Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mysza 13 napisał:

Proszę mi przypomnieć : gdzie i kiedy z Szanownym Panem zaczynałem rozmowę.

Nieważne. Oni się uważają za tak wybitne tuzy intelektu że powinieneś się czuć zaszczycony gdy raczą z Tobą rozmawiać. I będą Cię "uszczęśliwiać" swoimi wpisami pod Twoim adresem również wtedy gdy im otwartym tekstem zakomunikujesz że nie masz przyjemności z nimi dyskutować. Ot tacy "ludzie honoru". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
W dniu 4.01.2020 o 12:18, Mysza 13 napisał:

Masz wierzyć rzecznikowi KEP i TVP..   EOT

Oj - faktycznie..Udzieliłem tej odpowiedzi na pytanie , komu ma wierzyć..Można to zakwalifikować , jako rozpoczęcie rozmowy...

Zwracam honor Panie Maju , ale konwersacją Szanownego Pana nie planuję zamęczać.

Tego Pana , co wczoraj był ,,na bani" też męczyć konwersacją nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mysza 13 napisał:

Tego Pana... 

Dziękuję, nie trzeba było.

2 godziny temu, Mysza 13 napisał:

...wczoraj był ,,na bani"... 

Dziś ja już jestem na kacu, a Ty nadal nie napisałeś NIC, co potwierdzałoby Wasze wyobrażenie o jakiejś gigantycznej skali pedofilii w KK.

2 godziny temu, Bobcat napisał:

Oni się uważają za... 

Za "wybitną tuzę intelektu" to możesz uważać np Ty mnie. A ja siebie uważam za przeciętniaka. A że Ty dokładasz wszelkich starań, aby przy mnie wyjść na Forum na idiotę? Nie moja to sprawa. Ale moja sprawa, żebyś nie pisał, że ja coś uważam, kiedy własne autorskie idiotyzmy na Forum zamieszczasz. Masz na tyle kultury osobistej, aby uszanować moją prośbę? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymuś ma wyparcie, a może to drugie...

Tutaj jeszcze dane z 3 lat 2010-2013:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Natomiast z opracowania Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości wynika, iż w latach 2010 – 2013 orzeczono 1949 wyroków za czyny pedofilskie. Tych 19 dotyczących księży stanowi więc zaledwie 0,97 %.

Ja tu nikogo nie chcę bronić czy usprawiedliwiać. Liczby świadczą jednak, że problem pedofilii w Polsce w bardzo niewielkim stopniu dotyczy Kościoła."

 

Liczą jak Szymuś... Jak się tak patrzy to niby "niewiele", ale przecież 1% wszystkich skazanych w tych latach to księża. Księża stanowią 0,1% dorosłego społeczeństwa... Czyli 10x częściej niż reszta dorosłych w tych latach zostali skazywani. 

A jak się weźmie pod uwagę wykształcenie to wychodzi tragedia... Ale tutaj się tego nie bierze pod uwagę. Tyle samo się wymaga od niemalże niepiśmiennej patologii co od wykształconego teologa, który poświęcił kilka lat swego życia na naukę o Bogu, grzechu itp.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Tutaj jeszcze dane z 3 lat 2010-2013:

Liczbom nikt nie przeczy. A jakbyś nie liczył, to twierdzeniem "ksiądz to pedofil" co najmniej 95% księży ubliżasz. Choć dowody, które świadczyć mają, że "ksiądz to pedofil" pokazują, że ubliżasz co najmniej 99% księży. Po raz kolejny strzeliłeś sobie w kolano.

20 minut temu, Piękny Stefan napisał:

A jak się weźmie pod uwagę wykształcenie...

Idź na całość: weź pod uwagę ilość wśród księży osób z wykształceniem podstawowym, co pozwoli Ci pomnożyć dowody przez nieskończoność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Liczbom nikt nie przeczy. A jakbyś nie liczył, to twierdzeniem "ksiądz to pedofil" co najmniej 95% księży ubliżasz. Choć dowody, które świadczyć mają, że "ksiądz to pedofil" pokazują, że ubliżasz co najmniej 99% księży. Po raz kolejny strzeliłeś sobie w kolano.

Ja do porządnych ludzi nic nie mam. Wątek jest o skali pedofilii w kk. Wszyscy obrońcy kk piszą, że księża w żaden sposób nie odstają od reszty społeczeństwa, liczby temu przeczą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Ja do porządnych ludzi nic nie mam. Wątek jest o skali pedofilii w kk. Wszyscy obrońcy kk piszą, że księża w żaden sposób nie odstają od reszty społeczeństwa, liczby temu przeczą.

Ja jestem porządny. Twierdzę, że księża znacząco i negatywnie odstają nie tylko od średniej, ale nawet odstają dwukrotnie od najwyższa wiarygodnej przedstawionej tutaj liczby. I nadal twierdzenie "ksiądz to pedofil" w 90% przypadków okazuje się być oszczerstem.

