Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maju napisał:

Niestety nie znam takiego murarza, 

Nie znasz także żadnego księdza, ale wiedzą nt pedofilii imponujesz...

1 godzinę temu, Maju napisał:

Klecho, zajmij się wyjaśnieniem swoich kłamstw, spór Stefana ze mną jest wystarczająco skomplikowany byś ty swoje matactwa dokładał.  ?

Bo?

Spór nie jest skomplikowany, raczej twoja psychika...

1 godzinę temu, Maju napisał:

 dokonano wielu  drastycznych  czynów pedofilskich, gwałtów ze szczególnym okrucieństwem a gdy patrzymy co rzeczywiście zaszło okazuje się że jest inaczej.

Przykład?

Lubujesz się w takich szczegółach.

Ile razy można zgwałcić dziecko majuwa? Odpowiedzi brak.

Kobyliński kłamie? Odpowiedzi brak.

1 godzinę temu, Maju napisał:

Musimy umieć odróżniać różne formy czynów  pedofilskich.
Jak to skomplikowane zagadnienie najlepiej świadczy tekst pod linkiem;

Szczególnie jeżeli chodzi o kieckowych, nie?

Bo wiadomo, że to dziecko lgnie i kusi.

 

Jesteś miszczem maju, a pedofile w kieckach powinni ci dziękować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, klecha napisał:

Bo wiadomo, że to dziecko lgnie i kusi.

A czasami wprost rzuca się na księdza.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Bobcat napisał:

Lepiej mieć coś na oczach i brać leki niż być łajdakiem i kanalią jak kiedyś określił @Vlado.

Idol jak marzenie. Lepszej cenzurki sobie nie mogłeś wystawić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jacchusia napisał:

Idol jak marzenie. Lepszej cenzurki sobie nie mogłeś wystawić.

Co masz mu do zarzucenia? 

Cenzurki? Im gorzej wypadam w oczach indywiduów Twojego autoramentu tym dla mnie większy zaszczyt. 

31 minut temu, klecha napisał:

Jesteś miszczem maju

Ale ogólnie, mówiąc na wysokim szczeblu społecznym o pedofilii jako zjawisku - jest on zdecydowanie przeciw. Deklaratywnie. Dopóki nie zejdziemy na poziom konkretów. 

Wtedy słyszymy o braku wystarczających dowodów i nieuczciwych procesach.

37 minut temu, klecha napisał:

Nie znasz także żadnego księdza, ale wiedzą nt pedofilii imponujesz...

Wiedzę ma z gotowców otrzymywanych z centrali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bobcat napisał:

Co masz mu do zarzucenia? 

Cenzurki? Im gorzej wypadam w oczach indywiduów Twojego autoramentu tym dla mnie większy zaszczyt. 

Ja? Przeczytaj co napisałeś pod spodem, po co więc pytasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

Wiedzę ma z gotowców otrzymywanych z centrali.

A nieleczona obsesja w rozkwicie, nie słucha dobrych rad, leki odłożył.  ? 

 

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Dopóki nie zejdziemy na poziom konkretów. 

Wtedy słyszymy o braku wystarczających dowodów i nieuczciwych procesach.

Już słyszysz coś czego nie powiedziałem, niedobrze.....z kimś jeszcze miewasz takie omamy?

Może to zaraźliwe.....  :))

1 godzinę temu, klecha napisał:

Ile razy można zgwałcić dziecko majuwa? Odpowiedzi brak.

Kobyliński kłamie? Odpowiedzi brak

Ten odpowiedzi nie zauważa, tamten widzi coś czego nie było....pewnie są na różnym etapie.   :))))
 

Godzinę temu, Bobcat napisał:
1 godzinę temu, Maju napisał:

Pomyliłam nazwisko

@Majuto kobieta?

Tak, dziś postanowiłe(a)m zmienić płeć.....na nijaką. 
Jak nie ma czego to choć literówki się czepi....    ?  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, klecha napisał:
22 godziny temu, Maju napisał:

Sądzę....dlatego go usunąłem zanim przeczytałem to co napisałeś...widzę że i klechę to oburzyło.

