Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o KK, jeżeli prawo tworzą pedofile to jest jak jest

Gdybym ja tworzył prawo, to bym gwałcicieli i pedofilii wrzucał na najniższe etaże w kryminale aby im z dupy ser szwajcarski zrobili

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, .:Gerard:. napisał:

Nie chodzi o KK, jeżeli prawo tworzą pedofile to jest jak jest

Gdybym ja tworzył prawo, to bym gwałcicieli i pedofilii wrzucał na najniższe etaże w kryminale aby im z dupy ser szwajcarski zrobil

To mit że zaostrzenie prawa coś radykalnie zmieni i że winne jest prawo. Problemem jest to, ze prawo nie jest przestrzegane a Kościół stoi ponad prawem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jaro_747 napisał:

Przecież to oczywiste.

Oczywistym jest że jesteś forumowym tchórzem, mocnym tylko w gębie.
Merytorycznie cienias.....wskażesz w końcu gdzie i czym teraz oszukałem perfidny oszczerco???

7 minut temu, .:Gerard:. napisał:

jeżeli prawo tworzą pedofile to jest jak jest

Mocne słowa, by miały one jakiś sens to powinny za tymi słowami  pójść też jakieś dowody.....choć poszlaki.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Maju napisał:

mocnym w gębie pozostają mataczenia i oszczerstwa...

Godna podziwu samoocena. Pełen szacun.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maju napisał:

Oczywistym jest że jesteś forumowym tchórzem, mocnym tylko w gębie.
Merytorycznie cienias.....wskażesz w końcu gdzie i czym teraz oszukałem perfidny oszczerco???

Cały dzień to byłoby mało podskakiewiczu, a nikt mi za to nie zapłaci. twoje gulgotanie nie robi na mnie wrażenia.

Ale trzeba ci przyznać, że jesteś krętaczem wytrawnym - niezorientowanym zwracam uwagę na słówko "teraz".

Ale ja mówię o całokształcie, a tu jesteś zdecydowanym liderem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Maju napisał:

perfidny oszczerco

O, menelstwo już włączyło bluzgi.

25 minut temu, Maju napisał:

no to teraz będzie sama "prawda" i tylko "prawda"

Skądże. Przecież to wy macie monopol na prawdę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maju napisał:

Mocne słowa, by miały one jakiś sens to powinny za tymi słowami  pójść też jakieś dowody.....choć poszlaki.  

Słowo i paniczny lek dziecka nie jest dowodem, nieletni przestępca nie podlega karze , immunitety

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:
10 minut temu, Maju napisał:

Oczywistym jest że jesteś forumowym tchórzem, mocnym tylko w gębie.
Merytorycznie cienias.....wskażesz w końcu gdzie i czym teraz oszukałem perfidny oszczerco???

Cały dzień to byłoby mało podskakiewiczu, a nikt mi za to nie zapłaci. twoje gulgotanie nie robi na mnie wrażenia.

Ale trzeba ci przyznać, że jesteś krętaczem wytrawnym - niezorientowanym zwracam uwagę na słówko "teraz".

Ale ja mówię o całokształcie, a tu jesteś zdecydowanym liderem.

Mnie akurat mało obchodzi kto i za co ci płaci.....potrafisz przyciśnięty do muru (tak jak większość z was) mataczyć, wić się w pustosłowiu.
Tak jak teraz tak i w "całokształcie" żaden z was oszczerców nie potrafił mi nic udowodnić!!
Wiesz to najlepiej......sklerozy chyba jeszcze nie masz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Maju napisał:

i J-23 tu przyniosło.....

To jest Forum publiczne i mam prawo być tam gdzie zechcę. Nie ty będziesz o tym decydował.

7 minut temu, Maju napisał:

Tak jak teraz tak i w "całokształcie" żaden z was oszczerców nie potrafił mi nic udowodnić!!

Udowodnił dziesiątki razy. Fakt że nie przyjmujesz tego do wiadomości jest bez znaczenia. 

Grunt to dobre samopoczucie. I hucpiarska bezczelność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ty, właśnie ty
W noc i we dnie mi się śnisz......   :)))))

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Maju napisał:

Mnie akurat mało obchodzi kto i za co ci płaci.....potrafisz przyciśnięty do muru (tak jak większość z was) mataczyć, wić się w pustosłowiu.
Tak jak teraz tak i w "całokształcie" żaden z was oszczerców nie potrafił mi nic udowodnić!!
Wiesz to najlepiej......sklerozy chyba jeszcze nie masz.

