) z raportu które oni zlecili "niezależnym" na własny użytek

A to przykład bezczelnego negowania oficjalnych (niewygodnych) danych.

Godzinę temu, Maju napisał:

nie chodziło mi o wszystkie przypadki molestowania nieletnich.....rozmawiamy tu przecież o skali pedofilii.

A tutaj zabawa liczbami i żonglerka definicjami aby pozornie zmniejszyć skalę zjawiska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maju napisał:

2. Większość to dzieci pow. 13 lat a to jest mniej górna granica że można  takie przypadki do pedofilii zaliczać.

Seks księdza z dzieckiem pow. 13lat jest spoko?

1 godzinę temu, Maju napisał:

...przypadków pedofilii jest faktycznie nieco ponad 2%....olbrzymia liczba...

Nawet jeśli, to czy jest to mała liczba? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mysza 13 napisał:
W dniu 19.09.2019 o 10:59, argus napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Cytat

[...] 60 proc. księży jest w związkach z kobietami. 12 – 15 proc. ma z nimi dziecko. Tych liczb boi się Kościół – mówi autor badań, profesor Józef Baniak, socjolog religii z UAM. 

Przypominam to przy okazji szacunków podawanych w % . KK bardzo pasuje , że uwaga ludzi skupia się prawie wyłącznie na pedofilii.

Znam te śmieszne "badania" z ankiet (w dużej mierze od BYŁYCH KSIĘŻY w dobrowolnych kwestionariuszach, jak by to nazwał @hi_aro).....takie wam pasują bo wg. nich w Kk, sumując wszystkie te procenty (inny "mądry" podał że  30-50% to homo....a gdzie jeszcze pedofile?), wśród księży zabrakło miejsca dla porządnych nieumoczonych w żaden skandal ludzi.      ?

Tak bywa jak lewak udaje naukowca....

"W badaniach na przykład historycznych łatwo sprawdzić źródła jakie badacz przywołuje. W socjologii źródłem weryfikacji są albo respondenci, albo wyniki badań prowadzone równolegle (2 sondażownie robią ten sam exit poll itp.). W tym przypadku „ankiet” nikt poza respondentami nie widział, a liczba wątpliwości jest ponad normę. "

Tu więcej o "karierze"  "naukowca";

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

14 minut temu, szymon1977 napisał:
1 godzinę temu, Maju napisał:

2. Większość to dzieci pow. 13 lat a to jest mniej górna granica że można  takie przypadki do pedofilii zaliczać.

Seks księdza z dzieckiem pow. 13lat jest spoko?

???
Gdzie tak napisałem, piszę wyraźnie że powinniśmy zacząć stosować prawidłową nomenklaturę jeżeli chcemy poważnie rozmawiać o pedofilii. Zwłaszcza gdy porównujemy różne wyniki badań, bo jedne dotyczą molestowania nieletnich a inne tylko pedofilii (inne wielkości, bo inna granica wieku).

18 minut temu, szymon1977 napisał:
1 godzinę temu, Maju napisał:

...przypadków pedofilii jest faktycznie nieco ponad 2%....olbrzymia liczba...

Nawet jeśli, to czy jest to mała liczba? 

??????????????
Przecież piszę wyraźnie że to "olbrzymia liczba"....broń Boże nie jest to ironia z mojej strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maju napisał:

Znam te śmieszne "badania"

Śmieszne bo wyniki niewygodne? I Ty stroisz się w szaty wiarygodnego?

7 minut temu, Maju napisał:

Tak bywa jak lewak udaje naukowca....

Tak to jest jak ktoś Twojego autoramentu, czyli %@&#$÷ (Moderacja czuwa) udaje inteligenta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Bobcat napisał:
1 godzinę temu, Maju napisał:

nie chodziło mi o wszystkie przypadki molestowania nieletnich.....rozmawiamy tu przecież o skali pedofilii.

A tutaj zabawa liczbami i żonglerka definicjami aby pozornie zmniejszyć skalę zjawiska.

Podać ci definicję pedofilii?
Tyle się udzielasz w tych tematach a nie wiesz że dotyczy to dzieci przed okresem dojrzewania?

38 minut temu, Bobcat napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

To nie była informacja z KEN, to przeciek (pewnie kontrolowany przez lewactwo) z raportu które oni zlecili "niezależnym" na własny użytek

A to przykład bezczelnego negowania oficjalnych (niewygodnych) danych.