A klecha zapomniał o tym wpisie lub celowo łże!!

Ja kłamię? Tak cię to boli, że pogrążasz się jeszcze bardziej.

Uśmieszek zniknął, ale był.

Reszta została i nie widzisz w tym nic niestosownego?

Kłamiesz jak najęty i manipulujesz co chwilę zmieniając zeznania.

Wytłuszczonym drukiem masz mój wpis świadczący o  tym że miałem świadomość niestosowności uśmieszka i że sam go usunąłem.
Ty twierdziłeś, łgałeś że było inaczej.

cytuję;

23 godziny temu, klecha napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

..a pamiętasz o tym że zanim pierwszy raz podałeś to o czym teraz piszesz ja sam, z własnej woli ten uśmieszek usunąłem i przyznałem się do tego że to nie było mądre i niestosowne, nie pamiętasz?
Łżesz i manipulujesz na mój temat i nie stać ciebie na taki gest nawet wtedy gdy to oczywiste.
I ty mi śmiesz zwracać uwagę.....  ?

KŁAMSTWO!!!

Próbowałeś się tego wyprzeć.

Gdy wrzuciłem prtscreena zacząłeś się idiotycznie tłumaczyć, że to nie ty i takie tam pierdoły.

Próbowałeś nikczemnie zrzucać winę na innych, że to niby cytat. Dobre!


 

 

23 godziny temu, klecha napisał:

Tutaj inne znane FAKTY, choć majowy pewnie i tu nam coś zagmatwa. Brakuje przecinka?

nie, 

23 godziny temu, klecha napisał:

„woleli przede wszystkim chronić sprawców i samą instytucję” – stwierdzili autorzy opracowania. Podkreślili, że przez całe dziesięciolecia wielu zamieszanych w ten proceder hierarchów było chronionych przed pociągnięciem do odpowiedzialności, a wielu z nich w tym czasie nawet awansowało na wyższe stanowiska. „Dopóki to się nie zmieni, uważamy, że będzie za późno, aby zamknąć rozdział skandali seksualnych w Kościele katolickim”

brakuje mi ciągu dalszego zwłaszcza że to co cytuję było pomiędzy zamieszczonymi przez ciebie cytatami, przypadek , nie sądzę;

"Do większości nadużyć opisanych w raporcie doszło przed rokiem 2000. Nie stwierdzono natomiast niemal żadnych przypadków po roku 2002, kiedy episkopat USA uchwalił Kartę Ochrony Dzieci i Młodzieży, zobowiązującą biskupów „do odpowiadania natychmiast i ze zrozumieniem ofiarom, do ujawniania nadużyć, usuwania sprawców i podejmowania nieustannych inicjatyw, aby zapobiegać takich czynom”."
 

23 godziny temu, klecha napisał:

Ojciec Święty dobrze rozumie, jak bardzo te przestępstwa mogą wstrząsnąć wiarą i duchem ludzi wierzących i ponawia wzywa do podjęcia wszelkich starań, aby stworzyć bezpieczne środowisko dla nieletnich i dorosłych niepełnosprawnych w Kościele i w całym społeczeństwie. Ofiary powinny wiedzieć, że Papież jest po ich stronie. Ci, którzy cierpią, są dla niego priorytetem, a Kościół chce ich słuchać, aby wykorzenić tą tragiczną makabrę, która niszczy życie niewinnych osób” – oświadczył po publikacji raportu z Pensylwanii dyrektor Biura Prasowego Greg Burke.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Maju napisał:

Już słyszysz coś czego nie powiedziałem, niedobrze.....z kimś jeszcze miewasz takie omamy?

Mam przypomnieć co pisałeś o nieuczciwym procesie Pella?

