Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Maju napisał:

Chcesz linki do czego?
Nie znam takich linków, do takich stron gdzie w szybki sposób uczą wyciągać logiczne wnioski z przebiegu wydarzeń i historii.  ?

 

Czyli nie ma...

Ale to komu SB zabraniało o tym mówić? Ofiarom? Czyli sugerujesz, że SB wiedziało i kryło tyłki pedofilom, a oni sobie dalej "hasali" i dzięki SB mieli pedofilskie Eldorado? 

35 minut temu, Maju napisał:

"Nie przekonuje niepewna narracja tego filmu. Jedna rzeczy mnie bardzo uderzyła ani razu pan Tomasz Sakiewicz nie poinformował widzów, że to w większości wypadków są osoby zarejestrowani jako tajni współpracownicy SB, a to jest ważna informacja. (…) Duchowni, którzy łamali celibat, a zwłaszcza mieli skłonności homoseksualne, oraz wynikające z nich pedofilskie, byli bardzo łatwym celem dla SB, a ta dalej ich rozgrywała, aby robić destrukcje w środowisku księży."

Już o tym było i kompletnie nie rozumiem. 

Jest ksiądz pedofil. SB się o tym dowiaduje. Szantażuje księdza żeby ten kapował na swoich. Jaki wpływ na pedofilię w kk ma SB? Czy za sprawą SB się zwiększyła? Kazali jakimś księżą być pedofilami? 

A homoseksualizm w kk? Szok...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jar1 napisał:

To co dziesiąty? 

Ale co dziesiąty współpracował, czy został zarejestrowany jako współpracujący? Podejrzewam, że było jak podczas rejestracji na Forum: każdy kliknął, że Regulamin przeczytał i będzie się stosować, bo inaczej by go nie było. A gdy ja postulowałem o szacunek dla Regulaminu, to głosy oburzenia, protesty a nawet obelgi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
21 minut temu, Piękny Stefan napisał:

A homoseksualizm w kk? Szok...

Jaki szok. Duchowni przede wszystkim deklarują CELIBAT. Wszystko więc jedno czy w celibacie żyje homo, czy heteryk.Problemem jest łamanie przysięgi o życiu w celibacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Piękny Stefan napisał:
1 godzinę temu, Maju napisał:

Chcesz linki do czego?
Nie znam takich linków, do takich stron gdzie w szybki sposób uczą wyciągać logiczne wnioski z przebiegu wydarzeń i historii.  ?

 

Czyli nie ma...

Na tą przypadłość ci nie poradzę.

46 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Ale to komu SB zabraniało o tym mówić? Ofiarom? Czyli sugerujesz, że SB wiedziało i kryło tyłki pedofilom, a oni sobie dalej "hasali" i dzięki SB mieli pedofilskie Eldorado?
 

46 minut temu, Piękny Stefan napisał:
1 godzinę temu, Maju napisał:

"Nie przekonuje niepewna narracja tego filmu. Jedna rzeczy mnie bardzo uderzyła ani razu pan Tomasz Sakiewicz nie poinformował widzów, że to w większości wypadków są osoby zarejestrowani jako tajni współpracownicy SB, a to jest ważna informacja. (…) Duchowni, którzy łamali celibat, a zwłaszcza mieli skłonności homoseksualne, oraz wynikające z nich pedofilskie, byli bardzo łatwym celem dla SB, a ta dalej ich rozgrywała, aby robić destrukcje w środowisku księży."

Już o tym było i kompletnie nie rozumiem. 

 

Czytaj do skutku....jak już pisałem nie mam na to recepty, nie potrafię w tym pomóc, że nie możesz pewnych rzeczy zrozumieć. Zwłaszcza jak ktoś nie chce zrozumieć lub co gorsze udaje że nie rozumie.  ;)

46 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Jest ksiądz pedofil. SB się o tym dowiaduje. Szantażuje księdza żeby ten kapował na swoich. Jaki wpływ na pedofilię w kk ma SB? Czy za sprawą SB się zwiększyła? Kazali jakimś księżą być pedofilami? 

A homoseksualizm w kk? Szok.

Do drugiego pytania było nieźle....im dalej tym głupsze stawiasz pytania....a mówią że kto pyta nie błądzi.   ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Ale co dziesiąty współpracował, czy został zarejestrowany jako współpracujący? [...]

