Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bobcat napisał:
3 godziny temu, Maju napisał:

Zwracam uwagę forumowemu mataczowi, insynuatorowi niepotrafiącemu jak widać logicznie myśleć, że kontekst rozmowy wynika z całej wypowiedzi.....a moją notoryczny manipulator raczył zacytować w niewielkiej części!!!
Gdyby doczytał całości to zrozumiałby (być może) jak idiotyczny jest jego wywód.....

Trudno było wskazać kogoś poza tobą gdy całe bajdurzenie o tym że będziemy coś pisać wykiełkowało w twoim (przez litość nie napisze jakim) umyśle.

Zakres kontekstu ustalasz Ty jak Ci w danej chwili wygodnie? Może od razu całość Twojej "twórczości" na Forum?

Przechodziłeś szkolenie z dziedziny manipulacji??
Wypisz wymaluj stosujesz wymienione niżej metody erystyczne;

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gdybyś potrafił myśleć logicznie zrozumiałbyś bez zbędnego mataczenia i mojego wyjaśniania co znaczy określenie "wyrwane z kontekstu".    ?
 

3 godziny temu, Bobcat napisał:
3 godziny temu, Maju napisał:

bajdurzenie o tym że będziemy coś pisać

Bajdurzenie? Nie pisałeś o nieuczciwym procesie Pella? Przekraczasz kolejne granice bezczelności.

Bezczelnością są twoje metody rozmowy przez wmawianie jakobym napisał coś czego nie napisałem.
Gdzie jakiś na to dowód panie bezczelny zobaczymy?
Bajdurzenia w stylu: "wprawdzie nie powiedziałeś dosłownie ale to wynika ze słów...." pozostaw łatwowiernemu twa.

Skoro tego nie powiedziałem, bo podałem TYLKO suche fakty jak wyglądał ten proces to tekst o nieuczciwym procesie sam wymyśliłeś.
Rozumiem przez to, że podane przeze mnie fakty dotyczące tego procesu pozwoliły ci wyciągnąć takie wnioski. W związku z tym z twoim myśleniem logicznym nie jest jednak aż tak źle jak myślałem.....gorzej z polotem w insynuacjach. 
     :))))

 

3 godziny temu, Bobcat napisał:
3 godziny temu, Maju napisał:

twoim (przez litość nie napisze jakim) umyśle

Aby oceniać czyjś umysł trzeba najpierw samemu go mieć.

Rzeczywiście..... to po kiego zabierasz się za to?
Jesteś od startu na straconej pozycji.....      :))

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Moontan napisał:

 

Nakreślisz o czym to? Bo nie pasjonuję się na tyle tematem, żeby ryzykować zmarnowanie godziny życia, na ględzenie starego grzyba.

-----

25 minut temu, Bobcat napisał:

Nihil novi.

Dokładnie. Nie masz NIC do powiedzenia w temacie, to się czepiasz innych Userów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kazik-t napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Upierz sobie gacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Justyna Kopińska odniosła się do sprawy wizyty Romana Polańskiego w łódzkiej filmówce i oświadczenia, które wydał rektor szkoły Mariusz Grzegorzek. "Zadziwia hipokryzja niektórych ludzi, którzy mówią, że ksiądz zgwałcił a reżyser »przespał się«" - komentuje Kopińska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ta wypowiedź tu też pasuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierotki biedne, krętacze i obrońcy pedofilów nawet złapani za rękę twierdzą, że to nieprawda, że oni pedofilów nie bronią.

Teraz przytulili się jeden do drugiego i kwilą żałośnie jaka to im się krzywda dzieje bo ich krętactwa wzięto pod lupę.

Rzygać się chce...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Sierotki biedne, krętacze i obrońcy pedofilów nawet złapani za rękę twierdzą, że to nieprawda, że oni pedofilów nie bronią.

Teraz przytulili się jeden do drugiego i kwilą żałośnie jaka to im się krzywda dzieje bo ich krętactwa wzięto pod lupę.

Rzygać się chce...

Zgadnij kto to napisał?

Cytat

ale przeszkadza że 40 lat temu! ... Mamusia właśnie taka jak te mamuśki broniące pedofili podsawiła córkę Polańskiemu!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zyzol napisał:

"Justyna Kopińska odniosła się do sprawy wizyty Romana Polańskiego w łódzkiej filmówce i oświadczenia, które wydał rektor szkoły Mariusz Grzegorzek. "Zadziwia hipokryzja niektórych ludzi, którzy mówią, że ksiądz zgwałcił a reżyser »przespał się«" - komentuje Kopińska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ta wypowiedź tu też pasuje.