Nie masz nic na swoją obronę zdeklarowany chamski obrońco pedofilów to przyjąłeś taktykę insynuowania jakichś chorób swoim adwersarzom. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Bobcat napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Już słyszysz coś czego nie powiedziałem, niedobrze.....z kimś jeszcze miewasz takie omamy?

Mam przypomnieć co pisałeś o nieuczciwym procesie Pella?

Na razie przypominasz to czego nie powiedziałem.....jak wrócisz do rzeczywistości to napisz, wtedy pogadamy.  ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2019 o 08:04, Maju napisał:

To wygląda jak parodia sądu,

 

17 minut temu, Maju napisał:

Na razie przypominasz to czego nie powiedziałem...

Jednak powiedziałeś. To i dużo więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Bobcat napisał:
Maju napisał:

To wygląda jak parodia sądu,

Takie miałem zdanie czytając jak to wyglądało;
- kuriozalne okoliczności i miejsce zajścia (zakrystia w czasie uroczystości)
- brak możliwości przesłuchania jedynego poszkodowanego w sytuacji gdy był JEDYNYM świadkiem
- niespotykane odrzucenie 20 świadków obrony z niemerytorycznych powodów jakoby nie mogli dobrze pamiętać tamtych wydarzeń
Wiele innych dziwnych sytuacji towarzyszących procesowi (choćby odrzucenie apelacji w stanie Viktoria) taką opinię uzasadnia.

Nie uczestniczyłem  w tym procesie, więc nie wiem jakie były argumenty oskarżenia, jakimi dowodami poza zeznaniem jedynego świadka-ofiary dysponowali dlatego nie pisałem o nieuczciwym procesie, ale wskazywałem jego ewidentne uchybienia i odstępstwa od tego do czego w demokratycznych krajach nas przyzwyczajono. 

Potwierdził to przyjmując apelację tamtejszy SN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Maju napisał:

Nie uczestniczyłem  w tym procesie

Co nie przeszkadza Ci nazywać go "parodią".

14 minut temu, Maju napisał:

Potwierdził to przyjmując apelację tamtejszy SN.

Każdy ma prawo wnieść apelację. Nawet wtedy gdy pierwszy z brzegu student I roku prawa powie od razu że jest ona bez szans jako całkowicie bezzasadna. Sąd wyższej instancji musi się nad sprawą pochylić. Choćby miał po 5 minutach uznać ją za bezprzedmiotową. Tak więc sam fakt złożenia o niczym nie świadczy. 

Pell złożył, bo uważa się za niewiniątko. Jak wszyscy, również ci prawomocnie skazani. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bobcat napisał:

fakt złożenia o niczym nie świadczy

Tak, ale ja pisałem o jej przyjęciu przez SN.

23 minuty temu, Bobcat napisał:

Pell złożył, bo uważa się za niewiniątko. Jak wszyscy, również ci prawomocnie skazani

"Kardynał Pell był pierwszym biskupem w Australii, który wszczął w swej diecezji procedury mające na celu ochronę dzieci, demaskowanie sprawców pedofilii oraz finansowe zadośćuczynienie dla ofiar. Kiedy pojawiły się oskarżenia przeciwko niemu, natychmiast zdecydował poddać się surowym procedurom, które sam wcześniej ustanowił. Powtarzał, że nie może doczekać się procesu, ponieważ chciałby jak najszybciej oczyścić się z nieprawdziwych zarzutów.

Warto w tym kontekście przypomnieć, że także w Australii w maju 2018 roku sąd skazał arcybiskupa Philipa Wilsona z Adelaide na rok aresztu domowego za tuszowanie skandalu pedofilskiego. Hierarcha utrzymywał, że jest niewinny i nie chciał podać się do dymisji. Pod presją innych biskupów, premiera Australii oraz Watykanu został jednak zmuszony do ustąpienia. Kilka miesięcy później sąd drugiej instancji oczyścił go z zarzutów i uniewinnił."

35 minut temu, Bobcat napisał:

 uważa się za niewiniątko

Nie tylko on.

