Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Bobcat napisał:
33 minuty temu, Maju napisał:

co rzeczywiście miało czasem w Kk miejsce.

Systemowe, instytucjonalne krycie.

oooooo, jest coś nawet jakby na temat

"endemiczny «występujący tylko na danym terenie»"
Za twoim ulubionym sjp.pwn

 

7 minut temu, klecha napisał:

Systemowe to systemowe czyli powszechne i zamierzone a endemiczne to endemiczne czyli w "kościole".

Nie wiem jakim sposobem ty dochodzisz do tak kuriozalnych wniosków.

 

Po prostu znam znaczenie niektórych słów.....w przeciwieństwie.
Systemowo, na określonym obszarze (terenie) podległym konkretnemu biskupowi CZASEM dochodziło do krycia pedofilów. Zrozumiał, czy wszystko drukowanymi mam napisać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maju napisał:

"endemiczny «występujący tylko na danym terenie»"
Za twoim ulubionym sjp.pwn

Czyli systemowe w jednej konkretnej parafii??  Czy może zakrystii? Czy na konkretnej kanapie?

Co za debilizm.

 

Tu masz coś jeszcze, co daje do myślenia:

"Jak mogło tak długo trwać krycie przestępstw i przestępców? Jak były możliwe kariery niektórych biskupów? Jak było możliwe "ratowanie kapłaństwa" przez płacenie ceny milczenia? Dlaczego instytucja była bardziej chroniona od ofiar? Te pytania pokazują, że problem nie leży tylko w grzesznych zachowaniach pojedynczych osób, lecz że mamy do czynienia z odpowiedzialnością instytucjonalną o głębszych korzeniach - tłumaczył o. Żak."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Podejrzewam, że to lewacka podróba jakiejś prawej katolickiej domeny ;-))

 

 

 

11 minut temu, Maju napisał:

Po prostu znam znaczenie niektórych słów.....w przeciwieństwie.

W przeciwieństwie do Kobylińskiego?

Idąc twoim, jakże zagmatwanym, tokiem myślenia, Kobyliński zaprzecza sam sobie w jednym zdaniu.

Ale to naukofiec, więc pewnie coś tam pogmatwał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, slawek.xm napisał:

też tak myślę

Nie kłam. Za takich jak Ty myślą inni. I komunikują Ci jakie jest Twoje zdanie w każdej sprawie.

2 godziny temu, Maju napisał:

Bez idiotyzmów jak niżej...

Wspomniany przez @klechafakt nie miał miejsca?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, klecha napisał:

Co za debilizm.

Fakt, twoje czytanie ze zrozumieniem można tak nazwać.  ?

8 minut temu, klecha napisał:

Idąc twoim, jakże zagmatwanym, tokiem myślenia, Kobyliński zaprzecza sam sobie w jednym zdaniu.

Ale to naukofiec, więc pewnie coś tam pogmatwał.

Nikt nie gmatwa bardziej niż ty....odpowiedź moją masz we wcześniejszym poście a piszesz od rzeczy dalej.
Trzeba było faktycznie dużym drukiem i jeszcze wytłuścić może by wreszcie dotarło.....  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, klecha napisał:
53 minuty temu, Maju napisał:

Dziwi mnie to, bo nie wyobrażam sobie takiej reakcji u swoich dzieci, nie wyobrażam sobie by moje dziecko zamiast przyjść do matki czy do mnie i wyznać co zaszło, poszło kolejny raz do oprawcy.

Dziwi cię to bo z głupawym uśmieszkiem lubisz trywializować występki kościółkowych i zrzucać winę na ofiary.

Tu też prostego pisanego nie pojął....szkoda czasu na kolejne tłumaczenia gdy widać że insynuacje wracają.  ;(

21 minut temu, klecha napisał:

mamy do czynienia z odpowiedzialnością instytucjonalną o głębszych korzeniach - tłumaczył o. Żak."

Ciekawe z jakiego kontekstu to tym razem wyrwane.....żartuję.
 

Biskup podlega bezpośrednio Papieżowi, sam tworzy instytucję wraz z Kurią.....chyba o tym jest tu mowa.

 

""Dla Kościoła najważniejszy musi być Chrystus, a nie ochrona instytucji. W kwestii nadużyć trzeba być po stronie ofiar" - podkreślił koordynator KEP ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży.