 

Spadaj oszuście.

Pożal się Ojcu Dyrektoru albo idź z tym do Kurii, tam cię przytulą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katolicka "moralność " i głupota !

Jak wielkim trzeba być ZEREM moralnym i intelektualnym,  aby składać na ołtarzu kk własne dzieci i modlić się za gwałciciela w koloratce?

Wydawało by się,  że taki maju,  jachusia, moon..., to ewenement  "moralny "pośród parafian, a jednak życie pokazuje , że zgnilizna moralna oraz totalna głupota to  norma we wspólnocie katolickiej   .

Qurwa  , jaki kościół- tacy wierni i vice versa!

P.S.

I garść komentarzy 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20200603_184550.jpg

20200603_184617.jpg

20200603_184654.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Dzień bez oszustwa i hipokryzji to dzień stracony ;-).

Kto ma to wiedzieć jak nie ty. Obrońco głupoty ?

3 godziny temu, 23031970 napisał:

Katolicka "moralność " i głupota !

Pisz, pisz jak najwięcej tylko nie ukrywaj kim jesteś, wiem, że was tak uczą, ale możesz na mnie liczyć, ja ci pomogę ?

Ludzi poczytają i będą wiedzieć co to za menty religijne ci świadkowie jehowy.

Mam nadziej, że dzięki internetowi zmieni się stosunek ludzi do tej obrzydliwej sekty, a wielu z ciemiężonych  tam biedaków się przebudzi.

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Teraz poczekajmy na (tradycyjnie) głupawe komentarze forumowych obrońców pedofilów.

Choć raz jesteś pierwszy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrońca księży- pedofilów poczuł się wezwany do tablicy,  ale kto by chciał się zagłębiać w ten fanatyczny bełkot, który nijak ma się do zagadnienia- poruszanego w temacie tegoż wątku. 

I jeszcze jedno chusia,  nie wystarczy ludziom obrzydzić "setkę " ŚJ,  gdyż to i tak  nie przełoży się  na wzrost liczebności  potencjalnych wiernych w kk .

Musisz raczej,  wespół ze swoim klerem zrobić wszystko w tym kierunku,  aby ludzie chieli pójść do kk , a nie tylko nań wieszać   buciki i majtki ofiar księży-pedofilów. 

Pamiętaj,  to nie zło,  lecz dobro przyciąga ludzi do Kościoła,  między innymi dlatego Jezus Chrystus potrafił (gdyby tylko chciał) zbudować Kościół Duchowy w trzy dni .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, skynyrd napisał:

Słabe są wasze gadki - nikogo nie piętnują i nie obrażają - tłuczecie ziemniaki w jednym garnku.

Jesteście nudni jak flaki z olejem 

Bo w tym kraju skynyrd ksiundz był, jest i będzie jeszcze jakieś 150 lat drugi po Boku ( wyjaśniam skrót : Biuro Obsługi Klienta ) i te mierne ludziska wychowane przez swoje mamusie, babcie i inne kapcie w tych oparach fantasy nie są w stanie napisać nic ostro, konkretnie i prawdziwie. To jest pewnego rodzaju genetyczna niezdolność do otwarcia swoich własnych oczu. Jest tylko prześlizgiwanie się po temacie, ale tak, żeby nikogo nie urazić, bo nie wypada. No i na tym ta cwana czarna mafia żeruje.  Tylko na tym. Tylko ten jeden element, a jakże ważny i skuteczny. Widzę to dookoła wszędzie. Ludzi, którzy mając w dzieciństwie zrobioną papkę w mózgu szamoczą się teraz, bo sami nie wiedzą, piętnować, nie piętnować ? Nazywać takiego typa, który dobiera się do dzieciaków tak, jak na to zasługuje, czy jednak to namiestnik Boka ( skrót wyjaśniony powyżej ) i na kolana paść trzeba...To jeszcze nie teraz, to jeszcze za wcześnie i my już pewnie tego nie doczekamy. Jestem jednak pewien ( i to mile mnie łechce ), że przyjdzie czas, kiedy ludzkość otworzy oczy i pogna te wszystkie "stowarzyszenia" gdzie pieprz rośnie. Jak mówiłem - obstawiam ze 100-150 lat jeszcze :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, 23031970 napisał:

Pamiętaj,  to nie zło,  lecz dobro przyciąga ludzi do Kościoła.....