Nic podobnego, niczego nie neguję, to ty nie czytasz tego co piszę z należytym zrozumieniem.
Zanim KEN zdecydował się je ujawnić to przeciekło do mediów.....tyle napisałem.
 

 

14 minut temu, Bobcat napisał:

ktoś Twojego autoramentu, czyli %@&#$÷(Moderacja czuwa) udaje inteligenta.

Nie masz szacunku dla nikogo, nie wyłączając Moderacji? Śmiesz sugerować, że jest tak mało inteligentna, że na tak prymitywnie zakamuflowany atak personalny się nabierze?  ? 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maju napisał:

Nic podobnego, niczego nie neguję, to ty nie czytasz tego co piszę z należytym zrozumieniem.
Zanim KEN zdecydował się je ujawnić to przeciekło do mediów.....tyle napisałem.

 

2 godziny temu, Maju napisał:

3. To nie była informacja z KEN, to przeciek (pewnie kontrolowany przez lewactwo) z raportu które oni zlecili "niezależnym" na własny użytek

Lewacki przeciek z zamówionego przez nich u "niezależnych" (w cudzysłowie) raportu podany następnie przez KEN jako oficjalna informacja??? To znaczy jest to materiał (Twoim zdaniem) bezwartościowy czy wprost przeciwnie?

Trudno o bardziej wyrazisty przykład chamskiego stylu prowadzenia rozmowy. Manipulujesz na rympał, na bezczela, wypierasz tego co sam napisałeś. Idiotów poszukaj sobie gdzie indziej. Tu ich nie znajdziesz.

Wnioski pozostawiam innym Dyskutantom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bobcat napisał:

To znaczy jest to materiał (Twoim zdaniem) bezwartościowy czy wprost przeciwnie?

Możesz się opanować zwłaszcza że dopisujesz do mojego wpisu takie treści jakich nie podałem.
Daruj sobie erupcje oszczerstw gdy nie rozumiesz co wynika z tego zdania.

Nie wiem co KEN chciałby upublicznić mediom, zwłaszcza w jakiej formie to zamierzali zrobić. Nie mieli czasu na przygotowanie się do odpowiedzi na niewygodne pytania jak te dane wyciekły, posypali głowy popiołem co należy uznać za ważne.
Chociaż szczegółowych danych, jakich dotyczyły konkretnych przypadków nadużyć początkowo nie podano to od razu zaczęto wieszać psy na tamtejszym kościele że "nic z tym nie robi" co nie było prawdą. 
Potem do mediów nie docierało już to że po analizie własnej raportu nie ze wszystkimi wnioskami ujawnionymi się zgadzali.....ale tak jak pisałem chcieli raportu własnego komisji niezależnej, bez własnego udziału to mają to co chcieli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maju napisał:

??????????????

Dziękuję za sprostowanie, odniosę się później.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Maju napisał:

Możesz się opanować zwłaszcza że dopisujesz do mojego wpisu takie treści jakich nie podałem.
Daruj sobie erupcje oszczerstw gdy nie rozumiesz co wynika z tego zdania.

Nie wiem co KEN chciałby upublicznić mediom, zwłaszcza w jakiej formie to zamierzali zrobić. Nie mieli czasu na przygotowanie się do odpowiedzi na niewygodne pytania jak te dane wyciekły, posypali głowy popiołem co należy uznać za ważne.
Chociaż szczegółowych danych, jakich dotyczyły konkretnych przypadków nadużyć początkowo nie podano to od razu zaczęto wieszać psy na tamtejszym kościele że "nic z tym nie robi" co nie było prawdą. 
Potem do mediów nie docierało już to że po analizie własnej raportu nie ze wszystkimi wnioskami ujawnionymi się zgadzali.....ale tak jak pisałem chcieli raportu własnego komisji niezależnej, bez własnego udziału to mają to co chcieli.

Twoje próby pomniejszania problemu stają się wręcz groteskowe. Zwłaszcza że dane podaje episkopat innego kraju. Zamiast przyznać się że napisałeś głupstwo brniesz dalej. 

Znamienne jest Twoje zdanie ostatnie. To znaczy że gdyby była komisja z ich udziałem - część spraw udałoby się zamieść pod dywan?