Roman Polański jest ok.

Jeden z nielicznych, żydowskich pedofilów, który nie pluje na Polskę i Polaków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Amator 2b napisał:

Roman Polański jest ok.

Jeden z nielicznych, żydowskich pedofilów, który nie pluje na Polskę i Polaków.

Nie odnosiłem się do Polańskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Zyzol napisał:

Nie odnosiłem się do Polańskiego.

 

10 godzin temu, Zyzol napisał:

Justyna Kopińska odniosła się do sprawy wizyty Romana Polańskiego w łódzkiej filmówce

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bobcat napisał:
16 godzin temu, Maju napisał:

podałem TYLKO suche fakty jak wyglądał ten proces to tekst o nieuczciwym procesie sam wymyśliłeś.

Podałeś tekst napisany nie przez bezstronnych obserwatorów lecz kogoś zaangażowanego po jednej  (wiadomo której) stronie.

Podałem jakiś tekst??? Coś, czyjś komentarz cytowałem??
Musiałbym to sprawdzić bo wydaje mi się że z różnych tekstów podałem te same (powtarzające się) identyczne FAKTY dotyczące tego procesu. Dlatego prosiłbym jeżeli to w twoim przypadku w ogóle możliwe byś nie sugerował że cytowałem kogoś kto stronniczo interpretuje.


By nie było wątpliwości niektóre z tych faktów powtórzę;

- w pierwszym procesie Pell wygrał (wrzesień 2018, ława przysięgłych orzekła że zeznania świadka-ofiary są niewiarygodne)
- drugi domniemany pokrzywdzony przed śmiercią wyznał że nie był molestowany
- w drugim procesie nie dopuszczono świadków obrony, zakwestionowano ich wiarygodność i nie można było przesłuchać jedynego świadka-ofiary (w grudniu nowa ława przysięgłych uznała go winnym a marcu 2019 zapadł wyrok)
- odrzucono apelację w stanie Wiktoria
- a sąd najwyższy jednak rozpatrzy apelację
 

Gdzie tu widzisz sugerowanie z mojej strony że proces był nieuczciwy, gdzie tu masz manipulancie tekst "obserwatora"???
Jak nie zgadasz się z tymi faktami to wskaż gdzie mija się to co napisałem z prawdą a nie matacz!!!
 

Celowo nie podawałem żadnych komentarzy, ograniczając się tylko do suchych faktów byś nie miał podstaw do dezawuowania tych informacji.....ale  to dla ciebie żadna przeszkoda, bo insynuator to co nigdy nie miało miejsca zawsze jest w stanie bezczelnie wmówić.
Wszystko po to by potem po chamsku bredzić coś że broniłem Pell-a. Nieprawdaż????  ?

 

15 godzin temu, Bobcat napisał:
16 godzin temu, Maju napisał:

Bajdurzenia w stylu: "wprawdzie nie powiedziałeś dosłownie ale to wynika ze słów...."

Gdy Ty odwołujesz się do kontekstu - jest dobrze. Gdy inni - źle. Po raz trzeci podwójne standardy załgany hipokryto.

Są jeszcze chyba dwa wpisy w cytowanym poście (oprócz tego) gdzie pozwalasz sobie w podobnym stylu atakować mnie personalnie....by nie ciągnąć OT skupię się na tym, bo tylko to dotyczy merytorycznych wpisów.

 

 

Mataczysz i wmawiasz, wmawiasz i mataczysz i tak w kółko, w kółko, aż miło.  ?

W sprawie moich informacji o procesach Pell-a nie może być mowy o jakiś kontekstach w tym sensie jaki sugerujesz, bo to nie była moja, czy kogokolwiek opinia.....padły z mojej strony suche fakty.
I teraz, albo masz do tych faktów zastrzeżenia albo nie.
Zastrzeżeń żadnych w tej sprawie wcześniej nie miałeś.....

Zrozumieć mogę że z kontekstu wszystkich moich wpisów, a ściślej  wszystkich FAKTÓW tam zawartych na temat Pell-a może ci się jawić taki to obraz że tak jak napisałeś wcześniej; "proces jego był nieuczciwy".
Proszę jednak, mnie do swojej opinii na temat procesu nie mieszaj. Zwłaszcza że jak nadmieniłem wcześniej żadnego z tych faktów nie usiłowałeś podważać i nie przedstawiłeś cienia dowodu na to że te fakty stronniczo interpretowałem. 
A jakie z nich wnioski wyciągasz twoja sprawa, twój problem.....  ?
 