Isakowicz - Zaleski twierdzi, że co dziesiąty współpracował. Zbadał, jako jeden z nielicznych, dokładnie akta, zatem zakładam, że wiedział dobrze, co napisał - a tobie radzę dokładnie przeczytać jego książkę, warto. Znacznie więcej, niż 10 % było obiektem różnych podchodów esbecji, ale nie dali się zwerbować. W aktach IPN jest conieco na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Maju napisał:

Na tą przypadłość ci nie poradzę.

Czytaj do skutku....jak już pisałem nie mam na to recepty, nie potrafię w tym pomóc, że nie możesz pewn

 

No cóż. Jak zwykle zamąciłeś, ale wyjaśnić nie potrafisz, albo co prawdopodobniejsze nie umiesz. 

29 minut temu, Maju napisał:

Do drugiego pytania było nieźle....im dalej tym głupsze stawiasz pytania....a mówią że kto pyta nie błądzi. 

Czy ja wiem.... Adekwatne do tezy co by SB miało wpływ na skalę pedofilii w kk, lub jej kształt. 

29 minut temu, Maju napisał:

Czytaj do skutku....jak już pisałem nie mam na to recepty, nie potrafię w tym pomóc, że nie możesz pewnych rzeczy zrozumieć. Zwłaszcza jak ktoś nie chce zrozumieć lub co gorsze udaje że nie rozumie.  ?

Zmienił ci się obraz czego po otrzymaniu tej informacji (że byli informatorami)?

Dla "normalnych" ? nic to nie zmieni. 

Najważniejsze pytanie czy byli informatorami przed wstąpieniem do kk czy po, bo pedofilii ich raczej SB-cy nie nauczyli. No ale tego nie wiesz, ale mącisz... 

No dalej Maju. Skoro to takie dla ciebie jasne sprawy przedstaw audiostereowym tępakom te oczywiste oczywistości. Kk tylko zyska, a przecież o to nam wszystkim chodzi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz może bardziej zrozumiałym językiem, im więcej piszesz tym bardziej nie wiem do czego zmierzasz.

Trzymaj się czegoś.....albo nic nie rozumiesz, albo udajesz że nie rozumiesz, albo nie pisz tak jakbyś wszystkie rozumy zjadł.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Maju napisał:

Napisz może bardziej zrozumiałym językiem, im więcej piszesz tym bardziej nie wiem do czego zmierzasz.

Jak nie głupio, to niezrozumiale... Napisz, że niewygodnie ?

To ty stawiasz tezy co by Sb miało jakiś wpływ na kształt pedofilii w kk (no bo nawet jeżeli dotyczyć to ma tylko filmu Sekielskich to jakiś tam ma). Ja go nie widzę. Dla ciebie jak wnoszę z wpisów jest to jasne. Wytłumacz tępakowi... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Piękny Stefan napisał:

To ty stawiasz tezy co by Sb miało jakiś wpływ na kształt pedofilii

Po to były te pytania byś powyższe wmawiał?
 

 

9 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Wytłumacz tępakowi... 

Nudny jesteś, skończ z tym udawaniem.

9 minut temu, Piękny Stefan napisał:

nawet jeżeli dotyczyć to ma tylko filmu Sekielskich to jakiś tam ma). Ja go nie widzę.

Zdecyduj co ma a czego nie widzisz, bo się zaplątałeś niewąsko....ale mnie to nie dziwi bo inaczej być nie może jak ktoś rozmawia nie ze mną a z tym co wymyślił, co wmawia że napisałem.    :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maju napisał:

Po to były te pytania byś powyższe wmawiał?

Kto zaczął o SB?

1 minutę temu, Maju napisał:

Nudny jesteś, skończ z tym udawaniem.

Ty za to jesteś przez swą tajemniczość niezwykle interesujący.

Wiem... Ale nie powiem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piękny Stefan napisał:

Kto zaczął o SB?

Ten co w temacie o skali pedofilii dał link w tej sprawie.....zamiast mnie pytać powinieneś to sprawdzić.

2 minuty temu, Piękny Stefan napisał:
7 minut temu, Maju napisał:

Nudny jesteś, skończ z tym udawaniem.

Ty za to jesteś przez swą tajemniczość niezwykle interesujący.

Wiem... Ale nie powiem ?