Gdzie KEN się (po analizie) nie zgadzał? Proszę o źródło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, argus napisał:

Drobne uzupełnienie, tu już dane z 2018 r. Nie 4.2 % ale już 5.1%  + 2,1% + 1%  = 7,3% katabasów (odpowiednio: księża diecezjalni, zakonnicy i diakonowie)

Ciekawa matematyka.....po co wyciągać średnią, jak lepiej będzie to wyglądać jak doda się procenty.....nie pytam (domyślam się) gdzie tak uczą liczyć.       :))

3 minuty temu, Bobcat napisał:

To znaczy że gdyby była komisja z ich udziałem - część spraw udałoby się zamieść pod dywan?

Gdzie KEN się (po analizie) nie zgadzał? Proszę o źródło.

Nic nie rozumiesz tylko notorycznie wmawiasz co ci się uroi że powiedziałem coś czego nie mówiłem.....odpowiem tak jak ty zazwyczaj odpowiadasz; informacje o tym znajdziesz w późniejszych wypowiedziach KEN i biskupów diecezjalnych w prasie. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maju

lektura dla ciebie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

poszperaj w nim, a znajdziesz informacje o Irlandii. 

Podważ te dane!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hi_aro napisał:

Podważ te dane!

Wcześniej tego nie robiłem to i teraz nie zamierzam.

2 godziny temu, hi_aro napisał:

poszperaj w nim, a znajdziesz informacje o Irlandii

Czytam a tam tylko o tym co u Niemców.....jak gdzieś widziałeś dane z Irlandii powinieneś to zacytować zamiast zlecać mi szukanie tego.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Maju napisał:

Wcześniej tego nie robiłem to i teraz nie zamierzam.

Śmieszny jesteś. Gdzie są Twoje dane od lobby pedofili KK? Na jakie dane się powołujesz? Przytocz niezależne opracowania...

 

45 minut temu, Maju napisał:

powinieneś to zacytować zamiast

Po raz kolejny śmieszy jesteś, obrońco pedofili. Irishtimes to jedno z pierwszych mediów, która rozdmuchała problem w Irlandii. Publikowała raporty, o kilkuset dzieciach zamordowanych i pochowanych w "szambie" obok opactwa...

Taka jest skala pedofili w KK, na każdą parafię statystyczny pedofil. Twój infantylny słowotok nie zmieni tego.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, hi_aro napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Wcześniej tego nie robiłem to i teraz nie zamierzam.

Śmieszny jesteś. Gdzie są Twoje dane od lobby pedofili KK? Na jakie dane się powołujesz? Przytocz niezależne opracowania...

O czym piszesz??

Coś wymyślasz i ja ma ci na to szukać dane? Jakie dane? Skąd mam je brać???
Ilości zatrzymanych czy osadzonych, skazanych pedofilów nie podałeś.....podałeś opracowanie dotyczących aktów na tle seksualnym, molestowania dokonanych na nieletnich. 
Żadnych szczegółów istotnych tego opracowania nikt tu nie podał.
Poza tym że góra połowę z tego można zakwalifikować jako działania  pedofilne....tyle.

30 minut temu, hi_aro napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

powinieneś to zacytować zamiast

Po raz kolejny śmieszy jesteś, obrońco pedofili. Irishtimes to jedno z pierwszych mediów, która rozdmuchała problem w Irlandii. Publikowała raporty, o kilkuset dzieciach zamordowanych i pochowanych w "szambie" obok opactwa...

Taka jest skala pedofili w KK, na każdą parafię statystyczny pedofil. Twój infantylny słowotok nie zmieni tego

 To ty jesteś śmieszny powtarzając lewackie brednie o tym szambie. Już zamordowane, patrzcie państwo.....najpierw wmawiali że zmarłe tam były wrzucane.
Tak rozdmuchane przez to pismo i tylko tyle, bo prawdy tam niewiele! A w naszych mediach jeszcze mniej....    ?

" O pochówku w Tuam poinformowała Catherine Corless, lokalny historyk-amator domagający się upamiętnienia dzieci, które zmarły w sierocińcu. – Nigdy nie użyłam słowa wyrzucone – tłumaczy Corless odnosząc się do doniesień, według których ciała były wyrzucane do szamba. – Nigdy nie mówiłam, że 800 ciał zostało wrzuconych do szamba. To nie są moje słowa, one nie pochodzą ode mnie – podkreśliła w rozmowie z „The Irish Times”."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Co to ma do pedofilii......chyba  chcesz pójść dalej i insynuować że pedofile mordowali gwałcone dzieci i topili w szambie???
Wszystkiego się po was spodziewać można.....nawet takich irracjonalnych insynuacji!  ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Maju napisał:

To ty jesteś śmieszny powtarzając lewackie brednie o tym szambie. Już zamordowane, patrzcie państwo.....najpierw wmawiali że zmarłe tam były wrzucane.