 

Jeszcze słowo o informacjach i o informowaniu na ten temat w mediach.....próżno szukać informacji o takich szczegółach procesowych w mediach nieprzychylnych Kk.....fakt, jak skażą biskupa, kardynała o tym news jest powielany do znudzenia, ale jak są jakieś wątpliwości, jak się uniewinnia takich  to tego w mediach lewackich "postępowych" ze świecą szukać.....  ?

Przykład "tuszującego pedofilię" abp. Wilsona też z Australii jest wymowny.....o jego uniewinnieniu nikt, nawet Wikipedia, choć paradoksalnie podaje link o tym, jednak wprost tego nie pisze. 
Podali to w internetowej "Superstacji", ale pewnie to bardzo dla nich niewygodna informacja była, bo już na ta stronę wejść się nie jest w stanie.....  ?  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Bobcat napisał:

plugawy kłamco

Po co te obelgi jak nie rozumiesz (ech ta logika) że czym innym jest troska o to by uczciwie sądzono wszystkich pedofilów od wyrażania jednoznacznej opinii o procesie....takie to trudne?


Jak ktoś jak jakiś skończony cham zarzuca mi że bronię pedofila i podawanie faktów o tym jak wyglądał proces podaje jako "dowód" to jakobym go bronił to nic dziwnego że taki wpis wyszedł spod mojej ręki.

Bobcat napisał;
"Nie pisałeś o nieuczciwym procesie Pella?"

Powtarzam, nie, tak nie pisałem, podawałem fakty i pisałem, robiłem to w trosce o to by miał uczciwy proces. 
Bo jeszcze się nie zakończył.....a uznanie apelacji przez sąd najwyższy świadczy o tym że jakieś poważne wątpliwości co do winy Pell-a zaistnieć musiały.

Przypomnę że ty jakby z zadowoleniem, bez większej refleksji przyjąłeś odrzucenie apelacji w pierwszej instancji....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.09.2019 o 09:10, Maju napisał:
W dniu 6.09.2019 o 12:10, Bobcat napisał:
W dniu 6.09.2019 o 09:02, Maju napisał:

nawet jak wykorzystują ofiary pedofilów. 

Coś nowego. Od kiedy ofiary pedofilów są obiektem Twojej troski? Zawsze do tej pory byli sprawcy dopuszczający się przestępstwa pedofilii (patrz np. Pell).

 

Krętacz zaczyna swoją perfidna grę....
Podaj choć jeden fragment mojej wypowiedzi świadczący o tym że mi o coś więcej jak uczciwy proces Pella chodziło......to znamienne że słowem nie odniosłeś się do podanych faktów świadczących o tym że ten proces nie był w sposób wzorcowy  prowadzony......zapytam wprost czy chciałbyś by w twoim procesie nie było możliwości zadać pytań osobie wnoszącej o twoje ukaranie i czy byłbyś zadowolony gdyby nie dopuszczono twoich świadków obrony do zeznań.....no a potem odrzucono by twoją apelację.....cieszyłbyś się pewnie bardzo.

 

Miałem rację......nie dość że manipulator wyrwał z kontekstu jedno zdanie to jeszcze to co napisałem padło nie tylko w kontekście oskarżenia o obronę pedofila, ale też wrednego insynuowania że bardziej mi zależy na losie sprawców jak ich ofiar.....żenada totalna.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Maju napisał:

Powtarzam, nie, tak nie pisałem, podawałem fakty i pisałem, robiłem to w trosce o to by miał uczciwy proces. 

Czyli znowu: nie napisałem tego co napisałem. 

Skoro wygłaszasz apele o uczciwy proces to znaczy że ten co się odbył uważasz za nieuczciwy. Każdy proces jest w domyśle uczciwy, chyba że są dowody iż jest inaczej. Ty przesłanki które uznałeś za takie dowody przytaczasz co chwila.

2 minuty temu, Maju napisał:

Miałem rację......nie dość że manipulator wyrwał z kontekstu jedno zdanie to jeszcze to co napisałem padło nie tylko w kontekście oskarżenia o obronę pedofila, ale też wrednego insynuowania że bardziej mi zależy na losie sprawców jak ich ofiar.....żenada totalna.  ?

Żenada totalna jest z Twoimi kłamstwami. Zapętliłeś się totalnie i gonisz własny ogon.

4 minuty temu, Maju napisał:

wrednego insynuowania że bardziej mi zależy na losie sprawców jak ich ofiar...