- Milczenie nie jest lekarstwem na grzech pedofilii. Ani Kościołowi ani grzesznikowi zasłona milczenia nie pomogła i nie pomoże - powiedział o. Adam Żak SJ."

Święte słowa....

23 minuty temu, klecha napisał:
28 minut temu, Maju napisał:

Po prostu znam znaczenie niektórych słów.....w przeciwieństwie.

W przeciwieństwie do Kobylińskiego?

Do ciebie.....edytowałem ten post jakbyś nie zauważył i chciał ciągnąć insynuacje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Zdarzyło się wam spostrzec, że zboczenia, wynaturzenia, zachowania inne od zwyczajnie ludzkich, mają miejsce tam, gdzie gromadza się tzw. elity, kliki, grupy zamknięte, które oprócz swych chorych upodobań, posiadają, co dziwne, wpływ na życie liczniejszej i zdrowej na umyśle części ludzi ?

A najdziwniejsze jest to, że ci zdrowi i liczniejsi, mają upodobanie w tym, by podlegać zedegenerowanej hołocie i oddawać im swe prawa, które ta im ustala.

Czy istnieje większy paradoks na tym za's'ranym świecie ?

 

Edytowane przez kazik-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kazik-t napisał:

zboczenia, wynaturzenia, zachowania inne od zwyczajnie ludzkich, mają miejsce tam, gdzie gromadza się tzw. elity

Prowincjonalna, siermiężna, prosta część społeczeństwa jest od tych wynaturzeń oczywiście wolna z samej definicji .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, toptwenty napisał:

Prowincjonalna, siermiężna, prosta część społeczeństwa jest od tych wynaturzeń oczywiście wolna z samej definicji .

Chcesz dać przez to do zrozumienia, iż posiadasz wiedzę o tym, że prosta część społeczeństwa rżnie wszystko co pod ręką ?

Czasy są złę.....przykład idzie "z góry", więc możliwe że obecnie tak jest. Ale czy to znaczy, że tak jest dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, klecha napisał:

"Jak mogło tak długo trwać krycie przestępstw i przestępców? Jak były możliwe kariery niektórych biskupów? Jak było możliwe "ratowanie kapłaństwa" przez płacenie ceny milczenia? Dlaczego instytucja była bardziej chroniona od ofiar? Te pytania pokazują, że problem nie leży tylko w grzesznych zachowaniach pojedynczych osób, lecz że mamy do czynienia z odpowiedzialnością instytucjonalną o głębszych korzeniach - tłumaczył o. Żak."

A to majuwa do której parafii należy odnieść?

Godzinę temu, Maju napisał:

"endemiczny «występujący tylko na danym terenie»"
Za twoim ulubionym sjp.pwn

To może ja wkleję też znaczenie słowa:

"endemiczny

1. występujący wyłącznie na danym obszarze;
2. uważany za powszechnie spotykany na jakimś terenie" (w Kościele kat ?- dopisek klecha)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Godzinę temu, Maju napisał:

Po prostu znam znaczenie niektórych słów.....w przeciwieństwie.
Systemowo, na określonym obszarze (terenie) podległym konkretnemu biskupowi CZASEM dochodziło do krycia pedofilów. Zrozumiał, czy wszystko drukowanymi mam napisać?

Skąd ci się wzięło to czasem?

Bo to już nadinterpretacja tej definicji....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maju napisał:

Trzeba było faktycznie dużym drukiem i jeszcze wytłuścić może by wreszcie dotarło.....  ?

???

Klapki na oczkach? A szkoda.

"Dlaczego instytucja była bardziej chroniona od ofiar? Te pytania pokazują, że problem nie leży tylko w grzesznych zachowaniach pojedynczych osób, lecz że mamy do czynienia z odpowiedzialnością instytucjonalną o głębszych korzeniach"

58 minut temu, Maju napisał:

Biskup podlega bezpośrednio Papieżowi, sam tworzy instytucję wraz z Kurią.....chyba o tym jest tu mowa.

Czytać ze zrozumieniem potrafi?

Czytać może tak, ale czy pojmie?

Godzinę temu, Maju napisał:

Ciekawe z jakiego kontekstu to tym razem wyrwane.....żartuję.