Ps. O domniemaniu niewinności na chwilę zapomnę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na chwilę żeby zobaczyć co tam u obrońców pedofilów.

Widzę, że po staremu więc uciekam żeby nie zaśmierdnąć zgnilizną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jaro_747 napisał:

Wpadłem na chwilę żeby... 

Po czym poznać trola? W temacie nie ma NIC do powiedzenia, a jednak "wpada" żeby czepiać się uczestników dyskusji.

16 minut temu, Jaro_747 napisał:

...obrońców pedofilów.

Dwa słowa - dwukrotnie złamane prawo.

17 minut temu, Jaro_747 napisał:

...uciekam żeby nie zaśmierdnąć...

Smród przyszedł z Tobą - z Tobą smród odejdzie. Uciekaj, wszyskim będzie przyjemniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe szymuś. Dalej bronisz zboków? To twoi koledzy z pracy, czy co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Jaro_747 napisał:

...bronisz zboków?

Czy ja bronię zboków? Zacytuj albo spier...j.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mysza 13 napisał:
W dniu 4.01.2020 o 12:18, Mysza 13 napisał:

Masz wierzyć rzecznikowi KEP i TVP..   EOT

Oj - faktycznie..Udzieliłem tej odpowiedzi na pytanie , komu ma wierzyć..Można to zakwalifikować , jako rozpoczęcie rozmowy...

Zwracam honor Panie Maju , ale konwersacją Szanownego Pana nie planuję zamęczać.

Szczerze?
 Nie liczyłem na to....rozumiem że w sprawie księdza  Jose Garcia Ataulfo musiałbyś przedstawić jakieś argumenty.
Pojawianie się informacji o księdzu pedofilu zarażającym HIV tylko na stronach dla naiwnych ("podaj to", "o2.pl czy na wiocha.pl) a brak tego na jakiejkolwiek bardziej wiarygodnej jak TVN, GW czy informacje że to zmyślona informacja argumentów do dyskusji na ten temat ci nie przysporzyło.....nie wywołał też ten fakt żadnej sensownej refleksji, a to bardzo smutne.
Łatwiej było "podwinąć ogon", nie drążyć przegranego tematu, coś przy okazji insynuując....."zachować" twarz zachowując się podle, czyli jak dla Was standardowo.
 
Ale jestem mile zaskoczony tą reakcją.....taki Wasz przedstawiciel, notoryczny kłamca Bobcat, obrażający pieniacz niewart tych paru słów, rozsiewający ciągle brednie o mnie, jest ponad to, idzie w zaparte do końca i nie ma w zwyczaju przyznawać się nawet do tak drobnych pomyłek. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Słabe szymuś. Dalej bronisz zboków? To twoi koledzy z pracy, czy co?

a ten jak zawsze, przylazł nakupkał i odlazł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jacchusia napisał:

a ten jak zawsze, przylazł nakupkał i odlazł.

A ten jak zawsze. Nie dość że ułomny pod wiadomym względem to jeszcze się tym publicznie chwali. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź gotowiec/ wygłup na obstalunek zaczerpnięta z wzorców najlepszych czasów Gomułkowskich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jacchusia napisał:

Odpowiedź gotowiec/ wygłup na obstalunek zaczerpnięta z wzorców najlepszych czasów Gomułkowskich.

Tak. Tylko że dziś na to się mówi demokracja, wolność słowa, tolerancja, nazwanie rzeczy po imieniy, itd, itp. I nasi lajkoliderzy robią dokładnie to samo, co krytykują.

50 minut temu, Jacchusia napisał:

a ten jak zawsze, przylazł nakupkał i odlazł.

Jak tan gołąb, co przewrócił pionki, nasrał na szachownicę, odleciał głosząc, że wygrał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Jacchusia napisał:

Odpowiedź gotowiec/ wygłup na obstalunek zaczerpnięta z wzorców najlepszych czasów Gomułkowskich.

Zanim zaczniesz innym zarzucać małpowanie poczytaj własne wpisy joktointeligencie.

Cała głupota świata skupiła się po prawej stronie sceny politycznej. Jesteś najlepszym dowodem słuszności tej tezy.

Próbujesz mnie sprowokować abym Ci nawrzucał tak że zarobię na bana? Takie dzisiaj dostałeś polecenie od przełożonych żałosny wyrobniku frontu propagandowego PiS?  Nie uda Ci się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, szymon1977 napisał:

I nadal twierdzenie "ksiądz to pedofil" w 90% przypadków okazuje się być oszczerstem.

Ps. O domniemaniu niewinności na chwilę zapomnę

I jak zwykle nie wiesz o czym piszesz...

Teraz już 10% ci wychodzi... Pomijam, że to bzdura i nie wiem skąd to wziąłeś, ale dla ciebie to dalej mało i byłby to żaden argunent, bo reszta jest ok. 