Pamiętamy o tym chory z nienawiści człowieku wklejający głupawkę.....co ciebie do tego co robisz przyciąga?

Nie odpisuj.....durne memy zatruły ci ze szczętem rozum, niczego mądrego nie wkleisz.  ?

28 minut temu, SynSama napisał:

te mierne ludziska wychowane przez swoje mamusie, babcie i inne kapcie w tych oparach fantasy nie są w stanie napisać nic ostro, konkretnie i prawdziwie. To jest pewnego rodzaju genetyczna niezdolność do otwarcia swoich własnych oczu. Jest tylko prześlizgiwanie się po temacie, ale tak, żeby nikogo nie urazić, bo nie wypada. No i na tym ta cwana czarna mafia żeruje.

No i mamy....."odkrywcze" teorie.
Jakie to typowe wśród mieniących się lepszymi od innych że każda ocena musi zawierać obraźliwy wątek.

Winnetou a gdzie i czym objawiło się to Twoje "otwarcie oczu", jaki to temat zgłębiłeś żeś raczył nas pouczać i obdarzać tak "trafną" oceną.   :))))
 

28 minut temu, SynSama napisał:

Ludzi, którzy mając w dzieciństwie zrobioną papkę w mózgu szamoczą się teraz, bo sami nie wiedzą, piętnować, nie piętnować ? Nazywać takiego typa, który dobiera się do dzieciaków tak, jak na to zasługuje, czy jednak to namiestnik Boka ( skrót wyjaśniony powyżej ) i na kolana paść trzeba...To jeszcze nie teraz, to jeszcze za wcześnie i my już pewnie tego nie doczekamy. Jestem jednak pewien ( i to mile mnie łechce ).....

Proszę tylko bez takich.....nie wiem kto i jaką papkę z mózgu ci zrobił że nie zauważasz oczywistości.
Takie to dziwne że zboczeńcy tak potrafią się kamuflować że parafianom przez myśl nie przechodzi że mogliby skrzywdzić dzieci???
To przecież praktyka każdego pedofila, nie tylko księdza, że doskonale wykorzystują zaufanie ludzi. 
Tak zgłębiłeś temat a tego nie wiesz????  ?



Wypraszam sobie insynuacje jakobyśmy my katolicy nie nazywali zboczeńców tak jak na to zasługują.
Jeżeli opinie oszczerców są dla Ciebie ważniejsze niż prawda o nas to tylko ci współczuć należy.

Jak dorośniesz do szukania prawdy to może wtedy zrozumiesz czym jest to co Ciebie tak łechce.....Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Maju napisał:

Pamiętamy o tym chory z nienawiści człowieku wklejający głupawkę.....co ciebie do tego co robisz przyciąga?

Nie odpisuj.....durne memy zatruły ci ze szczętem rozum, niczego mądrego nie wkleisz. 

Poranna erupcja rynsztoku w wykonaniu menela.

37 minut temu, Maju napisał:

nie wiem kto i jaką papkę z mózgu ci zrobił

Natomiast kto i jaką zrobił tobie jest oczywiste.

38 minut temu, Maju napisał:

nie nazywali zboczeńców tak jak na to zasługują.

Generalnie zboczenie nazywasz po imieniu. Ale każdy konkretny przypadek podważasz jako "zmanipulowany" i "niedostatecznie udowodniony".

41 minut temu, Maju napisał:

Jak dorośniesz do szukania prawdy

Złodziej krzyczy "łapaj złodzieja". Wyznawca swojej prawdy która nie ma nic wspólnego z obiektywnie istniejącą mówi coś o szukaniu prawdy. Zabawne.

42 minuty temu, Maju napisał:

Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.

Popełniasz grzech pychy sugerując że Bóg wykonuje twoje polecenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Maju napisał:

Jak dorośniesz do szukania prawdy to może wtedy zrozumiesz czym jest to co Ciebie tak łechce.....Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.

Jesteś dużym naiwnym dzieckiem wierzącym, że ktoś, coś nad nim czuwa. Muszę cię rozczarować. Wydaje ci się. Bywaj zdrów i miłego dnia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym być jeszcze większym dzieckiem jakbym się opierał na takich opiniach......pozdrawiam i gratuluję pewności.   ?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy się z Majem furę lat. To przyzwoity facet, za którego bym sobie dał odciąć łapę.

Może trochę naiwny jak dzieciak. I impulsywny - gdyby przestał pisać, to wątek by przestał istnieć.