Jak nie pasuje, to może ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, klecha napisał:
22 godziny temu, klecha napisał:

"Jak mogło tak długo trwać krycie przestępstw i przestępców? Jak były możliwe kariery niektórych biskupów? Jak było możliwe "ratowanie kapłaństwa" przez płacenie ceny milczenia? Dlaczego instytucja była bardziej chroniona od ofiar? Te pytania pokazują, że problem nie leży tylko w grzesznych zachowaniach pojedynczych osób, lecz że mamy do czynienia z odpowiedzialnością instytucjonalną o głębszych korzeniach - tłumaczył o. Żak."

A to majuwa do której parafii należy odnieść?

Zaczynasz znowu swoje manipulacyjne gierki a zapominasz że na tą formę dyskusji jestem bardzo uczulony.

Nigdzie w żadnej wypowiedzi nie zawęziłem odpowiedzialności za krycie tylko do parafii, zdaje się że  pisałem o odpowiedzialności biskupów a im podlegają diecezje.

21 godzin temu, klecha napisał:
22 godziny temu, Maju napisał:

"endemiczny «występujący tylko na danym terenie»"
Za twoim ulubionym sjp.pwn

To może ja wkleję też znaczenie słowa:

"endemiczny

1. występujący wyłącznie na danym obszarze;
2. uważany za powszechnie spotykany na jakimś terenie" (w Kościele kat ?- dopisek klecha)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Żeby uznać iż na jakimś terenie (diecezji) biskup w drugim znaczeniu, czyli "powszechnie" krył pedofilów trzeba mieć na ten temat informacje. Nie znajduję w pamięci przypadków by któryś z takich wielu pedofilów naraz ukrywał....choć to możliwe.

21 godzin temu, klecha napisał:
22 godziny temu, Maju napisał:

Po prostu znam znaczenie niektórych słów.....w przeciwieństwie.
Systemowo, na określonym obszarze (terenie) podległym konkretnemu biskupowi CZASEM dochodziło do krycia pedofilów. Zrozumiał, czy wszystko drukowanymi mam napisać?

Skąd ci się wzięło to czasem?

Bo to już nadinterpretacja tej definicji....

22 godziny temu, Bobcat napisał:

Nie czasem. Systemowo pługawy kłamco.

 

Bobcatowi wybaczam, jak ktoś mnie nie rozumie pisanego, wymyśla żyje w świecie równoległym ma prawo do durnych reakcji.

Definicja określa dokładnie znaczenie słowa endemiczny.
Obrazowo;
Jak coś występuje tylko na jakimś terenie (nawet powszechnie) to w żaden sposób nie może oznaczać że może występować na innym. Przykład: kangury w Australii, są tam powszechne a na innych kontynentach nie występują.

Napisałem czasem bo udowodniono i skazano za krycie nie tak wielu biskupów by uznać to za normę.....owszem wielu biskupów robiło (z punktu widzenia obecnej wiedzy o pedofilii) rażące błędy w sytuacji gdy dochodziły do nich niepokojące informacje o takich księżach, ale nie można wielu z nich zarzucić że działali w złej wierze.....po prostu naiwnie wierzyli w to że zbok po terapiach nie wróci do procederu. 

20 godzin temu, klecha napisał:
22 godziny temu, Maju napisał:

Trzeba było faktycznie dużym drukiem i jeszcze wytłuścić może by wreszcie dotarło.....  ?

???

Klapki na oczkach? A szkoda.

"Dlaczego instytucja była bardziej chroniona od ofiar? Te pytania pokazują, że problem nie leży tylko w grzesznych zachowaniach pojedynczych osób, lecz że mamy do czynienia z odpowiedzialnością instytucjonalną o głębszych korzeniach"

Nic podobnego, mam świadomość że były przypadki że nie tylko biskup ale i jego otoczenie (kuria) może mieć coś na sumieniu w takich sprawach.....nie odczytałeś tego w tym co wcześnie pisałem, szkoda.  ?

A tu niże jak na dłoni (pogrubione)....

20 godzin temu, klecha napisał:
21 godzin temu, Maju napisał:

Biskup podlega bezpośrednio Papieżowi, sam tworzy instytucję wraz z Kurią.....chyba o tym jest tu mowa.

Czytać ze zrozumieniem potrafi?

Czytać może tak, ale czy pojmie?

