Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, szymon1977 napisał:

publiczne oskarżenie o kłamstwo i manipulacje

Niektórzy tu tak są przekonani o swojej wyższości, że nie czytają tego co wklejają niby na poparcie swoich tez.
A publicznie tyle razy łgali na różne tematy że takie wpadki spływają po nich jak po kaczkach. 

Ps. Widać to doskonale po erupcji pustosłowia w poście wyżej.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, porlick napisał:

Ale doskonale ilustruje, jak będzie wyglądał proces.

O ile do niego dojdzie...

No popatrz, a mówią że Kaszpirowski nie będzie miał następcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Maju napisał:

Niektórzy tu tak są przekonani o swojej wyższości, że nie czytają tego co wklejają na poparcie (niby) swoich tez.
A publicznie tyle razy łgali na różne tematy że takie wpadki spływają po nich jak po kaczkach. 

Ps. Widać to doskonale po erupcji pustosłowia w poście wyżej.  ?

Niektórzy są tak przekonani o nadanym przez samych siebie statusie krynicy prawdy i depozytariusza jedynie słusznego punktu widzenia że zapominają dzisiaj co nakłamali wczoraj.

Publicznie łżą na każdy temat w którym zabierają głos, więc uważają to za stan normalny i godny pochwały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bobcat napisał:

Bez wskazywania żadnego adresata

Adresatem jest każdy pedofil, powtarzam, każdy ! Nie tylko ten, którego z pobudek ideologicznych sobie upatrzę.

Czy ty możesz też tak powiedzieć? Nie !

Wiec logiczne jest, że bronisz tych swoich ulubieńców, którzy pozostają w cieniu twoich ataków na innych pedofili.

7 minut temu, Maju napisał:

Niektórzy tu tak są przekonani o swojej wyższości

Sądzę, że to zwykłe zatwardzenie umysłowe ?

14 minut temu, szymon1977 napisał:

Dziwnie wygląda publiczne oskarżenie o kłamstwo i manipulacje z ust kogoś, komu umyka taki fragment.

Umyka? Myślisz?

12 minut temu, Bobcat napisał:

Nie przyjmujecie do wiadomości żadnych przedstawianych dowodów,

Po pierwsze to czcza pisanina dowodem nie jest.

Po drugie - wiem, że w twojej główce toczy się wojna, ale nie szukaj mi kolegów, jeśli piszesz do mnie to pisz do mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bobcat napisał:

zapominają dzisiaj co nakłamali wczoraj.

Publicznie łżą na każdy temat

Jak tak dobrze pamiętasz to oczekuję podania przykładu tego kłamstwa, skoro na każdy temat łżę nie powinno ci to sprawić żadnego kłopotu.  Prawda?
Jak nie potrafisz tego znaleźć to zainteresuję tym podłym wpisem kogo trzeba i będę tak postępował do skutku!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jacchusia napisał:

Adresatem jest każdy pedofil, powtarzam, każdy ! Nie tylko ten, którego z pobudek ideologicznych sobie upatrzę.

Czy ty możesz też tak powiedzieć? Nie !

Wiec logiczne jest, że bronisz tych swoich ulubieńców, którzy pozostają w cieniu twoich ataków na innych pedofili.

Kłamiesz. U Ciebie adresatem jest każdy za wyjątkiem jednej (wiesz jakiej) grupy społecznej. Dlatego dla obrony tejże grupy próbujesz rozmywać temat i odwracać uwagę powtarzając że inni również. Tak, owszem, inni też. Ty swoich bronisz na zasadzie "usprawiedliwiam pana X ze złodziejstwa, gdyż pan Y również kradnie".

Ja nie mam żadnych ulubieńców i nikogo nie bronię. Inne grupy społeczne nie wypracowały sobie precyzyjnych i perfekcyjnie działających procedur krycia sprawców i zapewniania im bezkarności. A sprawcami z tamtych innych grup skutecznie zajmuje się od dawna państwowy aparat ścigania i państwowy wymiar sprawiedliwości. 

