Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Bobcat napisał:

Edukacja seksualna jest g..no warta wyłącznie zdaniem pedofilów i ich obrońców. Bowiem stanowi śmiertelne zagrożenie dla ich ulubionego przestępczego procederu.

 

43 minuty temu, szymon1977 napisał:

Twoja dzieci tego nie wiedzą (dop. "co to jest zły dotyk") , bo nie ma w szkole edukacji seksualnej? Hmmm...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, slawek.xm napisał:

widzisz sierściuszku gdybyś miał rację to nie byloby tak ogromnego molestowania dzieci np w Europie zachodniej

puknij w czólko i spróbuj odcedzić tę myśl ,że wlaśnie ta pseudo edukacja seksuakna jest powodem takiego wyniku jaki podaje Maju za who

a i pozdrów Polańskiego ?

 

Molestowanie było od zawsze i obecniewpłynęło na światło dzienne właśnie dzięki wzrostowi świadomości społecznej na skutek edukacji seksualnej. Pedofile i ich obrońcy nie mogą pogodzić się z faktem że stare dobre czasy gdy mogli bezkarnie hulać do woli gdyż ich występki były zamiatane pod dywan - bezpowrotnie minęły. 

23 minuty temu, slawek.xm napisał:

o naiwność cię nie posądzałem, teraz już nie mam wątpliwości

O inteligencję cię nie posądzałem, teraz już nie mam wątpliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bobcat napisał:

Ty wiesz o co nam chodzi? Bo o co Tobie chodzi widać jednoznacznie z Twoich wpisów: bronić pedofilów w sutannach za wszelką cenę i za pomocą wszystkich dostępnych środków.

A pisz sobie bzdury, ani mnie to grzeje, ani ziębi. Kiedyś dorośniesz, zmądrzejesz i będziesz się sam tego wstydził.

I tyle w temacie, nie mam ochoty z tobą rozmawiać, bo z betonową materią ciężko to idzie.

1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

 

 

Trudne pytania, a może odpowiedź trudniejsza? Nie rób tego więcej bo się biedakowi procesor przegrzeje, a nowy drogi ?

2 godziny temu, szymon1977 napisał:

Twoja dzieci tego nie wiedzą, bo nie ma w szkole edukacji seksualnej? Hmmm...

 

Jedyne dzieci jakie ma/zna to koledzy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bobcat napisał:

Molestowanie było od zawsze i obecniewpłynęło na światło dzienne właśnie dzięki wzrostowi świadomości społecznej na skutek edukacji seksualnej. 

Granica ludzkiej naiwności po raz kolejny została przesunięta. Obudź się człowieku! Pedofilia w KK pojawiła się w mediach, bo jest doskonałym narzędziem do sterowania tłumem. Najlepiej o tym świadczy, jak wiele tematów zostaje sprowadzonych do hasła "obrońca pedofili". Nic do tego nie ma ani edukacja seksualna, ani żadne szczytne idee.

 

25 minut temu, Jacchusia napisał:

 

 

20 minut temu, Jacchusia napisał:

Trudne pytania, a może odpowiedź trudniejsza?

Nic nie odpowiada, to znaczy że w temacie do powiedzenia powiedzenia nic nie. 

27 minut temu, Jacchusia napisał:

...bo z betonową materią ciężko to idzie.

Tylko brak zrozumienia złożoności świata pozeala na pisiadanietak radukalnych poglądówjak ptezentuje tu Bobcat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, szymon1977 napisał:

Granica ludzkiej naiwności po raz kolejny została przesunięta. Obudź się człowieku! Pedofilia w KK pojawiła się w mediach, bo jest doskonałym narzędziem do sterowania tłumem. Najlepiej o tym świadczy, jak wiele tematów zostaje sprowadzonych do hasła "obrońca pedofili". Nic do tego nie ma ani edukacja seksualna, ani żadne szczytne idee.

 

Nic nie odpowiada, to znaczy że w temacie do powiedzenia powiedzenia nic nie. 