 

"Julia Yost, redaktor magazynu „First Things”, przypomniała na łamach „NYP”, że kardynał miał w roku 1996 zmusić w zakrystii dwóch chłopców do tzw. innej czynności seksualnej. Nie ma jednak żadnych świadków potwierdzających zdarzenie. Jeden z chłopców zmarł, a jego matka powiedziała, że wyznał on niegdyś, że nikt go nie molestował. Oskarżenia oparte są więc na twierdzeniach drugiej z rzekomych ofiar.

Mężczyzna przyznaje m.in., że pił wino mszalne, podczas gdy w rzeczywistości jest ono zamykane w sejfie. Purpurat nie udawał się nigdy do zakrystii samotnie, nikt również nie zauważył też nieobecności obu chłopców. Duchowny nie mógłby także łatwo sam zdjąć szat liturgicznych, w które miał być ubrany podczas popełnienia zarzucanego mu czynu.

Co ciekawe, podczas pierwszego procesu kard. Pell został uznany za niewinnego przez 10 z 12 członków ławy przysięgłych. Dopiero później sytuacja zmieniła się na jego niekorzyść."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maju napisał:

odrzucenie apelacji w stanie Viktoria....

....nastąpiło też niejednogłośnie, stosunkiem głosów 2:1....teraz w SN rozpatrywać sprawę będzie siedmiu sędziów.
Lepiej będzie chyba po naszemu pisać Wiktoria.....  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

Kardynał Pell był pierwszym biskupem w Australii, który wszczął w swej diecezji procedury mające na celu ochronę dzieci, demaskowanie sprawców pedofilii oraz finansowe zadośćuczynienie dla ofiar

Działania pozorne dla zmylenia opinii publicznej i odwrócenia uwagi od własnych poczynań.

Znane są przypadki gdy strażacy wyjeżdżali gasić pożar będący wynikiem podpalenia, a potem się okazywało że podpalaczem był jeden ze strażaków.

Godzinę temu, Maju napisał:

Nie tylko on.

Wiem. Wszyscy się tak uważają. Ci skazani prawomocnymi wyrokami sądowymi również. 

Najwyższy Czas jest niewiarygodnym, skrajnie prawackim szmatławcem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat, co ty zażywasz?

Przecież to niemożliwe, żeby człowiek w pełni władz umysłowych tak prowadził rozmowę.

Maju przestań z nim rozmawiać, z hasłami się nie polemizuje.

Przecież tam  nie ma żadnej logicznej treści, tylko w kółko przepisywane frazesy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę

szkoda czasu na ciągłe merytoryczne próby wyciągania za uszy pyskacza i ignoranta , który dobrze się bawi swoimi manipulacjami ogólnikami i jawnym szyderstwem

w tym wypadku ostracyzm jest najlepszym wyjściem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bobcat napisał:
16 godzin temu, Maju napisał:

Kardynał Pell był pierwszym biskupem w Australii, który wszczął w swej diecezji procedury mające na celu ochronę dzieci, demaskowanie sprawców pedofilii oraz finansowe zadośćuczynienie dla ofiar

Działania pozorne dla zmylenia opinii publicznej i odwrócenia uwagi od własnych poczynań.

Znane są przypadki gdy strażacy wyjeżdżali gasić pożar będący wynikiem podpalenia, a potem się okazywało że podpalaczem był jeden ze strażaków.

Nie oczekiwałem od ciebie innej odpowiedzi.

Słyszałem o takich "strażakach", nie słyszałem o takich którzy by ochoczo poddawali się wymiarowi sprawiedliwości i jego wyrokowi.
Takich którzy będąc w Watykanie przylatują do kraju gdzie kara ich nie minie.....nie uciekają

15 godzin temu, Bobcat napisał:
16 godzin temu, Maju napisał:

Nie tylko on.

Wiem. Wszyscy się tak uważają. Ci skazani prawomocnymi wyrokami sądowymi również. 

Najwyższy Czas jest niewiarygodnym, skrajnie prawackim szmatławcem.