1 minutę temu, Maju napisał:

Jak tak dobrze pamiętasz to oczekuję podania przykładu tego kłamstwa, skoro na każdy temat łżę nie powinno ci to sprawić żadnego kłopotu.  Prawda?
Jak nie potrafisz tego znaleźć to zainteresuję tym podłym wpisem kogo trzeba i będę tak postępował do skutku!

Już się boję

?

Mam przypomnieć Twoją obronę że Wesołowski padł ofiarą prowokacji dominikańskich karteli narkotykowych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Maju napisał:

Niektórzy tu tak są przekonani o swojej wyższości, że nie czytają tego co wklejają niby na poparcie swoich tez... 

...i na poparcie swoich tez wklejają zaprzeczenia swoich tez. To przykre, że poza wewnętrznymi problemami, KK musi walczyć z takimi "trolami". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bobcat napisał:

Ty swoich bronisz

Wskaż jeden mój post w którym bronię pedofila, tylko jeden.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bobcat napisał:

Kłamiesz.

Nie, to ty mu wmawiasz kłamstwo, gorzej wmawiasz notorycznie kłamiąc że broni księży pedofilów po to byś miał powód by atakować go personalnie i "argument" w dyskusji.  ?

Każdego kto tu choć raz napisał coś sprzecznego z jedynie słuszną linią ataku na Kk natychmiast bezczelnie nazywasz obrońcą pedofilów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szymon1977 napisał:

...i na poparcie swoich tez wklejają zaprzeczenia swoich tez. 

A potem dup w ścianę...tak się w głowie kręci ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jacchusia napisał:

Wskaż jeden mój post w którym bronię pedofila, tylko jeden.

Jesteś zbyt cwany aby robić to wprost. Ale choćby Twoja próba odwrócenia uwagi metodą lusterka jest dowodem kogo naprawdę bronisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Bobcat napisał:

Mam przypomnieć

Lepiej będzie kiedy zamieścisz i to cały. Na twojej pamięci nie można polegać bo ona działa w dość specyficzny sposób.

13 minut temu, Bobcat napisał:

Jesteś zbyt cwany aby robić to wprost. Ale choćby Twoja próba odwrócenia uwagi metodą lusterka jest dowodem kogo naprawdę bronisz.

No i znowu walczymy w twojej główce, a wolałbym nie, bo to niezbyt przyjazne miejsce dla normalnych ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Jacchusia napisał:

Adresatem jest każdy pedofil, powtarzam, każdy ! Nie tylko ten, którego z pobudek ideologicznych sobie upatrzę.

Czy ty możesz też tak powiedzieć? Nie !

Wiec logiczne jest, że bronisz tych swoich ulubieńców, którzy pozostają w cieniu twoich ataków na innych pedofili.

Sądzę, że to zwykłe zatwardzenie umysłowe ?

Umyka? Myślisz?

Po pierwsze to czcza pisanina dowodem nie jest.

Po drugie - wiem, że w twojej główce toczy się wojna, ale nie szukaj mi kolegów, jeśli piszesz do mnie to pisz do mnie.

Skończ temat.

Tym czcigodnym, moralnym i empatycznym łajdakom wcale nie chodzi o dobro dzieci i trzeba być naiwnym idiotą, żeby w to wierzyć. Gdyby istotnie byli nim zatroskani, zajęli by się w pierwszym rzędzie środowiskami, gdzie pedofilia NAPRAWDĘ jest powszechna: szkoły, przedszkola, kluby sportowe, środowiska "duchownych" żydowskich czy muzułmańskich, Bruksela itd.itp.

Tym łajdakom chodzi o dowalenie Kościołowi i o wyciągnięcie od Kościoła pieniędzy na zasadzie uznanej ad hoc odpowiedzialności zbiorowej. Dojdzie wkrótce do tego, że Kościół będzie płacił miliony za każde przestępstwo dokonane przez ochrzczonego człowieka.

Po prostu ma być, jak w USA.
Nie płaci ten, co zawinił, tylko ten, z którego można ściągnąć pieniądze. Nieważne, jaki był jego związek ze sprawą.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Bobcat napisał:

A sprawcami z tamtych innych grup skutecznie zajmuje się od dawna państwowy aparat ścigania i państwowy wymiar sprawiedliwości. 

Podałem kilka linków dokumentujących jak działa "państwowy aparat ścigania".....dalej mam cytować takie linki????