Tylko brak zrozumienia złożoności świata pozeala na pisiadanietak radukalnych poglądówjak ptezentuje tu Bobcat. 

Chyba długo pisałeś tego posta. Wszystko wskazuje, że nad jakąś butelczyną. Im dalej tym gorzej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Kiedyś dorośniesz, zmądrzejesz i będziesz się sam tego wstydził.

Pewnie się uważasz za dorosłego i mądrego? Czy może już się wstydzisz?

36 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Chyba długo pisałeś tego posta. Wszystko wskazuje, że nad jakąś butelczyną. Im dalej tym gorzej...

Może kiedyś dotrze do tego "człowieka honoru" że nie mam ochoty z nim rozmawiać i nie będę, gdyż nie uważam go za partnera do dyskusji. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bobcat napisał:

...nie mam ochoty z nim rozmawiać...

Cała przyjemność z wykazywania ułomności prezentowanych przez Ciebie poglądów po mojej stronie.

24 minuty temu, Bobcat napisał:

...nie uważam go za partnera do dyskusji. 

Całe szczęście skoro bycie obrzucanym przez Ciebie błotem to jedyna forma dyskutowania z Tobą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Maju napisał:

Nie przypominam sobie bym wiarygodność jakiegoś świadka kwestionował.....

I to jest cytat tygodnia!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

maju.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, szymon1977 napisał:

Nic do tego nie ma ani edukacja seksualna, ani żadne szczytne idee.

Idiotyzm level 10... Tylko dzięki wolnym mediom ta pedofilska hołota w koloratkach zostaje ujawniona.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, hi_aro napisał:

zięki wolnym mediom ta pedofilska hołota w koloratkach zostaje ujawniona

Zaraz ci majowy odpisze, że to jest skoordynowany atak obcych mediów wściekłych z nienawiści do Kk.

Mający na celu zdyskredytowanie świętego przybytku miłosierdzia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, hi_aro napisał:

Idiotyzm level 10... Tylko dzięki wolnym mediom ta pedofilska hołota w koloratkach zostaje ujawniona.

Dokładnie, idiotyzm. Ale to Ty napisałeś o UJAWNIENIU dzięki mediom, a nie ja.

 

21 minut temu, klecha napisał:

Zaraz ci majowy odpisze, że... 

Na razie to Ty napisałeś, Maju już jest autorem, choć jeszcze śpi. Teraz napiszcie jeszcze, że Maju manipuluje, konfabuluje, kłamie... no i jest obrońcą pedofili. Szybko, zanim wstanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, hi_aro napisał:

Idiotyzm level 10

Jak wszystko autorstwa tego "człowieka honoru".

Żałosny "autorytet" (z nominacji własnej).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bobcat napisał:

Jak wszystko autorstwa tego...

Wszystko - nie wszystko, hi_aro jest autorem.

16 minut temu, Bobcat napisał:

Żałosny "autorytet" (z nominacji własnej).

Jak już pisałem:

9 godzin temu, szymon1977 napisał:

...bycie obrzucanym przez Ciebie błotem to jedyna forma dyskutowania z Tobą. 

Długo tak będziesz dowartościowywać się własnym chamstwem i bezczelnośią?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, szymon1977 napisał:

Ty napisałeś, Maju już jest autorem, choć jeszcze śpi.

Już nie śpię, ale fakt pospałem dzisiaj dłużej niż zwykle.  :))

I co widzę, wszystko po staremu.
Klecha nadal manipuluje, Bobcat na zmianę to mataczy to imputuje....hi_aro, top20, lepiej nie pisać.  

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maju napisał:

Klecha nadal manipuluje, Bobcat na zmianę to mataczy to imputuje....hi_aro, top20, lepiej nie pisać.  