....i o tym właśnie mówię.....nie pojął, czyta i nie rozumie co???   ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maju napisał:

Przykład: kangury w Australii, są tam powszechne a na innych kontynentach nie występują.

Ciekawe skojarzenie z pedofilią ;-))

Czy Kk występuje tylko na antypodach?

9 minut temu, Maju napisał:

....po prostu naiwnie wierzyli w to że zbok po terapiach nie wróci do procederu. 

Odjechałeś. Wszyscy wokół gadajom, że chcieli kryć instytucję.

W dupie mieli resztę. Ot co.

11 minut temu, Maju napisał:

nie można wielu z nich zarzucić że działali w złej wierze..

???

Wielkie jest serce twoje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maju napisał:

normę.....owszem wielu biskupów robiło (z punktu widzenia obecnej wiedzy o pedofilii) rażące błędy w sytuacji gdy dochodziły do nich niepokojące informacje o takich księżach, ale nie można wielu z nich zarzucić że działali w złej wierze.....po prostu naiwnie wierzyli w to że zbok po terapiach nie wróci do procederu. 

Wszystko można zagadać okrągłymi słowami i pustosłowiem, zwłaszcza gdy celem nadrzędnym jest rozmycie sprawy i umniejszanie winy sprawców.

Stalin to też  nie było masowe ludobójstwo, ale w myśl nowomowy tamtych czasów "błędy i wypaczenia".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, klecha napisał:
14 minut temu, Maju napisał:

Przykład: kangury w Australii, są tam powszechne a na innych kontynentach nie występują.

Ciekawe skojarzenie z pedofilią ;-))

Czy Kk występuje tylko na antypodach?

Dalej nie rozumie co znaczy to słowo....czyta definicje nie pierwszy raz i nie rozumie....to jak z takim przejść do trudniejszych zagadnień?

«występujący tylko na danym terenie»

Kk to raczej nie dotyczy......rozumie czy dalej logiką z przedszkola będzie mi tu wyskakiwał?  ?

11 minut temu, klecha napisał:
18 minut temu, Maju napisał:

....po prostu naiwnie wierzyli w to że zbok po terapiach nie wróci do procederu. 

Odjechałeś. Wszyscy wokół gadajom, że chcieli kryć instytucję.

W dupie mieli resztę. Ot co.

Generalizujesz, zakładasz że wszyscy działali w złej wierze......ja mam większą wiarę w ludzi.
Czasem mi się wydaje że tacy (w niektórych sytuacjach) kłamcy jak tu paru jeszcze nie są straceni dla prawdy.   

14 minut temu, klecha napisał:

Wielkie jest serce twoje.

Pawie trafiłeś, szkoda tylko że zbyt często przykładasz rękę do tego bym tą wiarę tracił.....  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, klecha napisał:

Czy Kk występuje tylko na antypodach?

Tam potrafią traktować pedofilów tak, jak oni na to zasługują. Patrz np. Pell.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bobcat napisał:
24 minuty temu, Maju napisał:

normę.....owszem wielu biskupów robiło (z punktu widzenia obecnej wiedzy o pedofilii) rażące błędy w sytuacji gdy dochodziły do nich niepokojące informacje o takich księżach, ale nie można wielu z nich zarzucić że działali w złej wierze.....po prostu naiwnie wierzyli w to że zbok po terapiach nie wróci do procederu. 

Wszystko można zagadać okrągłymi słowami i pustosłowiem, zwłaszcza gdy celem nadrzędnym jest rozmycie sprawy i umniejszanie winy sprawców.

Skończ z pustosłowiem i wszystko wróci do normy......    ?

Podałem fakty które znajdziesz w zeznaniach z wielu procesów o krycie pedofilii......wiele niskich wyroków w tej sprawie ma ścisły związek z ZANIEDBANIAMI w tej kwestii a nie celowym kryciem!

5 minut temu, Bobcat napisał:

Stalin to też  nie było masowe ludobójstwo, ale w myśl nowomowy tamtych czasów "błędy i wypaczenia"

Rozumiem że bez powoływania się na ulubieńców nie potrafisz....  :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maju napisał:

po prostu naiwnie wierzyl

Tak jak Ty naiwnie uważasz, że masz tutaj do czynienia z idiotami, którzy łykną ciemnotę jaką próbujesz wciskać. 