Świętych krów to szukaj wśród elity ideologicznych braci, takich "niewinnych" Piotrusiów co im staruszki "wymuszają pierwszeństwo" na pasach.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Amator 2b napisał:

zajęli by się w pierwszym rzędzie środowiskami, gdzie pedofilia NAPRAWDĘ jest powszechna: szkoły, przedszkola, kluby sportowe, środowiska "duchownych" żydowskich czy muzułmańskich, Bruksela itd.itp.

Zapomniałeś o murarzach. 

Cały twój wpis to wygłup na obstalunek. Próby obrony metodą wrzasku że inni również - już są nieskuteczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bobcat napisał:

Cały twój wpis to wygłup na obstalunek

Chyba w to wierzysz, tak często to różnym osobom piszesz...widać empirycznie tego doznałeś.

Albo kolejna pieczątka, odpowiedż gotowiec na nie do końca zrozumiany post ?

Wybieraj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Zapomniałeś o murarzach. 

A co chcesz im jakoś pomóc?? 

Podano tu fakt że osadzonych było kilkudziesięciu murarzy za pedofilię.....uważasz że nie należy o tym mówić, tym bardziej o tym pamiętać i skupić się TYLKO na tym jednym (wtedy) osadzonym księdzu?
Ano już im pomogłeś ironicznymi wpisami (wraz z twa) bagatelizując problem pedofilii w tym środowisku, gratuluję postawy godnej ze wszech miar miana "obrońcy pedofilów poza Kk".

Nieźle.....oby tak dalej.  ?


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Amator 2b napisał:

pedofilia NAPRAWDĘ jest powszechna

W kościołach, w zakonach, w parafiach katolickich na całym świecie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Jak tak dobrze pamiętasz to oczekuję podania przykładu tego kłamstwa, skoro na każdy temat łżę nie powinno ci to sprawić żadnego kłopotu.  Prawda?
Jak nie potrafisz tego znaleźć to zainteresuję tym podłym wpisem kogo trzeba i będę tak postępował do skutku!

Już się boję

?

Mam przypomnieć Twoją obronę że Wesołowski padł ofiarą prowokacji dominikańskich karteli narkotykowych?

Wiem że się nie boisz....pozostała ci ta pewność siebie po współpracy z byłą, "bratnią" moderacją.  ?

Prosiłem byś podał moje kłamstwo a ty z uporem maniaka piszesz kolejny raz swoje kłamstwo o tym jak wtedy sprawa się miała.
Podałem tylko tyle że czytałem taką informację o takiej wersji, nic poza tym, ty swoją wersję oszczerczo mi wmawiasz!
Stosujesz starą, sprawdzoną lewacką metodę zohydzania przeciwników ideologicznych.
Żdanow byłby z ciebie dumny    :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maju napisał:

A co chcesz im jakoś pomóc?? 

Podano tu fakt że osadzonych było kilkudziesięciu murarzy za pedofilię.....uważasz że nie należy o tym mówić, tym bardziej o tym pamiętać i skupić się TYLKO na tym jednym (wtedy) osadzonym księdzu?

A jest z jeden przypadek chronienia pedofila murarza przez pracodawcę? 

I murarz w robocie ma styczność z... murowaniem, a nie z nauczaniem między innymi dzieci co dobre, a co złe. Murarz może być ostatnim skur...m i nikogo dziwić nie będzie, że dopuścił się czynu pedofilskiego. Na co dzień nie wmawia ludziom, że jest przedstawicielem Boga. Ksiądz ma stać (podobno) na straży morale wiernych, więc jak się okaże pedofilem to czego ty i inni się dziwicie, że chcą go potem zeżreć? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Maju napisał:

gratuluję postawy godnej ze wszech miar miana "obrońcy pedofilów poza Kk".

Powtarzam: murarzami już dawno zajął się wymiar sprawiedliwości. Nie mieli instytucjonalnych procedur krycia sprawców.

55 minut temu, Maju napisał:

Podałem kilka linków dokumentujących jak działa "państwowy aparat ścigania".....dalej mam cytować takie linki????

A my podajemy jak wygląda instytucjonalne krycie sprawców.