Ale napisałem dokładnie to co chciałem napisać....Ty usiłujesz wmówić, że powiedziałem więcej niż w rzeczywistości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

Ten co w temacie o skali pedofilii dał link w tej sprawie.....zamiast mnie pytać powinieneś to sprawdzić.

Nie ważne kto zacz. Odniosłeś się do tego i coś jest dla ciebie jasne. Coś trzeba wydedukować. Ja nie umiem. Pomożesz?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Sb miało jakiś wpływ na kształt pedofilii w kk (no bo nawet jeżeli dotyczyć to ma tylko filmu Sekielskich to jakiś tam ma). Ja go nie widzę. Dla ciebie jak wnoszę z wpisów jest to jasne.

Ani w USA ani w Irlandii SB nie było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Pomożesz?

Już pisałem nie raz.....nie zamierzam brać udziału w Twojej manipulacyjnej ustawce.....nie zamierzam tłumaczyć się z oczywistości jakie podałem. I nie zamierzam przytakiwać jak mi wmawiasz to czego nie stwierdziłem....poniał czy tego tez nie rozumiesz?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, przeprosiny przyjęte. 
Twoi koledzy wkleją je nie raz, nie dwa....jakbym nie zwracał na to uwagi byłoby to samo wklejane dziesięciokrotnie.....więc nie przeżywaj, będziesz wystarczająco intensywnie informowany, tak intensywnie, że Twoja nienawiść do Kk nigdy nie wygaśnie.  ?   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Maju napisał:

Wiedzieli też na pewno, że ich sprawy tak się potoczyły mogło wynikać z tego że bardziej służbom niż Kk mogło zależeć bardziej na ich bezkarności.....

Mógłbyś to udowodnić?  Prosiłem o linka do źródła tej wypowiedzi i stwierdziłeś, że nie ma. Jesteś w stanie, czy tak sobie wydedukowałeś? Bo o manipulację bym cie absolutnie nie podejrzewał.

Z 50 stron temu też chciałeś przypisać jakąś część winy w tej sprawie służbom SB. I wyszło ci tak samo jak teraz. Czyli rzucić pusty tekst bez podparcia czymkolwiek. 

Teraz kot ma dupę z twojej strony. Obracaj w moją ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na mojego kota a jest w zasięgu wzroku.....fakt ma dupkę z mojej strony i co z tego?

A z wypowiedzi Księdza którego cytowałem to co napisałem czasem nie wynika??
Jakich jeszcze linków oczekujesz???

Już kiedyś jakąś winę za pedofilię przypisywałem służbom......nie pamiętam, albo coś z tego co napisałem źle zrozumiałeś.....a najbardziej możliwe że mi coś wmawiasz.  ?
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, stench napisał:

Jaki szok. Duchowni przede wszystkim deklarują CELIBAT. Wszystko więc jedno czy w celibacie żyje homo, czy heteryk.Problemem jest łamanie przysięgi o życiu w celibacie.

Niby tak. Tylko mnie, jako niekatolika, guzik obchodzi co i komu duchowny deklarował, i czy wywiązuje się z tych deklaracji... dopóki oczywiście nie pociąga to za sobą łamania świeckiego.

3 godziny temu, argus napisał:

Isakowicz - Zaleski twierdzi... 

Jeden twierdzi tak, drugi owak, a prawda leży po środku. Dziękuję szczerze za radę, ale nie skorzystam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
28 minut temu, szymon1977 napisał:

Niby tak. Tylko mnie, jako niekatolika, guzik obchodzi co i komu duchowny deklarował, i czy wywiązuje się z tych deklaracji... dopóki oczywiście nie pociąga to za sobą łamania świeckiego.

Ja nie jestem niczyim wyznawcą. Jednak wiem, że wiele wierzących osób powie, że bardziej ceni prawo swojego boga niż jakieś świeckie.I wtedy pas szahida i bumm.  A tego bym nie chciał, więc warto posłuchać co mówią wyznawcy.

Z drugiej strony to tobie jako niekatolikowi jakiś ksiądz, rabin, czy imam powie, że zgodnie z prawem jego kraju bzykał panienkę niepodlegającą prokuratorowi i żebyś spadał bo Twoja opinia go nie obchodzi. I co ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, stench napisał:

Z drugiej strony to tobie jako niekatolikowi jakiś ksiądz, rabin, czy imam powie, że zgodnie z prawem jego kraju bzykał panienkę niepodlegającą prokuratorowi i żebyś spadał bo Twoja opinia go nie obchodzi. I co ?