Tacy ludzie są bardzo ważni, w swojej wierze i zacietrzewieniu - jak Bobo, który gdyby mógł, zdekapitowałby go na Placu Czerwonym.

Tu odniosę się do Syna

Bo w tym kraju skynyrd ksiundz był, jest i będzie jeszcze jakieś 150 lat drugi po Boku ( wyjaśniam skrót : Biuro Obsługi Klienta ) i te mierne ludziska wychowane przez swoje mamusie, babcie i inne kapcie w tych oparach fantasy nie są w stanie napisać nic ostro, konkretnie i prawdziwie.

 

Może gdzieś na wsi, ale nie w dużym mieście. Moja rodzina nigdy nie była religijna, a pradziadek był ewangelikiem.

Zawsze w domu kpiono z zaawansowanych politycznie księży - mój Boże - jakaż szkoda, że nie doczekali Rydzyka.

O księdzu Pirożyńskim nie dowiedziałem się od Boya-Żeleńskiego, tylko właśnie z domu.

 

To jest pewnego rodzaju genetyczna niezdolność do otwarcia swoich własnych oczu. Jest tylko prześlizgiwanie się po temacie, ale tak, żeby nikogo nie urazić, bo nie wypada. No i na tym ta cwana czarna mafia żeruje. 

Kolejny błąd - dlaczego i za co miałbym piętnować księży?  Wszyscy byli fajni u Św.Michała, oczywiście siostry zakonne lały nas po łapach linijką, ale to nie odbiegało standartom szkolnym lat sześćdziesiątych. To byli przyzwoici ludzie - mnie, a ni nikogo nie skrzywdził nigdy żaden ksiądz.

 

Tylko ten jeden element, a jakże ważny i skuteczny. Widzę to dookoła wszędzie. Ludzi, którzy mając w dzieciństwie zrobioną papkę w mózgu szamoczą się teraz, bo sami nie wiedzą, piętnować, nie piętnować ?

Przeprowadziłem kwerendę między dawnymi kumplami - paru z nich było ministrantami -  wszyscy mają dzieci, kochające rodziny, a wspomnienia opierają się na anegdotach - pamiętasz jak ksiądz Bruno nam dał linijką po dupie, jak położyliśmy szczura, na ołtarzu?

 

Nazywać takiego typa, który dobiera się do dzieciaków tak, jak na to zasługuje, czy jednak to namiestnik Boka ( skrót wyjaśniony powyżej ) i na kolana paść trzeba...

To, k**wa, ja żyłem w innym państwie?

I w kościele Św. Michała, byli sami święci - księża Bruno i Rudy Michał, siostra Anna i Stanisława?

W tym Kościele poznałem księdza Chowańczaka - chrzcił mnie. Wnuk Arpada, kapelan Prymasa Wyszyńskiego. To chyba najwspanialszy i najbardziej wyrozumiały człowiek, którego poznałem w życiu.

 

To jeszcze nie teraz, to jeszcze za wcześnie i my już pewnie tego nie doczekamy. Jestem jednak pewien ( i to mile mnie łechce ), że przyjdzie czas, kiedy ludzkość otworzy oczy i pogna te wszystkie "stowarzyszenia" gdzie pieprz rośnie. Jak mówiłem - obstawiam ze 100-150 lat jeszcze :-)

 

Dlaczego do paru bandytów, dołączasz resztę? KK nie podoba mi się z powodu wielu błędów i zaniechań.

Ostatniego doświadczyłem na pogrzebie wuja i matki. Ale nigdy nie potępię an block całego KK.

Moja matka jeździła specjalnie na Żoliborz, wyspowiadać się u księdza Indrzejczyka, który zginął katastrofie samolotu.

Ja już nie mam najmniejszej potrzeby pośrednika między mną, a Stwórcą.

 

Dlatego mieszanie zboczonych dewiantów z resztą kleru mnie boli - najwspanialsza kobieta, którą znam, matka kolegi, nie przeżyłaby wojny, gdyby nie klasztor.

To tyle. Albo aż tyle, bo nie miotam się w tym wątku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

?