... jedyny prawy i szlachetny raczył zabrać głos

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bobcat napisał:

... jedyny prawy i szlachetny raczył zabrać głos

Minęła dopiero jedna godzina, a już zaprezentowaliście wszystkie cechy, którymi usiłujecie oczerniać oponentów. Teraz wypadałoby napisać coś w temacie. A może oczernianie to wszystko, co potraficie w temacie? Tak czy inaczej, to słoma z Waszych butów wyszła, zanim Maju i Sławek wstali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maju napisał:

Klecha nadal manipuluje,

Odezwał się miszcz ciętej riposty i notoryczny kłamca ;-))

 

59 minut temu, szymon1977 napisał:

A może oczernianie to wszystko, co potraficie w temacie? Tak czy inaczej, to słoma z Waszych butów wyszła, zanim Maju i Sławek wstali.

A co mnie obchodzi, że tak długo dokonują oblucji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, klecha napisał:

Odezwał się miszcz ciętej riposty i notoryczny kłamca ;-))

A niech się odzywa. Tyle jego co co sobie pogada. Ma to dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie? Dla mnie żadne. I piszę co uznam za stosowne. Ja do tej jego pisaniny podchodzę zgodnie z arabskim przysłowiem:

Psy szczekają - karawana idzie dalej.

Gość się realizuje i spełnia przez ocenianie i pouczanie innych. To się jakoś w medycynie nazywa. Należy to co pisze olewać albo włączyć Ignora i w ogóle nie widzieć tych jego fekalii intelektualnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, klecha napisał:

A co mnie obchodzi, że tak długo dokonują oblucji

Smutne. Ale nikomu poza Tobą nie przyszłoby do głowy, że go to nie obchodzi. Sławek i Maju też są przeciwko pedofilii w KK - tylko oni są także przeciwko traktowaniu pedofilii w KK, jako usprawiedliwienia do jeżdżenia po Katolikach i ich wierze. Za trudne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, szymon1977 napisał:

oni są także przeciwko traktowaniu pedofilii w KK, jako usprawiedliwienia do jeżdżenia po Katolikach i ich wierze.

A temat wątku czytał?

Czy tylko pisze dla pisania, by usprawiedliwić majowe lapsusy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bobcat napisał:
19 godzin temu, Maju napisał:

Wy unikacie dyskusji o problemie globalnym jakim jest pedofilia i molestowanie nieletnich...

To Wy próbujecie rozmyć sprawę w problemie globalnym. Wszędzie pedofilia była i jest karana. Za wyjątkiem instytucji która sprawców kryła.

Brednie.....ty o tym piszesz, ten który zamiast dawać argumenty każdą dyskusję sprowadza do personalnych przepychanek.
Ciągłe wmawianie że w Kk problem jest wielokrotnie poważniejszy nijak nie potraficie udokumentować.
Jakieś pojedyncze przypadki pedofilii przypominacie....co to ma być???

Instytucja która zawsze kryje zboków tak działa?

 "Z danych jakie Stolica Apostolska opublikowała parę lat temu za lata 2004-2014, wynika, że Kongregacja Nauki Wiary otrzymała w tym czasie 3420 zgłoszeń z całego świata, z czego wydaleniem ze stanu kapłańskiego, czyli najcięższą karą ukarano 848 duchownych a 2572 kapłanów obłożono innymi karami kościelnymi. "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A jak to wygląda globalnie, jak wygląda (Bobcat twierdzi że wszędzie pedofilia jest karana);
"Zgłaszanych jest tylko 2% przypadków, zwłaszcza gdy wykorzystanie ma miejsce w środowisku rodzinnym. Oblicza się, że ofiary pedofilii stanowią 15% – 20% naszego społeczeństwa. Tylko 50% dzieci ujawnia doznane wykorzystywanie, a z tych przypadków tylko 15% zostało rzeczywiście zgłoszonych. Tylko 5% jest w ostateczności osądzonych. "

Por. MARÍA ISABEL MARTÍNEZ PEREZ, Abusos sexuales en niños y adolscentes, Ed. Criminología y Justicia, 2012:

"Konkretnie domniemany odpowiedzialny za cierpienie ponoszone przez małoletniego jest w 73,7% rodzicem (matka 44,2% i ojciec w 29,5%), krewnym w 3,3%, przyjacielem w 3,2%, znajomym w 3%, nauczycielem w 2,5%. Dane pokazują, że dorosły nieznajomy jest odpowiedzialny w niewielkim odsetku przypadków (2,2%)"

 Por. https: //www.repubblica.it/salute/prevenzione/2016/05/12/news/maltrattamenti_sui_minori_tutti_gli_abusi – 139630223 

 

16 godzin temu, Bobcat napisał:
19 godzin temu, Maju napisał:

podobny efekt (albo gorszy) można uzyskać źle edukując...

