Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.02.2020 o 10:19, rasputin napisał:

jednak nie sposób nie zauważyć: "Z kolei nuncjatura apostolska w Warszawie, po wysłuchaniu Moniki zaleciła jej milczenie do wydania wyroku, na który kobieta nadal czeka."

A co ciebie tam tak dziwi.....to że kobieta nie mogąc sprawy w sądzie świeckim załatwić tam przychodzi i prosi o wydanie wyroku to dla wszystkich oczywiste.
Oczywistym jest że w procesach świeckich też (nieraz pod groźba kary) te zasady funkcjonują że nie dyskutuje się w mediach o tym czego proces dotyczy.

Jednak nie sposób nie zauważyć pewnej niekonsekwencji, że zanim zapadł wyrok pani poszła z tym do "DUŻEGO FORMATU".

7 minut temu, Bobcat napisał:
15 minut temu, Maju napisał:

na skutek chorobliwej wręcz nienawiści do Kk nie potrafiąc znaleźć innego argumentu w dyskusji o pedofilii

A Ty potrafisz znaleźć jakikolwiek argument? Nie. Powtarzasz swoją mantrę o "chorobliwej nienawiści". 

Ponawiam wielokrotnie powtarzaną a cały czas pozostającą bez odpowiedzi prośbę o wskazanie jaki akt prawny i w którym artykule nakłada na obywateli obowiązek kochania tej instytucji?

Nigdy nie dostałeś na ta mantrę odpowiedzi??
Dziwne, bo dziesiątki razy to już napisałeś....po co udajesz że poza (wmawianym) bezmyślnym kochaniem i a oczywistą chorą nienawiścią może być dziesiątki innych sytuacji.  ?

Chcesz dyskutować na argumenty?
A to nowość.....   :)))

Nie widzę problemu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Maju napisał:

Chcesz dyskutować na argumenty?
A to nowość....

A gdzie są Twoje argumenty poza mantrą o "chorobie z nienawiści"?

9 minut temu, Maju napisał:

zanim zapadł wyrok pani poszła z tym do "DUŻEGO FORMATU"

Skandal. Powinna pójść do Naszego Dziennika. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, 23031970 napisał:

Wolałbyś byś dwóch kieckowych pedofilów w zakrystii  , a nad nimi abp ?

Wolałbym, żebyś wreszcie napisał nam jak jest różnica pomiędzy świadkiem jehowy, a sympatykiem, którym jak przyznajesz jesteś.

Tylko nie tak jak my to pojmujemy, bo to wiemy, tylko jak to pojmują/tłumaczą świadkowie jehowy, jakie kryteria trzeba spełnić, aby być śj według organizacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Bobcat napisał:
29 minut temu, Maju napisał:

zanim zapadł wyrok pani poszła z tym do "DUŻEGO FORMATU"

Skandal. Powinna pójść do Naszego Dziennika. 

Ironia?
Gdybyś zrozumiał sens tego co napisałem.....pewnie byś z tego co napisałeś zrezygnował.  ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Maju napisał:

A co ciebie tam tak dziwi.....

nic mnie nie dziwi. KK zawsze niezwykle dbał o milczenie pod śpiewką "zaleceń".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maju napisał:

Gdybyś zrozumiał sens tego co napisałem.....pewnie byś z tego co napisałeś zrezygnował.

Właśnie zrozumiałem. Dlatego napisałem to co napisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, rasputin napisał:
55 minut temu, Maju napisał:

A co ciebie tam tak dziwi.....

nic mnie nie dziwi. KK zawsze niezwykle dbał o milczenie pod śpiewką "zaleceń"

Jak komuś bardzo zależy tylko na tym aby "zadąć w trąbę", nadać rozgłosu sprawie, nie idzie tam gdzie jej nie oczekuje a OD RAZU powinien do GW, głównej antykatolickiej TUBY!

19 minut temu, Bobcat napisał:
23 minuty temu, Maju napisał:

Gdybyś zrozumiał sens tego co napisałem.....pewnie byś z tego co napisałeś zrezygnował.