1 minutę temu, Maju napisał:

Rozumiem że bez powoływania się na ulubieńców nie potrafisz...

Mój ulubieniec? Raczej Twój nauczyciel i wzór którego próbujesz naśladować.

2 minuty temu, Maju napisał:

pustosłowiem

Słowo - wytrych którego używasz zawsze gdy brakuje Ci argumentów i nie masz nic do powiedzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bobcat napisał:
23 minuty temu, klecha napisał:

Czy Kk występuje tylko na antypodach?

Tam potrafią traktować pedofilów tak, jak oni na to zasługują. Patrz np. Pell.

Jasne.....jak osiągnął ten "poziom" jak za Stalina będziesz pewnie w siódmym niebie....  ?

Na razie tylko księży i kardynałów zamykają do więzień na podstawie zeznania jednej osoby i nie pozwalają na demokratyczne procedury jakim jest podstawowe prawo do powoływania świadków obrony......ale to jak widać dla chorych z nienawiści do Kk jak  @Bobcat krok w słuszną stronę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maju napisał:

Podałem fakty które znajdziesz w zeznaniach z wielu procesów o krycie pedofilii....

Podałeś podzbiór faktów, celowo i tendencyjnie dobrany pod z góry przyjęte kryterium.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bobcat napisał:

którzy łykną ciemnotę

O czym ty teraz?  ?
Nałykałeś się jej już dość, efekty codziennie obserwuję.....    :))

2 minuty temu, Bobcat napisał:

Podałeś podzbiór faktów, celowo i tendencyjnie dobrany pod z góry przyjęte kryterium.

Masz jakieś projekcje??
Znowu....przecież niczego jeszcze nie zdążyłem podać.....to ma być taka manipulacja wyprzedzająca?   :))))
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maju napisał:

jak widać dla chorych z nienawiści

Nadużywasz tego zwrotu w stopniu, dzięki któremu totalnie się on zdewaluował. Pewnie myślisz że jest to najcięższy zarzut, który każdego zwali z nóg. Nie sądzę aby na kimkolwiek robił wrażenie inne poza śmiesznością. Nie każdy kto nie jest bezmyślnym apologetą staje się automatycznie nienawistnikiem. 

Poza tym ponawiam prośbę o wskazanie aktu normatywnego który nakłada na obywateli obowiązek kochania tej instytucji.

9 minut temu, Maju napisał:

Na razie tylko księży i kardynałów zamykają do więzień

Zamykają tych, którzy w ocenie miejscowego wymiaru sprawiedliwości powinni tam trafić. Tobie się natomiast marzy sytuacja, że będą to osoby stojące ponad prawem.

5 minut temu, Maju napisał:

Nałykałeś się jej już dość, efekty codziennie obserwuję.....

Co obserwujesz i jakie wnioski z tego wyciągasz nie interesuje mnie.

12 minut temu, Maju napisał:

zamykają do więzień na podstawie zeznania jednej osoby

Normalna procedura. Np. pobicie albo zgwałcenie. Sprawca trafia za kratki na podstawie zaznań jednej osoby (ofiary)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bobcat napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

jak widać dla chorych z nienawiści

Nadużywasz tego zwrotu w stopniu, dzięki któremu totalnie się on zdewaluował. Pewnie myślisz że jest to najcięższy zarzut, który każdego zwali z nóg. Nie sądzę aby na kimkolwiek robił wrażenie inne poza śmiesznością. Nie każdy kto nie jest bezmyślnym apologetą staje się automatycznie nienawistnikiem. 

Poza tym ponawiam prośbę o wskazanie aktu normatywnego który nakłada na obywateli obowiązek kochania tej instytucji.

Znowu ten sam tekst.....powtarzanie się bez sensu to ci faktycznie wychodzi.

Dlaczego bez sensu?
Bo zakładasz że ktoś ci tu sugeruje byś kochał tą instytucję a wystarczy ją próbować choć trochę tolerować.....a przecież to słowo wasza strona ma ciągle na sztandarach.
Tolerować i oceniać trochę bardziej obiektywnie.

A co tu zastaję, coś co dobrze tylko to określenie (którego rzekomo nadużywam) idealnie opisuje...  ?