Kto może być przeciwko temu aby dziecko wiedziało co to jest zły dotyk i jak się przed nim bronić? Wyłącznie pedofil lub jego obrońca.

Znowu wredne wmawianie.
A kto ci powiedział że jestem za tym by o złym dotyku nie informować?
Chociaż naiwnym jest ten co sądzi że instytucje zrobią to za nas,  nikt tego lepiej nie wyjaśni dzieciom jak matka córce a ojciec synowi.

Tyle tylko że to co proponuje WHO daleko dalej wybiega.....nie wiesz że chcą co innego pod płaszczykiem edukacji zrobić?
Widać jakie masz poważne braki. 
Tu nie miejsce na to bym ciebie uświadamiał......nie miejsce tu też by przypominać co "dobrego" wniosła "postępowa" edukacja seksualna w wysoko rozwiniętych krajach.  ?

15 godzin temu, Bobcat napisał:

Edukacja seksualna jest g..no warta wyłącznie zdaniem pedofilów i ich obrońców. Bowiem stanowi śmiertelne zagrożenie dla ich ulubionego przestępczego procederu

Niesamowite co ludziom z mózgu robi antykatolicka propaganda.....ech, biedni ci co w to co piszą tak święcie wierzą.  

15 godzin temu, Bobcat napisał:

Swoje skretyniałe "mądrości" głoś na spotkaniu moherowego motłochu parafialny dewocie.

I ciekawe jak ignorancja w parze idzie z chamską agresją w stosunku do tego co podają inaczej myślący. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maju napisał:

Jakieś pojedyncze przypadki pedofilii przypominacie....co to ma być???

Za jakieś pojedyncze przypadki pedofilli upadł Kk w Irlandii i szereg diecezji w USA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, klecha napisał:
Godzinę temu, szymon1977 napisał:

oni są także przeciwko traktowaniu pedofilii w KK, jako usprawiedliwienia do jeżdżenia po Katolikach i ich wierze.

A temat wątku czytał?

Czy tylko pisze dla pisania, by usprawiedliwić majowe lapsusy?

A coś ty tu napisał w temacie, że pouczasz???
Podajesz pojedyncze przypadki i wklejasz niczym rasowy troll ciągle to samo manipulując;

3 godziny temu, klecha napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

Nie przypominam sobie bym wiarygodność jakiegoś świadka kwestionował.....

I to jest cytat tygodnia!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

maju.jpg

I co ciebie tak śmieszy manipulatorze, o czym tym razem, co chcesz wmówić ta podłą manipulacją???


Jak napisałem te słowa wszyscy (oprócz chyba manipulanta) w temacie wiedzieli że ksiądz z Wyszek siedział w pierdlu z inicjatywy kurii.....zanim napisałem te słowa było wiadomym że PRZYZNAŁ SIĘ DO WINY i zdążyłem jego postępowanie potępić!!  (str. 2227 wiadomego tematu)!

Weź lekcje logiki, bo usiłujesz udowadniać kuriozalne wymysły, gdzie są kwestionowanie zeznania.....tak nisko cenisz własne twa?  ?

Pisałem tu dzisiaj o złym dotyku i roli rodziców w edukowaniu swoich dzieci.....zacytuję w tym kontekście zdanie (z tego samego posta o nr. 66791) precyzujące to co miałem na myśli pisząc to co klecha wyrwał z tego posta i obsesyjnie tu wkleja;

"To już ustaliliśmy (trzeci raz), że dziecku stała się krzywda....choć dziwnie to dziecko po pierwszej krzywdzie zareagowało. Zamiast do matki, na policję to znowu do księdza....to ciebie nie dziwi???"