Najwyższy czas byś zaczął ze zrozumieniem czytać teksty pisane, bo swoimi głupimi wpisami zabierasz mi cenny czas który tracę na poprawianie ich głupoty.  ?
W lewackich szmatławcach nie ma najmniejszych szans ukazać się coś obiektywnego na temat pedofilii w Kk, czy o procesie Pell-a....to po pierwsze.
Po drugie to pismo cytuje wypowiedź pani redaktor która się ukazała w New York Post i nie ma tam jakiś szokujących informacji o których by wcześniej w innych pismach nie pisano.

Jak nie masz żadnych kontrargumentów zamiast pisać od rzeczy przyjmij taktykę klechy i zamiast głupio odpowiadać dodawaj reakcje, równie głupie uśmieszki. 

 

8 godzin temu, Jacchusia napisał:

Maju przestań z nim rozmawiać, z hasłami się nie polemizuje.

Przecież tam  nie ma żadnej logicznej treści, tylko w kółko przepisywane frazesy.

7 godzin temu, slawek.xm napisał:

też tak myślę
 

7 godzin temu, slawek.xm napisał:

szkoda czasu na ciągłe merytoryczne próby wyciągania za uszy pyskacza i ignoranta , który dobrze się bawi swoimi manipulacjami ogólnikami i jawnym szyderstwem

w tym wypadku ostracyzm jest najlepszym wyjściem

 

 

Wiem.....co zrobić jak się do tego szybko i bardzo przyzwyczajam....to jak narkotyk.....wstaję rano i zżera mnie ciekawość jaką to jeszcze głupotę może ktoś taki wymyślić.....i wiecie co, on mnie nigdy nie zawodzi, zaskakuje wciąż nowymi i niewyczerpalnymi jej pokładami. :)))
.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Maju napisał:

taktykę klechy i zamiast głupio odpowiadać dodawaj reakcje, równie głupie uśmieszki. 

Te, moralizator. Czekam od miesiąca na odpowiedź na proste pytania.

Udajesz czy ciężko coś napisać by się nie wyłożyć?

9 minut temu, Maju napisał:

:)))

 

9 minut temu, Maju napisał:

bo swoimi głupimi wpisami zabierasz mi cenny czas który tracę na poprawianie ich głupoty.  ?

Więc spożytkuj swój cenny czas inaczej, idź się wyspowiadaj i pomódl za zwichrowane duszyczki zboczeńców w koloratkach.

Będziesz miał poczucie godnie wypełnionego obowiązku.

Tylko nie zlizuj śmietany z nieogolonego kolana, no chyba, że taka pokuta ci odpowiada.

12 minut temu, Maju napisał:

W lewackich szmatławcach nie ma najmniejszych szans ukazać się coś obiektywnego na temat pedofilii w Kk

W twojej główce z kolei nie ma miejsca na jakąkolwiek krytyczną uwagę w odniesieniu do umiłowanego Kk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, klecha napisał:
49 minut temu, Maju napisał:

taktykę klechy i zamiast głupio odpowiadać dodawaj reakcje, równie głupie uśmieszki. 

Te, moralizator. Czekam od miesiąca na odpowiedź na proste pytania.

Udajesz czy ciężko coś napisać by się nie wyłożyć?

Miesiąc już mi to że nie odpowiedziałem wmawiasz??
Ale ten czas leci....

Chcesz coś doprecyzować w tych kwestiach, śmiało pytaj.
Proszę tylko byś zadawał pytania w zrozumiałej dla mnie formie.  ?

Bez idiotyzmów jak niżej....

40 minut temu, klecha napisał:

Tylko nie zlizuj śmietany z nieogolonego kolana, no chyba, że taka pokuta ci odpowiada.

 

 

40 minut temu, klecha napisał:
49 minut temu, Maju napisał:

W lewackich szmatławcach nie ma najmniejszych szans ukazać się coś obiektywnego na temat pedofilii w Kk

W twojej główce z kolei nie ma miejsca na jakąkolwiek krytyczną uwagę w odniesieniu do umiłowanego Kk.