To są fakty notoryczny kłamco i obrońco pedofilów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hi_aro napisał:

Taka jest skala pedofili w KK, na każdą parafię statystyczny pedofil.

Około 5% zostało oskarżonych o przestępstwo na tle seksualnym (niekoniecznie pedofilię, ale pomińmy ten drobny szczegół). 5% czyli 5/100 czyli 1/20. Aby na każdą parafię przypadał statystyczny pedofil, średnio w parafii musiałoby być 20 księży. Eee...

-----

7 godzin temu, Maju napisał:

...powinniśmy zacząć stosować prawidłową nomenklaturę jeżeli chcemy poważnie rozmawiać o pedofilii. Zwłaszcza gdy porównujemy różne wyniki badań, bo jedne dotyczą molestowania nieletnich a inne tylko pedofilii (inne wielkości, bo inna granica wieku).

Niby tak. Rzecz w tym, że przekwalifikowanie czynu z pedofilii na molestowanie nieletnich nie sprawia, że problem znika. Bo istotą obu czynów jest wykorzystanie pozycji jaką ksiądz zajmuje w społeczeństwie do realizacji podłych czynów.

Równie dobrze możnaby powiedzieć: "tak, wpisał w goglach stary chłop dyma 12-to latkę, ale aktorka miała14lat, a w ogóle to serwer stoi w afrykańskim buszu gdzie nie ma zakazu... więc o czym mowa?" 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hi_aro napisał:

Twój infantylny słowotok nie zmieni tego.  

Przecież on tylko "walczy o prawdę". Rozumianą tak:

1. Wszystkie niezależne raporty opracowane przez niezależne instytucje badawcze to kłamstwa i szkalowanie przez chore z nienawiści lewactwo.

2. Wiarygodne i podające prawdę są wyłącznie raporty autorstwa wiadomej instytucji, będącej tutaj stroną i sędzią we własnej sprawie.

59 minut temu, Maju napisał:

Nigdy nie mówiłam, że 800 ciał zostało wrzuconych do szamba.

To dlaczego znaleziono je właśnie tam?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy u nas ???????????????????

Cytat

Papież wyrzuca z kapłaństwa za pedofilię kanclerza kurii Santiago de Chile

Maciej Stasiński

19 listopada 2019 | 15:56

 

Oscar Munoz Toledo, długoletni kanclerz kurii arcybiskupiej Santiago de Chile, został usunięty ze stanu duchownego przez papieską Kongregację ds. Doktryny Wiary 'dla dobra Kościoła'

Kara dotyczy jednego z głównych dygnitarzy tego arcybiskupstwa odpowiedzialnego za gwałty na nieletnich oraz tuszowanie pedofilii w tamtejszym Kościele. Dekret papieża Franciszka został doręczony w poniedziałek i tego samego dnia publicznie ogłosiła go kuria arcybiskupia Santiago de Chile. Oscar Munoz Toledo, jej długoletni kanclerz (do 2018 r.), został usunięty ze stanu duchownego przez papieską Kongregację Doktryny Wiary „dla dobra Kościoła”.

Byłego kanclerza kurii, bezpośredniego podwładnego kardynała Ricardo Ezzatiego, którego w ubiegłym roku papież także zmusił do dymisji, prokuratura oskarża o pedofilię i gwałty na dzieciach, za co grozi mu 41 lat więzienia.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bobcat napisał:
15 godzin temu, Maju napisał:

To ty jesteś śmieszny powtarzając lewackie brednie o tym szambie. Już zamordowane, patrzcie państwo.....najpierw wmawiali że zmarłe tam były wrzucane.

To są fakty notoryczny kłamco i obrońco pedofilów.

Zmień ton podły oszczerco, zwłaszcza jak perfidnie udajesz że mówisz prawdę!!!

Kilkakrotnie w tematach o kościołach był podawany ten fakt.....kilkakrotnie prostowałem LEWACKIE INSYNUACJE dotyczące tego co w Tuam zaszło. Teraz też na szybko znalazłem link gdzie to jest prostowane......śmiesz wmawiać że że prawdą jest rojenie chorych z nienawiści do Kk że te dzieci mordowano?????