Właśnie tak jest mimo że się tego (taktycznie) wypierasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Każdy proces jest w domyśle uczciwy... 

Pisałeś coś o procesach w Polsce? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bobcat napisał:

Czyli znowu:

Przypomnę cytat który manipulator pominął;
"to znamienne że słowem nie odniosłeś się do podanych faktów świadczących o tym że ten proces nie był w sposób wzorcowy  prowadzony"

Możesz mi zarzucić tylko tyle co napisałem, a tu nic nie pisze o nieuczciwym procesie.
KROPKA, koniec w tym temacie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kazik-t napisał:

No to niech ktoś wreszcie określi: jaka jest skala pedofilii w kk ?

W dniu 24.11.2019 o 00:16, slawek.xm napisał:

pedofilii dopuszczało się 0,07-0,08 procenta katolickich duchownych (czyli siedmiu-ośmiu na 10 tysięcy kapłanów)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

pedofilii dopuszczało się 0,07-0,08 procenta katolickich duchownych (czyli siedmiu-ośmiu na 10 tysięcy kapłanów)

wyrocznia może podać źródło tych danych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Maju napisał:

Przypomnę cytat który manipulator pominął;
"to znamienne że słowem nie odniosłeś się do podanych faktów świadczących o tym że ten proces nie był w sposób wzorcowy  prowadzony"

Możesz mi zarzucić tylko tyle co napisałem, a tu nic nie pisze o nieuczciwym procesie.
KROPKA, koniec w tym temacie!

Zabawa słowami. Potwierdzasz co napisałem tylko używasz innych sformułowań.

 

18 minut temu, slawek.xm napisał:

pedofilii dopuszczało się 0,07-0,08 procenta katolickich duchownych (czyli siedmiu-ośmiu na 10 tysięcy kapłanów)

Papież podaje znacznie wyższe liczby. 

Ale co on może wiedzieć wobec bezmiaru wszechwiedzy tutejszych forumowych apologetów. Oni wiedzą lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bobcat napisał:

Papież podaje znacznie wyższe liczby. 

Ale co on może wiedzieć wobec bezmiaru wszechwiedzy tutejszych forumowych apologetów. Oni wiedzą lepiej.

akurat to co podałem jest wyliczeniem papieskiego wysłannika do walk z pedofilią

jeśli znasz inne wypowiedzi papieża w tej sprawie zacytuj!

24 minuty temu, kazik-t napisał:

do sławek.xm...sam siebie cytujesz...

tak , bo nie czytasz wątku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bobcat napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Przypomnę cytat który manipulator pominął;
"to znamienne że słowem nie odniosłeś się do podanych faktów świadczących o tym że ten proces nie był w sposób wzorcowy  prowadzony"

Możesz mi zarzucić tylko tyle co napisałem, a tu nic nie pisze o nieuczciwym procesie.
KROPKA, koniec w tym temacie!

Zabawa słowami. Potwierdzasz co napisałem tylko używasz innych sformułowań.

 

Nie masz dość tych matactw?
Od tego do zarzutu o nieuczciwy proces daleko.....wiem że i tak to ci wystarczy byś snuł kolejne insynuacje pod moim adresem.

Gdyby w ten sposób był prowadzony proces jakiegoś lewaka użyłbyś dosadniejszych określeń.

2 minuty temu, slawek.xm napisał:

jeśli znasz inne wypowiedzi papieża w tej sprawie zacytuj!

Pamiętam jak cały świat obiegła informacja jakoby papież podał 2%.....podał to wiekowy dziennikarz (tuż przed setką) który nie ma w zwyczaju zapisywać wywiadów i cytował te dane z pamięci.  ?
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
18 minut temu, slawek.xm napisał:

akurat to co podałem jest wyliczeniem papieskiego wysłannika do walk z pedofilią

jeśli znasz inne wypowiedzi papieża w tej sprawie zacytuj!

tak , bo nie czytasz wątku

co czytanie ma do tematu...sam siebie cytujesz, to jest kuriozum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Maju napisał:

Pamiętam jak cały świat obiegła informacja jakoby papież podał 2%.....podał to wiekowy dziennikarz (tuż przed setką) który nie ma w zwyczaju zapisywać wywiadów i cytował te dane z pamięci. 

śledzę temat ale nie znam żadnej wypowiedzi żadnego papieza , który podawałby wielkość w procentach

o ilości konkretnych przypadków mówił tylko Scicluna , którego do walki z pedofilią skierował jeszcze Jan Paweł II więc siedzi w temacie od wielu lat i wie co mówi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.