Właśnie widać co takie szmatławce robią z głowami tych którzy je bezkrytycznie czytają....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Maju napisał:

Chcesz coś doprecyzować w tych kwestiach, śmiało pytaj.
Proszę tylko byś zadawał pytania w zrozumiałej dla mnie formie.  ?

W takim razie niestety nie doczekam się, skoro nie potrafisz przerobić prostego zdania.

Pomroczność?

51 minut temu, Maju napisał:

Bez idiotyzmów jak niżej....

 

51 minut temu, Maju napisał:

Właśnie widać co takie szmatławce robią z głowami tych którzy je bezkrytycznie czytają....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, klecha napisał:
56 minut temu, Maju napisał:

Chcesz coś doprecyzować w tych kwestiach, śmiało pytaj.
Proszę tylko byś zadawał pytania w zrozumiałej dla mnie formie.  ?

W takim razie niestety nie doczekam się, skoro nie potrafisz przerobić prostego zdania.

Pomroczność?

Skoro nie pamiętasz odpowiedzi i rezygnujesz z pytań precyzujących (nie konkretyzujesz o co ci dalej chodzi), nie oczekuj że będę wracał i powtarzał to co już było.
Z waszymi projekcjami dyskutować nie zamierzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak można zgwałcić dziecko wielokrotnie? Bardzo cie to zastanawiało, więc do jakich doszedłeś wniosków? (przypomnieć?)

2. Czy ks. Kobyliński kłamie, mówiąc o systemowym kryciu pedofilii w Kk? (jakieś dowody?)

Takie proste dwa pytanka.

34 minuty temu, Maju napisał:

Skoro nie pamiętasz odpowiedzi i rezygnujesz z pytań precyzujących

Odpowiedzi nie było, proszę o konkretne.

Bez oblizywania się po innych tematach.

Krótko i rzeczowo.

Będę wdzięczny za szczerość. ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

swoimi głupimi wpisami zabierasz mi cenny czas

 

2 godziny temu, Maju napisał:

jaką to jeszcze głupotę może ktoś taki wymyślić

Meneli spod monopolowego 24/7 puszczają nerwy? Zostały tylko bluzgi i epitety. Trudno o lepszy dowód Waszej totalnej bezradności i bezsilności wobec tego, co piszę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, klecha napisał:

1. Jak można zgwałcić dziecko wielokrotnie? Bardzo cie to zastanawiało, więc do jakich doszedłeś wniosków? (przypomnieć?)

Tak, kiedyś mnie to zastanowiło.....na to dostałem odpowiedź od was w temacie o Kk.....po co na to mam odpowiedź teraz ja dawać?

Wnioski z tego płynące (dla mnie) wtedy też podałem.....podałem tez wam dlaczego mnie to dziwiło.
O tym wszystkim zapomniałeś!!!

Byś mnie nie dręczył w nieskończoność powtórzę (mniej więcej) to co wtedy napisałem;
Dziwi mnie to, bo nie wyobrażam sobie takiej reakcji u swoich dzieci, nie wyobrażam sobie by moje dziecko zamiast przyjść do matki czy do mnie i wyznać co zaszło, poszło kolejny raz do oprawcy.
Nie pamiętasz biedaku tego wpisu.....a szkoda.

32 minuty temu, klecha napisał:

2. Czy ks. Kobyliński kłamie, mówiąc o systemowym kryciu pedofilii w Kk? (jakieś dowody?)

Tej odpowiedzi też nie widziałeś?
A czy ja kwestionowałem tą wypowiedź, kiedy?
A wyraźnie coś mi tu sugerujesz, nie nie kwestionowałem.....zwracałem  tylko uwagę na to słowo które z wypowiedzi ci (pewnie zupełnie przypadkiem) "wyparowało", to słowo co tu opuściłeś (ENDEMICZNE) a co (jakbyś nie zauważył)  odróżnia systemowe (instytucjonalne) krycie od tego co rzeczywiście miało czasem w Kk miejsce.