14 godzin temu, Bobcat napisał:
15 godzin temu, Maju napisał:

Nigdy nie mówiłam, że 800 ciał zostało wrzuconych do szamba.

To dlaczego znaleziono je właśnie tam?

Swoje wymysły ubiera w cudzysłów sugerując że ja to powiedziałem a nie potrafił tego zrobić z ewidentnym cytatem (wyżej)  Catherine Corless osoby która badała od podstaw tą sprawę.  Jeszcze na dodatek co rusz poucza jak należy pisać....żenada.

A w temacie.
Miałeś czas i okazję wielokroć zapoznać się z wypowiedziami tej pani która opisała tą sprawę a media zrobiły z tego aferę.....podawałem tam nawet teksty z prasy lokalnej prostujące brednie jakie poszły w świat!!
To nie na temat więc sprawy nie zamierzam tu ciągnąć i szukać znowu tekstów źródłowych dla osoby która już nie raz udowodniła że takowych nie czyta i powtarza tylko lewackie mrzonki.

Ale byście mnie nie oskarżali o to że uciekam od tematu zacytuję tylko fragment tekstu z linka który już podałem a Bobcat jako "wszystkowiedzący" zwyczajowo nie ma zamiaru czytać;

"Trudno także definitywnie określić, czym było miejsce odkryte przez chłopców w latach 70-tych. Mapa przedstawiająca zabudowę tego terenu z roku 1840 uwzględnia nieokreśloną konstrukcję. Późniejsze mapy w tym samym miejscu wskazywały na zbiornik kanalizacyjny. Na mapie z 1892 budynek został podpisany jako dom dziecka, choć stał się nim dopiero w 1925. Przedtem w budynku mieścił się warsztat pracy dla osób skazanych. Jak dziś ocenia Corless, konstrukcja odkryta przez Sweeney’a i Hopkinsa mogła być częścią dawnej kanalizacji. – Wydaje się, że siostry stary zbiornik kanalizacyjny przerobiły na kryptę. Mam nadzieję, że przedtem go przynajmniej wyczyściły – stwierdziła. Dzieci chowane były w prześcieradłach. Nie było trumien. Sierociniec został założony przez władze, jego prowadzenie zostało powierzone zakonnicom. Niewykluczone, że instrukcje dotyczące pochówku wydały właśnie władze. Te same, które odmawiały siostrom finansowego wsparcia remontu sierocińca – potwierdzają to archiwa przebadane przez Liama Logana. Równocześnie, dostępne materiały dotyczące kontroli tej placówki w tamtym okresie wskazują, że dom prowadzony przez siostry pozytywnie odcinał się na tle innych sierocińców.

Nie ma wątpliwości co do śmierci 796 dzieci. Ta liczba wskazuje na okres w historii Irlandii, w którym śmiertelność niemowląt była o wiele wyższa niż dzisiaj, zwłaszcza w placówkach opiekuńczych, gdzie infekcje szybko się rozprzestrzeniały. Bywało, że w przeciągu tych 36 lat ten dom w Tuam dawał (naraz) schronienie ponad 200 dzieciom i 100 matkom, a także osobom, które w nim pracowały” – pisze Rosita Boland.

Każda śmierć została starannie odnotowana przez zakonnice, wraz z informacjami o wieku dziecka (od 2 dni do 9 lat), datą i przyczyną śmierci. Prawdopodobnie niektóre szczątki znajdujące się na terenie posesji mogą należeć do irlandzkich skazańców, którzy pracowali w tym miejscu w XIX wieku. W Stanach Zjednoczonych od początku lat 70-tych XIX wieku przez kolejnych 150 lat dzieci i dorośli, których tożsamość nie była znana władzom Nowego Jorku, byli chowani w masowych grobach. Podobnie imigranci a także ciała osób, których rodzina nie mogła opłacić pogrzebu. Dorośli składani byli do rowów mieszczących do 48 ciał, dzieci do grobów mieszczących do tysiąca.

To nie jedyne takie miejsce pochówku. W samym hrabstwie Galway do tej pory zlokalizowano ich niemal 500, w tym także niezwiązanych z placówkami opiekuńczymi. Zgodnie z historyczną praktyką, dzieci, które nie zostały ochrzczone przed śmiercią, osoby, których tożsamość nie była znana, samobójcy, a także skazańcy spoczywali w zbiorowych mogiłach. Co więcej, medialna kampania wszczęta przeciwko Kościołowi miała miejsce niedługo po tym, gdy ujawniono, że jeden z najlepszych brytyjskich szpitali potraktował jako paliwo ciała 797 nienarodzonych dzieci!