Właśnie zrozumiałem.

10 minut temu, Jacchusia napisał:

Dopiero teraz? Łał.

 

Uwierzyłeś?   ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bubusia napisał:

...trendy zwalczanie pedofilii jako takiej.

Dziś w modzie zwalczanie KK, a pedofilia jest wykorzystywana jako narzędzie do sterowanie opinią publiczną. Natomiast Polański modne filmy kręci, więc pedofilia w wśród elit jest już spoko. 

-----

2 godziny temu, Bobcat napisał:

Wystarczyłoby na kalendarz typu codziennie zdzierana jedna kartka, na każdej kto inny. 

Policzmy:

365/30000=1,2% może być, bo to znacznie mniej, niż sam KK przyznał. 

2 godziny temu, Bobcat napisał:

Ale Ty oczywiście nie bagatelizujesz probleum i nie umniejszasz jego skali. Jak również nie wykpiwasz tych, którzy go sygnalizują.

Wklejane przez Ciebie memy z wiocha.pl syganizują bardzo poważny problem: wyobrażenie opinii publicznej o skali zjawiska, opiera się na bzdurach, które opinia publiczna wymyśla według własnych wyobrażeń. Istne perpetum mobile! Nie dziwi, że ktoś palnął 300%.

Godzinę temu, Bobcat napisał:

...obowiązek kochania tej instytucji?

Nikt od Ciebie miłości do KK nie oczekuje, ale nienawiść nie daje Ci prawa do kłamstw, obelg i oszczerstw (przeciwko głupocie nic nie mam).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, szymon1977 napisał:

nienawiść nie daje Ci prawa do kłamstw, obelg i oszczerstw

"wężykiem"....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawanie niewygodnej i kompromitującej prawdy, której jednej ze stron nie udało się zamieść pod dywan (mimo że się bardzo starała) - nie jest dowodem nienawiści do tej strony. 

Jedynie apologeci tej strony dokonują celowego zabiegu erystycznego nazywając to "nienawiścią" w bezskutecznych próbach zamknięcia ust oponentom. A dowodzą tym jedynie własnej bezsilności i braku kontr-argumentów.

Proszę używać określeń zgodnych z ich słownikowym znaczeniem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekcja (psychologia) - przypisywanie cech, zachowań, uczuć oraz poglądów innym osobom, podczas gdy w rzeczywistości te cechy i zachowania dotyczą nas samych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, skynyrd napisał:

Nie pisuję w tym, ani skasowanym wątku

Tzn co? Udawany lewak?

Tfu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny klecha-zbok.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A ci przyłapani, to tylko wierzchołek góry. Cały kler to albo pedofile, albo geje, albo kochanki i dzieci na boku. Tych spełniających moralne kryteria, to dużo mniej niż połowa. Szambo będzie coraz większe, a mocno wyleje się po upadku pisu. Teraz ludzie nadal boją się zeznawać ale to się zmieni za kilka lat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sly30 napisał:

Kolejny klecha-zbok.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A ci przyłapani, to tylko wierzchołek góry. Cały kler to albo pedofile, albo geje, albo kochanki i dzieci na boku. Tych spełniających moralne kryteria, to dużo mniej niż połowa. Szambo będzie coraz większe, a mocno wyleje się po upadku pisu. Teraz ludzie nadal boją się zeznawać ale to się zmieni za kilka lat. 

Prowadzisz jakies statystyki( a moze sie opierasz na wiarygodnych statystykach), czy tak sobie strzelasz beztrosko?

Najpierw caly, a potem mniej niz polowa. Nie widzisz jakie niekonsekwentne bzdury wypisujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bobcat napisał:

Podawanie niewygodnej i kompromitującej prawdy, której jednej ze stron nie udało się zamieść pod dywan (mimo że się bardzo starała) - nie jest dowodem nienawiści do tej strony. 

