Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

i artykuł na ten temat:

Powtórzę może zrozumiesz: ta "ogromna skala", podobnie jak "tsunami", są niższe, od oficjalnych optymistyczni-tendencyjnych szacunków podawanych przez KK. I co teraz? Sugerujesz, że KK zawyża statystyki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję że trzeba być zgniłkiem i moralna padliną żeby nie pochylić się nad losem ofiar i nie zastanowić nad ukrywaniem winnych przez instytucje Kościoła.

 

Coś jeszcze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jaro_747 napisał:

Sugeruję że trzeba być zgniłkiem i moralna padliną żeby nie pochylić się nad losem ofiar i nie zastanowić nad ukrywaniem winnych... 

Całkiem trafna sugestia. A teraz znajdź moralną padlinę, która to czyni. Tylko mam prośbę: zacytuj, a nie wmawiaj, że ktoś twierdzi to, co Ty w jego usta wciskasz. Bo moralną padlinę zrobisz z samego siebie.

7 minut temu, Jaro_747 napisał:

Coś jeszcze?

Kultura osobista - nie zapomnij.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jaro_747 napisał:

Sugeruję że trzeba być zgniłkiem i moralna padliną żeby nie pochylić się nad losem ofiar i nie zastanowić nad ukrywaniem winnych przez instytucje Kościoła.

Taktyka obrońców pedofilii jest prosta: jeśli gdzieś podano że było N przypadków tego przestępstwa, a okazało się że było N-1 to przypuszczają frontalny atak na osoby i źródła informujące że N oskarżając o złą wolę i powodowane nienawiścią zawyżanie statystyk. Los ofiar ich nigdy nie interesował i zawsze mieli to w d..ie. Ważne jest "dochodzenie do prawdy" na temat sprawców. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, szymon1977 napisał:

A teraz znajdź moralną padlinę, która to czyni. Tylko mam prośbę: zacytuj, a nie wmawiaj, że ktoś twierdzi to, co Ty w jego usta wciskasz. Bo moralną padlinę zrobisz z samego siebie.

Kultura osobista - nie zapomnij.

 

A co to ja niby jestem żebym tropił - ksiądz? To chyba oni zajmują się moralnością więc niech tropią zgniłków.

Jak już wytropią to daj znać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2019 o 21:04, Jacchusia napisał:

 

 

I cały GAZetkowy pogrzeb na nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Amator 2b napisał:

I cały GAZetkowy pogrzeb na nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Komuniści znowu naśmiewają się z wiernych???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

...jeśli gdzieś podano że było N przypadków tego przestępstwa, a okazało się że było N-1...

W linkowanych przez Was artykułach jest 2%, KK przyznaje się do 5%, a Wy twierdzicie, że faktycznie ile jest? Nawet to Twoje N okazało się być golem samobójczym.

8 minut temu, Bobcat napisał:

...frontalny atak na osoby i źródła informujące że N oskarżając o złą wolę i powodowane nienawiścią zawyżanie statystyk.

Komentarz dotyczący przedstawionych w Waszych linkach liczb to fakty, z którymi musisz się zmierzyć - frontalne ataki to nie moja działka.

-----

5 minut temu, Jaro_747 napisał:

A co to ja niby jestem żebym tropił - ksiądz?

Skoro zasugerowałeś, że ktoś tu jest "moralną padliną", to albo to wykaż, albo się zamknij - na "przepraszam, poniosło mnie" nie liczę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna debilna uwaga a to ty zasłużysz na określenie "moralna padlina".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz zastanawia mnie, że tzw. "obrońcy kościoła" regularnie odwołują się do argumentów ilościowych w sytuacjach gdy chodzi o ludzkie tragedie.

Czy gdzieś oficjalnie Kościół stwierdził, że statystyka zastępuje moralność? Mamy potwierdzonych 175 ofiar i wiedzę, że przestępstwa seksualne nie były jakim smutnym wyjątkiem tylko raczej regułą.

I jeszcze coś, o czym najwidoczniej wstyd mówić - krycie winnych w najwyższych kręgach kościelnej władzy. I to jest chyba najważniejszy problem i rodzi najwięcej pytań.

Ciekawe czy również tym razem da się wszystko zamieść pod dywan, czy winni zostaną chociażby wskazani i nazwani. O skazaniu to już nie marzę, to musiałby być prawdziwy cud.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jaro_747 napisał:

Jeszcze jedna debilna uwaga... 