2 godziny temu, Bobcat napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

Na razie tylko księży i kardynałów zamykają do więzień

Zamykają tych, którzy w ocenie miejscowego wymiaru sprawiedliwości powinni tam trafić. Tobie się natomiast marzy sytuacja, że będą to osoby stojące ponad prawem.

Setny raz o Pell-u i kolejny raz mi wmawiasz, insynuujesz.

Nie @Bobcat.
Mnie się marzy że nami nie będzie rządzić żadna ideologia ani religia
Marzy mi się to że oskarżonym o przestępstwo sprzed ponad 20 lat które miało miejsce  w dość dziwnych okolicznościach za które grozi tam nawet 50 lat odsiadki, na które nie ma żadnych dowodów oprócz zeznań jedynego świadka, marzy mi się że taka osoba dalej będzie miała prawo do tego by mogli wystąpić w jej obronie świadkowie. 
W tym procesie mi nie tylko tego zabrakło.....zabrakło mi możliwości przesłuchania świadka-ofiary TYM BARDZIEJ że w pierwszym procesie który Pell wygrał ława przysięgłych miała głównie co do jego wiarygodności zastrzeżenia.

Za dużo chyba mi się marzy Bobcat....to nie twój świat marzeń prawda?  ?

2 godziny temu, Bobcat napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

zamykają do więzień na podstawie zeznania jednej osoby

Normalna procedura. Np. pobicie albo zgwałcenie. Sprawca trafia za kratki na podstawie zaznań jednej osoby (ofiary).

A czy ja mam zastrzeżenia do takich procedur.....miej jednak na względzie wszystkie dziwne okoliczności tej sprawy. 
- jaki czas upłynął
- absurdalnie miejsce i czas 
- wycofanie zeznań drugiej ofiary
- jeden świadek-ofiara i 20 gotowych świadczyć na korzyść Pell-a
- zastrzeżenia co do wiarygodności świadka w pierwszym procesie

Pell od początku twierdzi że jest niewinny, pozostawił urząd w Watykanie  (prefekt Sekretariatu ds. Gospodarczych) i natychmiast stawił się przed sądem.


Faktem jest, pisze o tym niezależna prasa, że  Pell-a nie był lubiany wśród waszego środowiska, szukano haków na niego do tego stopnia że tamtejsza policja drukowała w prasie ogłoszenia zachęcające do zgłaszania się osób które mogłyby mu zaszkodzić. 

W tej sprawie znalazł się tylko jeden który zdecydował się zeznawać i nie zmienił zeznań, podobno jest jeszcze jeden proces o inne grzeszki z lat 60 i 70, inne ofiary, dziwnie o tym wszystkim cicho.
Wątpliwości jak widać jest więcej. 
O niektórych nawet nie chcę tu pisać, bo natychmiast wykorzystałbyś te informacje do tego by mnie atakować jakobym go bronił za wszelką cenę, nie chcę kolejnych ataków na mnie, dlatego o tym nie wspominam.

Jedno jest bezsporne  Bobcat,  jak jest rzeczywiście winny powinien pozostać w więzieniu, może nawet do śmierci.

Ale sąd jest od tego by rozwiewać wszystkie wątpliwości z tej sprawy, te które tobie mogą wydawać się absurdalne, RÓWNIEŻ!
Powinien rozwiewać wątpliwości a nie sprawiać wrażenia że ich w ogóle nie dostrzega....  ?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maju napisał:

Znowu ten sam tekst.....powtarzanie się bez sensu to ci faktycznie wychodzi.

Dlaczego bez sensu?
Bo zakładasz że ktoś ci tu sugeruje byś kochał tą instytucję a wystarczy ją próbować choć trochę tolerować.....a przecież to słowo wasza strona ma ciągle na sztandarach.
Tolerować i oceniać trochę bardziej obiektywnie.

A co tu zastaję, coś co dobrze tylko to określenie (którego rzekomo nadużywam) idealnie opisuje...  ?

Setny raz o Pell-u i kolejny raz mi wmawiasz, insynuujesz.