Jest tu wyraźnie napisane że trzeci raz pochylam się nad krzywdą tego dziecka, jest jak byk napisane że dziwi mnie TYLKO reakcja dziecka na krzywdę.

A co manipulant z chwilę zrobi, obsesyjnie znowu wklei to co wyrwał z kontekstu całego posta....jak to manipulant!

Ciekawostka z tego zdania co podałem wyrwał część treści (wytłuszczone) i umieścił w donosie do moderatora....a ten "mądry" zamiast sprawdzić, uznał że atakuję ofiarę i mnie zbanował.  ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, klecha napisał:

A temat wątku czytał?

Czytał - nic tam nie ma o jeżdżeniu po KK i katolikach z powodu pedofilii wśród księży. Teraz Ty przeczytaj, to może na temat zaczniesz pisać.

-----

30 minut temu, Maju napisał:

jak to wygląda globalnie, jak wygląda (Bobcat twierdzi że wszędzie pedofilia jest karana);
"Zgłaszanych jest tylko 2% przypadków, zwłaszcza gdy wykorzystanie ma miejsce w środowisku rodzinnym. Oblicza się, że ofiary pedofilii stanowią 15% – 20% naszego społeczeństwa. Tylko 50% dzieci ujawnia doznane wykorzystywanie, a z tych przypadków tylko 15% zostało rzeczywiście zgłoszonych. Tylko 5% jest w ostateczności osądzonych. "

Por. MARÍA ISABEL MARTÍNEZ PEREZ, Abusos sexuales en niños y adolscentes, Ed. Criminología y Justicia, 2012:

"Konkretnie domniemany odpowiedzialny za cierpienie ponoszone przez małoletniego jest w 73,7% rodzicem (matka 44,2% i ojciec w 29,5%), krewnym w 3,3%, przyjacielem w 3,2%, znajomym w 3%, nauczycielem w 2,5%. Dane pokazują, że dorosły nieznajomy jest odpowiedzialny w niewielkim odsetku przypadków (2,2%)"

 Por. https: //www.repubblica.it/salute/prevenzione/2016/05/12/news/maltrattamenti_sui_minori_tutti_gli_abusi – 139630223 

No właśnie. A chłopcy się na KK zawzięli i wydaje im się, że problem tylko KK dotyczy. 

33 minuty temu, Maju napisał:

A kto ci powiedział że jestem za tym by o złym dotyku nie informować?
Chociaż naiwnym jest ten co sądzi że instytucje zrobią to za nas,  nikt tego lepiej nie wyjaśni dzieciom jak matka córce a ojciec synowi.

Tyle tylko że to co proponuje WHO daleko dalej wybiega....

No właśnie. A pod pozorew walki z pedofilią usiłuje się przemycić głupotę.

-----

28 minut temu, toptwenty napisał:

Za jakieś pojedyncze przypadki pedofilli upadł Kk w Irlandii i szereg diecezji w USA.

Niektórzy katolicy są w stanie dostrzec, co w ich wierze można przypisać Bogu, a co jest dziełem tylko i wyłącznie podszywającego się pod Boga człowieka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Za trudne?


To wiedzą od początku.....mają taka taktykę którą przejęli od lewactwa....zohydzanie Kk jest skuteczniejsze niż pisanie o nim choćby najgorszej prawdy.
Kontynuują, weszli na tą drogę i z niej nie zejdą.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Maju napisał:

nie wiesz że chcą co innego pod płaszczykiem edukacji zrobić?

O tym że coś chcą pod płaszczykiem edukacji zrobić twierdzą wyłącznie starzy kawalerowie zatrudnieni na stanowiskach biskupów, którym celibat spowodował aberrację umysłową na punkcie seksu.

Godzinę temu, Maju napisał:

Tu nie miejsce na to bym ciebie uświadamiał

Aby kogoś uczyć trzeba być mądrzejszym od ucznia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, toptwenty napisał:

Za jakieś pojedyncze przypadki pedofilli upadł Kk w Irlandii i szereg diecezji w USA.