Tak. Ale już ograniczenie obrazu sprawy, do wygodnych dla Ciebie "faktów" znalezionych na wiocha.pl, jest dowodem albo celowej i świadomej manipulacji, albo zwykłej głupoty.

3 godziny temu, Bobcat napisał:

Proszę używać określeń zgodnych z ich słownikowym znaczeniem. 

Chciałeś - masz.

-----

Godzinę temu, sly30 napisał:

A ci przyłapani, to tylko wierzchołek góry.

Ot to. Do najwyższej wiarygodnej, i tonoidawanej orzez KK liczby 5% nadal daleko. Czyli więcej niż 5% nadal tylko na wiocha.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę. Dwa bardzo ciekawe artykuły:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Moontan napisał:

No tak .....Bog tez pedofil ......Maria miala 14 lat.....

Z zabijaniem  nienarodzonych  nie ma jakos  problemu...czemu nie chca kastrowac prawnicy pedofili...czyzby tez zmowa srodowiska ????????

A co ma Bóg wspólnego z tymi zbokami w sutannach? Widać też ma ich dosyć i pozwala by ich zbrodnie ujrzały światło dzienne.

4 godziny temu, bubusia napisał:

Prowadzisz jakies statystyki( a moze sie opierasz na wiarygodnych statystykach), czy tak sobie strzelasz beztrosko?

Najpierw caly, a potem mniej niz polowa. Nie widzisz jakie niekonsekwentne bzdury wypisujesz?

Oj chłopcze, nie mogę tu napisać wprost bo obrońcy wiadomo czego donieśli na mnie moderacji i nawaliła mi punktów karnych. Ale nawet dziecko wie, że określenie „cały ten kler, czy cały ten football, czy cały ten handel: to określenia zwyczajowe i mówią o pewnym ogóle ale nie znaczą, że ilość jest 100%. Skoro wie to każdy uczniak, a Ty nie, co cóż tu komentować. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sly30 napisał:

A co ma Bóg wspólnego z tymi zbokami w sutannach? Widać też ma ich dosyć i pozwala by ich zbrodnie ujrzały światło dzienne.

Oj chłopcze, nie mogę tu napisać wprost bo obrońcy wiadomo czego donieśli na mnie moderacji i nawaliła mi punktów karnych. Ale nawet dziecko wie, że określenie „cały ten kler, czy cały ten football, czy cały ten handel: to określenia zwyczajowe i mówią o pewnym ogóle ale nie znaczą, że ilość jest 100%. Skoro wie to każdy uczniak, a Ty nie, co cóż tu komentować. 

Nie bzdurz prosty czlowieczku, i nie wymyślaj, nie pisałeś cały ten kler, tylko cały kler. Przeczytaj się jeszcze raz. A chłopczyków to szukaj w swoim otoczeniu. Następnym razem zastanów się gdy zwrócisz się do kogoś per chłopcze. Na każdym kroku potwierdzasz swoje buractwo. 
 

I nie strasz pisaniem wprost, bo w stosunku do ciebie tez mogę napisać wprost. I to bez strachu przed jakakolwiek moderacja.

Chlopcze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mysza 13 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A Tobie co się stalo, Myszo13?

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
Teraz, bubusia napisał:

A Tobie co się stalo, Myszo13?

?

Tak się wystraszyłem , że garść tabletek łykam..

Teraz, slawek.xm napisał:

znalazł się w czarenej d....

ziurze

Teraz , to już na pewno...W dwóch czarnych dziurach.. Zarządzam odwrót..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.02.2020 o 21:30, Jaro_747 napisał:

Kolejny dzień, kolejny kościelny pedofil.

Episkopat mógłby wydać fajny kalendarz.

Oczywiście miałem rację. Dziś jakiś zakonnik z Tyńca, wczoraj biskup z Krakowa.

Niedługo trzeba będzie mieć niezłe chody żeby dopchać się do publikacji w tym kalendarzu, taka będzie konkurencja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, nie ma się czego bać. I wyłaź z tej nory.

do Mysza 13

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.