Debilne to jest posądzanie innych o to, co sam tutaj robisz. 

 

1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

Nie pierwszy raz zastanawia mnie, że tzw. "obrońcy kościoła" regularnie odwołują się do argumentów ilościowych... 

Przecież to Wy linkujecie artykuły, w której głównym tematem jest widowiskowe określenie ilości, typu "tsunami", podczas gdy ta ilość okazuje się nie być widowiskowa.

4 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Mamy potwierdzonych 175 ofiar i wiedzę, że przestępstwa seksualne nie były jakim smutnym wyjątkiem tylko raczej regułą.

Czyli 2,5% to reguła, a pozostałe 97,5% od reguły odstępstwo. I znów widowiskowe określenia, na niezbyt widowiskowe liczby.

6 minut temu, Jaro_747 napisał:

I jeszcze coś, o czym najwidoczniej wstyd mówić - krycie winnych w najwyższych kręgach kościelnej władzy.

W tym wątku nikt nie wstydzi się o tym mówić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuickie odwracanie kota ogonem. Gratulacje za techniczną sprawność. W którym seminarium tak szkolą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jaro_747 napisał:

...odwracanie kota ogonem.

 

11 minut temu, szymon1977 napisał:

Czyli 2,5% to reguła, a pozostałe 97,5% od reguły odstępstwo. I znów widowiskowe określenia, na niezbyt widowiskowe liczby.

 

11 minut temu, szymon1977 napisał:

Debilne to jest posądzanie innych o to, co sam tutaj robisz. 

 

Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Coś jeszcze?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Jezuickie odwracanie kota ogonem. Gratulacje za techniczną sprawność. W którym seminarium tak szkolą?

Nie widzisz że to jest mentalność z czasów PRL już wtedy wyśmiewana przez Laskowika w kabarecie Tey:

"Nie mówcie że traktor ma jedno koło zepsute, mówcie że ma trzy koła sprawne""

Chór obrońców pedofilów przekracza granice kabaretowej śmieszności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bobcat napisał:

Nie widzisz że to jest mentalność z czasów PRL już wtedy wyśmiewana przez Laskowika w kabarecie Tey:

"Nie mówcie że traktor ma jedno koło zepsute, mówcie że ma trzy koła sprawne""

Chór obrońców pedofilów przekracza granice kabaretowej śmieszności.

A mówi to ktoś, kto usiłuje wmówić, że traktor ma zepsute trzy koła, choć dowody które sam tu linkuje wskazują, że zepsute koło jest tylko jedno. Przypomnę, choć KK przyznaje się do 5%, to Wasze linki nie potwierdzają nawet 2,5%. 

Że też Ci po prostu nie wstyd!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, szymon1977 napisał:

Mnie cieszy rzeczowe podejście do tematu, a Wasze jazdy po prostu mnie nudzą. 

Mnie jest jedna sztuka, na dodatek poza 1 setką kandydatów do jakiegokolwiek tronu, tak że ani liczba mnoga, ani pluralis maiestatis nie są wymagane. A rzeczowe podejście do tematu mam takie: jeśli liczba pedofilów jest, jak to uwielbiaja podkreślać wszyscy obrońcy zboczeńców w sutannach, procentowo taka sama wsród duchownych, jak i wśród murarzy, to oznacza nie mniej, nie więcej, tylko tylko tyle, że zarówno tak zwane powołanie do życia duchownego, jak i cały proces "formacji duchowej" który takowa osoba przechodzi w seminarium, podczas nowicjatu, itp. to najzwyklejsze pospolite kłamstwo. A pospolite kłamstwa po prostu mnie nudzą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, trebliG napisał:

...nie mniej, nie więcej, tylko tylko tyle, że zarówno tak zwane powołanie do życia duchownego, jak i cały proces "formacji duchowej" który takowa osoba przechodzi w seminarium, podczas nowicjatu, itp. to najzwyklejsze pospolite kłamstwo.

Nie wiem, nie jestem katolikiem i nie interesuje mnie to. Uważam, że są lepsze sposoby na wiarę w Boga, niż ten sprzed 2000lat. Ale na zachętę lajka Ci kliknę.

33 minuty temu, trebliG napisał:

...jeśli liczba pedofilów jest, ...procentowo... 

Nic nie wskazuje na to, że jest taka, jak wmawiają trole anty PiS-KK. Sami ostatnio na swój błąd dostarczają dowodów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, szymon1977 napisał:

Nic nie wskazuje na to, że jest taka, jak wmawiają trole anty PiS-KK. Sami ostatnio na swój błąd dostarczają dowodów.