 

 

To jest pewnego rodzaju genetyczna niezdolność do otwarcia swoich własnych oczu. Jest tylko prześlizgiwanie się po temacie, ale tak, żeby nikogo nie urazić, bo nie wypada. No i na tym ta cwana czarna mafia żeruje.  Tylko na tym. Tylko ten jeden element, a jakże ważny i skuteczny. Widzę to dookoła wszędzie. Ludzi, którzy mając w dzieciństwie zrobioną papkę w mózgu szamoczą się teraz, bo sami nie wiedzą, piętnować, nie piętnować ? Nazywać takiego typa, który dobiera się do dzieciaków tak, jak na to zasługuje, czy jednak to namiestnik Boka ( skrót wyjaśniony powyżej ) i na kolana paść trzeba...To jeszcze nie teraz, to jeszcze za wcześnie i my już pewnie tego nie doczekamy. Jestem jednak pewien ( i to mile mnie łechce ), że przyjdzie czas, kiedy ludzkość otworzy oczy i pogna te wszystkie "stowarzyszenia" gdzie pieprz rośnie. Jak mówiłem - obstawiam ze 100-150 lat jeszcze :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, 23031970 napisał:

Obrońca księży- pedofilów poczuł się wezwany do tablicy,  ale kto by chciał się zagłębiać w ten fanatyczny bełkot, który nijak ma się do zagadnienia- poruszanego w temacie tegoż wątku. 

I jeszcze jedno chusia,  nie wystarczy ludziom obrzydzić "setkę " ŚJ,  gdyż to i tak  nie przełoży się  na wzrost liczebności  potencjalnych wiernych w kk .

Musisz raczej,  wespół ze swoim klerem zrobić wszystko w tym kierunku,  aby ludzie chieli pójść do kk , a nie tylko nań wieszać   buciki i majtki ofiar księży-pedofilów. 

Pamiętaj,  to nie zło,  lecz dobro przyciąga ludzi do Kościoła,  między innymi dlatego Jezus Chrystus potrafił (gdyby tylko chciał) zbudować Kościół Duchowy w trzy dni .

 

Wskaż jeden post w którym bronię jakiegokolwiek pedofila. Twoje parszywe oszczerstwa wychodzą z twoich ust, pamiętaj o tym.

Dbaj o usta i moralność, na razie swoją, bo to pilna potrzeba.

Potem ew. możesz jej brak wytykać innym.

Na razie nie masz prawa.

12 godzin temu, 23031970 napisał:

nie wystarczy ludziom obrzydzić "setkę " ŚJ,

Setka też pasuje bo oni bredzą jak dobrze nawaleni.

Nie trzeba ich obrzydzać, tylko skłonić ludzi do poznania prawdy o nich.

Nic co do tej pory napisałem/zacytowałem/podlinkowałem nie jest kłamstwem o tej sekcie.

Tylko brak prawdy o tej destrukcyjnej organizacji, powoduje, ze masa ludzi ma o nich błędne zdanie - z niewiedzy.

Rozpowszechnianie prawdy o złu jest obowiązkiem każdego człowieka znającego prawdę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To pewnie żaden problem bo przecież żadnego rzymskokatolickiego duchownego . Co więcej to nowoczesne i europejskie . Niemców zresztą jako rady panów nie wolno krytykować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad 2 lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem..."

 

Daniel Cohn-Bendit, serdeczny przyjaciel Adama Michnika

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby duchowny a wciąż wałkuje jeden temat, czyli dzieci i sex. Dziwne? Dla kościelnych zboków to jak widać normalka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, sly30 napisał:

Niby duchowny a wciąż wałkuje jeden temat, czyli dzieci i sex. Dziwne? Dla kościelnych zboków to jak widać normalka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zewnętrzny wyraz wewnętrznych chęci. Jemu (oficjalnie) nie wolno...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bobcat napisał:

Zewnętrzny wyraz wewnętrznych chęci. Jemu (oficjalnie) nie wolno...

Widać że taki kościelny zboczeniec ciagle myśli o seksie z dziećmi. Przypominam, że to on bronił i krył kościelnego pedofila Poetza z Poznania. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sly30 napisał:

[...] Przypominam, że to on bronił i krył kościelnego pedofila Poetza z Poznania. 

Dostrzegać grzechy paetza trzeba.

Ale - obiektywnie rzecz biorąc - pedofilii mu nie udowodniono.  Jedynie wykorzystywanie seksualne kleryków i incydenty homoseksualne z młodymi księżmi.

Nadużywanie stanowiska kościelnego dla zmuszania podwładnych do seksu jest czymś obrzydliwym i karygodnym, lecz - tak czy inaczej - trzeba precyzyjnie definiować zakres winy.

P.S.

Co nie zmienia oczywiście tego, że się teraz zbok słusznie i sprawiedliwie smaży w piekle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.