No jak można by się czepiać księżuli, jak by co dziesiąty był pedofilem, no jak... ?

Tu chodzi o skalę Szymuś. Nie o piętnowanie każdego "czarnego". Wiem że nie rozumiesz, ale napisałem ci to po raz kolejny.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

lajkoliderzy robią dokładnie to samo, co krytykują

Nie zrozumiesz tego, nie ten poziom, nie ta kultura....o inteligencji nie wspomnę.  ?

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Jak tan gołąb, co przewrócił pionki, nasrał na szachownicę, odleciał głosząc, że wygrał

No własnie, bądź inteligentny, napisz coś od siebie.....te teksty mają zarezerwowane, podobnie jak brednie o "przełożonych i froncie propagandowym".....szanuj ich prawa "autorskie".    :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piękny Stefan napisał:

Teraz już 10% ci wychodzi...

Piękne.

30 807 duchownych w Polsce = ponad 3 tysiące potwierdzonych i działających pedofilów w sutannach. 

Czołówka światowa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maju napisał:

nie ten poziom, nie ta kultura....o inteligencji nie wspomnę

Aby to oceniać u innych trzeba najpierw samemu reprezentować jakiś poziom, kulturę i inteligencję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, toptwenty napisał:

Piękne.

30 807 duchownych w Polsce = ponad 3 tysiące potwierdzonych i działających pedofilów w sutannach. 

Czołówka światowa?

"Dobro narodowe". Dlatego w pewnym momencie zaczęli exportować, np na Dominikanę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Tu chodzi o skalę..... Nie o piętnowanie każdego "czarnego"

A to nowość.....dopiero co podałem linki świadczące o tym że powielacie niesprawdzone informacje i spłynęło to po Was jak po kaczkach, bez żadnej sensownej reakcji a tu taka deklaracja....chcesz bym to uwierzył???
Masz piszących tu za idiotów, to pewne. Proszę, mnie do mnich nie zaliczaj, taki naiwny nie jestem.    ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maju napisał:

A to nowość.....dopiero co podałem linki świadczące o tym że powielacie niesprawdzone informacje i spłynęło to po Was jak po kaczkach, bez żadnej sensownej reakcji a tu taka deklaracja....chcesz bym to uwierzył???
Masz piszących tu za idiotów, to pewne. Proszę, mnie do mnich nie zaliczaj, taki naiwny nie jestem.    ?

Słowa o tym co przytaczasz nie napisałem, więc chyba ci się coś poplątało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Słowa o tym co przytaczasz nie napisałem,

No właśnie o tym piszę....nie tylko Ty nie "zauważyłeś" że oskarżony o pedofilię ksiądz zarażający  nieuleczalną chorobą być może w ogóle nie istnieje i nigdy nie istniał.
Ale wiem "nie o piętnowanie każdego "czarnego" chodzi.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maju napisał:

No właśnie o tym piszę....nie tylko Ty nie "zauważyłeś" że oskarżony o pedofilię ksiądz zarażający  nieuleczalną chorobą być może w ogóle nie istnieje i nigdy nie istniał.
Ale wiem "nie o piętnowanie każdego "czarnego" chodzi.....

Ale dalej nie wiem co chcesz od mojej osoby. Przecież nie ja to wstawiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
25 minut temu, Piękny Stefan napisał:

"Dobro narodowe"

W tej branży Polska jest mocarstwem .. Jeszcze : Meksyk , Filipiny , albo insze Hondurasy i Ndranghety [cywilizacyjni i technologiczni światowi giganci].....Tfu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bobcat napisał:

Zanim zaczniesz innym zarzucać małpowanie poczytaj własne wpisy joktointeligencie.

Cała głupota świata skupiła się po prawej stronie sceny politycznej. Jesteś najlepszym dowodem słuszności tej tezy.

Próbujesz mnie sprowokować abym Ci nawrzucał tak że zarobię na bana? Takie dzisiaj dostałeś polecenie od przełożonych żałosny wyrobniku frontu propagandowego PiS?  Nie uda Ci się.

Bajania infantylne na pograniczu urojeń spotęgowanych nieokreślonym lękiem przed znienawidzoną partią polityczną.

10 minut temu, Maju napisał:

No właśnie o tym piszę....nie tylko Ty nie "zauważyłeś" że oskarżony o pedofilię ksiądz zarażający  nieuleczalną chorobą być może w ogóle nie istnieje i nigdy nie istniał.
Ale wiem "nie o piętnowanie każdego "czarnego" chodzi.....

A jeśli "czarnych" braknie to się ich wymyśli ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Wpadłem na chwilę żeby zobaczyć co tam u obrońców pedofilów.

Widzę, że po staremu więc uciekam żeby nie zaśmierdnąć zgnilizną.

Widzę że w temacie to samo. Pa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.