Trolle wszelkiej maści zwisają mi zwiędłym kalafiorem.

Tam gdzie do sprawy mądrzy ludzi podeszli rzeczowo, powołujac komisją rządową badającą pedofilię wszędzie, nie tylko w kościele, ale i w szkołach, instytucjach kultury, sportu i podobnych, czyli w Australii, udokumentowane zarzuty pedofili postawiono ponad 7 % duchownych, działających w tym kraju, w tym arcybiskupowi Pellowi, jednemu z najwyższych hierarchów kościoła w Australii, któremu udowodniono przed sądem i skazano za gwałty, molestowanie i pomoc innym podobnym zboczeńcom w ukrywaniu i tuszowaniu ich czynów, ciagnące sie od lat 70. 

I to są konkretne, rzeczowe dane, a nie smęcenie trolli. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, dziękuję i wzajemnie, dużo zdrowia, szczęścia i przyjemnie lektury ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaczniemy piętnować systemową pedofilie w islamie? 

A kiedy ujawnić skalę w środowisku homoseksualnym? 

Brak linków z Onetu i TVN? Gazetka żydowska też nic? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, marek-1969 napisał:

Kiedy zaczniemy piętnować systemową pedofilie w islamie? 

A kiedy ujawnić skalę w środowisku homoseksualnym? 

Brak linków z Onetu i TVN? Gazetka żydowska też nic? 

Kto Ci broni założyć specjalny wątek poświęcony wskazanym tematom?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu widzę kilku specjalistów od tematu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marek-1969 napisał:

Tu widzę kilku specjalistów od tematu. 

Tym bardziej powinieneś założyć specjalny wątek. Będziesz miał okazję przekonać się jakim będzie się cieszył zainteresowaniem. Bo tutaj takimi pytaniami robisz tylko zadymę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burzę czyjś obraz świata? Lewacka poprawność polityczna nie przewiduje innego obrazu rzeczywistości? 

Obłudne zainteresowanie tematem pod pozorem zatroskana losem ofiar prawdziwych i urojonych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marek-1969

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marek-1969 napisał:

Burzę czyjś obraz świata? Lewacka poprawność polityczna nie przewiduje innego obrazu rzeczywistości? 

Obłudne zainteresowanie tematem pod pozorem zainteresowania losem ofiar prawdziwych i urojonych. 

Nie. Po prostu jesteś kolejnym trollem skierowanym tu służbowo z zadaniem odwrócenia uwagi od (dla wielu niewygodnego i kompromitującego) problemu będącego tematem tego wątku. I stosujesz te same narzędzia jak inne trolle: próby zepchnięcia dyskusji na zupełnie tutaj nieistotne boczne tory i rozmycia tematu poprzez wskazywania że "inni również".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, marek-1969 napisał:

Kiedy zaczniemy piętnować systemową pedofilie w islamie? 

Chyba oczywiste - wtedy, kiedy nasze dzieci będa miały obowiazkowe zajecia z islamu w kazdej szkole.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ateista i monarchista kościelnym trollem ( pewnie też pisowskim) skierowanym służbowo do odwracania uwagi od krwiożerczego działania Watykanu. Monthy Pathon to naprawdę amatorzy. 

3 minuty temu, trebliG napisał:

Chyba oczywiste - wtedy, kiedy nasze dzieci będa miały obowiazkowe zajecia z islamu w kazdej szkole.

To na tych obowiązkowych zajęciach dochodzi do pedofilskich orgii? Pytam bo nie posiadam dzieci w wieku szkolnym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marek-1969 napisał:

Ateista i monarchista kościelnym trollem ( pewnie też pisowskim) skierowanym służbowo do odwracania uwagi od krwiożerczego działania Watykanu. Monthy Pathon to naprawdę amatorzy. 

Nieudolna próba obśmiania to przyznanie słuszności tego co napisałem.

4 minuty temu, marek-1969 napisał:

To na tych obowiązkowych zajęciach dochodzi do pedofilskich orgii? Pytam bo nie posiadam dzieci w wieku szkolnym. 

A tu z kolei równie nieudolna próba rżnięcia głupa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos obowiązkowych zajęć z islamu. Dziecko kuzynki z pod Monachium ma w gimnazjum obowiązkowe zajęcie z wiedzy o islamie . W klasie ma jednego kolegę z tego kręgu cywilizacyjnego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marek-1969

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.