Nie @Bobcat.
Mnie się marzy że nami nie będzie rządzić żadna ideologia ani religia
Marzy mi się to że oskarżonym o przestępstwo sprzed ponad 20 lat które miało miejsce  w dość dziwnych okolicznościach za które grozi tam nawet 50 lat odsiadki, na które nie ma żadnych dowodów oprócz zeznań jedynego świadka, marzy mi się że taka osoba dalej będzie miała prawo do tego by mogli wystąpić w jej obronie świadkowie. 
W tym procesie mi nie tylko tego zabrakło.....zabrakło mi możliwości przesłuchania świadka-ofiary TYM BARDZIEJ że w pierwszym procesie który Pell wygrał ława przysięgłych miała głównie co do jego wiarygodności zastrzeżenia.

Za dużo chyba mi się marzy Bobcat....to nie twój świat marzeń prawda?  ?

A czy ja mam zastrzeżenia do takich procedur.....miej jednak na względzie wszystkie dziwne okoliczności tej sprawy. 
- jaki czas upłynął
- absurdalnie miejsce i czas 
- wycofanie zeznań drugiej ofiary
- jeden świadek-ofiara i 20 gotowych świadczyć na korzyść Pell-a
- zastrzeżenia co do wiarygodności świadka w pierwszym procesie

Pell od początku twierdzi że jest niewinny, pozostawił urząd w Watykanie  (prefekt Sekretariatu ds. Gospodarczych) i natychmiast stawił się przed sądem.


Faktem jest, pisze o tym niezależna prasa, że  Pell-a nie był lubiany wśród waszego środowiska, szukano haków na niego do tego stopnia że tamtejsza policja drukowała w prasie ogłoszenia zachęcające do zgłaszania się osób które mogłyby mu zaszkodzić. 

W tej sprawie znalazł się tylko jeden który zdecydował się zeznawać i nie zmienił zeznań, podobno jest jeszcze jeden proces o inne grzeszki z lat 60 i 70, inne ofiary, dziwnie o tym wszystkim cicho.
Wątpliwości jak widać jest więcej. 
O niektórych nawet nie chcę tu pisać, bo natychmiast wykorzystałbyś te informacje do tego by mnie atakować jakobym go bronił za wszelką cenę, nie chcę kolejnych ataków na mnie, dlatego o tym nie wspominam.

Jedno jest bezsporne  Bobcat,  jak jest rzeczywiście winny powinien pozostać w więzieniu, może nawet do śmierci.

Ale sąd jest od tego by rozwiewać wszystkie wątpliwości z tej sprawy, te które tobie mogą wydawać się absurdalne, RÓWNIEŻ!
Powinien rozwiewać wątpliwości a nie sprawiać wrażenia że ich w ogóle nie dostrzega....  ?
 

Aparat sądowniczy jest na usługach Kurii i Kremla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2019 o 21:00, Amator 2b napisał:

Aparat sądowniczy jest na usługach Kurii i Kremla.

A podobno miał być na usługach PiS-u.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2019 o 05:45, porlick napisał:

...przyczyni się do głębokiego kryzysu, lub wręcz zapaści w KK, jak to się zadziało w Irlandii. Niestety- obawiam się, że Watykan chciałby przeczekać kryzys, a taka strategia nie wyjdzie KK na dobre...

Czy ja wiem? Wtedy w KK pozostanie garstka, ale tych, co szczerze w Boga i Jezusa wierzą.

W dniu 8.12.2019 o 05:45, porlick napisał:

...w PL...

Bardzo dobry przykład! W PL 90% deklaruje bycie katolikiem, a z tego (szacuję) 90% chodzi do kościoła bo taka świecka tradycja (babcia mówi, że ślub ma być kościelny, a na pasterce można się na legalu napić z kumplami z podstawówki).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że taka świecka tradycja może trwać co najwyżej jedno pokolenie. Jak babcia przeniesie się na łono Abrahama, nie będzie komu naciskać i na picie z kolegami będą się umawiać w barze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, porlick napisał:

Jak babcia przeniesie się na łono Abrahama

Starozakonnych pozdrawiamy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, porlick napisał:

Tyle tylko, że taka świecka tradycja może trwać co najwyżej jedno pokolenie. Jak babcia przeniesie się na łono Abrahama...

...to mama zostanie babcią i będzie naciskać. I tak ludzie chodzą do kościoła - a nie wiedzą po co. Doskonale to widać po obrońcach krzyża, czy innych moherach wierzących w Rydzyka i Tupolewa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie upraszczasz , i oceniasz wg własnej niekonsekwencji

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.