I słusznie, że moja opinia go nie obchodzi. A bzyknął w moim kraju, czy w swoim?

8 minut temu, stench napisał:

...wiele wierzących osób powie, że bardziej ceni prawo swojego boga niż jakieś świeckie...

Powtórzę:

44 minuty temu, szymon1977 napisał:

...guzik obchodzi co i komu duchowny deklarował, i czy wywiązuje się z tych deklaracji... dopóki oczywiście nie pociąga to za sobą łamania prawa* świeckiego.

* - dopisałem "prawa", bo w orginale zjadłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

To dochodzimy do punktu , że  jeśli ksiądz bzyka w PL panienkę lub chłopaka powyżej 15 rż. to wszystko jest ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, stench napisał:

To dochodzimy do punktu , że  jeśli ksiądz bzyka w PL panienkę lub chłopaka powyżej 15 rż. to wszystko jest ok.

Że wszystko, to Twój pomysł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, stench napisał:

Szymon - zgodnie z literą prawa.

Nie byłbym tego taki pewien, ale jeśli tak, to nie można go ukarać za czyny prawnie zabronione. A czy Kk ukarze go za złamianie jakichś wewnętrznych regół? Nie wiem, my możemu mu co najwyżej spuścić wpierdel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
W dniu 26.02.2020 o 19:12, Mysza 13 napisał:

Chyba tak , bo właśnie szukam tych linków o nowych przypadkach i cienko widzę...Ale zaraz przemyję gały i kontynuuję poszukiwania...

Skupię się tylko na Maju - on na pewno ma mnóstwo takich linków , ale moment........

Niestety..Nie znalazłem żadnych wpisów , ani linków demaskujących nowe przypadki pedofilii w Kk autorstwa Sz.P. Maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Mysza 13 napisał:

Niestety..Nie znalazłem żadnych wpisów , ani linków [...]

Gdyby na takowe gdzieś natrafił, zapewne odwrócił by wzrok ze wstrętem i okrzykiem apage, satanas :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Miałem nadzieję , że tak żarliwy obrońca dzieci i ,,NAJWIĘKSZY POGROMCA pedofilii w Kk" wykazał się większą aktywnością w ich demaskacji .....Ale [?]

0dance.gif        

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mówią o nadziei.....
Wydaje ci się że jesteś dowcipny, bo nie wiedzieć dlaczego ubzdurałeś sobie że MUSZĘ tu funkcjonować podobnie jak Wy, czyli obsesyjnie wklejać tu informacje z pedofilią w Kk w tle......otóż jesteś w wielkim błędzie, nie muszę.

Zanim w ogóle na tym forum zaistniałeś, wcześniej zanim wyszedłeś z swojej norki określiłem dlaczego biorę udział w tych przepychankach i dlaczego nie zamierzam wklejać tu żadnych takich informacji.  Przecież w zupełności wystarczy że Wy to zrobicie. Insynuowanie iż to że tego nie robię ma to jakiś związek z empatią do skrzywdzonych dzieci jest podłością jaką mnie tu nieraz raczycie. 

Musisz mi uwierzyć na słowo, że lata temu zacząłem tępić kłamstwa pisane tu na te tematy, a wypisywano co kilka dni niestworzone rzeczy....może dzięki temu teraz jest tego zdecydowanie mniej i to mnie niewątpliwie cieszy.
Tylko tego tu ode mnie oczekuj.....nie wciągaj mnie w swoje dziecinne gierki.


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Maju napisał:


Zanim w ogóle na tym forum zaistniałeś, wcześniej zanim wyszedłeś z swojej norki

Jaka by ta norka nie była , to i tak lepiej , niż dupa proboszcza.

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maju napisał:

jesteś w wielkim błędzie, nie muszę.

Nie musisz. Pod warunkiem uzyskania uprzedniej zgody przełożonych po linii frontu propagandowego na opuszczenie stanowiska pracy.

2 godziny temu, Maju napisał:

rzeczy....może dzięki temu teraz jest tego zdecydowanie mniej i to mnie niewątpliwie cieszy.

Po prostu pod naporem argumentów i przedstawionych faktów musiałeś przyznać, że to co początkowo uznawałeś za kłamstwa - nie są nimi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.