7 minut temu, Maju napisał:

Prosiłem byś podał moje kłamstwo

I podałem.

50 minut temu, Jacchusia napisał:

Chyba w to wierzysz, tak często to różnym osobom piszesz...widać empirycznie tego doznałeś.

Albo kolejna pieczątka, odpowiedż gotowiec na nie do końca zrozumiany post ?

Wybieraj.

Kolejny wygłup na obstalunek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Piękny Stefan napisał:
57 minut temu, Maju napisał:

A co chcesz im jakoś pomóc?? 

Podano tu fakt że osadzonych było kilkudziesięciu murarzy za pedofilię.....uważasz że nie należy o tym mówić, tym bardziej o tym pamiętać i skupić się TYLKO na tym jednym (wtedy) osadzonym księdzu?

A jest z jeden przypadek chronienia pedofila murarza przez pracodawcę? 

Sugerujesz że gdyby nie krycie to ilością im dorównają?
A ile jest tych skazanych biskupów za krycie?
Może sugerujesz że kryjących też kryją?
To w takim razie gdzie te ofiary tych olbrzymich ilości kieckowych pedofilów?

To się kupy nie trzyma, zwłaszcza teraz gdy od lat "w dobrym tonie" jest przyznawać się że było się ofiarą księdza pedofila i media huczą, zachęcają do ujawniania.

21 minut temu, Piękny Stefan napisał:

I murarz w robocie ma styczność z... murowaniem, a nie z nauczaniem między innymi dzieci co dobre, a co złe. Murarz może być ostatnim skur...m i nikogo dziwić nie będzie, że dopuścił się czynu pedofilskiego. Na co dzień nie wmawia ludziom, że jest przedstawicielem Boga. Ksiądz ma stać (podobno) na straży morale wiernych, więc jak się okaże pedofilem to czego ty i inni się dziwicie, że chcą go potem zeżreć?

To mnie najmniej dziwi,bo sam mam do takich mend podobny stosunek ja wy, też uważam że z tych powodów powinno się traktować ich surowiej.

Tylko zapominacie o tym ciągle, że to jest zboczenie które dotyka takiego nie z tej racji że jest księdzem.....będąc poza też szukałby okazji do takich czynów.




 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Maju napisał:

obrońcą pedofilów

No przecież jesteś obrońcami pedofili w KK, systemowo wspieracie wszystkie wynaturzenia cytując i opierając się o sterowane artykułu dla ignorantów, pisane na zbrukanych kolanach zboczeńców. 

Prawda w oczy kole... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maju napisał:

A ile jest tych skazanych biskupów za krycie?

Biskup nawet jak prowadząc po pijaku skasuje uliczną latarnię (o swoim samochodzie nie wspominając) to jest łagodniej traktowany niż cywil za to samo. Patrz: przypadek bp. Jareckiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jacchusia napisał:

empirycznie

dokonasz autokremacji, jak obiecałeś.

Zdążysz pstryknąć selfie i podrzucić na Bocznicę? Bardzo proszę!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jacchusia napisał:

Umyka? Myślisz?

Tak, jestem tego pewien. Przelatują na szybko przez tekst, i charakterystyczne słówka układają w głowie w pasującą do ich wyobrażenia całość. Oczywiście Ci, którzy nie kończą lektury na tytule. A gdy zacytujesz fragment tekstu, który i umknął, posądzą Cię o kłamstwa i manipulacje faktami. Uważają się za mądrali, a to zwykli hejterzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bobcat napisał:

Nie mieli instytucjonalnych procedur krycia sprawców.

A kto je ma ? Wyprzedzę cię, przytocz przepisy które taki proceder nakazują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jacchusia napisał:

A kto je ma ? Wyprzedzę cię, przytocz przepisy które taki proceder nakazują.

To muszą być przepisy? Nie wystarczy tradycja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jacchusia napisał:

A kto je ma ? Wyprzedzę cię, przytocz przepisy które taki proceder nakazują.

Przykład pierwszy z brzegu: instrukcja CS. 

To akurat jest dokument pisany. Ale niekoniecznie musi być taki. Równie dobrze są to niepisane, ale zwyczajowo stosowane praktyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.