38 minut temu, klecha napisał:

Odpowiedzi nie było.....

Bez kłamstwa post kiedyś spod twojej ręki wyszedł???

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

Właśnie widać co takie szmatławce robią z głowami tych którzy je bezkrytycznie czytają....

Co prawackie i kruchtowe media zrobiły z Twoją głową widać od pierwszej chwili Twojej obecności na Forum.

3 godziny temu, Maju napisał:

W lewackich szmatławcach nie ma najmniejszych szans ukazać się coś obiektywnego na temat pedofilii w Kk, czy o procesie Pell-a.

Obiektywna informacja na powyższe tematy jest tylko w kruchtowych i dewocjocyjnych szmatławcach będących sędziami w sprawie własnej.

 

11 godzin temu, Jacchusia napisał:

Przecież to niemożliwe, żeby człowiek w pełni władz umysłowych tak prowadził rozmowę.

Kolejny wierny uczeń i kontynuator tow. Breżniewa. Tamten również inaczej myślących wysyłał do psychiatryka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Bobcat napisał:
3 godziny temu, Maju napisał:

jaką to jeszcze głupotę może ktoś taki wymyślić

Meneli spod monopolowego 24/7 puszczają nerwy? Zostały tylko bluzgi i epitety. Trudno o lepszy dowód Waszej totalnej bezradności i bezsilności wobec tego, co piszę.

Twoja bezradność i bezsilność objawia się w tym że zamiast odnieść się do meritum sprawy, napisać coś merytorycznie posiłkujesz się prostackimi atakami personalnymi jak (nie przymierzając) ten przytoczony menel.
Żenujący z ciebie, szkoda gadać.
I komu tu puściły nerwy....   :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bobcat napisał:

Kolejny wierny uczeń i kontynuator tow. Breżniewa. Tamten również inaczej myślących wysyłał do psychiatryka

Przywoływanie (ciągłe) tych przykładów świadczy o jakiejś strasznej tęsknocie.....paru wysłać do więzień, paru do psychiatryka i samopoczucie by się Bobcatowi wyraźnie poprawiło.....a tak tylko wspomnienia dawnych wspaniałych czasów o których powrocie marzy mu pozostają.   :)))

 

Jestem pełen podziwu patrząc na poprzedni post dla twojej "zimnej krwi"......jak ty to robisz że ci kompletnie nie puszczają nerwy....   :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Maju napisał:

...zwracałem  tylko uwagę na to słowo które z wypowiedzi ci (pewnie zupełnie przypadkiem) "wyparowało", to słowo co tu opuściłeś (ENDEMICZNE) a co (jakbyś nie zauważył)  odróżnia systemowe (instytucjonalne) krycie od tego co rzeczywiście miało czasem w Kk miejsce.

Twoje zakłamanie nie ma granic.

Jak widać wiesz lepiej co Kobyliński chciał powiedzieć.

"Do 2001 roku w Kościele katolickim niestety mieliśmy systemowe, endemiczne krycie pedofilii i to przyznał papież Franciszek i Stolica Apostolska"

Jak z tego zdania można wywnioskować, że czasem się coś tam zdarzało?

Systemowe to systemowe czyli powszechne i zamierzone a endemiczne to endemiczne czyli w "kościole".

Nie wiem jakim sposobem ty dochodzisz do tak kuriozalnych wniosków.

 

 

28 minut temu, Maju napisał:

Dziwi mnie to, bo nie wyobrażam sobie takiej reakcji u swoich dzieci, nie wyobrażam sobie by moje dziecko zamiast przyjść do matki czy do mnie i wyznać co zaszło, poszło kolejny raz do oprawcy.

Dziwi cię to bo z głupawym uśmieszkiem lubisz trywializować występki kościółkowych i zrzucać winę na ofiary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.