Jak w jednym z wywiadów oceniła Corless, w domu prowadzonym przez siostry śmiertelność dzieci była cztery lub pięć razy wyższa od średniej krajowej. Między 1925 a 1937 r. w sierocińcu zmarło 204 dzieci. 17 śmierci w ciągu roku w placówce, w której mieszkało ich co najmniej 200 świadczy o współczynniku umieralności wynoszącym ok. 8,5 proc. W roku 1933 wskaźnik umieralności niemowląt w Dublinie wynosił 8,3 proc., w Cork – 8,9 proc., w Waterford 10,2 proc, w Limerick 13,2 proc. Odpowiedź na pytanie o warunki życia dzieci i śmiertelność wśród niemowląt mogłaby zostać udzielona dzięki przeprowadzeniu dokładnej analizy dokumentacji i ekshumacjom. Nie można zaprezentować pełnej oceny ignorując standardy ówczesnej opieki. Jak na łamach irishtimes.com tłumaczył Liam Carroll, w niektórych amerykańskich placówkach początkiem XX wieku śmiertelność niemowląt przekraczała 90-proc.Odpowiadały za to zakażenia krzyżowe, zwłaszcza wirusowe zakażenia przewodu pokarmowego, które skutkowały poważnymi komplikacjami prowadzącymi często do śmierci. Dodatkowo, za śmiertelność odpowiadały niedostatki wiedzy o żywieniu, przepełnienie placówek oraz zagrożenia związane ze stosowanymi zamiennikami ludzkiego mleka.

Sprawa dzieci pochowanych przez siostry prowadzące dom dziecka w Tuam została zinstrumentalizowana przez media. Media, które przedstawiły starannie spreparowaną na potrzeby antykatolickiej kampanii wersję i interpretację wydarzeń.

Źródło: mercatornet.com / connachttribune.ie / irishtimes.com / carolinefarrow.com"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, argus napisał:

Kiedy u nas ?????

U nas się nie usuwa z Kk odpowiedzialnych za gwałty na nieletnich???????

1 godzinę temu, argus napisał:

tuszowanie pedofilii w tamtejszym Kościele.


I po co to zwracanie uwagi TYLKO na ten fragment???
Ten wcześniejszy gorszy; "odpowiedzialnego za gwałty na nieletnich"

Nie zrobiłeś tego celowo, z zamiarem "drobnej" manipulacji?  ?
Bo chyba nie dziwi Ciebie, że taki zbok jest w stanie kryć, tuszować nie tylko swoje podłe uczynki, ale i innych zboków....gdyby nie tuszował, nie krył innych to i tak identyczną karę dostałby, nieprawdaż?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Maju napisał:

zacytuję tylko fragment tekstu

Za pomocą podobnego typu manipulacji, językiem udającym naukowość historyczną - propaganda ZSRR próbowała "dowodzić" że za Katyń odpowiedzialni są hitlerowcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Maju napisał:

U nas się nie usuwa z Kk odpowiedzialnych za gwałty na nieletnich???????

Ilu spośród tylko spraw już ujawnionych i powszechnie znanych usunięto? A ilu przenoszono na inną parafię?

 

40 minut temu, Maju napisał:

Bo chyba nie dziwi Ciebie, że taki zbok jest w stanie kryć, tuszować nie tylko swoje podłe uczynki, ale i innych zboków...

Gorzej gdy przełożeni i stworzone instytucjonalne procedury mu w tym pomagają. 

I zrozum wreszcie że mówienie choćby najbardziej niewygodnej prawdy nie jest nienawiścią. Utożsamiać te dwie sprawy mogą tylko ci, którym bardzo zależy na ukryciu tejże prawdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, szymon1977 napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

...powinniśmy zacząć stosować prawidłową nomenklaturę jeżeli chcemy poważnie rozmawiać o pedofilii. Zwłaszcza gdy porównujemy różne wyniki badań, bo jedne dotyczą molestowania nieletnich a inne tylko pedofilii (inne wielkości, bo inna granica wieku).

Niby tak. Rzecz w tym, że przekwalifikowanie czynu z pedofilii na molestowanie nieletnich nie sprawia, że problem znika. Bo istotą obu czynów jest wykorzystanie pozycji jaką ksiądz zajmuje w społeczeństwie do realizacji podłych czynów.