Jak można powielać tego rodzaju stronniczą głupotę? Ile konkretnie było tych pojedynczych przypadków? Jeden, dwa czy pięć?

Nie trzeba długo szukać, aby udowodnić, że posługujesz się kłamstwem:

"Najbardziej szokujący był Raport Ryana z 2009 roku. Dokument szczegółowo opisuje, jak przez ponad pół wieku, do roku 1990, w instytucjach prowadzonych przez Kościół co najmniej dwa tysiące osób padło ofiarą - jak czytamy w raporcie - "plagi" przemocy fizycznej i psychicznej, molestowania seksualnego i gwałtów. Te miały być codziennością w szkołach i sierocińcach prowadzonych przez kler. Dokładna liczba wszystkich ofiar nie jest znana. Wiadomo, że przynajmniej 15 tysięcy osób otrzymało odszkodowania za doznane krzywdy 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przez siedemdziesiąt lat 301 zwyrodnialców w sutannach w trakcie aktywnej posługi kapłańskiej molestowało albo zgwałciło około 1000 dzieci. Osoby przygotowujące wspomniany raport badały nadużycia na terenie sześciu diecezji podlegających jurysdykcji Shapiro. Według prokuratora urzędnicy kościelni, w tym biskupi, prałaci i inni, wiedzieli o nadużyciach. Sprawcy byli ukrywani. Robiono wszystko, by uniknąć skandalu i wypłaty ofiarom odszkodowań.

Raport jest niedoszacowany. Materiały, z których korzystali autorzy, to wybrakowane dokumenty kościelne, z których znikło wiele danych. Jeśli wziąć pod uwagę, że ciemna liczba przestępstw seksualnych to 95% zbrodni, rzeczywista skala nadużyć może iść w dziesiątki tysięcy ofiar.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Obrzydliwa, wręcz zbrodnicza pedofilia jest taka sama w kościołach katolickich na świecie. W Polsce za brak przeciwdziałania temu procederowi ze strony państwowego aparatu ścigania i sprawiedliwości odpowiadają przede wszystkim politycy, ale nie tylko. 

Wczoraj, w popołudniowym paśmie w TokFM Michnik stawiał cały swój... autorytet w obronie pedofila Polańskiego. Bo... go zna i lubi. Było to obłudne i obrzydliwe. Tego rodzaju postawy występują w przypadku księży i hierarchów kk w Polsce. A potem udawanie, że nikt przez lata nie wiedział o wyczynach Jankowskiego czy Cybuli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maju napisał:

Zgłaszanych jest tylko 2% przypadków, zwłaszcza gdy wykorzystanie ma miejsce w środowisku rodzinnym.

Wszystkie zgłaszane przypadki są natychmiast ścigane. A nie zamiatane pod dywan.

Godzinę temu, Maju napisał:

Niesamowite co ludziom z mózgu robi antykatolicka propaganda.....ech, biedni ci co w to co piszą tak święcie wierzą.  

O tym do jakiego bezmózgowia prowadzi Twoja propaganda jesteś podręcznikowym przykładem.

Godzinę temu, Maju napisał:

Zgłaszanych jest tylko 2% przypadków

Skutek religijnego wychowania, które sprawy seksu traktuje jako wstydliwe, nieczyste i że o nich się nie mówi.

34 minuty temu, Maju napisał:

co chcesz wmówić ta podłą manipulacją???

Podła manipulacja wg @Maju: dosłowne przypomnienie (kopiuj - wklej) jego własnego wpisu.

36 minut temu, Maju napisał:

Ciekawostka z tego zdania co podałem wyrwał część treści (wytłuszczone) i umieścił w donosie do moderatora....a ten "mądry" zamiast sprawdzić, uznał że atakuję ofiarę i mnie zbanował.

Myślisz że to kłamstwo powtórzone tysiąc razy stanie się prawdą? Nie stanie się.

Godzinę temu, Maju napisał:

w Kk problem jest wielokrotnie poważniejszy

Jest jaki jest. To Wy próbuje wmawiać że jest wielokrotnie mniejszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.