Równie dobrze możnaby powiedzieć: "tak, wpisał w goglach stary chłop dyma 12-to latkę, ale aktorka miała14lat, a w ogóle to serwer stoi w afrykańskim buszu gdzie nie ma zakazu... więc o czym mowa?" 

Nie o to mi chodzi.
Każde wykorzystywanie na tle seksualnym należy potępić.
Chodzi o to byśmy mieli świadomość że jedne dane mogą mówić o pedofilii w ścisłym znaczeniu tego słowa, inne przypadki molestowania nieletnich do 18 roku życia mogą mieścić a są i takie w których znajdziemy przypadki skazania za posiadanie pornografii dziecięcej. 
Takich statystyk poważnie porównać się nie da.

 

42 minuty temu, Bobcat napisał:
1 godzinę temu, Maju napisał:

zacytuję tylko fragment tekstu

Za pomocą podobnego typu manipulacji, językiem udającym naukowość historyczną - propaganda ZSRR próbowała "dowodzić" że za Katyń odpowiedzialni są hitlerowcy


Szczerze współczuję.....to co lewactwo uczyniło z tym biednym człowiekiem, z jego brakiem chęci do refleksji i szukania prawdy u źródeł.
To jest straszne jak bezrefleksyjnie wierzy notorycznym kłamcom zarzucając kłamstwa naukowcom, tym których cytuję.

 

36 minut temu, Bobcat napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Bo chyba nie dziwi Ciebie, że taki zbok jest w stanie kryć, tuszować nie tylko swoje podłe uczynki, ale i innych zboków...

Gorzej gdy przełożeni i stworzone instytucjonalne procedury mu w tym pomagają. 

I zrozum wreszcie że mówienie choćby najbardziej niewygodnej prawdy nie jest nienawiścią. Utożsamiać te dwie sprawy mogą tylko ci, którym bardzo zależy na ukryciu tejże prawdy

Ty o prawdzie piszesz? Toż ty tylko w to wierzysz co ci lewactwo podsunie....  :))

Znowu udowadniasz że logika nie jest twoja mocną stroną.
Tak mówienie niewygodnej prawdy nie jest nienawiścią, i słowo "prawda" jest tu kluczowe.
Tyle tylko że pisanie od rzeczy, podawanie ciągle tych samych informacji w końcu celowe podawanie nieprawdy i manipulowanie faktami z prawdą nic wspólnego nie ma!
Więc nie można nazywać "ukrywaniem prawdy" czegoś co od początku z prawdą nic wspólnego nie miało.

Udowodniłeś nieraz (dzisiaj tez zarzucając manipulację w sytuacji gdy podaję informacje źródłowe) że poza lewacką "prawdą" innej nie znasz a co gorsze poznać nie masz zamiaru!

Wiem że trudne dla ciebie do zrozumienia (może też niewygodnym jest ci do tego się przyznać) jest fakt, że ludzie czyniący to samo zło trzymają się razem, bo niezaprzeczalnym faktem jest że z elementarna logiką masz problem. Rozumiem że uciekasz od tego faktu, od kontekstu snując lewackie dyrdymały o "instytucjonalnym" kryciu i procedurach. 

Ślepota na fakty że już dawno (już prawie 20 lat) te procedury (CS którą bezsensownie pomawiasz) nie funkcjonuje a już dawno podjęto inne, skuteczniejsze metody oczyszczające Kk z pedofilii  utwierdza mnie w przekonaniu, że wcale o żadna prawdę ci nie chodzi i na dobru dzieci ci nie zależy tak bardzo jak na dowaleniu i opluci znienawidzonego Kk i katolików którymi pogardzasz!!!

 

 

14 minut temu, Mysza 13 napisał:

Nie ma się z czego śmiać..Obrona pedofili w sutannach , to u nas najlepsza trampolina do kariery politycznej.

Kolejny z logiką na bakier wypisujący głupoty których się naczytał, powtarzający lewackie insynuacje....jasne, PiS zaostrza kary dla pedofilów, wprowadza obowiązek zgłaszania pedofilów i karanie ukrywających a jednocześnie broni pedofilów.

Jest tu mądry który potrafi takie paradoksy z lewackiego na ludzki język mi wytłumaczyć?  ?

Ps. A śmieję się i śmiać zawsze będę z niemądrych wpisów.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.